جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
دوره آموزش رایگان پریمیر

وکتور

طراحی وکتور یا تصاویر برداری


آیا تا به حال به فرمت تصاویری که در وب سایت، ضمیمه شده پروژه های کوچک و بزرگ، لوگو، آیکن و... دقت کرده اید؟ آیا چیزی درباره کیفیت تصاویر و شیوه انتخاب عکس هایی با بالاترین کیفیت شنیده اید؟ اگر بخواهیم تصاویر را از منظر کیفیت خوشه بندی کنیم؛ دو نوع فایل گرافیکی برداری و شطرنجی دیجیتال وجود دارد. در طراحی وکتور یا تصاویر برداری، از صدها هزار خط و منحنی ریز (یا مسیر) استفاده می شود و در مقابل آن، تصاویر شطرنجی متشکل از بیت مپ ها و یا پیکسل ها هستند. اما چه فرمتی برای پروژه های شما بهتر است؟ برای انتخابی بهتر، به توضیحات این مقاله دقت کنید.
وکتور که از خطوط و منحنی های نازک و معروف به مسیرهای گسسته ساخته شده؛ ریشه در نظریه های ریاضی دارد. تصاویر گرافیکی برداری باید در نرم افزار رایانه ای ایجاد شوند. برای ایجاد این تصویر، از سیستم محاسبات گسسته طراحی مدد گرفته شده و هر خط شامل موقعیت های گره تعریف شده، مکان گره، طول خط و منحنی ها است. به هر یک از خطوط و منحنی های موجود در تصویر می توان مقدار رنگی را اختصاص داد. به دلیل همین رویکرد تعریف شده و ساخت فرمول ترسیمی، هر تصویر را می توان بدون اینکه از وضوح تصویر کاسته شود؛ به طور مکرر و بدون محدودیت اندازه داد و مقیاس زدایی کرد.
با زوم نمودن لبه های تصویر، می توانید یک تصویر وکتور را شناسایی کنید؛ هر اندازه که بزرگ شود یا بزرگنمایی کنید، تصویر وکتور همیشه صاف و بی عیب و نقص ظاهر خواهد شد. یکی دیگر از مزایای استفاده از تصاویر برداری، افزایش راندمان اندازه پرونده است. از آنجا که پرونده ها فقط با توضیحات ریاضی و نه پیکسل های جداگانه مشخص می شوند؛ معمولاً بسیار کوچکتر از پرونده های بیت مپی هستند.

مزایای تصاویر طراحی شده با وکتور


برای کار با هر نرم افزار گرافیکی کافیست؛ امکانات جدید نرم افزار، کار با رابط کاربری نرم افزار و نحوه استفاده از امکانات موجود را یاد بگیریم. در دنیای دیجیتال، تصاویر با دو ساختار متفاوت ذخیره سازی و نگهداری می شوند. یکی از این ساختارها، ساختارهای وکتور یا برداری و دیگری ساختارهای بیت مپ یا نقشه بیتی می باشد. در ساختارهای بیت مپ، رنگ هر نقطه یا پیکسل از تصویر در محدوده مورد نظر به شکل های متفاوت یا ساختارهای گوناگون ذخیره شده و اطلاعات در هنگام بازخوانی در کنار یکدیگر، بر اساس رنگ های ذخیره شده برای شکل گیری تصویر، قرار می گیرند. در این گونه تصاویر با بزرگ شدن، کیفیت تصویر از دست می رود و یا با بزرگ شدن بخشی از تصویر، وضعیت پیکسل های تصویر با مشکل مواجه خواهد شد. ولی در تصاویر برداری، این مشکل وجود ندارد.
در تصاویر برداری با انتخاب یک آبجکت می توانید براحتی اندازه را در هر مقیاس و اندازه ای که دوست دارید، بزرگ کنید و یا به هر اندازه ای که دوست دارید روی آبجکت بزرگنمایی کنید؛ بدون این که مشکلی در نمایش آبجکت های وکتور داشته باشید. در اصل آبجکت های برداری به جای ذخیره سازی اطلاعات اولیه تصویر، فرمول های رسم تصویر یا المانهای مورد نظر را درون خودشان نگه می دارند. به این شکل، در هر مقیاسی که دوست دارید آن ها را به نمایش در می آورید. این فرمول ها از نو محاسبه شده و تصویر با کیفیت نمایش داده می شود.
در ساختار بیت مپ با مفهومی به نام رزولوشن مواجه هستیم. رزولوشن در حقیقت نقاط در واحد سطح را در یک آبجکت نشان می دهد. مثلا در آبجکت یا فایل تصویری با رزولوشن 72، حاوی72 نقطه پیکسل در واحد سطح-اینچ مربع می باشد. در تصاویر نقشه بیتی معمولی، پیکسل ها تعیین کننده وضعیت طرح یا تصویر شما هستند. ولی در تصاویر برداری که اصولا در نرم افزار ایلاستریتور کار می شود؛ قضیه کاملا متفاوت است. در آبجکت برداری، هر چقدر اندازه وکتور بزرگ شود؛ چون اساس ترسیم آبجکت محاسبات ریاضی است و پیکسل ها نقشی ندارند، این محاسبات از اول با اندازه جدید انجام و ترسیم صورت می گیرد. برای همین شما در کیفیت تصویر وکتور، هیچ تغییری را مشاهده نمی کنید.

مشخصات وکتور خوب


در این قسمت از مقاله، مشخصات یک وکتور خوب و المان هایی که باید مد نظر طرح و کاربر وکتور قرار گیرند؛ به تفصیل توضیح داده شده است:
ترتیب عناصری که برای ایجاد یک گروه بندی بصری با یکدیگر مرتبط می شوند را مجاورت می گویند. یک وکتور خوب، نمادهای مختلف موسیقی، غذا و سایر فعالیتها را در مجاورت یکدیگر قرار می دهد تا تصویر بزرگتری ایجاد شود. به این ترتیب خواهید دید که تمامی عناصر با یکدیگر همکاری می کنند تا یک داستان تصویری روایت شود و اگر عناصر به درستی در کنار هم قرار نگیرند، پیام تصویر از بین می رود.نکته دوم در طرح وکتور، رعایت سلسله مراتب بصری است که با ایجاد نقطه کانونی برای عناصر بدست می آید. ابتدا قوی ترین مفهوم موجود در وکتور، در نقطه کانونی دیده شده و عناصر بعدی به ترتیب اهمیت مشاهده می گردند.
در طرح تصویر وکتور یا برداری، تقارن و عدم تقارن عناصر برای ایجاد وحدت و تعادل، آن ها را در ارتباط با یکدیگر قرار می دهد. مثلا آینه سازی تصویر به صورت عمودی، تعادل و احساس پایداری را به تصویر می بخشد. اشکال هندسی باید با هم کار کرده و عناصر اضافی، تقارن را در نقطه اصلی تمرکز ایجاد کنند.
تکرار، از عناصر مشابه برای تقویت معنا و ایجاد هیجان بصری استفاده می کند. مثلا، شاید تصویر دوچرخه با یک پرنده برای طراحی جالب نباشد اما دوچرخه به همراه پرندگان (به عنوان یک عنصر تکراری)، شکل جدیدی به خود گرفته و بیننده را به تفکر در معنای تصویر دعوت می کند.

تمرکز بر کیفیت طراحی در جی اف ایکس دانلود


• وحدت موضوع، به ایجاد هماهنگی بصری کمک می کند. به این معنی که یک طراح وکتور، از وحدت به عنوان راهی برای گردآوری مجموعه ای از عناصر به روش ظاهرا خطرناک استفاده می کند که کاربران در بازرسی دقیق تر متوجه خواهند شد که طراح وکتور، با ایجاد این هماهنگی، سعی دارد تا الگویی مفهومی بسازد. عناصر تکرار شونده در طرح تعادل ایجاد می کنند.
• کنتراست، برای برجسته کردن قسمت خاصی از یک تصویر، با کمک عناصر متضاد مثل روشنایی و تاریکی یا بزرگی و کوچکی یا طرح استفاده می شود. گاهی طراح وکتور، کنتراست را با اضافه کردن رنگ به نقطه کانونی روی تصویر سیاه و سفید بدست می آورد. رنگ قرمز بر چهره موجود در تصویر تأکید می کند و توسط عناصر قرمز تر و یا روشن تر کمی پشتیبانی می شود؛ به طوری که بینندگان را به مشاهده دور تصویر سوق می دهد.
• دینامیک برای نشان دادن حرکت، جریان، جهت و یا برای ایجاد احساساتی مانند استراحت، عصبانیت یا خوشبختی استفاده می شود.
به عنوان راهنمایی برای تکمیل این قسمت از مقاله، پیشنهاد می شود تا نمونه های موجود در سایت جامع وکتور را مشاهده کنید. تصاویری را که دوست دارید؛ پیدا کنید و بنویسید که چرا آن را دوست دارید و کدام یک از اصول طراحی وکتور در آن رعایت شده است؛ به علاوه می توانید در قسمت نظرات، پیام های ارزشمندتان را در اختیار ما قرار دهید.جی اف ایکس دانلود همواره می کوشد تا بتواند جدیدترین فایل های وکتور ایلوستریتور با کیفیت عالی در موضوعات مختلف را برای شما تهیه کند.

انواع وکتور


تصاویر وکتور یا برداری، با اهداف متفاوتی طراحی شده و مورد اقبال عموم قرار می گیرند. اگر در جستجوی تصاویر با کیفیتی هستید که بتوانید در هر جا از آن استفاده کنید؛ تصاویر برداری گزینه مناسبی خواهند بود. در این قسمت، با انواع وکتور آشنا خواهیم شد:
لوگو: تصاویر برداری انتخاب اول هر طراحی برای ایجاد یک آرم یا تصویر تجاری است. دلیل آن هم بسیار واضح است؛ طراح در هنگام ایجاد و ذخیره تصاویر، انعطاف پذیری بیشتری در ایجاد تغییرات خواهد داشت و کاربر هم قادر خواهد بود تا از تصویر طراحی شده، در اندازه های مختلف استفاده کند. حالا ممکن است شما فقط به یک لوگو برای وب احتیاج داشته باشید؛ اما تصور کنید که چقدر عالی خواهد بود تا بعداً بدون نیاز به تهیه مجدد، همین تصویر را برای نمایش یک بنر یا کالا، در جاهای مختلف استفاده کنید.
تصویر برداری های تجاری: عکس های معمولی، معمولا به صورت برداری گرفته نمی شوند. اما عکس های تبلیغی و تجاری، برای نمایش در مکان ها و زمان های مختلف به صورت وکتور تهیه می شوند.
بنر های تبلیغاتی: اکثر شرکت ها، خروجی فایل های لوگو و نشان های تجاری را تحت تصاویر وکتور می گیرند. پرونده این طراحی ها می بایستی ذخیره شده و به عنوان پایه ای برای نسخه های پیکسلی که در چاپ و نشر وب استفاده می شوند( جهت صرفه جویی در وقت)؛ مورد استفاده قرار گیرند.
تهیه کلیپ های با کیفیت بالا: اغلب کلیپ های با کیفیت به صورت تصاویر برداری تولید و به فروش می رسند. هنگام خرید کلیپ های مبتنی بر وکتور، به جای تصاویر با DPI بالا انعطاف پذیری مناسبی را تجربه خواهید کرد.
فایل های تصویری را می توان در انواعی از فرمت ها ذخیره کرد. شما می توانید با نگاهی به فرمت فایل یا پسوند پرونده در انتهای نام پرونده تصویر، چگونگی ایجاد فایل تصاویر را از نظر وکتور یا بیت مپ را تشخیص دهید. برخی از رایج ترین فرمت های تصویری عبارتند از:

نرم افزارOpenOffice: فرمت های ذخیره سازی .odg
نرم افزارCorel Draw: فرمت های ذخیره سازی .cdrw, .cdr, .cdt
نرم افزارAdobe Illustrator: فرمت های ذخیره سازی.ait, .art, .ai
نرم افزارCorel: فرمت های ذخیره سازی pat (Paint Shop Pro Pattern Image)
نرم افزارDigital Line Graph: فرمت های ذخیره سازی .do, .dlg

اصطلاحات موجود در تصاویر برداری


قبل از هر گونه سفارش یا اقدامی برای طراحی وکتور، کافیست تا با اصطلاحات این حوزه آشنا شوید. آشنایی با واژگان پر کاربرد هر حوزه، موجب خواهد شد تا با قدرت و اطمینان بیشتری قدم بردارید.
• وضوح . اگرچه خلق آثار هنری بردار بدون به خطر انداختن کیفیت امکان پذیر می باشد؛ اما باید نسبت به رزولوشن آن هم تصمیم بگیرید. ما رزولوشن های 4: 3 و 16: 9 را به سایر رزولوشن ها ترجیح می دهیم چرا که این اعداد برای اکثر صفحه نمایشها، استانداردهای متداولی است. به علاوه این نکته را بخاطر بسپارید که با وجود مقیاس پذیری عالی تصاویر برداری، کار با منحنی و رنگ ها در قسمت های کوچک طرح، بسیار مشکل است.
• ترکیب بندی. کامپوزیشن برای شکستن قوانین وضع شده است. اما آیا شکستن قوانین وضع شده کار درستی است؟ قانون آسان است و خوب کار کردن، مورد تایید همه است. ایده اصلی این قانون این است که اشیاء اصلی باید در تقاطع خطوط شبکه قرار بگیرند.
• عمق. برای اینکه تصاویر طبیعی تر به نظر برسند، برای آن ها عمق ایجاد کنید. می توانید با قرار دادن بعضی از اشیاء در دور و نزدیک، به این هدف دست پیدا کنید.
• کادر بندی. از این که برخی از آثار هنری شما کمرنگ تر شود، نترسید؛ در سفارش وکتور ایلوستریتور، تمامی آبجکت های مورد نظرتان را قید کنید. اما نکته ای که وجود دارد این است: در هنگام ترسیم، سعی نکنید همه اشیاء را درون قاب تصویر به اجبار قرار دهید. بلکه به طراح اجازه دهید تا طبق تصورات ذهنی خود، کادر بندی را انجام دهد.
• جزئیات . اضافه کردن جزئیات هم راهی عالی برای جذاب تر کردن تصویر است. هرچه کار دقیق تر باشد، فرد بیشتر سعی می کند تا جزئیات آن را کشف کند. از طرفی دیگر، برای ایجاد تصویر برداری که شما راضی باشید؛ اضافه کردن جزئیات ممکن است (و بیشتر اوقات انجام دهد) زمان بیشتری را صرف کند.
• کمال گرایی . از اشتباه کردن نترسید. همیشه شخصی هست که در ترکیب و رنگ آمیزی از دیگری بهتر باشد. هیچ طرحی بی عیب و نقص نخواهد بود و گذشت زمان کمک خواهد کرد تا متوجه چیزهایی که به آنها توجه نکرده اید؛ شوید.

سایت جامع وکتور


همان طور که دیدیم، طراحی وکتور نیازمند اختصاص وقت و تخصص کافی می باشد. از آن جایی که کسب این مهارت در حوصله بسیاری از افراد نمی گنجد؛ وجود سایت هایی که به عنوان منبعی، امکان دانلود وکتور را به کاربران ارائه دهند؛ لازم است. یکی از سایت هایی که منبع غنی و عظیمی از تصاویر وکتور را در اختیار کاربران متعددی قرار داده است؛ سایت جامع وکتور جی اف ایکس دانلود، می باشد. رسالت اصلی این سایت ارائه تصاویر گرافیکی با فرمت های مختلف است. تعدادی از وکتور های پرفروش وب سایت جی اف ایکس دانلود عبارتند از:
• قلب عشق
• برگ
• گل زیبا
• کارت عروسی
• لوازم آرایشی
• قاشق چنگال
• زن
• سبزه
• آرایشی بهداشتی
• بنر فروش ماه رمضان
• سینما و فیلم سازی
• ستاره
• ظروف آشپزخانه
• مذهبی
• شهر

و هزاران وکتور دیگر.... به وب سایت ما نگاهی داشته باشید و از قسمت منوی جستجو، خرید وکتور، دانلود وکتور فتوشاپ و دانلود وکتور رایگان را انجام دهید،همچنین شما می توانید به بخش آموزش فتوشاپ سایت نیز مراجعه نمایید و در مورد نحوه باز کردن فایل های EPS وکتور اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

وکتور مجموعه فریم با گل و برگ سیاه

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 28
 • Like
 • 0
وکتور مجموعه قاب با گل و برگ سیاه

دانلود وکتور مجموعه قاب با گل و برگ سیاه با شاخه درختان


وکتور مجموعه فریم با گل و برگ سیاه یک فایل لایه باز بوده و قابلیت بزرگنمایی تا هر اندازه ای را دارد. برای اجرای فایل های وکتور نیاز به نرم افزارهایی با قابلیت برداری مانند Adobe illustrator خواهید داشت. در این طرح شاهد چندین فریم یا قاب برای متن شما با شاخ و برگ و گل می باشید. می توانید متن دلخواه خود در این کادر های گل دار قرار دهید و یک طرح گرافیکی یا تبلیغاتی جذاب ایجاد کنید.

دانلود مجموعه وکتور سیب

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 51
 • Like
 • 0
مجموعه طرح وکتور از سیب های مختلف

دانلود مجموعه طرح وکتور از سیب های مختلف


در این مطلب شاهد 2 طرح مختلف از دانلود مجموعه وکتور سیب می باشید. این مجموعه دارای طرح های متفاوتی از میوه سب در حالت کامل، قاش شده، سیب سبز و سیب قرمز می باشد. دانلود وکتور های میوه سیب با برگ شامل مجموعه ای بسیار زیبا از انواع سیب های مختلف با طراحی جذاب قابل استفاده در انواع طرح های گرافیکی و تبلیغاتی. با فرمت eps قابل ویرایش در نرم افزار های ایلوستریتور و کورل دراو است. این فایل لایه باز بوده و قابلیت بزرگنمایی تا هر اندازه ای را بدون افت کیفیت دارد. در ادامه با دانلود این طرح های زیبا از جی اف ایکس دانلود با ما همراه باشید.

دانلود رایگان وکتور مجموعه المان های ولنتاین

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 94
 • Like
 • 0
طرح وکتور مجموعه المان های روز ولنتاین

دانلود طرح وکتور مجموعه المان های روز ولنتاین رایگان


در این پست با معرفی یک طرح آماده وکتور رایگان از المان های طراحی ولنتاین با شما همراه هستیم. با دانلود رایگان وکتور مجموعه المان های ولنتاین می توانید به راحتی تصاویر گرافیکی و جذابی با موضوع ولنتاین، عاشقانه و ... ایجاد کنید. فایل وکتور EPS کاملا لایه باز قابل ویرایش در نرم افزارهای ویرایش وکتور مانند ایلوستریتور و کورل درا که می توانید المان های بکار رفته در آن را جدا کرده و در طرح های خود در هر سایزی به سادگی استفاده کنید. این فایل شامل المان ها مختلفی از جمله، قلب، کارت پستال عاشقانه، شکلات، گل و ... می باشد که همگی نمادی از ولنتاین می باشد. در ادامه مطلب با دانلود رایگان وکتور ولنتاین با ما همراه باشید.

دانلود مجموعه وکتور انار

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 68
 • Like
 • 0
وکتور 3 طرح آماده متفاوت از انار

دانلود وکتور 3 طرح آماده متفاوت از انار


در این پست با معرفی دانلود مجموعه وکتور انار از 3 طرح فوق العاده زیبا و با کیفیت عالی با شما همراه هستیم. شما می توانید با استفاده از این مجموعه وکتور ، طراحی های زیبا در رابطه با تبریک شب یلدا، میوه، تبلیغاتی و یا هر مورد دلخواه دیگر داشته باشند. طرح وکتور انار فوق العاده زیبا و حرفه ای از میوه های انار مختلف با طراحی بسیار واقعی و با جزئیات مناسب برای استفاده در انواع طرح های گرافیکی و تبلیغاتی. با فرمت eps ، ai و jpg قابل ویرایش در نرم افزار ایلوستریتور و کورل دراو. همچنین با استفاده از بک گراندهای زیبا این مجموعه می توانید کارت پستال و کاورهای زیبایی را طراحی کنید و کیفیت طراحی های خود را بالاتر ببرید. در ادامه با دانلود وکتور طرح انار از جی اف ایکس دانلود با لینک مستقیم ,و مشاهده پیش نمایش این طرح های زیبا با ما همراه باشید.

دانلود وکتور مجموعه ماشین و خودرو

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 117
 • Like
 • 0
وکتور آماده خودرو و ماشین های مختلف

دانلود وکتور آماده مجموعه خودرو و ماشین های مختلف


مجموعه وکتور خودروهای مختلف از جمله وکتور ماشین های مدرن ، وکتور کامیون و ماشین های سنگین و خودرو های رنگارنگ مناسب برای طراحی های گرافیکی مانند پوستر و موشن گرافیک و غیره. این مجموعه بسیار زیبا دانلود وکتور مجموعه ماشین و خودرو از انواع اتومبیل های اسپرت و کلاسیک و سنگین بصورت وکتور قابل استفاده در انواع پروژه های طراحی لوگو، طرح گرافیکی و تبلیغاتی است. فرمت این فایل EPS, AI , JPG می باشد که قابل ویرایش در نرم افزار های ایلوستریتور و کورل دراو است. اگر در طراحی های خود به طرح آماده ماشین, طرح آماده وکتور ماشین, ماشین های حمل و نقل و وکتور های آماده خودرو احتیاج دارید این مجموعه بزرگ و کاربردی را از دست ندهید. در ادامه با دانلود وکتور مجموعه خودرو با لینک مستقیم از جی اف ایکس دانلود با ما همراه باشید.

دانلود وکتور مجموعه بنر وب سایت

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 139
 • Like
 • 0
دانلود وکتور مجموعه بنر وب سایت

دانلود طرح وکتور مجموعه بنر تصاویر وب سایت


در این مجموعه شاهد مجموعه ای زیبا و کاربردی از بنر توسعه وب سایت، برنامه نویسی صفحه وب و رایانه می باشید. وکتور بنر با موضوعات مختلف که با فرمت های EPS و JPG بر روی سایت برای دانلود قرار گرفته است. با دانلود وکتور مجموعه بنر وب سایت می توانید انواع بنر های تبلیغاتی وب سایت را طراحی کنید. ویرایش و سفارشی سازی آسان و قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور. کیفیت عالی و طراحی زیبا. در ادامه با دانلود وکتور بنر سایت از جی اف ایکس دانلود با ما همراه باشید.

وکتور کیبورد کامپیوتر سیاه و سفید

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 89
 • Like
 • 1
وکتور صفحه کلید کامپیوتر سیاه و سفید

دانلود وکتور آماده صفحه کلید کامپیوتر سیاه و سفید


این وکتور بسیار با کیفیت میباشد و قابلیت استفاده در هر طرحی را دارد. وکتور کیبورد کامپیوتر سیاه و سفید که این فایل لایه باز بوده و قابلیت بزرگنمایی تا هر اندازه ای را دارد. برای اجرای فایل های وکتور نیاز به نرم افزارهایی با قابلیت برداری مانند Adobe illustrator خواهید داشت. قابل استفاده در زمینه های مختلف. در ادامه با دانلود وکتور صفحه کلید کامپیوتر با لینک مستقیم با ما همراه باشید.

وکتور بنر با موضوع برنامه نویسی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 99
 • Like
 • 0
وکتور بنر با موضوع برنامه نویسی و کد نویسی

دانلود وکتور بنر با موضوع برنامه نویسی و کد نویسی


این طرح از وکتور بنر با موضوع برنامه نویسی، کد نویسی،زبان برنامه نویسی، کامپیوتر، تکنولوژی و ... می باشد که با طراحی فلت و بسیار زیبا است. وکتور بنر با موضوع برنامه نویسی و کدنویسی کامپیوتری . قابل ویرایش در نرم افزار ادوب ایلستریتور و قابل اجرا در کلیه نرم افزارهای گرافیکی می باشد. فرمت این فایل EPS است. مناسب برای ایجاد طرح های گرافیکی و تبلیغاتی.

دانلود وکتور آلات موسیقی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 87
 • Like
 • 0
طرح وکتور آلات موسیقی و ساز

دانلود طرح وکتور آلات موسیقی و ساز


در این طرح وکتور شاهد ساز های موسیقی از جمله پیانو، ساکسیفون و ویولن سل می باشد. با دانلود وکتور آلات موسیقی می توانید از آنها در طراحی های تبلیغاتی و گرافیکی خود استفاده کنید و کیفیت کارهای خود را بالا ببرید. فرمت این فایل eps می باشد. برای استفاده از فایل های وکتور با فرمت EPS ، شما میتوانید از نرم افزارهای از قبیل Adobe Illustrator , Corel , Photoshop و… استفاده نمایید. با زوم کردن بر روی این فایل هیچگونه افت کیفیت و پیکسل شدن تصویر رخ نمی دهد و میتوانید فایل را بدون تغییر در کیفیت آن به راحتی کوچک و بزرگ کنید. در ادامه با دانلود وکتور ساز های موسیقی با لینک مستقیم با ما همراه باشید.

وکتور موبایل با موضوع شبکه های اجتماعی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 206
 • Like
 • 1
طرح وکتور موبایل با آیکن های شبکه اجتماعی

دانلود طرح وکتور موبایل با موضوع شبکه های اجتماعی


در این طرح وکتور شاهد یک موبایل و آیکن شبکه های اجتماعی مختلف می باشید. وکتور موبایل با موضوع شبکه های اجتماعی کیفیت عالی و فرمت Eps و ai که از این فایل می توان بدون افت کیفیت بزرگنمایی و یا کوچکتر استفاده کرد. فایل بنر وکتور با طرح موبایل و روش های ارتباطی و شبکه های اجتماعی مناسب برای ایجاد طرح های گرافیکی و تبلیغاتی می باشد.

سئوالات متداول در مورد فایل های وکتور

فایل وکتور چیست؟

فایل های وکتور اغلب با فرمت AI یا EPS عرضه می شوند.این فایل ها امروزه در طراحی های مختلف بسیار استفاده می شوند و از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.شما می توانید فایل های وکتور را به آسانی در نرم افزار های ادوبی ایلوستریتور و فتوشاپ باز کنید و آن ها را ویرایش نمایید.استفاده از فایل های وکتور باعث صرفه جویی در وقت طراحان گرافیکی می شود و از این رو اهمیت زیادی دارد.از دیگر ویژگی های خاص وکتور ها می توان به باز شدن آن ها با سایز و اندازه مورد نظر شما اشاره کرد.

فایل های وکتور را از کجا دریافت کنم؟

یکی از سایت های معتبر در زمینه دانلود وکتور های فتوشاپ به صورت رایگان و اشتراکی سایت جی اف ایکس دانلود می باشد.در این سایت شما می توانید جدیدترین وکتور ها را دانلود و دریافت نمایید.

گفتگو در واتس اپ