جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
آموزش افتر افکت مقدماتی

اینفوگرافیک لایه باز

اینفوگرافیک

یک اینفوگرافیک ، مجموعه ای از تصاویر ، نمودار ها و همچنین اندکی متن ها می باشد که فهم دقیق و ساده تری از موضوع را به مخاطب ارائه می دهد. اینفو گرافیک با درگیر کردن مخاطب به المان های تصویری و همچنین نمودار ها، بیشتر تلاش می کند تا مقصود طراح را راحت تر به بیننده برساند. 

دانلود اینفوگرافیک

از آن جایی که طراحی پایه ای یک اینفوگرافیک کاری نسبتاً زمان بر و حرفه ای است بهتر است با دانلود اینفوگرافیک و جابجایی المان ها در فتوشاپ ، حرفه ای تر عمل کنید. همچنین از این طریق در وقت خود نیز صرفه جویی می نمایید .

دانلود اینفوگرافیک رایگان

اگر به دنبال مجموعه اینفوگرافی های زیبایی هستید که در پروژه ی خود از آنها استفاده کنید میتوانید با دانلود اینفوگرافیک رایگان از سایت جی اف ایکس دانلود هم اکنون کار خود را شروع نمایید . با دانلود فایل لایه باز اینفوگرافیک دیگر لازم به صرف کردن وقت زیادی برای طراحی نیست . 

دانلود اینفوگرافیک لایه باز

اصولا فایل های لایه باز اینفو گرافیک ، متعلق به نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور است. شما می توانید با دانلود اینفوگرافیک لایه باز طیف گسترده ای از تنظیمات رنگ ها ، افکت ها و تغییر المان ها را در فتوشاپ انجام دهید . همچنین برخی از آنها از پیش دارای چند تم رنگی هستند که می توانید کل تم پروژه را با انتخاب رنگ در بخش Layers تغییر دهید. در نتیجه قادر خواهید بود نسبت به مقصود خود، بهتر از رنگ ها استفاده کنید.

دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک

در صورتی که مایل باشید می توانید در کنار دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک تعدادی از المان ها را نیز دانلود کنید و به طرح خود رنگ و بوی دیگری ببخشید. از آن جایی که طرح لایه باز اینفوگرافیک کاملاً منعطف و قابل تغییر است ، دامنه گسترده ای از تغییرات امکان پذیر است .

دانلود اینفوگرافیک پزشکی و سلامت

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 25
 • Like
 • 0
اینفوگرافیک با موضوع پزشکی

دانلود اینفوگرافیک پزشکی و سلامت به همراه عکس با فرمت EPS. این فایل اینفوگرافیک مجموعه ای از تصاویر اینفوگرافیک با موضوع پزشکی و المان های مرتبط مانند انواع کادر و ابزار پزشکی به همراه انواع آیکون های مرتبط با پزشکی در فرمت لایه باز و قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور می باشد.

قالب اینفوگرافیک لوازم آرایش زنانه

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 48
 • Like
 • 0
فایل آماده اینفوگرافیک لوازم آرایش

قالب اینفوگرافیک لوازم آرایش زنانه با فرمت EPS. این طرح وکتور شامل لوازم آرایش از جمله وکتور رژ لب، رژ گونه، خط چشم و لاک می باشد. از این فایل آماده اینفوگرافیک در موضوعات تبلیغات یا پوستر آرایش بهداشتی ، معرفی لواز آرایش جدید و ... می توان استفاده کرد.

دانلود اینفوگرافیک اسپا و آرایشی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 46
 • Like
 • 0
طرح اینفوگرافیک اسپا و آرایشی

دانلود طرح اینفوگرافیک اسپا و سالن زیبایی


در این طرح شاهد اینفوگرافیک اسپا و آرایشی، ماساژ و مراقبت از پوست با فرمت EPS می باشید. مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم‌افزار ایلاستریتور می‌باشد. خیلی ساده و راحت می توانید بروشور یا تراکت یا بنر تبلیغاتی خود را برای سالن زیبایی و اسپا طراحی کنید. این فایل اینفوگرافیک از طراحی حرفه ای و کیفیت بالایی برخوردار است.

قالب اینفوگرافیک زیبایی و تزریق در صورت

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 59
 • Like
 • 0
فایل آماده اینفوگرافیک تزریق در صورت

قالب اینفوگرافیک زیبایی و تزریق در صورت با فرمت EPS . در این طرح وکتور شاهد یک شخصیت زن هستید که اثرات و فواید تزریق در نقاط مختلف صورت را نشان می دهد. از این فایل آماده اینفوگرافیک در سالن های زیبایی، مراکز پوستی، تبلیغات بنری شبکه های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کنید. فرمت این اینفوگرافیک زیبایی eps می باشد که به صورت لایه باز امکان ویرایش و سفارشی سازی در نرم افزار ایلاستریتور را دارید.

دانلود اینفوگرافیک دندانپزشکی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 37
 • Like
 • 0
اینفوگرافیک دندانپزشکی

دانلود 2 طرج اینفوگرافیک دندان و دندانپزشکی


در این مطلب شاهد طرح لایه باز اینفوگرافیک دندان و دندانپزشکی مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور می باشید. این اینفوگرافیک دندانپزشکی در قالب فایل های eps و jpg بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت قادر به ویرایش و سفارشی سازی آن در نرم افزار ایلاستریتور خواهید بود. این قالب آماده اینفوگرافیک به صورت وکتور ایجاد شده است که از آن می توانید در هر سایز و ابعادی بدون افت کیفیت استفاده کنید. در ادامه این دو طرح را از سایت جی اف ایکس دانلود با لینک مستقیم دانلود کنید.

قالب آماده اینفوگرافیک تجاری

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 53
 • Like
 • 0
اینفوگرافیک تجاری مدرن

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک تجاری و شرکتی مدرن


در این پست با معرفی یک قالب اینفوگرافیک تجاری مدرن با شما همراه هستیم که می توانید در طراحی های تجاری و تبلیغاتی خود از این فایل وکتور قالب اینفوگرافیک تجاری استفاده نمائید. این طرح وکتور با فرمت eps می باشد و قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور است. این اینفوگرافیک تجاری بدلیل وکتور بودن محدودیتی در کیفیت ندارد.

دانلود طرح اینفوگرافیک هدف رایگان

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 1
بازدیدها : 72
 • Like
 • 0
طرح رایگان اینفوگرافیک هدف

دانلود طرح اینفوگرافیک هدف رایگان با فرمت eps و قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور. اینفوگرافیک‌ها به کمک عناصر بصری نظیر عکس، نمودار، نقشه، دیاگرام و … سعی می‌کنند تا مجموعه‌ای از داده‌ها و اطلاعات پیچیده را به‌گونه‌ای به تصویر درآوردند که پیام به شیوه‌ای سریع و قابل‌فهم به مخاطب منتقل شود. این قالب اینفوگرافیک فرمت وکتوری و لایه باز دارد.

دانلود رایگان اینفوگرافی کرونا در جهان

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 61
 • Like
 • 0
طرح رایگان اینفوگرافیک ویروس کرونا

دانلود رایگان اینفوگرافی کرونا در جهان با فرمت eps و قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور. قالب آماده اینفوگرافی ویروس کرونا با دیزاین و طراحی زیبا و کاملا لایه باز برای دانلود قرار داده شده است. این طرح وکتور رایگان شامل اقدامات پیشگیرانه ، درمان و علائم بیماری های جهانی مثل کرونا یا کووید 19 می باشد. اینفوگرافیک ویروس کرونا را برای استفاده در کارهای پژوهشی ، تحقیقاتی ، اطلاع رسانی و پزشکی میتوانید در قالب پوستر ، بروشور و… چاپ کنید و مورد استفاده قرار دهید.

قالب اینفوگرافیک پزشکی با قرص

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 48
 • Like
 • 0
دانلود قالب اینفوگرافیک پزشکی و سلامت

دانلود قالب اینفوگرافیک پزشکی و سلامت با مراحل و کپسول قرص


در این طرح شاهد قالب اینفوگرافیک پزشکی با قرص و اینفوگرافی بهداشتی با نمودار مرحله ای از کپسول ها می باشید. این طرح وکتور با فرمت eps ارائه شده است که به راحتی در نرم افزار ایلاستریتور قابل ویرایش و سفارشی سازی است. قابل استفاده در طرح های گرافیکی و تبلیغاتی. مناسب استفاده در طراحی های پزشکی، اینفوگرافی های سلامت، داروخانه و ...

دانلود فایل آماده اینفوگرافیک خرید اینترنتی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 97
 • Like
 • 0
اینفوگرافیک خرید اینترنتی

دانلود فایل آماده اینفوگرافیک خرید اینترنتی با فرمت eps و قابل ویرایش. شما میتوانید این طرح اینفوگرافیک خرید آنلاین را در نرم افزار ایلاستراتور باز کرده و آنها را ویرایش کنید و یا بخشی از آن را در پروژه های خود به کار ببرید . از این فایل آماده اینفوگرافیک می توانید برای معرفی وب سایت ، نحوه خرید آنلاین از سایت یا اپلیکیشن و ... استفاده کنید.

سئوالات متداول در مورد فایل های اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یا اینفوگرافی چیست ؟

اینفوگرافیک نوعی ارتباط بصری است که اطلاعات و داده ها را به صورت نموداری گرد هم جمع می آورد و شامل تصاویر،نمودارها و متن می باشد.

هدف اینفوگرافیک‌ها چیست ؟

هدف اینفوگرافیک ها بیان ساده تر مطلب می باشد به طرزی که مخاطب بسیار سریع و زود مطلب را به صورت کامل و صحیح درک کند.

فایل های اینفوگرافیک را از کجا دریافت کنم؟

جی اف ایکس دانلود یکی از معتبرترین سایت های ایرانی در زمینه دانلود اینفوگرافیک می باشد.شما می توانید طرح های لایه باز اینفوگرافیک را در جی اف ایکس دانلود به صورت رایگان و اشتراکی دریافت کنید و اینفوگرافی مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن بسازید.