جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

پلاگین افتر افکت

پلاگین افتر افکت به همراه پریست افتر افکت


استفاده از برنامه های گرافیکی همچون افتر افکت این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا با خیال راحت بتوانند هرگونه فایل ویدئویی که دوست دارند طراحی کنند. اما برای افراد تازه کار و یا علاقه مندان به این برنامه ها، بسیاری از افراد خبره در این زمینه ها سعی در ایجاد انواع پلاگین ها نموده اند. پلاگین افتر افکت به شما این امکان را می دهد تا بسیاری از ویژگی هایی که مدنظر دارید و نمی توانید به صورت دستی آنها را پیاده سازی کنید، برای شما خلق کند. انواع بسیاری از پلاگین های افترافکت وجود دارد و می توان گفت استفاده از هرکدام می تواند ویژگی های جدیدی را به برنامه شما بیفزاید.

چرا باید از پلاگین افترافکت استفاده کرد؟


استفاده از پلاگین افترافکت این امکان را در اختیار کاربران میگذارد، تا با خیال راحت بتوانند نیازهای خود را در این برنامه محقق سازند. در بسیاری از موارد امکان دارد که شما نتوانید جلوه های ویژه خود را در برنامه افترافکت ایجاد کنید و به منظور حل این مشکل می توانید از انواع پلاگین افتر افکت استفاده کنید. این ابزارها می توانند بسته به نوع خود امکانات بسیاری را به شما هدیه دهند، مانند جلوه های رنگی مختلفی و یا انواع متحرک کننده های تصویری و یا متنی که باعث افزایش جلوه و همچنین جذابیت کار شما می شود. همچنین پلاگین های بسیاری نیز وجود دارد که می تواند باعث تغییر میزان رنگ طبیعی فیلم ها و یا تصاویر شوند و امکانات دیگری را برای شما محقق کنند. به عنوان مثال Saber یکی از پلاگین های بسیار جذاب افترافکت می باشد که می تواند متن های شما را به صورت ترکیبی از رنگ و جلوه های ویژه درآورد و همچنین به شما اجازه می دهد تا بتوانید از انواع رنگ ها و افکت های طبیعی مانند رعد و برق، آتش و یا اجزای دیگر را به آن اضافه کنید.

اهمیت پلاگین افترافکت در چیست؟


در بسیاری از موارد استفاده به صورت کاملا خام از برنامه افترافکت امکانات شما را بسیار محدود می کند و باعث بروز مشکلات زیادی، از قبیل طبیعی نبودن افکت ها و یا کم بودن جلوه های ویژه می شود، اما استفاده از پلاگین افترافکت می تواند به راحتی این مشکل را برای شما مرتفع سازد و با ایجاد ویژگی های جدید به برنامه علاوه بر ایجاد جذابیت های بسیار زیاد در برنامه باعث طراحی راحت تر و حرفه ای تر شما شود و همچنین باعث سهولت کار شود. انواع بسیار متنوعی از پلاگین های افتر افکت وجود دارد که می توانند باعث تغییر جلوه های ویژه فایل شما شوند، برخی از محبوب ترین پلاگین های افتر افکت شامل، Element 3D ، Twitch ، Plexus 3 و... می باشد که هر کدام می توانند ویژگی های بسیاری را به برنامه شما اضافه کنند.

پریست چیست و چه کاربردی دارد؟


یکی از ابزارهای کاربردی و بسیار جذاب، استفاده از پریست ها در افتر افکت می باشد. تفاوت اصلی پریست با پلاگین افترافکت در این است که پریست ها در اصل افکت ها و همان KeyFrame های طراحی شده در افترافکت میباشد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در برنامه های بعدی نیز با ذخیره سازی آنها در پروژه های مختلف استفاده نمایید. اما پلاگین افترافکت این چنین نیست و هدف اصلی آن استفاده از کدهای خارجی برای ارتقاء برنامه افترافکت می باشد. به عنوان مثال افکت هایی چون ایجاد جلوه های متحرک بر روی متن ها و تصاویر می توانند به عنوان یک پریست ذخیره و یا دانلود و مجدد استفاده شوند و باعث ایجاد جلوه های جذاب بر روی متن ها و تصاویر شما شوند. افراد بسیاری در جهان وجود دارند که هر روزه سعی می کنند تا با ایجاد پریست های کاملا رایگان و جذاب به کمک تازه کاران دنیای افترافکت بتوانند این برنامه را هرروز جذاب تر کنند و سطح پروژه های ایجاد شده را ارتقاء دهند. با دانلود پریست افتر افکت می توانید به راحتی و با کپی کردن آنها در پوشه مورد نظر از آنها استفاده کنید و بخش های جدیدی را به برنامه افترافکت خود اضافه کنید.

پریست رنگی افتر افکت چیست؟


در بسیاری از موارد با نامی به عنوان پریست رنگی نیز در دنیای افترافکت برخواهید خورد. این نوع پریست ها به شما کمک می کنند تا بتوانید افکت های رنگی بسیاری را به پروژه افتر افکت خود اضافه کنید و همین موضوع باعث می شود تا بتوانید میزان نور و یا نوع رنگ فیلم ها و پروژه های خود را در برنامه افتر افکت تغییر دهید. این نوع پریست ها بسیار جذاب و حرفه ای ساخته شده اند و امکان استفاده آنها در بیشتر نسخه های افتر افکت وجود دارد و میتواند هر نوع جلوه ای که در نظر دارید را در اختیار داشته باشید. جی اف ایکس دانلود سعی کرده است با جمع آوری جدیدترین پلاگین های افترافکت و انواع پریست های معمولی و رنگی بهترین ها را برای شما و پروژه هایتان به ارمغان دارد و با امکان دانلود راحت می توانید آنها را در پروژه های خود استفاده کنید.

دلیل اهمیت و استفاده از برنامه های جانبی افترافکت چیست؟


در بسیاری از موارد دیده شده که، برنامه افترافکت نمی تواند نیازهای خاص و یا بعضا حرفه ای کاربران را تامین کند، به همین دلیل بسیاری از شرکت ها و همچنین تیم های بزرگ برنامه نویسی و گرافیکی، سعی می کنند تا با کمک به افراد تازه کار در برنامه افترافکت به آنها در خلق ایده های خود کمک کنند. البته شرکت های بزرگی نیز وجود دارند که به واسطه ایجاد انواع بسته های کاربردی که شامل انواع افکت ها و پلاگین های افترافکت می شود، سعی در ایجاد انواع فروشگاه ها در این زمینه کرده اند و این خود می تواند برای برنامه نویسان علاقه مند به این رشته بسیار جذاب باشد.
نسخه های بسیاری از انواع افترافکت ها وجود دارد، اما نسخه کاربردی و قدرتمند CC به عنوان یکی از برترین و بهترین نوع این برنامه شناخته می شود. تفاوت اصلی این نسخه با سایر نسخه ها در پشتیبانی بسیار مناسب آن از انواع پلاگین های قدیمی و جدید است. انواع پریست های رنگی و یا معمولی را می تواند به راحتی پشتیبانی کند و دست طراح را به راحتی برای خلق انواع ویدئوها و پروژه های گرافیکی باز خواهد گذاشت.
پلاگین افترافکت به شما اجازه می دهد تا فرای محدودیت های خود قدم بردارید و به راحتی و بدون مشکل نیازهای خود رفع کنید. داشتن ویژگی های کاربردی و جذاب در انواع بسیاری از این افزونه ها می تواند بسیار کاربردی و جذاب باشد و به راحتی امکانات فوق العاده ای را به شما نشان دهد. داشتن ویژگی های خاص و همچنین جلوه های ویژه جدید نیز از امکانات پلاگین افترافکت می باشد و جی اف ایکس دانلود با داشتن سابقه بسیار طولانی در این زمینه سعی کرده است با جمع آوری جدیدترین پلاگین ها و انواع پریست های رنگی افتر افکت و معمولی به شما در خلق نیازهای خود در برنامه افترافکت کمک نماید. داشتن بسیاری از ویژگی ها در برنامه افترافکت تنها با پلاگین افترافکت قابل ایجاد است و در صورت نداشتن این ویژگی می تواند مشکلات بسیار زیادی را خلق کند. همچنین این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا با خیال راحت و بدون مشکل بتوانید نیازهای گرافیکی خود را حل نمایید.

چرا باید از یک مرجع کامل، پلاگین افترافکت دانلود کرد؟


همیشه داشتن یک سایت مورد اعتماد و بروز به عنوان دانلودسنتر برای داشتن انواع دانلود پلاگین افتر افکت و پریست افترافکت امری بسیار مهم و حیاتی است، زیرا با بروزرسانی های مداوم انواع این پلاگین ها می تواند امکانات جدیدی را به شما هدیه دهد و یا با رفع باگ ها و مشکلات، باعث کاهش میزان کرش ها و یا مشکلات در یک افزونه شود. همچنین به دلیل محبوب بودن این بخش داشتن یک منبع کامل از پلاگین های افتر افکت و همچنین کاربردی امری بسیار مهم در زمینه تولید ویدئوهای جذاب می باشد. جی اف ایکس دانلود سالهاست با جمع آوری پلاگین ها و پریست های بسیار محبوب سعی کرده است تا منبع کاملا حرفه ای و ایرانی را برای علاقه مندان به این عرصه ایجاد کند و به آنها اجازه می دهد تا به راحتی بتوانند از جدیدترین پلاگین ها و پریست ها استفاده کنند و با دانلود و نصب پلاگین افترافکت و یا دانلود پریست افتر افکت به کار شما جلوه های بسیار جدیدی را ایجاد نماید. نصب و راه اندازی بسیاری از پلاگین های افترافکت بسیار ساده و با فایل نصبی می باشد و افراد می توانند بدون مشکل و با خیال راحت به راحتی و به درستی با نصب و معرفی پوشه برنامه افتر افکت اقدام به نصب خودکار انواع پلاگین ها نمایند،شما می توانید برای نصب پلاگین های افتر افکت و ارتقاء دانش خود در این زمینه از بخش آموزش افتر افکت سایت نیز دیدن نمایید.این موضوع را نیز باید در نظر داشته باشید که در افترافکت می توانید علاوه بر داشتن فایل های اصلی، از انواع فایل های صوتی، تصویری و یا حتی فایل های فتوشاپی نیز استفاده نمایید وبا خیال راحت طرح های جذاب خود را خلق کنید و از فایل های خود که به کمک پلاگین افترافکت طراحی شده است بسیار لذت ببرید و پروژه های خود را به خوبی افزایش دهید. داشتن پلاگین افترافکت و دانلود پریست جذاب می تواند جذابیت کار با افتر افکت را چند برابر کند و همچنین کیفیت کار شما را نیز تاحدود بسیار زیادی ارتقاء دهد.

پلاگین AfterCodecs گرفتن خروجی mp4 در افتر افکت و پریمیر

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 3
بازدیدها : 16028
 • Like
 • 3
دانلود پلاگین AfterCodecs

AfterCodecs v1.7.4 for After Effects, Premiere Media

دانلود رایگان پلاگین AfterCodecs برای گرفتن خروجی mp4 در افتر افکت و پریمیر با کرک کامل


همیشه یکی از مشکلات کاربران حجم های زیاد فایل های خروجی در افتر افکت و پریمیر می باشد،توسط پلاگین AfterCodecs شما می توانید به صورت مستقیم در افتر افکت و پریمیر خروجی های کم حجم و فشرده با فرمت mp4 بگیرید.همچنین اگر با پروژه های افتر افکت کار می کنید می توانید خروجی mp4 را به صورت مستقیم دریافت کنید.در ادامه مطلب با دانلود پلاگین افتر افکت AfterCodecs و آموزش تصویری استفاده از پلاگین همراه ما باشید...

پریست افتر افکت فیلتر رنگی 360 Color Filters

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 3429
 • Like
 • 1

دانلود پریست افتر افکت از 360 فیلتر رنگی با نام 360 Color Filters
360 Color Filters یک پروژه آماده افتر افکت با انیمیشن درخشان و پویا است که شامل یک مجموعه رنگارنگ از پریست ها است که می توانید در فیلم های خود از آنها استفاده کنید.
• قابل اجرا بر روی +AFTER EFFECTS CS6
• بدون نیاز به پلاگین
• کیفیت (1920X1080 (HD
• به همراه موزیک پروژه

دانلود پریست های حرفه ای Lut برای تنظیم رنگ

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 4111
 • Like
 • 0
دانلود پریست های حرفه ای Lut

دانلود پریست های حرفه ای Lut برای تنظیم رنگ عکس و فیلم با کیفیت بالای 4k
بسته کامل شبیه سازی فیلم، بسته ای منحصر به فرد، LUTs، تراوش نور، و رنگ های ارگانیک است که به شما امکان می دهد فوتیج های خود را به راحتی به چیزی بیش از یک ویدیو تبدیل کنید. همه چیز در این بسته نرم افزاری می تواند در Adobe Premiere, Adobe After Effects, Apple Motion, Sony Vegas, Final Cut و دیگر نرم‌افزارهای ویرایش و ترکیب مورد استفاده قرار گیرد . و به لطف رزولوشن 4k، بسته نرم افزاری با تغییر تکنولوژی در آینده قابل استفاده است.

دانلود 60 پریست glitch برای افتر افکت

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 1
بازدیدها : 4378
 • Like
 • 2
دانلود 60 پریست glitch برای افتر افکت

دانلود مجموعه 60 پریست glitch برای افتر افکت
با این پریست ها می توانید افکت های مختلف glitch را بر روی عکس و فیلم های خود در افتر افکت اضافه کنید و زیبایی آن ها را چندین برابر نمایید.
ویژگی های مجموعه Glitch Video Presets
• شامل 60 پریست آماده افتر افکت
• کیفیت خوب1920X1080
• به پلاگین نیازی ندارد
• استفاده سریع و آسان در افتر افکت
• حجم پایین و دانلود سریع

پریست های رنگ افتر افکت Instagram Filters

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 3757
 • Like
 • 0
دانلود پریست های رنگی افتر افکت

دانلود پریست های رنگی افتر افکت با نام Instagram Filters
این مجموعه فوق العاده شامل 50 پریست آماده افتر افکت می باشد که می توانید از آن ها بر روی فیلم و عکس های خود استفاده نمایید و زیبایی بیشتری به آن ها ببخشید.
ویژگی های مجموعه
50 پریست رنگ افتر افکت
• قابل اجرا بر روی افتر افکت cs6 و ورژن های بالاتر
• کیفیت خوب1920X1080
• به پلاگین نیازی ندارد
• اختصاصی وب سایت جی اف ایکس دانلود
با این پریست های افتر افکت فیلم ها و عکس های خود را به صورت حرفه ای تنظیم رنگ نمایید و به آن ها جلوه خاص و سینمایی اضافه کنید ...

دانلود 200 پریست رنگ افتر افکت

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 3074
 • Like
 • 1
200 پریست رنگ افتر افکت

دانلود 200 پریست رنگ افتر افکت برای تنظیم رنگ حرفه ای فیلم و عکس های شما در چند دقیقه !!
با این مجموعه پریست های افتر افکت می توانید بر روی فیلم و عکس های خود رنگ های فوق العاده ای را تنظیم و اعمال کنید و به آن ها جلوه سینمایی دهید.استفاده کردن از این مجموعه بسیار ساده و راحت می باشد و به هیچ پلاگین خاصی نیاز ندارد ، آموزش تصویری استفاده از پریست ها نیز درون فولدر مربوطه موجود می باشد که برای استفاده بهتر شما از مجموعه تهیه شده است.
ویژگی های مجموعه COLOR GRADING FILTERS
• شامل 200 پریست آماده افتر افکت
• قابل اجرا بر روی افتر افکت cs6 و ورژن های جدیدتر
• به پلاگین نیازی ندارد
• دارای آموزش تصویری استفاده از مجموعه
• قابل استفاده در کیفیت های مختلف hd,fullhd,4k
• محصول شرکت ویدیو هایو

پریست افتر افکت تبدیل عکس و فیلم به نقاشی

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 9
بازدیدها : 5159
 • Like
 • 2
پریست افتر افکت تبدیل عکس و فیلم به نقاشی

دانلود پریست های جدید افتر افکت تبدیل عکس و فیلم به نقاشی با کیفیت بالای 4k
این مجموعه شامل 5 پریست افتر افکت می باشد که به وسیله آن ها می توانید افکت هنری نقاشی را به عکس و فیلم های خود اضافه نمایید همچنین شما می توانید با چند کلیک ساده هر کدام از پریست ها را سفارشی سازی کرده و تنظیمات مورد نظر خود را بر روی آن ها اعمال کنید.این پریست های جدید افتر افکت شامل افکت های chalk, marker, ink, pencil, postcard می باشند.و برای اجرا شدن به هیچ پلاگینی نیاز ندارند.این مجموعه فوق العاده با کیفیت 4k برای شما در سایت قرار داده شده است

پریست های رنگی افتر افکت و ترانزیشن های نوری

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 5361
 • Like
 • 5

Modern Color Kit with Light Leaks
دانلود مجموعه پریست های رنگی افتر افکت به همراه ترانزیشن های نوری
مناسب تنظیم و تغییر رنگ فیلم ها و پروژه های شما
بیش از 100 پریست رنگی مختلف و 30 ترانزیشن نوری
قابل اجرا بر روی افتر افکت CS5 به بالا
کیفیت عالی 1920X1080
بدون نیاز به پلاگین
محصول شرکت MotionArray

دانلود پریست رنگ برای افتر افکت

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 2758
 • Like
 • 6
دانلود پریست رنگ برای افتر افکت

Download Blockbuster Color Correction After Effect Presets
دانلود پریست رنگ برای افتر افکت شامل بیش از 300 پریست رنگ افتر افکت با کیفیت بالای 4k
این مجموعه فوق العاده مناسب تنظیم حرفه ای رنگ پروژه های مختلف شما در افتر افکت می باشد.برای اجرای مجموعه باید افتر افکت cs5.5 یا ورژن های بالاتر را نصب داشته باشید.این مجموعه با کیفیت 4k عرضه می شود و به هیچ پلاگین خاصی نیاز ندارد.آموزش استفاده و نصب مجموعه به صورت تصویری درون فولدر مربوطه موجود می باشد.

دانلود پریست های رنگی افتر افکت Color Correction

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 2437
 • Like
 • 1
دانلود پریست های رنگی افتر افکت Color Correction

دانلود پریست های رنگی افتر افکت Color Correction
مجموعه 450 پریست رنگی افتر افکت مخصوص تنظیم رنگ حرفه ای فیلم و عکس های شما در افتر افکت.شما می توانید با استفاده از این پریست های رنگی افتر افکت به پروژه های خود جلوه خاص ببخشید.استفاده کردن از آن ها بسیار ساده و آسان می باشد و به هیچ پلاگین خاصی نیاز ندارد.این مجموعه فوق العاده با کیفیت 4k عرضه می شود.فایل های lut پریست با پسوند .cube درون مجموعه موجود می باشد و می تواند برای سایر نرم افزار ها مانند پریمیر،فتوشاپ،فاینال کات و تمامی نرم افزار هایی که این پسوند را ساپورت می کنند استفاده شود.این مجموعه با آموزش تصویری استفاده می باشد و اگر کار کردن با پریست ها را به درستی بلد نیستید می تواند برای شما بسیار مفید باشد.برای دانلود پریست رنگ افتر افکت و مشاهده دمو به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ