جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک در جی اف ایکس دانلود


یک اینفوگرافیک ، مجموعه ای از تصاویر ، نمودار ها و همچنین اندکی متن ها می باشد که فهم دقیق و ساده تری از موضوع را به مخاطب ارائه می دهد. اینفو گرافیک با درگیر کردن مخاطب به المان های تصویری و همچنین نمودار ها، بیشتر تلاش می کند تا مقصود طراح را راحت تر به بیننده برساند.

دانلود اینفوگرافیک


از آن جایی که طراحی پایه ای یک اینفوگرافیک کاری نسبتاً زمان بر و حرفه ای است بهتر است با دانلود اینفوگرافیک و جابجایی المان ها در فتوشاپ ، حرفه ای تر عمل کنید. همچنین از این طریق در وقت خود نیز صرفه جویی می نمایید .

دانلود اینفوگرافیک رایگان


اگر به دنبال مجموعه اینفوگرافی های زیبایی هستید که در پروژه ی خود از آنها استفاده کنید میتوانید با دانلود اینفوگرافیک رایگان از سایت جی اف ایکس دانلود هم اکنون کار خود را شروع نمایید . با دانلود فایل لایه باز اینفوگرافیک دیگر لازم به صرف کردن وقت زیادی برای طراحی نیست .

دانلود اینفوگرافیک لایه باز


اصولا فایل های لایه باز اینفو گرافیک ، متعلق به نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور است. شما می توانید با دانلود اینفوگرافیک لایه باز طیف گسترده ای از تنظیمات رنگ ها ، افکت ها و تغییر المان ها را در فتوشاپ انجام دهید . همچنین برخی از آنها از پیش دارای چند تم رنگی هستند که می توانید کل تم پروژه را با انتخاب رنگ در بخش Layers تغییر دهید. در نتیجه قادر خواهید بود نسبت به مقصود خود، بهتر از رنگ ها استفاده کنید.

دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک


در صورتی که مایل باشید می توانید در کنار دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک تعدادی از المان ها را نیز دانلود کنید و به طرح خود رنگ و بوی دیگری ببخشید. از آن جایی که طرح لایه باز اینفوگرافیک کاملاً منعطف و قابل تغییر است ، دامنه گسترده ای از تغییرات امکان پذیر است .

استفاده و ویرایش فایل های اینفوگرافیک


برای استفاده یا ویرایش فایل های اینفوگرافی یا اینفوگرافیک وب سایت جی اف ایکس دانلود باید با نرم افزار فتوشاپ یا ایلستریتور آشنایی داشته باشید و بتوانید با آن ها کار کنید.اینفوگرافی ها معمولا در 2 فرمت psd و eps عرضه می شوند که هر 2 فرمت لایه باز هستند شما باید فایل های eps اینفوگرافی را با نرم افزار ایلستریتور باز نمایید و آن ها را ویرایش کنید.همچنین برای استفاده از فایل های psd باید نرم افزار فتوشاپ را نصب داشته باشید.کار کردن با فتوشاپ بسیار ساده و آسان می باشد،اگر کار کردن با فتوشاپ را به خوبی بلد نیستید به بخش آموزش فتوشاپ جی اف ایکس دانلود مراجعه نمایید.هر 2 نرم افزار امکان تایپ کردن به زبان فارسی را دارا می باشند و با استفاده از طرح های لایه باز اینفوگرافیک می توانید در کمترین زمان ممکن اینفوگرافی مورد نظر خود را آماده نمایید و خروجی بگیرید.

دانلود اینفوگرافیک لایه باز واکسن ویروس کرونا

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 26
 • Like
 • 0
دانلود قالب اینفوگرافیک واکسن کرونا و واکسیناسیون

دانلود قالب اینفوگرافیک لایه باز مراحل واکسن ویروس کرونا


همانطور که مشاهده می نمائید ، این طرح یک قالب آماده اینفوگرافیک از واکسن یا سرنگ برای درمان ویروس کرونا یا covid 19 است که مراحل و فاز بندی این واکسن را نمایش می دهد. شما می توانید در طراحی های تجاری و تبلیغاتی خود از این فایل وکتور اینفوگرافیک واکسیناسیون بهداشتی استفاده نمائید. با دانلود اینفوگرافیک لایه باز واکسن ویروس کرونا از آن برای مقاصد مختلف می توانید استفاده کنید. این طرح در فرمت EPS و AI کاملا لایه باز می باشد که می توانید به راحتی آن را در نرم افزار ایلاستریتور ویرایش و سفارشی سازی کنید. متن ها را به راحتی تغییر دهید و توصیحات دلخواه خود را وارد کنید. تنظیمات را انجام دهید تا یک طرح بسیار جذاب و حرفه ای ایجاد کنید.

دانلود اینفوگرافیک لایه باز عناصر تجاری

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 125
 • Like
 • 0
فایل اینفوگرافیک لایه باز مجموعه عناصر تجاری

دانلود فایل اینفوگرافیک لایه باز مجموعه عناصر تجاری


مجموعه ای از عناصر اینفوگرافیک مدرن و تجاری با طراحی فلت و وکتور. دانلود اینفوگرافیک لایه باز عناصر تجاری با قابلیت ویرایش عناصر اینفوگرافیک ، آماده برای استفاده برای پروژه های گرافیکی ، طراحی، چاپ ، بنر ، وب ، ارائه ، و غیره. از جمله ویژگی های این قالب اینفوگرافیک: صد در صد وکتور و فرمت برداری - نمودار های قابل ویرایش ، از جمله نمودار دایره ای و خطی ، که به راحتی داده های نمودار را می توانید تغییر دهید - شخصی سازی رنگ ، شکل و غیره می باشد. این اینفوگرافیک شامل فایل های AI CS: (بردار قابل ویرایش) EPS 10: (بردار - قابل ویرایش با بسیاری از برنامه های گرافیکی مبتنی بر وکتور مانند Illustrator ، CorelDraw) ، فرمت JPG و فایل PDF با وضوح بالا است.

دانلود اینفوگرافیک لایه باز جدول قیمت

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 106
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک لایه باز جدول قیمت

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک لایه باز جدول قیمت گذاری


با استفاده از این قالب اینفوگرافیک با طراحی مدرن و زیبا با جداول جذاب، می توانید به راحتی قیمت محصولات خود و پیشنهاد خود را به مشتری های خود ارائه کنید. دانلود اینفوگرافیک لایه باز جدول قیمت شامل 3 جدول قیمت گذاری و تعرفه با رنگ های متفاوت می باشد که می توانید به راحتی آن را در نرم افزار ایلاستریتور ویرایش و سفارشی سازی کنید. ویرایش و سفارشی این طرح بسیار ساده است و به صورت لایه باز امکان ویرایش را دارید. این فایل با فرمت eps ارائه شده است.

قالب اینفوگرافیک با برچسب های سه بعدی کاغذی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 779
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک با برچسب های سه بعدی

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک با برچسب های سه بعدی کاغذی


در این فایل شاهد وکتور قالب اینفوگرافیک با برچسب های سه بعدی کاغذی با طراحی جذاب و مدرن می باشید. این قالب شامل برچسب های سه بعدی کاغذی و یک دایره در وسط می باشد که می توان از آن برای توضیحات، ارائه اطلاعات، طراحی های گرافیکی و تبلیغاتی استفاده کرد. فرمت این فایل eps می باشد که قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور است. به راحتی می توانید همه موارد را ویرایش و سفارشی سازی کنید تا یک طرح جذاب ایجاد کنید.

اینفوگرافیک لایه باز رایگان سه مرحله ای

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 273
 • Like
 • 0
قالب اینفوگرافیک لایه باز رایگان سه مرحله ای

دانلود رایگان قالب اینفوگرافیک لایه باز سه مرحله ای


اینفوگرافیک لایه باز رایگان سه مرحله ای یک فایل اینفوگرافیک با نمایش سه مرحله یا گزینه است که در ایلاستریتور طراحی شده و فرمت وکتوری و لایه باز دارد. این محصول کاملا به صورت رایگان در سایت بارگزاری شده است. فرمت این فایل EPS می باشد که قابل ویرایش و سفارشی سازی در نرم افزار ایلاستریتور است. این اینفوگرافیک برای اهداف مختلف از جمله امور تجاری، شرکتی، شخصی، اداری و ... می توانید مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه با دانلود اینفوگرافیک لایه باز رایگان 3 مرحله ای از جی اف ایکس دانلود با لینک مستقیم با ما همراه باشید.

اینفوگرافیک لایه باز پزشکی عوارض دیابت

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 151
 • Like
 • 0
طرح اینفوگرافیک لایه باز پزشکی عوارض دیابت

دانلود طرح اینفوگرافیک لایه باز پزشکی عوارض دیابت


در این پست شاهد وکتور طرح اینفوگرافیک لایه باز پزشکی عوارض دیابت می باشید که با فرمت EPS و JPG بر روی سایت جی اف ایکس دانلود بارگذاری شده است. در این طرح از اینفوگرافیک شاهد اطلاعات مربوط به بیماری دیابت می باشید که عوارض بیماری با طراحی بسیار جذاب و قابل فهم ارائه داده است. از این اینفوگرافیک برای اهداف پزشکی، سلامت، اطلاعات در مورد انواع بیماری ها، چاقی ، لاغری و ... می توان استفاده کرد. فایل های EPS در فتوشاپ قابل باز شدن هستند ولی برای کارایی بهتر، باید از اَدوبی ایلاسترِیتور یا نرم افزارهایی با قابلیت وکتور استفاده کرد. این فایل ها بدلیل وکتور بودن محدودیتی در کیفیت ندارند

طرح اینفوگرافیک جدول زمانی سه بعدی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 331
 • Like
 • 0
قالب آماده طرح اینفوگرافیک تایم لاین

دانلود قالب آماده طرح اینفوگرافیک تایم لاین سه بعدی


قالب وکتور اینفوگرافیک مدرن و 3 بعدی مناسب هر کسب و کاری. از این مجموعه می‌توان برای فرآیندهای گردش کار،عناصر اینفوگرافیک، جدول زمانی، رویدادهای آینده و گذشته، مراحل موفقیت، برنامه‌ریزی کسب و کار، توسعه کسب و کار و آموزش استفاده کرد. طرح اینفوگرافیک جدول زمانی سه بعدی با کیفیت عالی ارائه شده است. فرمت این فایل EPS می باشد که به صورت فرمت های تصوری برداری و کتور برای طراحی های گرافیکی با کیفیت بالا ارائه شده و به صورت کاملاً لایه باز است.

قالب اینفوگرافیک عناصر Gui برای اپلیکیشن موبایل

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 129
 • Like
 • 0
قالب اینفوگرافیک عناصر Gui رابط کاربری

دانلود قالب اینفوگرافیک عناصر Gui رابط کاربری برای اپلیکیشن موبایل


در این فایل آماده شاهد عناصر رابط کاربری Gui و المان های مربوط به آن مخصوص اپلیکیشن های موبایل می باشید. این یک قالب اینفوگرافیک عناصر Gui برای اپلیکیشن موبایل می باشد که بسیار کاربردی و حرفه ای طراحی شده است. این قالب شامل نمودار، طراحی، مسطح، جریان، فلوچارت، gui، آیکون، اینفوگرافیک، رابط، طرح و ... می باشد. همه آیتم‌ها به خوبی سازماندهی و لایه بندی شده‌اند. این محصول شامل عناصر اینفوگرافیکی وکتور می باشد که با فرمت های EPS و JPG بر روی سایت قرار گرفته است.

دانلود قالب اینفوگرافیک فرآیند تخم مرغ

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 143
 • Like
 • 0
فایل آماده اینفوگرافیک فرآیند تولید تخم مرغ

دانلود فایل آماده اینفوگرافیک فرآیند تولید تخم مرغ


این اینفوگرافیک ، تولید فرآیند تخم مرغ در کارخانه مرغداری را نشان می دهد. با دانلود قالب اینفوگرافیک فرآیند تخم مرغ به راحتی می توانید مراحل و فرآیند روند تولید تخم مرغ را به روشی ساده و قابل فهم به مخاطبان خود ارائه دهید. فرمت این فایل eps می باشد. ویرایش و سفارشی سازی آن بسیار آسان است فقط کافیه فایل را در نرم افزار ایلاستریتور اجرا و باز کرده سپس به صورت لایه باز آن را ویرایش کنید.

دانلود قالب اینفوگرافیک پزشکی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 158
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک پزشکی

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک پزشکی با موضوع تنفسی


طرح لایه باز از دانلود قالب اینفوگرافیک پزشکی با موضوع ریه و اطلاعات تنفسی ، دارویی و اطلاعات پزشکی. این قالب آماده را می توانید در ادامه مطلب با لینک مستقیم از جی اف ایکس دانلود دریافت کنید. قابل ویرایش و سفارشی سازی آسان. فقط کافیه فایل را در نرم افزار ایلاستریتور اجرا کرده و محتوای آن را به صورت لایه باز ویرایش کنید. مطالب و تصاویر دلخواه را جایگزین کنید و یک طرح اینفوگرافیک جذاب ایجاد کنید.

سئوالات متداول در مورد فایل های اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یا اینفوگرافی چیست ؟

اینفوگرافیک نوعی ارتباط بصری است که اطلاعات و داده ها را به صورت نموداری گرد هم جمع می آورد و شامل تصاویر،نمودارها و متن می باشد.

هدف اینفوگرافیک‌ها چیست ؟

هدف اینفوگرافیک ها بیان ساده تر مطلب می باشد به طرزی که مخاطب بسیار سریع و زود مطلب را به صورت کامل و صحیح درک کند.

فایل های اینفوگرافیک را از کجا دریافت کنم؟

جی اف ایکس دانلود یکی از معتبرترین سایت های ایرانی در زمینه دانلود اینفوگرافیک می باشد.شما می توانید طرح های لایه باز اینفوگرافیک را در جی اف ایکس دانلود به صورت رایگان و اشتراکی دریافت کنید و اینفوگرافی مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن بسازید.

گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ