جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
آموزش افتر افکت مقدماتی

وکتور

طراحی وکتور یا تصاویر برداری


آیا تا به حال به فرمت تصاویری که در وب سایت، ضمیمه شده پروژه های کوچک و بزرگ، لوگو، آیکن و... دقت کرده اید؟ آیا چیزی درباره کیفیت تصاویر و شیوه انتخاب عکس هایی با بالاترین کیفیت شنیده اید؟ اگر بخواهیم تصاویر را از منظر کیفیت خوشه بندی کنیم؛ دو نوع فایل گرافیکی برداری و شطرنجی دیجیتال وجود دارد. در طراحی وکتور یا تصاویر برداری، از صدها هزار خط و منحنی ریز (یا مسیر) استفاده می شود و در مقابل آن، تصاویر شطرنجی متشکل از بیت مپ ها و یا پیکسل ها هستند. اما چه فرمتی برای پروژه های شما بهتر است؟ برای انتخابی بهتر، به توضیحات این مقاله دقت کنید.
وکتور که از خطوط و منحنی های نازک و معروف به مسیرهای گسسته ساخته شده؛ ریشه در نظریه های ریاضی دارد. تصاویر گرافیکی برداری باید در نرم افزار رایانه ای ایجاد شوند. برای ایجاد این تصویر، از سیستم محاسبات گسسته طراحی مدد گرفته شده و هر خط شامل موقعیت های گره تعریف شده، مکان گره، طول خط و منحنی ها است. به هر یک از خطوط و منحنی های موجود در تصویر می توان مقدار رنگی را اختصاص داد. به دلیل همین رویکرد تعریف شده و ساخت فرمول ترسیمی، هر تصویر را می توان بدون اینکه از وضوح تصویر کاسته شود؛ به طور مکرر و بدون محدودیت اندازه داد و مقیاس زدایی کرد.
با زوم نمودن لبه های تصویر، می توانید یک تصویر وکتور را شناسایی کنید؛ هر اندازه که بزرگ شود یا بزرگنمایی کنید، تصویر وکتور همیشه صاف و بی عیب و نقص ظاهر خواهد شد. یکی دیگر از مزایای استفاده از تصاویر برداری، افزایش راندمان اندازه پرونده است. از آنجا که پرونده ها فقط با توضیحات ریاضی و نه پیکسل های جداگانه مشخص می شوند؛ معمولاً بسیار کوچکتر از پرونده های بیت مپی هستند.

مزایای تصاویر طراحی شده با وکتور


برای کار با هر نرم افزار گرافیکی کافیست؛ امکانات جدید نرم افزار، کار با رابط کاربری نرم افزار و نحوه استفاده از امکانات موجود را یاد بگیریم. در دنیای دیجیتال، تصاویر با دو ساختار متفاوت ذخیره سازی و نگهداری می شوند. یکی از این ساختارها، ساختارهای وکتور یا برداری و دیگری ساختارهای بیت مپ یا نقشه بیتی می باشد. در ساختارهای بیت مپ، رنگ هر نقطه یا پیکسل از تصویر در محدوده مورد نظر به شکل های متفاوت یا ساختارهای گوناگون ذخیره شده و اطلاعات در هنگام بازخوانی در کنار یکدیگر، بر اساس رنگ های ذخیره شده برای شکل گیری تصویر، قرار می گیرند. در این گونه تصاویر با بزرگ شدن، کیفیت تصویر از دست می رود و یا با بزرگ شدن بخشی از تصویر، وضعیت پیکسل های تصویر با مشکل مواجه خواهد شد. ولی در تصاویر برداری، این مشکل وجود ندارد.
در تصاویر برداری با انتخاب یک آبجکت می توانید براحتی اندازه را در هر مقیاس و اندازه ای که دوست دارید، بزرگ کنید و یا به هر اندازه ای که دوست دارید روی آبجکت بزرگنمایی کنید؛ بدون این که مشکلی در نمایش آبجکت های وکتور داشته باشید. در اصل آبجکت های برداری به جای ذخیره سازی اطلاعات اولیه تصویر، فرمول های رسم تصویر یا المانهای مورد نظر را درون خودشان نگه می دارند. به این شکل، در هر مقیاسی که دوست دارید آن ها را به نمایش در می آورید. این فرمول ها از نو محاسبه شده و تصویر با کیفیت نمایش داده می شود.
در ساختار بیت مپ با مفهومی به نام رزولوشن مواجه هستیم. رزولوشن در حقیقت نقاط در واحد سطح را در یک آبجکت نشان می دهد. مثلا در آبجکت یا فایل تصویری با رزولوشن 72، حاوی72 نقطه پیکسل در واحد سطح-اینچ مربع می باشد. در تصاویر نقشه بیتی معمولی، پیکسل ها تعیین کننده وضعیت طرح یا تصویر شما هستند. ولی در تصاویر برداری که اصولا در نرم افزار ایلاستریتور کار می شود؛ قضیه کاملا متفاوت است. در آبجکت برداری، هر چقدر اندازه وکتور بزرگ شود؛ چون اساس ترسیم آبجکت محاسبات ریاضی است و پیکسل ها نقشی ندارند، این محاسبات از اول با اندازه جدید انجام و ترسیم صورت می گیرد. برای همین شما در کیفیت تصویر وکتور، هیچ تغییری را مشاهده نمی کنید.

مشخصات وکتور خوب


در این قسمت از مقاله، مشخصات یک وکتور خوب و المان هایی که باید مد نظر طرح و کاربر وکتور قرار گیرند؛ به تفصیل توضیح داده شده است:
ترتیب عناصری که برای ایجاد یک گروه بندی بصری با یکدیگر مرتبط می شوند را مجاورت می گویند. یک وکتور خوب، نمادهای مختلف موسیقی، غذا و سایر فعالیتها را در مجاورت یکدیگر قرار می دهد تا تصویر بزرگتری ایجاد شود. به این ترتیب خواهید دید که تمامی عناصر با یکدیگر همکاری می کنند تا یک داستان تصویری روایت شود و اگر عناصر به درستی در کنار هم قرار نگیرند، پیام تصویر از بین می رود.نکته دوم در طرح وکتور، رعایت سلسله مراتب بصری است که با ایجاد نقطه کانونی برای عناصر بدست می آید. ابتدا قوی ترین مفهوم موجود در وکتور، در نقطه کانونی دیده شده و عناصر بعدی به ترتیب اهمیت مشاهده می گردند.
در طرح تصویر وکتور یا برداری، تقارن و عدم تقارن عناصر برای ایجاد وحدت و تعادل، آن ها را در ارتباط با یکدیگر قرار می دهد. مثلا آینه سازی تصویر به صورت عمودی، تعادل و احساس پایداری را به تصویر می بخشد. اشکال هندسی باید با هم کار کرده و عناصر اضافی، تقارن را در نقطه اصلی تمرکز ایجاد کنند.
تکرار، از عناصر مشابه برای تقویت معنا و ایجاد هیجان بصری استفاده می کند. مثلا، شاید تصویر دوچرخه با یک پرنده برای طراحی جالب نباشد اما دوچرخه به همراه پرندگان (به عنوان یک عنصر تکراری)، شکل جدیدی به خود گرفته و بیننده را به تفکر در معنای تصویر دعوت می کند.

تمرکز بر کیفیت طراحی در جی اف ایکس دانلود


• وحدت موضوع، به ایجاد هماهنگی بصری کمک می کند. به این معنی که یک طراح وکتور، از وحدت به عنوان راهی برای گردآوری مجموعه ای از عناصر به روش ظاهرا خطرناک استفاده می کند که کاربران در بازرسی دقیق تر متوجه خواهند شد که طراح وکتور، با ایجاد این هماهنگی، سعی دارد تا الگویی مفهومی بسازد. عناصر تکرار شونده در طرح تعادل ایجاد می کنند.
• کنتراست، برای برجسته کردن قسمت خاصی از یک تصویر، با کمک عناصر متضاد مثل روشنایی و تاریکی یا بزرگی و کوچکی یا طرح استفاده می شود. گاهی طراح وکتور، کنتراست را با اضافه کردن رنگ به نقطه کانونی روی تصویر سیاه و سفید بدست می آورد. رنگ قرمز بر چهره موجود در تصویر تأکید می کند و توسط عناصر قرمز تر و یا روشن تر کمی پشتیبانی می شود؛ به طوری که بینندگان را به مشاهده دور تصویر سوق می دهد.
• دینامیک برای نشان دادن حرکت، جریان، جهت و یا برای ایجاد احساساتی مانند استراحت، عصبانیت یا خوشبختی استفاده می شود.
به عنوان راهنمایی برای تکمیل این قسمت از مقاله، پیشنهاد می شود تا نمونه های موجود در سایت جامع وکتور را مشاهده کنید. تصاویری را که دوست دارید؛ پیدا کنید و بنویسید که چرا آن را دوست دارید و کدام یک از اصول طراحی وکتور در آن رعایت شده است؛ به علاوه می توانید در قسمت نظرات، پیام های ارزشمندتان را در اختیار ما قرار دهید.جی اف ایکس دانلود همواره می کوشد تا بتواند جدیدترین فایل های وکتور ایلوستریتور با کیفیت عالی در موضوعات مختلف را برای شما تهیه کند.

انواع وکتور


تصاویر وکتور یا برداری، با اهداف متفاوتی طراحی شده و مورد اقبال عموم قرار می گیرند. اگر در جستجوی تصاویر با کیفیتی هستید که بتوانید در هر جا از آن استفاده کنید؛ تصاویر برداری گزینه مناسبی خواهند بود. در این قسمت، با انواع وکتور آشنا خواهیم شد:
لوگو: تصاویر برداری انتخاب اول هر طراحی برای ایجاد یک آرم یا تصویر تجاری است. دلیل آن هم بسیار واضح است؛ طراح در هنگام ایجاد و ذخیره تصاویر، انعطاف پذیری بیشتری در ایجاد تغییرات خواهد داشت و کاربر هم قادر خواهد بود تا از تصویر طراحی شده، در اندازه های مختلف استفاده کند. حالا ممکن است شما فقط به یک لوگو برای وب احتیاج داشته باشید؛ اما تصور کنید که چقدر عالی خواهد بود تا بعداً بدون نیاز به تهیه مجدد، همین تصویر را برای نمایش یک بنر یا کالا، در جاهای مختلف استفاده کنید.
تصویر برداری های تجاری: عکس های معمولی، معمولا به صورت برداری گرفته نمی شوند. اما عکس های تبلیغی و تجاری، برای نمایش در مکان ها و زمان های مختلف به صورت وکتور تهیه می شوند.
بنر های تبلیغاتی: اکثر شرکت ها، خروجی فایل های لوگو و نشان های تجاری را تحت تصاویر وکتور می گیرند. پرونده این طراحی ها می بایستی ذخیره شده و به عنوان پایه ای برای نسخه های پیکسلی که در چاپ و نشر وب استفاده می شوند( جهت صرفه جویی در وقت)؛ مورد استفاده قرار گیرند.
تهیه کلیپ های با کیفیت بالا: اغلب کلیپ های با کیفیت به صورت تصاویر برداری تولید و به فروش می رسند. هنگام خرید کلیپ های مبتنی بر وکتور، به جای تصاویر با DPI بالا انعطاف پذیری مناسبی را تجربه خواهید کرد.
فایل های تصویری را می توان در انواعی از فرمت ها ذخیره کرد. شما می توانید با نگاهی به فرمت فایل یا پسوند پرونده در انتهای نام پرونده تصویر، چگونگی ایجاد فایل تصاویر را از نظر وکتور یا بیت مپ را تشخیص دهید. برخی از رایج ترین فرمت های تصویری عبارتند از:

نرم افزارOpenOffice: فرمت های ذخیره سازی .odg
نرم افزارCorel Draw: فرمت های ذخیره سازی .cdrw, .cdr, .cdt
نرم افزارAdobe Illustrator: فرمت های ذخیره سازی.ait, .art, .ai
نرم افزارCorel: فرمت های ذخیره سازی pat (Paint Shop Pro Pattern Image)
نرم افزارDigital Line Graph: فرمت های ذخیره سازی .do, .dlg

اصطلاحات موجود در تصاویر برداری


قبل از هر گونه سفارش یا اقدامی برای طراحی وکتور، کافیست تا با اصطلاحات این حوزه آشنا شوید. آشنایی با واژگان پر کاربرد هر حوزه، موجب خواهد شد تا با قدرت و اطمینان بیشتری قدم بردارید.
• وضوح . اگرچه خلق آثار هنری بردار بدون به خطر انداختن کیفیت امکان پذیر می باشد؛ اما باید نسبت به رزولوشن آن هم تصمیم بگیرید. ما رزولوشن های 4: 3 و 16: 9 را به سایر رزولوشن ها ترجیح می دهیم چرا که این اعداد برای اکثر صفحه نمایشها، استانداردهای متداولی است. به علاوه این نکته را بخاطر بسپارید که با وجود مقیاس پذیری عالی تصاویر برداری، کار با منحنی و رنگ ها در قسمت های کوچک طرح، بسیار مشکل است.
• ترکیب بندی. کامپوزیشن برای شکستن قوانین وضع شده است. اما آیا شکستن قوانین وضع شده کار درستی است؟ قانون آسان است و خوب کار کردن، مورد تایید همه است. ایده اصلی این قانون این است که اشیاء اصلی باید در تقاطع خطوط شبکه قرار بگیرند.
• عمق. برای اینکه تصاویر طبیعی تر به نظر برسند، برای آن ها عمق ایجاد کنید. می توانید با قرار دادن بعضی از اشیاء در دور و نزدیک، به این هدف دست پیدا کنید.
• کادر بندی. از این که برخی از آثار هنری شما کمرنگ تر شود، نترسید؛ در سفارش وکتور ایلوستریتور، تمامی آبجکت های مورد نظرتان را قید کنید. اما نکته ای که وجود دارد این است: در هنگام ترسیم، سعی نکنید همه اشیاء را درون قاب تصویر به اجبار قرار دهید. بلکه به طراح اجازه دهید تا طبق تصورات ذهنی خود، کادر بندی را انجام دهد.
• جزئیات . اضافه کردن جزئیات هم راهی عالی برای جذاب تر کردن تصویر است. هرچه کار دقیق تر باشد، فرد بیشتر سعی می کند تا جزئیات آن را کشف کند. از طرفی دیگر، برای ایجاد تصویر برداری که شما راضی باشید؛ اضافه کردن جزئیات ممکن است (و بیشتر اوقات انجام دهد) زمان بیشتری را صرف کند.
• کمال گرایی . از اشتباه کردن نترسید. همیشه شخصی هست که در ترکیب و رنگ آمیزی از دیگری بهتر باشد. هیچ طرحی بی عیب و نقص نخواهد بود و گذشت زمان کمک خواهد کرد تا متوجه چیزهایی که به آنها توجه نکرده اید؛ شوید.

سایت جامع وکتور


همان طور که دیدیم، طراحی وکتور نیازمند اختصاص وقت و تخصص کافی می باشد. از آن جایی که کسب این مهارت در حوصله بسیاری از افراد نمی گنجد؛ وجود سایت هایی که به عنوان منبعی، امکان دانلود وکتور را به کاربران ارائه دهند؛ لازم است. یکی از سایت هایی که منبع غنی و عظیمی از تصاویر وکتور را در اختیار کاربران متعددی قرار داده است؛ سایت جامع وکتور جی اف ایکس دانلود، می باشد. رسالت اصلی این سایت ارائه تصاویر گرافیکی با فرمت های مختلف است. تعدادی از وکتور های پرفروش وب سایت جی اف ایکس دانلود عبارتند از:
• قلب عشق
• برگ
• گل زیبا
• کارت عروسی
• لوازم آرایشی
• قاشق چنگال
• زن
• سبزه
• آرایشی بهداشتی
• بنر فروش ماه رمضان
• سینما و فیلم سازی
• ستاره
• ظروف آشپزخانه
• مذهبی
• شهر

و هزاران وکتور دیگر.... به وب سایت ما نگاهی داشته باشید و از قسمت منوی جستجو، خرید وکتور، دانلود وکتور فتوشاپ و دانلود وکتور رایگان را انجام دهید،همچنین شما می توانید به بخش آموزش فتوشاپ سایت نیز مراجعه نمایید و در مورد نحوه باز کردن فایل های EPS وکتور اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

11 وکتور کارت ویزیت وکیل

در تاریخ :
توسط : Baruchel
نظرات : 0
بازدیدها : 37
 • Like
 • 0
کارت ویزیت وکیل

دانلود وکتور کارت ویزیت وکیل لایه باز


وکتور کارت ویزیت وکیل شامل 11 کارت ویزیت مناسب برای وکلا، دادسرا ها، قاضی و دبیر خانه ها می باشد که تمامی آنها را میتوان بدون محدودیت در نرم افزار هایی همچون ایلوستریتور و کورل دراو ویرایش کرده و به نتیجه ی دلخواه دست یابید.وکتور لایه باز کارت ویزیت را میتوان در ابعاد مناسب کارت ویزیت ویا در ابعاد مورد نظر قرار داد و اطلاعات را درون آن وارد کرد.وکتور کارت ویزیت وکیل را میتوان بر روی انواع کاغذ چاپ نمود و حتی رنگ بندی آنها را نیز تغییر داد.فرمت وکتور کارت ویزیت وکیل EPS و JPG است. جهت دیدن نمونه های بیشتری از کارت ویزیت وکیل به ادامه مطلب مراجعه کنید.

16 وکتور کارت ویزیت پزشکی

در تاریخ :
توسط : Baruchel
نظرات : 0
بازدیدها : 49
 • Like
 • 0
وکتور کارت ویزیت پزشکی

دانلود وکتور کارت ویزیت پزشکی


وکتور کارت ویزیت پزشکی Medical Business Card شامل 16 وکتور کارت ویزیت زیبا مخصوص پزشکان، بیمارستان و درمانگاه ها می باشد. با دانلود وکتور کارت ویزیت پزشکی و اجرای آن در نرم افزار های گرافیکی همچون ادوبی ایلوستریتور و کورل دراو میتوانید به صورت لایه باز تمامی جزئیات هر وکتور را ویرایش کرده و نتیجه ی مورد نظر را ذخیره و چاپ کنید. این مجموعه با دارا بودن لوگوی مخصوص دندان پزشکی و بیمارستانی به شما کمک میکند که متناسب با تخصص خود کارت ویزیت ها را شخصی سازی نمایید. جهت دیدن نمونه های بیشتر و دانلود مجموعه وکتور کارت ویزیت پزشکی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود وکتور کارت ویزیت سالن ناخن

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 45
 • Like
 • 0
طرح وکتور کارت ویزیت کاشت ناخن

دانلود طرح کارت ویزیت کاشت ناخن با فرمت EPS


یک نمونه وکتور کارت ویزیت ناخن برای سالن های آرایش ناخن و مانیکور می باشد. این کارت ویزیت زیبا با طراحی بی نظیر و حرفه ای خود می تواند گزینه ای مناسب برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها باشد. در ادامه با دانلود وکتور کارت ویزیت از جی اف ایکس دانلود با ما همراه باشید.

دانلود وکتور تهویه هوا Air conditioner

در تاریخ :
توسط : Baruchel
نظرات : 0
بازدیدها : 32
 • Like
 • 0
وکتور تهویه هوا Air conditioner

دانلود وکتور تهویه هوا برای ایلوستریتور


وکتور تهویه هوا Air conditioner که شامل وکتور کولر گازی،کنترل کولر، پنکه و توضیح سیستم های سرمایشی است مخصوص تبلیغات تعمیرگاه و فروشگاه های اینگونه محصولات می باشد.وکتور تهویه هوا برای ایلوستریتور، کورل دراو و فتوشاپ می باشد و میتوان از جزئیات هر وکتور در طرح های دیگر نیز استفاده کرد.این مجموعه وکتور شامل پنج عدد وکتور کارت ویزیت مرتبط نیز است که مناسب طراحی کارت ویزیت تعمیرکاران شخصی می باشد.به دلیل اینکه فرمت وکتور ها EPS است میتوان به هر اندازه ای و بدون افت کیفت آنها را ویریش نمود.جهت دانلود وکتور تهویه هوا و دیدن نمونه های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود وکتور برچسب قیمت Price Tag

در تاریخ :
توسط : Baruchel
نظرات : 0
بازدیدها : 65
 • Like
 • 0
دانلود وکتور برچسب قیمت Price Tag

دانلود وکتور لایه باز برچسب قیمت


وکتور برچسب قیمت یا Price Tag یکی از پرکاربرد ترین وکتور ها جهت طراحی تبلیغات برای فروشگاه های کوچک و بزرگ می باشد.وکتور برچسب قیمت که شامل انواع تگ و برچسب تخفیف و اعلام قیمت است را میتوانید در ابعاد متفاوت به کار ببرید. به طور مثال میتوان آنها را به قدری بزرگ کرد که به عنوان بنری تبلیغاتی ویترین باشد و یا آنهارا به اندازه برچسب روی اجناس کوچک کرده و به کار برد.وکتور لایه باز برچسب قیمت را میتوان به راحتی در نرم افزار هایی همچون ادوبی ایلوستریتور و کورل دراو اجرا کرده و مبلغ ها و یا میزان تخفیف را در هر برچسب به صورت جداگانه ویرایش کرد. فرمت اصلی هر وکتور EPS است اما ما جهت سهولت کار فایل JPG هر وکتور را نیز درون پوشه مربوطه قرار داده ایم که بتوان حتی با فتوشاپ نیز به ویرایش آن پرداخت.جهت دیدن نمونه های بیشتر و دانلود وکتور برچسب قیمت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود وکتور کفش Shoes

در تاریخ :
توسط : Baruchel
نظرات : 0
بازدیدها : 59
 • Like
 • 0
دانلود وکتور کفش و صندل

دانلود وکتور کفش برای ایلوستریتور


وکتور کفش Shoes مجموعه ای شامل بیش از 25 وکتور صندل ، کفش مجلسی و کفش های اسپرت زنانه و مردانه می باشد.وکتور کفش برای ایلوستریتور و کول دراو بوده و میتوان در این نرم افزار های گرافیکی به صورت لایه باز آنرا ویرایش و در فتوشاپ به کار برد.در این مجموعه وکتور ردپا و وکتور لوگو کفش نیز برای طراحی لوگو کفش فروشی ها و فروشگاه های بزرگ موجود است.فرمت وکتور کفش EPS است و ویرایش آن در هر ابعادی بدون افت در کیفیت است.جهت دردن نمونه هایی از وکتور کفش و دانلود این مجوعه زیبا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

وکتور رایگان دوربین عکاسی و فیلمبرداری

در تاریخ :
توسط : Baruchel
نظرات : 0
بازدیدها : 77
 • Like
 • 1
دانلود رایگان وکتور دوربین

دانلود رایگان وکتور دوربین عکاسی و فیلمبرداری


وکتور دوربین Camera یک مجموعه وکتور رایگان شامل وکتور دوربین فیلمبرداری، دوربین عکاسی و ابزار های آن همچون وکتور سه پایه، فلش، لنز دوربین، نگاتیو و ... می باشد.وکتور دوربین عکاسی و فیلمبرداری برای ایلوستریتور،کورل دراو و فتوشاپ می باشد و به دلیل EPS بودن فرمت وکتور ها میتوان آنها را به صورت لایه باز و بدون افت کیفیت در سایز های متفاوت به کار برد. از این مجموعه وکتور دوربین رایگان میتوان در طراحی پوستر و بنر تبلیغاتی جهت چاپ ویا به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام استفاده کرد.ضمنا میتوان فایل JPG آنرا در فتوشاپ نیز ویرایش کرد. جهت دیدن نمونه های بیشتر از وکتور دوربین عکاسی و فیلمبرداری و دانلود رایگان آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

وکتور ربات Robot

در تاریخ :
توسط : Baruchel
نظرات : 0
بازدیدها : 50
 • Like
 • 0
وکتور لایه باز ربات

وکتور لایه باز ربات Robot


با دانلود وکتور ربات Robot و اجرای آن در نرم افزار های گرافیکی همچون ادوبی فتوشاپ، ادوبی ایلوستریتور ویا کورل میتوانید به مجموعه ای از ربات های زیبا جهت طراحی های خود دست پیدا کنید.وکتور لایه باز ربات شامل لوگو ربات ها، وکتور ربات های انسان نما و حیوان مانند می باشد.این مجموعه وکتور که شامل 14 وکتور ربات با فرمت های EPS و JPG است را میتوان در ابعاد متفاوت استفاده کرد.جهت دیدن نمونه های بیشتر و دانلود وکتور ربات به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود وکتور مجموعه طراحی ناخن

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 64
 • Like
 • 0
مجموعه وکتور لاک ناخن

دانلود وکتور مجموعه طراحی ناخن با لاک های متنوع و رنگارنگ با فرمت EPS. وکتور طرح های تبلیغاتی لاک ناخن با طرح های جذاب قابل استفاده در انواع طرح های گرافیکی و تبلیغاتی قابل ویرایش در نرم افزار های ایلوستریتور و کورل دراو. اگر توی طراحیاتون به لاک ناخن نیاز دارید این مجموعه وکتور لاک ناخن مناسب نیاز شما است. در ادامه با دانلود وکتور Nail designs set با ما همراه باشید.

دانلود وکتور رایگان ویالون Violin

در تاریخ :
توسط : Baruchel
نظرات : 0
بازدیدها : 81
 • Like
 • 0
وکتو ویالون

دانلود رایگان وکتور ویالون Violin


وکتور ویالون Violin شامل 13 وکتور ویالون زیباست که مخصوص طراحی بنر های تبلیغاتی و طراحی فضا های داخلی آموزشگاه موسیقی می باشد.وکتور ویالون مخصوص ویرایش با نرم افزار های کورل دراو Corel Draw, ادوبی ایلوستریتور Adobe Illustrator و فتوشاپ Photoshop است و استفاده از هر وکتور در ابعاد متفاوت امکانپذیر و بدون افت کیفیت است.فرمت فایل های هر وکتور EPS و JPG می باشد.جهت دانلود رایگان وکتور ویالون و مشاهده نمونه های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سئوالات متداول در مورد فایل های وکتور

فایل وکتور چیست؟

فایل های وکتور اغلب با فرمت AI یا EPS عرضه می شوند.این فایل ها امروزه در طراحی های مختلف بسیار استفاده می شوند و از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.شما می توانید فایل های وکتور را به آسانی در نرم افزار های ادوبی ایلوستریتور و فتوشاپ باز کنید و آن ها را ویرایش نمایید.استفاده از فایل های وکتور باعث صرفه جویی در وقت طراحان گرافیکی می شود و از این رو اهمیت زیادی دارد.از دیگر ویژگی های خاص وکتور ها می توان به باز شدن آن ها با سایز و اندازه مورد نظر شما اشاره کرد.

فایل های وکتور را از کجا دریافت کنم؟

یکی از سایت های معتبر در زمینه دانلود وکتور های فتوشاپ به صورت رایگان و اشتراکی سایت جی اف ایکس دانلود می باشد.در این سایت شما می توانید جدیدترین وکتور ها را دانلود و دریافت نمایید.