جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
دوره آموزش رایگان پریمیر

اینفوگرافیک لایه باز

اینفوگرافیک در جی اف ایکس دانلود


یک اینفوگرافیک ، مجموعه ای از تصاویر ، نمودار ها و همچنین اندکی متن ها می باشد که فهم دقیق و ساده تری از موضوع را به مخاطب ارائه می دهد. اینفو گرافیک با درگیر کردن مخاطب به المان های تصویری و همچنین نمودار ها، بیشتر تلاش می کند تا مقصود طراح را راحت تر به بیننده برساند.

دانلود اینفوگرافیک


از آن جایی که طراحی پایه ای یک اینفوگرافیک کاری نسبتاً زمان بر و حرفه ای است بهتر است با دانلود اینفوگرافیک و جابجایی المان ها در فتوشاپ ، حرفه ای تر عمل کنید. همچنین از این طریق در وقت خود نیز صرفه جویی می نمایید .

دانلود اینفوگرافیک رایگان


اگر به دنبال مجموعه اینفوگرافی های زیبایی هستید که در پروژه ی خود از آنها استفاده کنید میتوانید با دانلود اینفوگرافیک رایگان از سایت جی اف ایکس دانلود هم اکنون کار خود را شروع نمایید . با دانلود فایل لایه باز اینفوگرافیک دیگر لازم به صرف کردن وقت زیادی برای طراحی نیست .

دانلود اینفوگرافیک لایه باز


اصولا فایل های لایه باز اینفو گرافیک ، متعلق به نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور است. شما می توانید با دانلود اینفوگرافیک لایه باز طیف گسترده ای از تنظیمات رنگ ها ، افکت ها و تغییر المان ها را در فتوشاپ انجام دهید . همچنین برخی از آنها از پیش دارای چند تم رنگی هستند که می توانید کل تم پروژه را با انتخاب رنگ در بخش Layers تغییر دهید. در نتیجه قادر خواهید بود نسبت به مقصود خود، بهتر از رنگ ها استفاده کنید.

دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک


در صورتی که مایل باشید می توانید در کنار دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک تعدادی از المان ها را نیز دانلود کنید و به طرح خود رنگ و بوی دیگری ببخشید. از آن جایی که طرح لایه باز اینفوگرافیک کاملاً منعطف و قابل تغییر است ، دامنه گسترده ای از تغییرات امکان پذیر است .

استفاده و ویرایش فایل های اینفوگرافیک


برای استفاده یا ویرایش فایل های اینفوگرافی یا اینفوگرافیک وب سایت جی اف ایکس دانلود باید با نرم افزار فتوشاپ یا ایلستریتور آشنایی داشته باشید و بتوانید با آن ها کار کنید.اینفوگرافی ها معمولا در 2 فرمت psd و eps عرضه می شوند که هر 2 فرمت لایه باز هستند شما باید فایل های eps اینفوگرافی را با نرم افزار ایلستریتور باز نمایید و آن ها را ویرایش کنید.همچنین برای استفاده از فایل های psd باید نرم افزار فتوشاپ را نصب داشته باشید.کار کردن با فتوشاپ بسیار ساده و آسان می باشد،اگر کار کردن با فتوشاپ را به خوبی بلد نیستید به بخش آموزش فتوشاپ جی اف ایکس دانلود مراجعه نمایید.هر 2 نرم افزار امکان تایپ کردن به زبان فارسی را دارا می باشند و با استفاده از طرح های لایه باز اینفوگرافیک می توانید در کمترین زمان ممکن اینفوگرافی مورد نظر خود را آماده نمایید و خروجی بگیرید.

دانلود اینفوگرافیک همراه با باکس متن

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 28
 • Like
 • 0
قالب اینفوگرافیک بنر با باکس متن

دانلود قالب اینفوگرافیک بنر با باکس متن


اینفوگرافیک همراه با باکس متن مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور. این طرح آماده و در قالب فایل های eps و jpg بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت قادر به ویرایش و سفارشی سازی آن می باشید. می توانید برای ساخت طرح های تبلیغاتی و گرافیکی خود از این قالب استفاده کنید.

فایل آماده اینفوگرافیک مراحل درست کردن قهوه

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 36
 • Like
 • 0
قالب اینفوگرافیک مراحل درست کردن قهوه

دانلود قالب اینفوگرافیک بروشور مراحل درست کردن قهوه


در این پست با اینفوگرافیک نحوه ساخت قهوه با شما همراه هستیم. در این قالب آماده شما می توانید به راحتی آن را ویرایش و سفارشی سازی کنید. قابل استفاده و ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور با فرمت eps می باشد. فایل آماد0 اینفوگرافیک مراحل درست کردن قهوه از کیفیت بالایی برخوردار بوده که مناسب جهت ایجاد تصاویری با رزولوشن بالا می باشد. مناسب برای طراحی بروشور از مراحل درست کردن قهوه، کافی شاپ، کافی من و ... این قالب آماده اینفوگرافیک قهوه به صورت وکتور ایجاد شده است که از آن می توانید در هر سایز و ابعادی بدون افت کیفیت استفاده کنید.

قالب آماده اینفوگرافیک نجوم

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 31
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک نجوم و ستاره شناسی

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک نجوم و ستاره شناسی


astronomy فایل آماده اینفوگرافیک با موضوع نجوم، سیارات، ستاره شناسی و فلکیات می باشد. با دانلود قالب آماده اینفوگرافیک نجوم به راحتی می توانید طرح گرافیکی و تبلیغاتی خود را ایجاد کنید. ویرایش آن بسیار راحت می باشد. این قالب قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور است و با فرمت EPS ارائه می شود. این فایل ها بدلیل وکتور بودن محدودیتی در کیفیت ندارند. در صورت اجرا کردن این اینفوگرافیک نجوم توسط نرم افزار فتوشاپ می توانید مقدار رزولوشن موردنظر را به دلخواه وارد کنید. اما در فتوشاپ این فایل بصورت تک لایه باز خواهد شد.

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک رایگان آموزشی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 96
 • Like
 • 0
فایل آماده اینفوگرافیک آموزشی رایگان

دانلود رایگان فایل آماده اینفوگرافیک آموزشی و درسی


طرح وکتور اینفوگرافیک آموزشی با طراحی مدرن و زیبا در طرح لامپ به همراه متن مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور. این طرح در قالب فایل های eps و jpg بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت قادر به ویرایش و سفارشی سازی آن در نرم افزار ایلاستریتور می باشید. اینفوگرافیک آموزشی در طراحی فلت مناسب جهت ایجاد تصاویری با رزولوشن بالا. در ادامه با دانلود قالب آماده اینفوگرافیک رایگان آموزشی با ما همراه باشید.

دانلود قالب اینفوگرافیک کتاب با موضوع آموزشی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 165
 • Like
 • 0
فایل آماده اینفوگرافیک آموزشی با طرح کتاب

دانلود فایل آماده اینفوگرافیک آموزشی با طرح کتاب


در این پست دانلود قالب اینفوگرافیک کتاب با موضوع آموزشی را در سایت برای دانلود قرار دادیم که به راحتی میتوان در طرح های گرافیکی و تبلیغاتی خود از این اینفوگرافیک به کار ببرید . فایل آماده اینفوگرافیک آموزشی با فرمت EPS ارائه شده است که به صورت فرمت های تصوری برداری یا وکتور می باشد. برای طراحی های گرافیکی با کیفیت بالا و به صورت کاملاً لایه باز. به راحتی می توانید این طرح را در نرم افزار ایلاستریتور اجرا کرده و سفارشی سازی کنید.

فایل آماده اینفوگرافیک آموزشی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 199
 • Like
 • 0
دانلود فایل آماده اینفوگرافیک آموزشی

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک آموزشی و درسی


با این قالب اینفوگرافیک که نمایشگر تصویری می باشد اطلاعات را سریعتر به بیننده می توانید منتقل کنید. با کمک فایل آماده اینفوگرافیک آموزشی به زبان ساده تر با عناصر مختلف آن مثل عکس ، آیکون ، نمودار ها وکتور و ..… داده ها و اطلاعات را به صورت سریع و زیبا به بیننده انتقال دهید. این اینفوگرافیک با طراحی به سبک ذره بین می باشد و مناسب برای موضوعات آموزش، درسی، دانشگاهی و مدرسه است. فرمت این فایل eps است که قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور می باشد.

دانلود اینفوگرافیک با موضوع کوه نوردی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 103
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک کوه نوردی

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک کوه نوردی و تجهیزات


اگر به طرح گرافیکی با طراحی زیبا و حرفه ای با موضوع کوه نوردی و تجهیزات آن نیاز دارید این اینفوگرافیک با موضوع کوه نوردی به شما کمک می کند تا طرح های تبلیغاتی و گرافیکی خود را به راحتی ایجاد کنید. فرمت این قالب اینفوگرافیک eps می باشد که قابل استفاده در نرم افزار ایلاستریتور است. این طرح شامل تجهیزات ورزشی و کوه نوردی و متن توضیحات است که می توانید با متن های خود و تصاویر دلخواه جایگزین کنید.

دانلود قالب اینفوگرافیک خلاقانه 4 مرحله ای

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 232
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک خلاقانه با 4 گزینه

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک خلاقانه با 4 گزینه


قالب اینفوگرافیک خلاقانه با آیکون های وکتور و 4 گزینه یا مرحله بندی مخصوص کارهای تبلیغاتی و گرافیکی. این قالب اینفوگرافیک خلاقانه 4 مرحله ای با فرمت eps می باشد که در نرم افزار ایلاستریتور قابل ویرایش و سفارشی سازی است. کیفیت بالا و رزولوشن عالی.

دانلود رایگان قالب اینفوگرافیک آموزشی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 432
 • Like
 • 0
فایل آماده اینفوگرافیک رایگان آموزشی

دانلود فایل آماده اینفوگرافیک رایگان آموزشی با وکتور مداد


در این مطلب با معرفی یک قالب آماده اینفوگرافیک رایگان با موضوع آموزشی با شما همراه هستیم. قالب اینفوگرافیک آموزشی با طراحی جذاب دارای یک مداد و لیبل یا برچسب های سفید رنگ برای متن می باشد که مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور است. خیلی ساده و راحت قادر به ویرایش و سفارشی سازی آن هستید. طرح از کیفیت بالایی برخوردار بوده که مناسب برای طرح های تبلیغاتی و گرافیکی می باشد. فرمت این فایل eps می باشد.

دانلود فایل اینفوگرافیک 8 گزینه ای

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 224
 • Like
 • 1
قالب آماده اینفوگرافیک شرکتی

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک شرکتی با 8 گزینه


در این مطلب شاهد قالب آماده اینفوگرافیک با موضوع شرکتی، کسب و کار، تجاری، تبلیغاتی و ... می باشید. این فایل اینفوگرافیک 8 گزینه ای می باشد که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار ایلاستریتور ویرایش و سفارشی سازی کنید. مناسب برای توضیحات و ارائه گزارشات به روش جذاب و بسیار راحت برای مخاطب. فرمت این فایل eps می باشد که با کیفیت عالی ارائه شده است.

سئوالات متداول در مورد فایل های اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یا اینفوگرافی چیست ؟

اینفوگرافیک نوعی ارتباط بصری است که اطلاعات و داده ها را به صورت نموداری گرد هم جمع می آورد و شامل تصاویر،نمودارها و متن می باشد.

هدف اینفوگرافیک‌ها چیست ؟

هدف اینفوگرافیک ها بیان ساده تر مطلب می باشد به طرزی که مخاطب بسیار سریع و زود مطلب را به صورت کامل و صحیح درک کند.

فایل های اینفوگرافیک را از کجا دریافت کنم؟

جی اف ایکس دانلود یکی از معتبرترین سایت های ایرانی در زمینه دانلود اینفوگرافیک می باشد.شما می توانید طرح های لایه باز اینفوگرافیک را در جی اف ایکس دانلود به صورت رایگان و اشتراکی دریافت کنید و اینفوگرافی مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن بسازید.

گفتگو در واتس اپ