خرید از المنت انواتو

پلاگین افتر افکت

پلاگین افتر افکت به همراه پریست افتر افکت


استفاده از برنامه های گرافیکی همچون افتر افکت این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا با خیال راحت بتوانند هرگونه فایل ویدئویی که دوست دارند طراحی کنند. اما برای افراد تازه کار و یا علاقه مندان به این برنامه ها، بسیاری از افراد خبره در این زمینه ها سعی در ایجاد انواع پلاگین ها نموده اند. پلاگین افتر افکت به شما این امکان را می دهد تا بسیاری از ویژگی هایی که مدنظر دارید و نمی توانید به صورت دستی آنها را پیاده سازی کنید، برای شما خلق کند. انواع بسیاری از پلاگین های افترافکت وجود دارد و می توان گفت استفاده از هرکدام می تواند ویژگی های جدیدی را به برنامه شما بیفزاید.

چرا باید از پلاگین افترافکت استفاده کرد؟


استفاده از پلاگین افترافکت این امکان را در اختیار کاربران میگذارد، تا با خیال راحت بتوانند نیازهای خود را در این برنامه محقق سازند. در بسیاری از موارد امکان دارد که شما نتوانید جلوه های ویژه خود را در برنامه افترافکت ایجاد کنید و به منظور حل این مشکل می توانید از انواع پلاگین افتر افکت استفاده کنید. این ابزارها می توانند بسته به نوع خود امکانات بسیاری را به شما هدیه دهند، مانند جلوه های رنگی مختلفی و یا انواع متحرک کننده های تصویری و یا متنی که باعث افزایش جلوه و همچنین جذابیت کار شما می شود. همچنین پلاگین های بسیاری نیز وجود دارد که می تواند باعث تغییر میزان رنگ طبیعی فیلم ها و یا تصاویر شوند و امکانات دیگری را برای شما محقق کنند. به عنوان مثال Saber یکی از پلاگین های بسیار جذاب افترافکت می باشد که می تواند متن های شما را به صورت ترکیبی از رنگ و جلوه های ویژه درآورد و همچنین به شما اجازه می دهد تا بتوانید از انواع رنگ ها و افکت های طبیعی مانند رعد و برق، آتش و یا اجزای دیگر را به آن اضافه کنید.

اهمیت پلاگین افترافکت در چیست؟


در بسیاری از موارد استفاده به صورت کاملا خام از برنامه افترافکت امکانات شما را بسیار محدود می کند و باعث بروز مشکلات زیادی، از قبیل طبیعی نبودن افکت ها و یا کم بودن جلوه های ویژه می شود، اما استفاده از پلاگین افترافکت می تواند به راحتی این مشکل را برای شما مرتفع سازد و با ایجاد ویژگی های جدید به برنامه علاوه بر ایجاد جذابیت های بسیار زیاد در برنامه باعث طراحی راحت تر و حرفه ای تر شما شود و همچنین باعث سهولت کار شود. انواع بسیار متنوعی از پلاگین های افتر افکت وجود دارد که می توانند باعث تغییر جلوه های ویژه فایل شما شوند، برخی از محبوب ترین پلاگین های افتر افکت شامل، Element 3D ، Twitch ، Plexus 3 و... می باشد که هر کدام می توانند ویژگی های بسیاری را به برنامه شما اضافه کنند.

پریست چیست و چه کاربردی دارد؟


یکی از ابزارهای کاربردی و بسیار جذاب، استفاده از پریست ها در افتر افکت می باشد. تفاوت اصلی پریست با پلاگین افترافکت در این است که پریست ها در اصل افکت ها و همان KeyFrame های طراحی شده در افترافکت میباشد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در برنامه های بعدی نیز با ذخیره سازی آنها در پروژه های مختلف استفاده نمایید. اما پلاگین افترافکت این چنین نیست و هدف اصلی آن استفاده از کدهای خارجی برای ارتقاء برنامه افترافکت می باشد. به عنوان مثال افکت هایی چون ایجاد جلوه های متحرک بر روی متن ها و تصاویر می توانند به عنوان یک پریست ذخیره و یا دانلود و مجدد استفاده شوند و باعث ایجاد جلوه های جذاب بر روی متن ها و تصاویر شما شوند. افراد بسیاری در جهان وجود دارند که هر روزه سعی می کنند تا با ایجاد پریست های کاملا رایگان و جذاب به کمک تازه کاران دنیای افترافکت بتوانند این برنامه را هرروز جذاب تر کنند و سطح پروژه های ایجاد شده را ارتقاء دهند. با دانلود پریست افتر افکت می توانید به راحتی و با کپی کردن آنها در پوشه مورد نظر از آنها استفاده کنید و بخش های جدیدی را به برنامه افترافکت خود اضافه کنید.

پریست رنگی افتر افکت چیست؟


در بسیاری از موارد با نامی به عنوان پریست رنگی نیز در دنیای افترافکت برخواهید خورد. این نوع پریست ها به شما کمک می کنند تا بتوانید افکت های رنگی بسیاری را به پروژه افتر افکت خود اضافه کنید و همین موضوع باعث می شود تا بتوانید میزان نور و یا نوع رنگ فیلم ها و پروژه های خود را در برنامه افتر افکت تغییر دهید. این نوع پریست ها بسیار جذاب و حرفه ای ساخته شده اند و امکان استفاده آنها در بیشتر نسخه های افتر افکت وجود دارد و میتواند هر نوع جلوه ای که در نظر دارید را در اختیار داشته باشید. جی اف ایکس دانلود سعی کرده است با جمع آوری جدیدترین پلاگین های افترافکت و انواع پریست های معمولی و رنگی بهترین ها را برای شما و پروژه هایتان به ارمغان دارد و با امکان دانلود راحت می توانید آنها را در پروژه های خود استفاده کنید.

دلیل اهمیت و استفاده از برنامه های جانبی افترافکت چیست؟


در بسیاری از موارد دیده شده که، برنامه افترافکت نمی تواند نیازهای خاص و یا بعضا حرفه ای کاربران را تامین کند، به همین دلیل بسیاری از شرکت ها و همچنین تیم های بزرگ برنامه نویسی و گرافیکی، سعی می کنند تا با کمک به افراد تازه کار در برنامه افترافکت به آنها در خلق ایده های خود کمک کنند. البته شرکت های بزرگی نیز وجود دارند که به واسطه ایجاد انواع بسته های کاربردی که شامل انواع افکت ها و پلاگین های افترافکت می شود، سعی در ایجاد انواع فروشگاه ها در این زمینه کرده اند و این خود می تواند برای برنامه نویسان علاقه مند به این رشته بسیار جذاب باشد.
نسخه های بسیاری از انواع افترافکت ها وجود دارد، اما نسخه کاربردی و قدرتمند CC به عنوان یکی از برترین و بهترین نوع این برنامه شناخته می شود. تفاوت اصلی این نسخه با سایر نسخه ها در پشتیبانی بسیار مناسب آن از انواع پلاگین های قدیمی و جدید است. انواع پریست های رنگی و یا معمولی را می تواند به راحتی پشتیبانی کند و دست طراح را به راحتی برای خلق انواع ویدئوها و پروژه های گرافیکی باز خواهد گذاشت.
پلاگین افترافکت به شما اجازه می دهد تا فرای محدودیت های خود قدم بردارید و به راحتی و بدون مشکل نیازهای خود رفع کنید. داشتن ویژگی های کاربردی و جذاب در انواع بسیاری از این افزونه ها می تواند بسیار کاربردی و جذاب باشد و به راحتی امکانات فوق العاده ای را به شما نشان دهد. داشتن ویژگی های خاص و همچنین جلوه های ویژه جدید نیز از امکانات پلاگین افترافکت می باشد و جی اف ایکس دانلود با داشتن سابقه بسیار طولانی در این زمینه سعی کرده است با جمع آوری جدیدترین پلاگین ها و انواع پریست های رنگی افتر افکت و معمولی به شما در خلق نیازهای خود در برنامه افترافکت کمک نماید. داشتن بسیاری از ویژگی ها در برنامه افترافکت تنها با پلاگین افترافکت قابل ایجاد است و در صورت نداشتن این ویژگی می تواند مشکلات بسیار زیادی را خلق کند. همچنین این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا با خیال راحت و بدون مشکل بتوانید نیازهای گرافیکی خود را حل نمایید.

چرا باید از یک مرجع کامل، پلاگین افترافکت دانلود کرد؟


همیشه داشتن یک سایت مورد اعتماد و بروز به عنوان دانلودسنتر برای داشتن انواع دانلود پلاگین افتر افکت و پریست افترافکت امری بسیار مهم و حیاتی است، زیرا با بروزرسانی های مداوم انواع این پلاگین ها می تواند امکانات جدیدی را به شما هدیه دهد و یا با رفع باگ ها و مشکلات، باعث کاهش میزان کرش ها و یا مشکلات در یک افزونه شود. همچنین به دلیل محبوب بودن این بخش داشتن یک منبع کامل از پلاگین های افتر افکت و همچنین کاربردی امری بسیار مهم در زمینه تولید ویدئوهای جذاب می باشد. جی اف ایکس دانلود سالهاست با جمع آوری پلاگین ها و پریست های بسیار محبوب سعی کرده است تا منبع کاملا حرفه ای و ایرانی را برای علاقه مندان به این عرصه ایجاد کند و به آنها اجازه می دهد تا به راحتی بتوانند از جدیدترین پلاگین ها و پریست ها استفاده کنند و با دانلود و نصب پلاگین افترافکت و یا دانلود پریست افتر افکت به کار شما جلوه های بسیار جدیدی را ایجاد نماید. نصب و راه اندازی بسیاری از پلاگین های افترافکت بسیار ساده و با فایل نصبی می باشد و افراد می توانند بدون مشکل و با خیال راحت به راحتی و به درستی با نصب و معرفی پوشه برنامه افتر افکت اقدام به نصب خودکار انواع پلاگین ها نمایند،شما می توانید برای نصب پلاگین های افتر افکت و ارتقاء دانش خود در این زمینه از بخش آموزش افتر افکت سایت نیز دیدن نمایید.این موضوع را نیز باید در نظر داشته باشید که در افترافکت می توانید علاوه بر داشتن فایل های اصلی، از انواع فایل های صوتی، تصویری و یا حتی فایل های فتوشاپی نیز استفاده نمایید وبا خیال راحت طرح های جذاب خود را خلق کنید و از فایل های خود که به کمک پلاگین افترافکت طراحی شده است بسیار لذت ببرید و پروژه های خود را به خوبی افزایش دهید. داشتن پلاگین افترافکت و دانلود پریست جذاب می تواند جذابیت کار با افتر افکت را چند برابر کند و همچنین کیفیت کار شما را نیز تاحدود بسیار زیادی ارتقاء دهد.
مشاهده بیشتر
پاسخگو هستیم
راهنمای آنلاین

سوالات پر تکرار کاربران را اینجا پاسخ داده‌ایم:

اشتراک ویژه خریداری کردم ولی فعال نشد

لطفا ابتدا وارد سایت شده و وضعیت اشتراک خود را در صفحه پروفایل کاربری چک کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی عضویت ویژه شما فعال نشده، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ حداکثر تا 72 ساعت توسط بانک عامل به حساب شما عودت میشود.

در صورت عدم بازگشت وجه از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

فایلی خریداری کردم ولی قابل دانلود نیست

فایل خریداری شده خود را همواره می‌توانید در صفحه محصولات خریداری شده مشاهده و دانلود کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی فایل در این لیست اضافه نشده، خرید شما ناموفق بوده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

سوال یا مشکل من در لیست بالا نیست

اگر سوال یا مشکل دیگری دارید لطفا از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما که لینک آن در منوی بالای صفحه قرار داده شده اقدام فرمائید.