جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
آموزش افتر افکت مقدماتی

وکتور

طراحی وکتور یا تصاویر برداری


آیا تا به حال به فرمت تصاویری که در وب سایت، ضمیمه شده پروژه های کوچک و بزرگ، لوگو، آیکن و... دقت کرده اید؟ آیا چیزی درباره کیفیت تصاویر و شیوه انتخاب عکس هایی با بالاترین کیفیت شنیده اید؟ اگر بخواهیم تصاویر را از منظر کیفیت خوشه بندی کنیم؛ دو نوع فایل گرافیکی برداری و شطرنجی دیجیتال وجود دارد. در طراحی وکتور یا تصاویر برداری، از صدها هزار خط و منحنی ریز (یا مسیر) استفاده می شود و در مقابل آن، تصاویر شطرنجی متشکل از بیت مپ ها و یا پیکسل ها هستند. اما چه فرمتی برای پروژه های شما بهتر است؟ برای انتخابی بهتر، به توضیحات این مقاله دقت کنید.
وکتور که از خطوط و منحنی های نازک و معروف به مسیرهای گسسته ساخته شده؛ ریشه در نظریه های ریاضی دارد. تصاویر گرافیکی برداری باید در نرم افزار رایانه ای ایجاد شوند. برای ایجاد این تصویر، از سیستم محاسبات گسسته طراحی مدد گرفته شده و هر خط شامل موقعیت های گره تعریف شده، مکان گره، طول خط و منحنی ها است. به هر یک از خطوط و منحنی های موجود در تصویر می توان مقدار رنگی را اختصاص داد. به دلیل همین رویکرد تعریف شده و ساخت فرمول ترسیمی، هر تصویر را می توان بدون اینکه از وضوح تصویر کاسته شود؛ به طور مکرر و بدون محدودیت اندازه داد و مقیاس زدایی کرد.
با زوم نمودن لبه های تصویر، می توانید یک تصویر وکتور را شناسایی کنید؛ هر اندازه که بزرگ شود یا بزرگنمایی کنید، تصویر وکتور همیشه صاف و بی عیب و نقص ظاهر خواهد شد. یکی دیگر از مزایای استفاده از تصاویر برداری، افزایش راندمان اندازه پرونده است. از آنجا که پرونده ها فقط با توضیحات ریاضی و نه پیکسل های جداگانه مشخص می شوند؛ معمولاً بسیار کوچکتر از پرونده های بیت مپی هستند.

مزایای تصاویر طراحی شده با وکتور


برای کار با هر نرم افزار گرافیکی کافیست؛ امکانات جدید نرم افزار، کار با رابط کاربری نرم افزار و نحوه استفاده از امکانات موجود را یاد بگیریم. در دنیای دیجیتال، تصاویر با دو ساختار متفاوت ذخیره سازی و نگهداری می شوند. یکی از این ساختارها، ساختارهای وکتور یا برداری و دیگری ساختارهای بیت مپ یا نقشه بیتی می باشد. در ساختارهای بیت مپ، رنگ هر نقطه یا پیکسل از تصویر در محدوده مورد نظر به شکل های متفاوت یا ساختارهای گوناگون ذخیره شده و اطلاعات در هنگام بازخوانی در کنار یکدیگر، بر اساس رنگ های ذخیره شده برای شکل گیری تصویر، قرار می گیرند. در این گونه تصاویر با بزرگ شدن، کیفیت تصویر از دست می رود و یا با بزرگ شدن بخشی از تصویر، وضعیت پیکسل های تصویر با مشکل مواجه خواهد شد. ولی در تصاویر برداری، این مشکل وجود ندارد.
در تصاویر برداری با انتخاب یک آبجکت می توانید براحتی اندازه را در هر مقیاس و اندازه ای که دوست دارید، بزرگ کنید و یا به هر اندازه ای که دوست دارید روی آبجکت بزرگنمایی کنید؛ بدون این که مشکلی در نمایش آبجکت های وکتور داشته باشید. در اصل آبجکت های برداری به جای ذخیره سازی اطلاعات اولیه تصویر، فرمول های رسم تصویر یا المانهای مورد نظر را درون خودشان نگه می دارند. به این شکل، در هر مقیاسی که دوست دارید آن ها را به نمایش در می آورید. این فرمول ها از نو محاسبه شده و تصویر با کیفیت نمایش داده می شود.
در ساختار بیت مپ با مفهومی به نام رزولوشن مواجه هستیم. رزولوشن در حقیقت نقاط در واحد سطح را در یک آبجکت نشان می دهد. مثلا در آبجکت یا فایل تصویری با رزولوشن 72، حاوی72 نقطه پیکسل در واحد سطح-اینچ مربع می باشد. در تصاویر نقشه بیتی معمولی، پیکسل ها تعیین کننده وضعیت طرح یا تصویر شما هستند. ولی در تصاویر برداری که اصولا در نرم افزار ایلاستریتور کار می شود؛ قضیه کاملا متفاوت است. در آبجکت برداری، هر چقدر اندازه وکتور بزرگ شود؛ چون اساس ترسیم آبجکت محاسبات ریاضی است و پیکسل ها نقشی ندارند، این محاسبات از اول با اندازه جدید انجام و ترسیم صورت می گیرد. برای همین شما در کیفیت تصویر وکتور، هیچ تغییری را مشاهده نمی کنید.

مشخصات وکتور خوب


در این قسمت از مقاله، مشخصات یک وکتور خوب و المان هایی که باید مد نظر طرح و کاربر وکتور قرار گیرند؛ به تفصیل توضیح داده شده است:
ترتیب عناصری که برای ایجاد یک گروه بندی بصری با یکدیگر مرتبط می شوند را مجاورت می گویند. یک وکتور خوب، نمادهای مختلف موسیقی، غذا و سایر فعالیتها را در مجاورت یکدیگر قرار می دهد تا تصویر بزرگتری ایجاد شود. به این ترتیب خواهید دید که تمامی عناصر با یکدیگر همکاری می کنند تا یک داستان تصویری روایت شود و اگر عناصر به درستی در کنار هم قرار نگیرند، پیام تصویر از بین می رود.نکته دوم در طرح وکتور، رعایت سلسله مراتب بصری است که با ایجاد نقطه کانونی برای عناصر بدست می آید. ابتدا قوی ترین مفهوم موجود در وکتور، در نقطه کانونی دیده شده و عناصر بعدی به ترتیب اهمیت مشاهده می گردند.
در طرح تصویر وکتور یا برداری، تقارن و عدم تقارن عناصر برای ایجاد وحدت و تعادل، آن ها را در ارتباط با یکدیگر قرار می دهد. مثلا آینه سازی تصویر به صورت عمودی، تعادل و احساس پایداری را به تصویر می بخشد. اشکال هندسی باید با هم کار کرده و عناصر اضافی، تقارن را در نقطه اصلی تمرکز ایجاد کنند.
تکرار، از عناصر مشابه برای تقویت معنا و ایجاد هیجان بصری استفاده می کند. مثلا، شاید تصویر دوچرخه با یک پرنده برای طراحی جالب نباشد اما دوچرخه به همراه پرندگان (به عنوان یک عنصر تکراری)، شکل جدیدی به خود گرفته و بیننده را به تفکر در معنای تصویر دعوت می کند.

تمرکز بر کیفیت طراحی در جی اف ایکس دانلود


• وحدت موضوع، به ایجاد هماهنگی بصری کمک می کند. به این معنی که یک طراح وکتور، از وحدت به عنوان راهی برای گردآوری مجموعه ای از عناصر به روش ظاهرا خطرناک استفاده می کند که کاربران در بازرسی دقیق تر متوجه خواهند شد که طراح وکتور، با ایجاد این هماهنگی، سعی دارد تا الگویی مفهومی بسازد. عناصر تکرار شونده در طرح تعادل ایجاد می کنند.
• کنتراست، برای برجسته کردن قسمت خاصی از یک تصویر، با کمک عناصر متضاد مثل روشنایی و تاریکی یا بزرگی و کوچکی یا طرح استفاده می شود. گاهی طراح وکتور، کنتراست را با اضافه کردن رنگ به نقطه کانونی روی تصویر سیاه و سفید بدست می آورد. رنگ قرمز بر چهره موجود در تصویر تأکید می کند و توسط عناصر قرمز تر و یا روشن تر کمی پشتیبانی می شود؛ به طوری که بینندگان را به مشاهده دور تصویر سوق می دهد.
• دینامیک برای نشان دادن حرکت، جریان، جهت و یا برای ایجاد احساساتی مانند استراحت، عصبانیت یا خوشبختی استفاده می شود.
به عنوان راهنمایی برای تکمیل این قسمت از مقاله، پیشنهاد می شود تا نمونه های موجود در سایت جامع وکتور را مشاهده کنید. تصاویری را که دوست دارید؛ پیدا کنید و بنویسید که چرا آن را دوست دارید و کدام یک از اصول طراحی وکتور در آن رعایت شده است؛ به علاوه می توانید در قسمت نظرات، پیام های ارزشمندتان را در اختیار ما قرار دهید.جی اف ایکس دانلود همواره می کوشد تا بتواند جدیدترین فایل های وکتور ایلوستریتور با کیفیت عالی در موضوعات مختلف را برای شما تهیه کند.

انواع وکتور


تصاویر وکتور یا برداری، با اهداف متفاوتی طراحی شده و مورد اقبال عموم قرار می گیرند. اگر در جستجوی تصاویر با کیفیتی هستید که بتوانید در هر جا از آن استفاده کنید؛ تصاویر برداری گزینه مناسبی خواهند بود. در این قسمت، با انواع وکتور آشنا خواهیم شد:
لوگو: تصاویر برداری انتخاب اول هر طراحی برای ایجاد یک آرم یا تصویر تجاری است. دلیل آن هم بسیار واضح است؛ طراح در هنگام ایجاد و ذخیره تصاویر، انعطاف پذیری بیشتری در ایجاد تغییرات خواهد داشت و کاربر هم قادر خواهد بود تا از تصویر طراحی شده، در اندازه های مختلف استفاده کند. حالا ممکن است شما فقط به یک لوگو برای وب احتیاج داشته باشید؛ اما تصور کنید که چقدر عالی خواهد بود تا بعداً بدون نیاز به تهیه مجدد، همین تصویر را برای نمایش یک بنر یا کالا، در جاهای مختلف استفاده کنید.
تصویر برداری های تجاری: عکس های معمولی، معمولا به صورت برداری گرفته نمی شوند. اما عکس های تبلیغی و تجاری، برای نمایش در مکان ها و زمان های مختلف به صورت وکتور تهیه می شوند.
بنر های تبلیغاتی: اکثر شرکت ها، خروجی فایل های لوگو و نشان های تجاری را تحت تصاویر وکتور می گیرند. پرونده این طراحی ها می بایستی ذخیره شده و به عنوان پایه ای برای نسخه های پیکسلی که در چاپ و نشر وب استفاده می شوند( جهت صرفه جویی در وقت)؛ مورد استفاده قرار گیرند.
تهیه کلیپ های با کیفیت بالا: اغلب کلیپ های با کیفیت به صورت تصاویر برداری تولید و به فروش می رسند. هنگام خرید کلیپ های مبتنی بر وکتور، به جای تصاویر با DPI بالا انعطاف پذیری مناسبی را تجربه خواهید کرد.
فایل های تصویری را می توان در انواعی از فرمت ها ذخیره کرد. شما می توانید با نگاهی به فرمت فایل یا پسوند پرونده در انتهای نام پرونده تصویر، چگونگی ایجاد فایل تصاویر را از نظر وکتور یا بیت مپ را تشخیص دهید. برخی از رایج ترین فرمت های تصویری عبارتند از:

نرم افزارOpenOffice: فرمت های ذخیره سازی .odg
نرم افزارCorel Draw: فرمت های ذخیره سازی .cdrw, .cdr, .cdt
نرم افزارAdobe Illustrator: فرمت های ذخیره سازی.ait, .art, .ai
نرم افزارCorel: فرمت های ذخیره سازی pat (Paint Shop Pro Pattern Image)
نرم افزارDigital Line Graph: فرمت های ذخیره سازی .do, .dlg

اصطلاحات موجود در تصاویر برداری


قبل از هر گونه سفارش یا اقدامی برای طراحی وکتور، کافیست تا با اصطلاحات این حوزه آشنا شوید. آشنایی با واژگان پر کاربرد هر حوزه، موجب خواهد شد تا با قدرت و اطمینان بیشتری قدم بردارید.
• وضوح . اگرچه خلق آثار هنری بردار بدون به خطر انداختن کیفیت امکان پذیر می باشد؛ اما باید نسبت به رزولوشن آن هم تصمیم بگیرید. ما رزولوشن های 4: 3 و 16: 9 را به سایر رزولوشن ها ترجیح می دهیم چرا که این اعداد برای اکثر صفحه نمایشها، استانداردهای متداولی است. به علاوه این نکته را بخاطر بسپارید که با وجود مقیاس پذیری عالی تصاویر برداری، کار با منحنی و رنگ ها در قسمت های کوچک طرح، بسیار مشکل است.
• ترکیب بندی. کامپوزیشن برای شکستن قوانین وضع شده است. اما آیا شکستن قوانین وضع شده کار درستی است؟ قانون آسان است و خوب کار کردن، مورد تایید همه است. ایده اصلی این قانون این است که اشیاء اصلی باید در تقاطع خطوط شبکه قرار بگیرند.
• عمق. برای اینکه تصاویر طبیعی تر به نظر برسند، برای آن ها عمق ایجاد کنید. می توانید با قرار دادن بعضی از اشیاء در دور و نزدیک، به این هدف دست پیدا کنید.
• کادر بندی. از این که برخی از آثار هنری شما کمرنگ تر شود، نترسید؛ در سفارش وکتور ایلوستریتور، تمامی آبجکت های مورد نظرتان را قید کنید. اما نکته ای که وجود دارد این است: در هنگام ترسیم، سعی نکنید همه اشیاء را درون قاب تصویر به اجبار قرار دهید. بلکه به طراح اجازه دهید تا طبق تصورات ذهنی خود، کادر بندی را انجام دهد.
• جزئیات . اضافه کردن جزئیات هم راهی عالی برای جذاب تر کردن تصویر است. هرچه کار دقیق تر باشد، فرد بیشتر سعی می کند تا جزئیات آن را کشف کند. از طرفی دیگر، برای ایجاد تصویر برداری که شما راضی باشید؛ اضافه کردن جزئیات ممکن است (و بیشتر اوقات انجام دهد) زمان بیشتری را صرف کند.
• کمال گرایی . از اشتباه کردن نترسید. همیشه شخصی هست که در ترکیب و رنگ آمیزی از دیگری بهتر باشد. هیچ طرحی بی عیب و نقص نخواهد بود و گذشت زمان کمک خواهد کرد تا متوجه چیزهایی که به آنها توجه نکرده اید؛ شوید.

سایت جامع وکتور


همان طور که دیدیم، طراحی وکتور نیازمند اختصاص وقت و تخصص کافی می باشد. از آن جایی که کسب این مهارت در حوصله بسیاری از افراد نمی گنجد؛ وجود سایت هایی که به عنوان منبعی، امکان دانلود وکتور را به کاربران ارائه دهند؛ لازم است. یکی از سایت هایی که منبع غنی و عظیمی از تصاویر وکتور را در اختیار کاربران متعددی قرار داده است؛ سایت جامع وکتور جی اف ایکس دانلود، می باشد. رسالت اصلی این سایت ارائه تصاویر گرافیکی با فرمت های مختلف است. تعدادی از وکتور های پرفروش وب سایت جی اف ایکس دانلود عبارتند از:
• قلب عشق
• برگ
• گل زیبا
• کارت عروسی
• لوازم آرایشی
• قاشق چنگال
• زن
• سبزه
• آرایشی بهداشتی
• بنر فروش ماه رمضان
• سینما و فیلم سازی
• ستاره
• ظروف آشپزخانه
• مذهبی
• شهر

و هزاران وکتور دیگر.... به وب سایت ما نگاهی داشته باشید و از قسمت منوی جستجو، خرید وکتور، دانلود وکتور فتوشاپ و دانلود وکتور رایگان را انجام دهید،همچنین شما می توانید به بخش آموزش فتوشاپ سایت نیز مراجعه نمایید و در مورد نحوه باز کردن فایل های EPS وکتور اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

دانلود رایگان وکتور فریم و قاب عکس خالی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 52
 • Like
 • 0
وکتور رایگان فریم و قاب عکس عمودی خالی

دانلود رایگان طرح آماده وکتور فریم و قاب عکس عمودی خالی


در این طرح رایگان وکتور شاهد وکتور فریم و قاب عکس خالی با طرح عمودی می باشید. فرمت این فایل eps می باشد که قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور است. به راحتی در این وکتور قاب عکس خالی تصویر خود را جایگزین کنید و یک قاب عکس زیبا و جذاب واقعی ایجاد کنید. قابل استفاده در زمینه انواع طرح های گرافیکی و تبلیغاتی با کیفیت بالا.برای دانلود رایگان وکتور از جی اف ایکس دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود وکتور مجموعه کاراکتر مرد خوشتیپ

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 53
 • Like
 • 0
وکتور کارتونی کاراکترهای مرد خوشتیپ

دانلود وکتور کارتونی کاراکترهای مرد خوشتیپ تاجر


مجموعه طرح وکتور کاراکترهای کارتونی با موضوع دانلود وکتور مجموعه کاراکتر مرد خوشتیپ با کت و شلوار در حال فعالیت های مختلف مناسب جهت استفاده در طراحی و گرافیک می باشید. این مجموعه شامل 11 طرح آماده وکتور کاراکتر و اشخاص کارتونی است که در قالب فایل eps و jpg بر روی سایت قرار گرفته اند که می توان از آن ها در نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور استفاده نمود. وکتور کاراکتر کارتونی مرد قابل استفاده در موشن گرافیک ها وتیزر های تبلیغاتی

قالب اینستاگرام زمستانی

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 76
 • Like
 • 1
دانلود قالب لایه باز پست اینستاگرام زمستانی

دانلود قالب لایه باز پست اینستاگرام زمستانی


مجموعه قالب پست اینستاگرام زمستانی در یک فایل وکتور با فرمت Ai عرضه شده که مناسب استفاده در نرم افزار ادوبی Illustrator ورژن cs5 و سایر ورژن های جدیدتر می باشد.شما به راحتی می توانید این قالب های آماده را در ایلوستریتور باز نمایید،آن ها را ویرایش کنید و پست تبلیغاتی با تم زمستانی برای فروش محصول یا خدمات خود بسازید.اگر به دنبال قالب اینستاگرام با تم زمستانی هستید،حتما این مطلب را از جی اف ایکس دانلود دریافت نمایید و به صورت حرفه ای پست تبلیغاتی خود را در کمترین زمان ممکن طراحی نمایید.

دانلود وکتور میوه و سبزیجات کارتونی ورزشی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 36
 • Like
 • 0
طرح آماده وکتور میوه و سبزیجات سالم ورزشی

دانلود طرح آماده وکتور میوه و سبزیجات سالم ورزشی


در این پست شاهد دانلود وکتور میوه و سبزیجات کارتونی ورزشی با طراحی بسیار زیبا و کارتونی می باشید. این وکتور میوه ها به صورت کاراکتر های اسپرت و ورزشی طراحی شده اند که قابل استفاده در ایده هایی مثل لایف استایل، زندگی سالم، میوه و سبزیجات، تمرینات ورزشی، یوگا و ... می باشند. مجموعه تصاویر وکتور میوه جات و سبزیجات فانتزی مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور می باشد و با فرمت eps در سایت بارگذاری شده اند.برای دانلود وکتور به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

وکتور مجموعه ای از پیاز های بامزه

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 41
 • Like
 • 0
طرح وکتور مجموعه ای از پیاز های بامزه

دانلود طرح وکتور مجموعه ای از پیاز های بامزه کارتونی


این مجموعه در مدل‌های مختلف زیبا و خاص از پیاز های بامزه و کارتونی است. این فایل لایه باز بوده و قابلیت بزرگنمایی تا هر اندازه ای را دارد. برای اجرای فایل های وکتور نیاز به نرم افزارهایی با قابلیت برداری مانند Adobe illustrator خواهید داشت. وکتور مجموعه ای از پیاز های بامزه قابل استفاده در موشن گرافیک ها وتیزر های تبلیغاتی می باشد. وکتور پیاز با کیفیت بسیار بالا قابل دانلود است.

دانلود مجموعه وکتور کاراکتر شخصیت پسر بچه

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 91
 • Like
 • 0
وکتور مجموعه کاراکتر شخصیت پسر بچه کارتونی

دانلود وکتور مجموعه کاراکتر شخصیت پسر بچه کارتونی


مجموعه فوق العاده و بسیار زیبای کاربردی از وکتور آماده کاراکتر شخصیت پسر بچه با حالت های مختلف به سبک کارتونی. این مجموعه وکتور کاراکتر شخصیت پسر بچه شامل 8 وکتور کارتونی کودکان در حال فعالیت های مختلف مثل خندیدن، گریه، فکر کردن و ... می باشد که با فرمت های EPS و JPG بر روی سایت برای دانلود قرار گرفته است.

دانلود وکتور مجموعه آشپز رستوران

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 67
 • Like
 • 0
وکتور مجموعه سر آشپز رستوران

دانلود مجموعه وکتور سر آشپز رستوران و آشپزی


این طرح آماده وکتور شامل مجموعه افرادی که غذا درست می کنند و آماده می کنند می باشد. این وکتور مجموعه آشپز رستوران با موضوع آشپز رستوران، وکتور آشپزی زن و مرد با پیش بند، تهیه غذای خوشمزه. کارگر حرفه ای در آشپزخانه و آشپزی کردن در حالات مختلف می باشد. این طرح های گرافیکی وکتور سر آشپز برای ساخت بنر رستوران ها، سالن های غذا خوری، کارت ویزیت رستوران و غیره کاربرد دارند. فرمت این فایل EPS است که قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور به صورت لایه باز می باشید. کیفیت بسیار بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی و گرافیکی رستوران ها و فست فود ها.

دانلود وکتور مجموعه توریست و گردشگر

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 60
 • Like
 • 0
طرح وکتور مجموعه توریست و گردشگر با چمدان

دانلود طرح وکتور مجموعه توریست و گردشگر با چمدان


در این پست شاهد طرح های وکتور با موضوع توریست و گردگشر با فرمت EPS می باشید. مجموعه تصویر وکتور از توریست همراه با چمدان و کیف دستی. سفر خانوادگی ، تاجر با چمدان. مجموعه ای از کاراکتر ها در سفر ، تعطیلات خانوادگی یا سفر کاری می باشد. مجموعه ای از وکتور های افراد در حالت های مختلف با طراحی کارتونی قابل استفاده در انواع طرح های گرافیکی و تبلیغاتی. وکتور طرح های مسافرت و توریسم قابل ویرایش در نرم افزار های ایلوستریتور و کورل دراو می باشد. برای دانلود وکتور مجموعه توریست و گردشگر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود وکتور ساندویچ همبرگر

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 64
 • Like
 • 0
طرح وکتور 3 ساندویچ همبرگر

دانلود طرح وکتور 3 ساندویچ همبرگر و مخلفات


دانلود وکتور ساندویچ همبرگر تبلیغاتی 3 ساندویچ همبرگر و مخلفات با طراحی فوق العاده زیبا و اشتها آور. این وکتور همبرگر حرفه ای در 3 طرح می باشد که مناسب برای استفاده در پوستر ها و بنر های تبلیغاتی با موضوع فست فود و همبرگر می باشد. همچنین قابل استفاده در انواع طرح های گرافیکی و تبلیغاتی. با فرمت eps قابل ویرایش در نرم افزار های ایلوستریتور و کورل دراو است. در ادامه با دانلود وکتور Collection of three burgers از جی اف ایکس دانلود با ما همراه باشید.

وکتور رایگان کارت دعوت جشن تولد کودکانه

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 107
 • Like
 • 0
وکتور رایگان کارت دعوت جشن تولد کودکانه

دانلود رایگان وکتور کارت دعوت جشن تولد کودکانه


این فایل وکتور شامل 3 طرح مختلف برای طراحی کارت دعوت جشن تولد کودک می باشد که می توانید به صورت کاملا رایگان در جی اف ایکس دانلود دریافت نمایید.فرمت فایل وکتور کارت دعوت جشن تولد کودکانه eps می باشد که کاملا لایه باز می باشد و قابل ویرایش در نرم افزار ایلستریتور می باشد،همچنین می توانید از فتوشاپ برای باز کردن این کارت دعوت استفاده نمایید.فایل های eps قابل باز شدن در سایز دلخواه شما می باشند و مناسب چاپ در سایز بزرگ و طراحی های با کیفیت است.برای دانلود وکتور به صورت کاملا رایگان به ادامه مطلب بروید .

سئوالات متداول در مورد فایل های وکتور

فایل وکتور چیست؟

فایل های وکتور اغلب با فرمت AI یا EPS عرضه می شوند.این فایل ها امروزه در طراحی های مختلف بسیار استفاده می شوند و از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.شما می توانید فایل های وکتور را به آسانی در نرم افزار های ادوبی ایلوستریتور و فتوشاپ باز کنید و آن ها را ویرایش نمایید.استفاده از فایل های وکتور باعث صرفه جویی در وقت طراحان گرافیکی می شود و از این رو اهمیت زیادی دارد.از دیگر ویژگی های خاص وکتور ها می توان به باز شدن آن ها با سایز و اندازه مورد نظر شما اشاره کرد.

فایل های وکتور را از کجا دریافت کنم؟

یکی از سایت های معتبر در زمینه دانلود وکتور های فتوشاپ به صورت رایگان و اشتراکی سایت جی اف ایکس دانلود می باشد.در این سایت شما می توانید جدیدترین وکتور ها را دانلود و دریافت نمایید.

گفتگو در واتس اپ