جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
gfxpanel.ir

آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ سایت

فتوشاپ یکی از قوی ترین برنامه های ادیت عکس و تصاویر مختلف از شرکت ادوبی می باشد.شما هم اکنون می توانید آموزش های فتوشاپ را از وب سایت جی اف ایکس دانلود دنبال نمایید.این بخش به صورت کامل به آموزش های فارسی فتوشاپ اختصاص داده شده است.


آموزش متنی فتوشاپ

با توجه به این که آموزش متنی فتوشاپ یک راه حل خوب برای فراگیری کامل این نرم افزار می باشد در این بخش آموزش های فتوشاپ متنی از مقدماتی تا پیشرفته برای شما قرار داده شده است.ما سعی می کنیم این قسمت را مرتبا به روزرسانی کنیم تا شما بتوانید بدون هیچ گونه مشکلی فتوشاپ را آموزش ببینید و قطعا این بخش آموزش فتوشاپ رایگان خواهد بود و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.اگر تمایل به دانلود آموزش فتوشاپ تصویری دارید روی لینک مورد نظر کلیک کنید تا به بخش مورد نظر هدایت شوید

بخش پایانی طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 38
 • Like
 • 0
بخش پایانی طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ

بخش پایانی طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ به زبان فارسی و به صورت متنی


در بخش قبلی از این تتوریال ، قسمت رویی کارت ویزیت را تماما طراحی کردیم و در انتها به شما گفتیم که بهتر است تا این فایل را با نامی جداگانه برای طراحی قسمت پشتی کارت ویزیت نیز ذخیره کنیم . حال در این بخش از تتوریال کارت های ویزیت ، می خواهیم تا به طراحی قسمت پشتی این کارت ویزیت بپردازیم .
در ادامه با این قسمت از آموزش های جامع فتوشاپ تتوریال کارت های ویزیت با ما همراه باشید .

آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ جلسه 5

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 76
 • Like
 • 0
طراحی کارت ویزیت جلسه 5

آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ جلسه 5 از سری آموزش های جامع فتوشاپ


تا به اینجا با اندازه های استاندارد کارت های ویزیت آشنا شدیم و مشخص کردیم که بلید لاین ها چه هستند و از اهمیت آن ها گفتیم . سپس از اهمیت دسته بندی و عنوان بندی کردن پنل لایه ها گفتیم و برای هر گروه از اطلاعات یک دسته بندی ایجاد کردیم و اطلاعات مربوطه را درون آن قرار دادیم . سپس شما را با color code آشنا کردیم و گفتیم که علاوه بر نام گذاری ، ما می توانیم از کد گذاری به وسیله رنگ ها بر روی هر پوشه نیز استفاده کنیم و در بخش قبلی از تتوریال های کارت ویزیت طراحی اولین کارت ویزیت خود را آغاز کردیم و با ایجاد دسته بندی background ، تعداد سه عدد تصویر پس زمینه یکسان ، اما در حالات و زوایای متفاوت را طراحی کردیم . سپس یک پوشه اضافه تحت عنوان ideas نیز ایجاد کردیم و به وسیله تصویر پس زمینه ای جدید سه حالت متفاوت از پس زمینه را ایجاد کردیم و به عنوان تصاویر زمینه کمکی نگه داشتیم .
حال در این قسمت از آموزش های جامع فتوشاپ می خواهیم تا به ادامه طراحی و ساخت این کارت ویزیت بپردازیم ، در ادامه و با آموزش های جامع فتوشاپ تتوریال کارت های ویزیت بخش 5 با ما همراه باشید .

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ جلسه 4

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 60
 • Like
 • 0
آموزش طراحی کارت ویزیت جلسه 4

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ جلسه 4 ساخت کارت ویزیت مینیمال


تا به این جا شما را با اندازه های استاندارد کارت های ویزیت و crop marks ها آشنا کردیم و توضیح دادیم که این نواحی را با bleed lines ها مشخص می کنیم و خاطر نشان کردیم که این خط ها تنها برای راه نمایی ما ایجاد شده اند و جزئی از طراحی اصلی ما نیستند و قرار است تا در آخر طراحی و پروژه آن ها را حذف کنیم . در ادامه به شما ، نحوه دسته بندی کردن پنل لایه ها را بر اساس پوشه ها ، نام ها و رنگ ها آموزش دادیم . اما در این بخش از این تتوریال می خواهیم تا ساخت اولین کارت ویزیت خود ( کارت ویزیت با طراحی مینیمالیست ) را آغاز کنیم . در ادامه و با این قسمت جذاب از آموزش های جامع فتوشاپ تتوریال طراحی کارت ویزیت با ما همراه باشید .

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ جلسه 3

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 83
 • Like
 • 0
طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ 3

آموزش کامل و جامع طراحی کارت های ویزیت در فتوشاپ جلسه 3


در بخش قبلی از این آموزش فتوشاپ ، به بررسی مشخصات و ویژگی های مربوط به blank page مربوط به کارت های ویزیت پرداختیم .
آموختیم که چه اندازه ای، برای کارت های ویزیت مناسب و استاندارد است . آموختیم که کارت های ویزیت ؛ پس از چاپ شدن و در هنگام برش مقداری از خود را از دست میدهند ، بنابراین باید تا مقدار کمی را به عرض و طول آن اضافه کنیم . ( ما مقدار .25 اینچ را برای این کار انتخاب کردیم . )
و در آخر شما را با crop marks ها آشنا کردیم و توضیح دادیم که این نواحی را با bleed lines ها مشخص می کنیم و خاطر نشان کردیم که این خط ها تنها برای راه نمایی ما ایجاد شده اند و جزئی از طراحی اصلی ما نیستند و قرار است تا در آخر طراحی و پروژه آن ها را حذف کنیم .
اما در این قسمت از آموزش های جامع فتوشاپ و در تتوریال های کارت ویزیت به توضیح نحوه سازماندهی کردن پنل لایه ها و اهمیت آن خواهیم پرداخت . به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه گروه های مختلفی ( یا پوشه های مختلفی ) را در پنل لایه ها بسیازیم ، آن ها را دسته بندی کنیم ، نام گذاری کنیم و اطلاعات مختلف را در هر کدام از آن ها قرار دهیم .

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ جلسه 2

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 95
 • Like
 • 0
آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ جلسه 2

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ جلسه 2


همان طور که به خاطر دارید در قسمت قبل از آموزش های جامع فتوشاپ ما تتوریال های مربوط به کارت ویزیت رو شروع کردیم . البته در قسمت قبل به معرفی کلی و نحوه پیدایش این پدیده پرداختیم .برای شما تفاوت میان کارت های ویزیت ( Visiting card ) { و یا کارت های تماس ( calling card ) } را با کارت های تجارت ( business card) را تشریح کردیم و گفتیم استفاده رایج و اصلی ما ایرانیان از کارت های تجارت است که در فارسی به آن ها کارت ویزیت می گوییم .
اما در این بخش از آموزش های فتوشاپ می خواهیم اصولی تر و کاربردی تر به مسئله نگاه کنیم . می خواهیم به

آموزش نحوه طراحی کارت های ویزیت

بپردازیم .

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ جلسه 1

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 116
 • Like
 • 0
آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ 1

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ جلسه 1


تاریخچه پیدایش کارت های ویزیت و تعریف دقیق
قبل از این که آموزش طراحی را شروع کنیم باید نگاهی کلی به تعریف کارت های ویزیت و تاریخچه پیدایش آن ها کنیم تا بتوانیم کار طراحی را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.
Visiting card –business card– calling card . . . . که در فارسی به تمامی آنها کارت ویزیت می گوییم ، تکه کاغذ هایی هستند که حاوی اطلاعات مشخصی هستند . با توجه به هدف و انگیزه ی این کارت ها محتوای آنها بسیار متفاوت خواهند بود .
پیدایش اولیه این کارت ها به قرن 17 میلادی باز می گردد ، در آن هنگام مردم به هنگام بازدید از خانه دوستان و آشنایان اگر که با خانه خالی مواجه می شدند ، تکه کاغذی که به صورت دست نویس بر روی آن نوشته هایی می نوشتند را به نشان حضور خود برای صاحب خانه به جا می گذاشتند تا به او یاد آور شوند که در زمان نبودش برای دیدن او سر زده اند . در آن زمان این نوشته ها در اروپا بسیار همه گیر و فرا گیر شدند

آموزش اضافه کردن تتو به عکس در فتوشاپ

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 158
 • Like
 • 0
آموزش فارسی اضافه کردن تتو به عکس در فتوشاپ

آموزش فارسی اضافه کردن تتو به عکس در فتوشاپ از سری

آموزش های جامع و کامل فتوشاپ

جلسه 43

در این قسمت از آموزش های فتوشاپ می خواهیم تا به شما عزیزان بیاموزیم ، چگونه می توان به وسیله فتوشاپ یک تتو ( یا همان خالکوبی ) را به تصویر اضافه کرد ، به شکلی که این تتو بسیار واقعی و قابل قبول باشد. برای این کار به دو تصویر نیاز داریم ، یکی تصویر اصلی که می خواهیم تتو را بر روی آن ایجاد کنیم که طبیعتا تصویری از بدن خواهد بود و دیگری ، تصویری است که در نظر داریم تا به عنوان تتو بر روی تصویر اول قرار دهیم .
ایجاد تتو بر روی بدن ، بسته به شرایط و قسمتی از بدن که می خواهیم تتو را بر روی آن ایجاد کنیم ، متفاوت خواهند بود.اما تمامی آن ها از یک روند اصلی پیروی می کنند که در این قسمت به بررسی آن خواهیم پرداخت. بنابراین روند اصلی و کلی این عمل (

ایجاد تتو بر روی بدن در فتوشاپ

) ثابت می باشد ، اما بنا به شرایط و قسمتی از بدن که تغیرات در آن ایجاد می شوند ، اندکی ( بسیار جزئی ) متفاوت می باشند .در ادامه و با این قسمت جذاب از آموزش های جامع فتوشاپ با ما همراه باشید...

آموزش پر حجم کردن موها در فتوشاپ

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 261
 • Like
 • 0
آموزش فارسی پر حجم کردن مو ها در فتوشاپ

آموزش متنی پر حجم کردن موها در فتوشاپ از سری آموزش های جامع فتوشاپ قسمت 42 به زبان فارسی
در این قسمت از آموزش های فتوشاپ قصد داریم تا نحوه پر حجم کردن مو ها را به شما عزیزان آموزش دهیم ، می خواهیم به شما بیاموزیم ، چگونه می توان به حجم مو های موجود روی سر شخص در پروزه و تصویر های مختلف اضافه کنیم ، می توان این عمل را یک نوع اکستنشن مو به وسیله فتوشاپ دانست ، برای اضافه کردن حجم مو باید ابتدا در تصویر مورد نظرمان قسمت اصلی تصویر یعنی سر و مو ها را جدا کنیم ، پس از آن از یک تصویر ثانویه یک نمونه مو برداریم و آن را به شکل پیش فرض ابزار قلمو خود در فتوشاپ تبدیل کنیم ، سپس به سراغ تصویر اصلی رفته و بنا به نیاز و سلیقه خود از تصویر اصلی نمونه رنگ برداشته و پس از آن به وسیله قلمو خود نمونه را کشیده و در نهایت به وسیله ابزار جا به جایی بر روی پروژه اصلی خود در فتوشاپ پیاده کنیم ، برای درک بهتر این موضوع و یادگیری این روش در ادامه با این قسمت از آموزش های جامع فتوشاپ با ما همراه باشید .

آموزش کم و زیاد کردن contrast تصاویر در فتوشاپ

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 126
 • Like
 • 0
تنظیم contrast تصاویر در فتوشاپ

آموزش فتوشاپ قسمت 41 کم و زیاد کردن contrast تصاویر در فتوشاپ
در این قسمت از آموزش های فتوشاپ می خواهیم به شما بیاموزیم ، چگونه می توان کانتراست ( . یا contrast ) مربوط به تصاویر را کم و یا زیاد کنیم .در ادامه مطلب همراه ما باشید...

آموزش های جامع فتوشاپ قسمت 40

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 132
 • Like
 • 0
تنظیم شدت رنگ تصویر در فتوشاپ

آموزش های جامع فتوشاپ قسمت 40 کم یا زیاد کردن رنگ های تصویر
گاهی به تصویرمان که نگاه می کنیم ، نا خود آگاه حس می کنیم ، چیزی کم است ، حس می کنیم که تصویرمان به یک تغیر اساسی نیاز دارد ، در حالی که هیچ چیزی در تصویرمان کم نیست ، اما پس مشکل از کجاست ؟
معمولا در این جور مواقع ، شدت و میزان اشباع بودن رنگ ها در تصویر نیاز به یک باز نگری دارند ، در این قسمت از آموزش های جامع فتوشاپ می خواهیم به شما بیاموزیم ، که چگونه می توان شدت یا میزان اشباع بودن رنگ ها را در تصویر تغییر دهیم و بنا بر نیاز آن را کم کنیم یا زیاد کنیم . ( معمولا و بنا بر تجربه در اکثر موقعیت ها نیاز اساسی ما افزایش شدت رنگ ها و یا میزان اشباع بودن طیف رنگ ها در تصویر است و مواردی که در آن می خواهیم شدت رنگ را کاهش دهیم بسیار اندک و انگشت شمار هستند . )