جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
آموزش افتر افکت مقدماتی

اینفوگرافیک لایه باز

اینفوگرافیک

یک اینفوگرافیک ، مجموعه ای از تصاویر ، نمودار ها و همچنین اندکی متن ها می باشد که فهم دقیق و ساده تری از موضوع را به مخاطب ارائه می دهد. اینفو گرافیک با درگیر کردن مخاطب به المان های تصویری و همچنین نمودار ها، بیشتر تلاش می کند تا مقصود طراح را راحت تر به بیننده برساند. 

دانلود اینفوگرافیک

از آن جایی که طراحی پایه ای یک اینفوگرافیک کاری نسبتاً زمان بر و حرفه ای است بهتر است با دانلود اینفوگرافیک و جابجایی المان ها در فتوشاپ ، حرفه ای تر عمل کنید. همچنین از این طریق در وقت خود نیز صرفه جویی می نمایید .

دانلود اینفوگرافیک رایگان

اگر به دنبال مجموعه اینفوگرافی های زیبایی هستید که در پروژه ی خود از آنها استفاده کنید میتوانید با دانلود اینفوگرافیک رایگان از سایت جی اف ایکس دانلود هم اکنون کار خود را شروع نمایید . با دانلود فایل لایه باز اینفوگرافیک دیگر لازم به صرف کردن وقت زیادی برای طراحی نیست . 

دانلود اینفوگرافیک لایه باز

اصولا فایل های لایه باز اینفو گرافیک ، متعلق به نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور است. شما می توانید با دانلود اینفوگرافیک لایه باز طیف گسترده ای از تنظیمات رنگ ها ، افکت ها و تغییر المان ها را در فتوشاپ انجام دهید . همچنین برخی از آنها از پیش دارای چند تم رنگی هستند که می توانید کل تم پروژه را با انتخاب رنگ در بخش Layers تغییر دهید. در نتیجه قادر خواهید بود نسبت به مقصود خود، بهتر از رنگ ها استفاده کنید.

دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک

در صورتی که مایل باشید می توانید در کنار دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک تعدادی از المان ها را نیز دانلود کنید و به طرح خود رنگ و بوی دیگری ببخشید. از آن جایی که طرح لایه باز اینفوگرافیک کاملاً منعطف و قابل تغییر است ، دامنه گسترده ای از تغییرات امکان پذیر است .

دانلود اینفوگرافیک موبایل و تکنولوژِی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 35
 • Like
 • 0
دانلود قالب اینفوگرافیک موبایل و تکنولوژِی

دانلود قالب اینفوگرافیک موبایل و تکنولوژِی دیجیتال


این اینفوگرافیک با موضوع بازاریابی دیجیتال و موبایل برای اهداف تجارت، الکترونیک، آنلاین و ... می باشد. اینفوگرافیک موبایل و تکنولوژِی می تواند در طراحی های زیبایی که برای سایت هایی با فعالیت های مربوط به تکنولوژی موبایل، دیجیتال مارکتینگ، تجارت الکترونیک و ... می کنند ، انجام دهید. این طرح ها در قالب فایل های وکتوری می باشد که با فرمت eps ارائه شده است.

دانلود طرح آماده اینفوگرافیک Presentation business

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 73
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک تجاری

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک تجاری Presentation business


این طرح آماده اینفوگرافیک Presentation business با طراحی جذاب و زیبا با گزینه های خطی رنگارنگ و آیکن های وکتور می باشد. این فایل اینفوگرافیک بدلیل وکتور بودن محدودیتی در کیفیت ندارند. فرمت این قالب آماده اینفوگرافیک تجاری EPS می باشد که قابل ویرایش و استفاده در نرم ازفزار ایلاستریتور است. شما به راحتی ی توانید گزینه ها، متن، آیکن و ... را تغییر داده و طرح دلخواه خود را برای ارائه آماده نمایید.

دانلود مجموعه المان های اینفوگرافیک تجاری

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 81
 • Like
 • 0
طرح وکتور المان های اینفوگرافیک تجاری

دانلود 3 طرح وکتور از المان های اینفوگرافیک تجاری


در این طرح شاهد مجموعه المان های اینفوگرافیک تجاری مختص کسب و کار و تجارت و طرح لایه باز المان های اینفگرافیک که شامل ده ها طرح وکتور به سبک doodle و طراحی با دست برای طراحی های تجاری و گرافیکی، می باشید. این اینفوگرافیک ها با پسوندهای JPG و EPS که به صورت فرمت های تصوری برداری برای طراحی های گرافیکی با کیفیت بالا ارائه شده می باشد. مجموعه المان های آماده اینفوگرافیک و ابزارهای طراحی ویژه طراحان نقشه های گرافیکی و پوسترها. برای استفاده از آنها باید از نرم افزار اَدوبی ایلاسترِیتور یا نرم افزارهایی با قابلیت وکتور استفاده کرد. این فایل ها بدلیل وکتور بودن محدودیتی در کیفیت ندارند.

قالب اینفوگرافیک رایگان 4 مرحله ای

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 93
 • Like
 • 0
قالب اینفوگرافیک مدرن با 4 مرحله رایگان

دانلود رایگان قالب اینفوگرافیک مدرن با 4 مرحله


اینفوگرافی با طراحی مدرن برای کسب و کار، تجارت، طرح های گرافیکی و ... با 4 مرحله و وکتور آیکن های مختلف. فرمت این قالب اینفوگرافیک رایگان 4 مرحله ای EPS می باشد. این قالب اینفوگرافیک رایگان دارای اینفوگرافیک های ۴ مرحله ای است که شما می توانید هر کدام از آن ها را به دلخواه ویرایش کنید و از آن ها برای توضیح یک موضوع استفاده کنید و به صورت مختصر موضوع خود را به مخاطبان خود ابلاغ کنید.

دانلود اینفوگرافیک کاراکتر های آواتار

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 1752
 • Like
 • 0
قالب اینفوگرافیک کاراکتر های آواتار زن و مرد

دانلود قالب اینفوگرافیک کاراکتر های آواتار زن و مرد


در این پست با معرفی دانلود اینفوگرافیک کاراکتر های آواتار از زن و مرد با نمادهایی که برای طراحی ارائه مناسب هستند با شما همراه هستیم. این فایل اینفوگرافیک شامل دو تصویر آواتار از زن و مرد به همراه باکس های متن و آیکن های مختلف می باشد. این محصول با فرمت EPS ارائه شده است که به راحتی آن را در نرم افزار ایلاستریتور می توانید باز کنید مطابق تصاویر و متن های خود ویرایش کنید.

دانلود فایل اینفوگرافیک 4 مرحله ای

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 109
 • Like
 • 0
فایل لایه باز اینفوگرافیک 4 مرحله ای

دانلود فایل لایه باز اینفوگرافیک خام 4 مرحله ای با نمودار


در این پست با دانلود فایل اینفوگرافیک 4 مرحله ای با فرمت eps با ما همراه باشید. این قالب اینفوگرافیک شامل مراحل مختلف است که از رنگ های متنوع تشکیل شده است که شما می توانید در 4 مرحله به صورت مختصر موضوع خود را به مخاطبان خود ابلاغ کنید. از این اینفوگرافی در بیشتر کسب و کار ها ، کارهای تبلیغاتی و گرافیکی استفاده می شود.

قالب اینفوگرافیک رنگارنگ ساده

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 142
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک رنگارنگ ساده

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک رنگارنگ ساده Minimal colorful


فایل لایه باز اینفوگرافیک مرحله به مرحله رنگارنگ با طراحی مینیمال. قالب اینفوگرافیک رنگارنگ ساده با پسوند EPS که به صورت فرمت های تصوری برداری برای طراحی های گرافیکی با کیفیت بالا ارائه شده است. برای اجرای فایل های وکتور نیاز به نرم افزارهایی با قابلیت برداری مانند Adobe illustrator خواهید داشت.

فایل آماده اینفوگرافیک نمودارهای فرایند

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 187
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک نمودار

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک نمودار و دیاگرام فرایند


در این پست فایل آماده اینفوگرافیک نمودارهای فرایند و دیاگرام های تجاری را برای دانلود آماده کرده ایم. این طرح اینفوگرافیک شامل فایل EPS می باشد که شامل انواع نمودارها و دیاگرام ها و آیکون های مختلف می باشد که می تواند در انواع طراحی های گرافیکی و تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. کاملا قابل ویرایش در Adobe Illustrator.

دانلود رایگان اینفوگرافیک دایره ای

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 157
 • Like
 • 0
قالب اینفوگرافیک رایگان دایره ای

دانلود رایگان قالب اینفوگرافیک تجاری به سبک دایره ای


وبسایت جی اف ایکس دانلود این اینفوگرافیک دایره ای رایگان را برای دانلود شما علاقه مندان به گرافیک و طراحی اینفوگرافیک آماده کرده است که با دانلود آن می توانید به راحتی این اینفوگرافیک تجاری را سفارشی سازی کرده و طرح دلخواه خود را ایجاد کنید. قالب اینفوگرافیک رایگان مناسب برای اهداف تجاری، کسب و کار، شرکتی و ... با شکل های دایره ای مدرن. این طرح با فرمت eps می باشد که قابل استفاده و ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور است.

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک تایم لاین

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 159
 • Like
 • 0
اینفوگرافیک تایم لاین

دانلود وکتور تایم لاین اینفوگرافیک و کسب و کار


از این قالب آماده اینفوگرافیک تایم لاین به شکل فلش و آیکون های وکتور می توانید در طراحی های تجاری و تبلیغاتی خود استفاده کنید. این اینفوگرافیک Timeline با فرمت EPS بوده و به راحتی قابل ویرایش می باشد و می توانید تغییرات دلخواه خود را بر روی آن انجام دهید. هم اکنون میتوانید این فایل آماده را از سایت جی اف ایکس دانلود دریافت کنید.

سئوالات متداول در مورد فایل های اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یا اینفوگرافی چیست ؟

اینفوگرافیک نوعی ارتباط بصری است که اطلاعات و داده ها را به صورت نموداری گرد هم جمع می آورد و شامل تصاویر،نمودارها و متن می باشد.

هدف اینفوگرافیک‌ها چیست ؟

هدف اینفوگرافیک ها بیان ساده تر مطلب می باشد به طرزی که مخاطب بسیار سریع و زود مطلب را به صورت کامل و صحیح درک کند.

فایل های اینفوگرافیک را از کجا دریافت کنم؟

جی اف ایکس دانلود یکی از معتبرترین سایت های ایرانی در زمینه دانلود اینفوگرافیک می باشد.شما می توانید طرح های لایه باز اینفوگرافیک را در جی اف ایکس دانلود به صورت رایگان و اشتراکی دریافت کنید و اینفوگرافی مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن بسازید.

گفتگو در واتس اپ