جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک در جی اف ایکس دانلود


یک اینفوگرافیک ، مجموعه ای از تصاویر ، نمودار ها و همچنین اندکی متن ها می باشد که فهم دقیق و ساده تری از موضوع را به مخاطب ارائه می دهد. اینفو گرافیک با درگیر کردن مخاطب به المان های تصویری و همچنین نمودار ها، بیشتر تلاش می کند تا مقصود طراح را راحت تر به بیننده برساند.

دانلود اینفوگرافیک


از آن جایی که طراحی پایه ای یک اینفوگرافیک کاری نسبتاً زمان بر و حرفه ای است بهتر است با دانلود اینفوگرافیک و جابجایی المان ها در فتوشاپ ، حرفه ای تر عمل کنید. همچنین از این طریق در وقت خود نیز صرفه جویی می نمایید .

دانلود اینفوگرافیک رایگان


اگر به دنبال مجموعه اینفوگرافی های زیبایی هستید که در پروژه ی خود از آنها استفاده کنید میتوانید با دانلود اینفوگرافیک رایگان از سایت جی اف ایکس دانلود هم اکنون کار خود را شروع نمایید . با دانلود فایل لایه باز اینفوگرافیک دیگر لازم به صرف کردن وقت زیادی برای طراحی نیست .

دانلود اینفوگرافیک لایه باز


اصولا فایل های لایه باز اینفو گرافیک ، متعلق به نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور است. شما می توانید با دانلود اینفوگرافیک لایه باز طیف گسترده ای از تنظیمات رنگ ها ، افکت ها و تغییر المان ها را در فتوشاپ انجام دهید . همچنین برخی از آنها از پیش دارای چند تم رنگی هستند که می توانید کل تم پروژه را با انتخاب رنگ در بخش Layers تغییر دهید. در نتیجه قادر خواهید بود نسبت به مقصود خود، بهتر از رنگ ها استفاده کنید.

دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک


در صورتی که مایل باشید می توانید در کنار دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک تعدادی از المان ها را نیز دانلود کنید و به طرح خود رنگ و بوی دیگری ببخشید. از آن جایی که طرح لایه باز اینفوگرافیک کاملاً منعطف و قابل تغییر است ، دامنه گسترده ای از تغییرات امکان پذیر است .

استفاده و ویرایش فایل های اینفوگرافیک


برای استفاده یا ویرایش فایل های اینفوگرافی یا اینفوگرافیک وب سایت جی اف ایکس دانلود باید با نرم افزار فتوشاپ یا ایلستریتور آشنایی داشته باشید و بتوانید با آن ها کار کنید.اینفوگرافی ها معمولا در 2 فرمت psd و eps عرضه می شوند که هر 2 فرمت لایه باز هستند شما باید فایل های eps اینفوگرافی را با نرم افزار ایلستریتور باز نمایید و آن ها را ویرایش کنید.همچنین برای استفاده از فایل های psd باید نرم افزار فتوشاپ را نصب داشته باشید.کار کردن با فتوشاپ بسیار ساده و آسان می باشد،اگر کار کردن با فتوشاپ را به خوبی بلد نیستید به بخش آموزش فتوشاپ جی اف ایکس دانلود مراجعه نمایید.هر 2 نرم افزار امکان تایپ کردن به زبان فارسی را دارا می باشند و با استفاده از طرح های لایه باز اینفوگرافیک می توانید در کمترین زمان ممکن اینفوگرافی مورد نظر خود را آماده نمایید و خروجی بگیرید.

دانلود فایل اینفوگرافیک تجارت و بازاریابی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 116
 • Like
 • 0
فایل آماده اینفوگرافیک با موضوع تجارت و بازاریابی

دانلود فایل آماده اینفوگرافیک با موضوع تجارت و بازاریابی


همانطور که در پیش نمایش تصویر مشاهده می کنید، تصویر فوق پیش نمایشی از فایل اصلی دانلود فایل اینفوگرافیک تجارت و بازاریابی می باشد، که شما کاربر عزیز می توانید در طراحی های تجاری و تبلیغاتی خود از این فایل وکتور اینفوگرافیک بازاریابی تجاری کسب و کار استفاده نمائید. این قالب با فرمت eps ارائه شده است و قابل استفاده و اجرا در نرم افزار های ایلاستریتور و کورل می باشد.

اینفوگرافیک لایه باز مراحل دریافت واکسن کرونا

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 65
 • Like
 • 0
قالب رایگان اینفوگرافیک لایه باز مراحل واکسن کرونا

دانلود رایگان اینفوگرافیک لایه باز مراحل دریافت واکسن کرونا covid19


در این فایل آماده شاهد قالب پوستر اینفوگرافیک مراحل دریافت سرویس واکسیناسیون covid19 کرونا می باشید. این فایل با طراحی بی نظیر و جذاب به فهم و درک آسان بیننده کمک می کند. فرمت این فایل eps است که می توانید آن را در نرم افزار های ایلاستریتور یا کورل ویرایش و سفارشی سازی کنید. شما می توانید در طراحی های تجاری و تبلیغاتی، ساخت پوستر ها و ... از این فایل اینفوگرافیک واکسیناسیون استفاده کنید. این طرح به صورت کاملا رایگان در سایت برای دانلود قرار گرفته شده است و در ادامه مطلب می توانید اینفوگرافیک لایه باز مراحل دریافت واکسن کرونا را با لینک مستقیم دریافت کنید.

دانلود اینفوگرافیک سیارات منظومه شمسی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 71
 • Like
 • 0
قالب لایه باز اینفوگرافیک سیارات منظومه شمسی

دانلود قالب لایه باز اینفوگرافیک سیارات منظومه شمسی


در این مطلب شاهد قالب لایه باز اینفوگرافیک فضا ، کهکشان ، سیارات و منظومه شمسی به صورت لایه باز می باشید. این طرح اینفوگرافیک مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور و کورل می باشید. دانلود اینفوگرافیک سیارات منظومه شمسی در قالب فایل های eps و jpg بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت قادر به ویرایش و سفارشی سازی آن در نرم افزارهای ذکر شده خواهید بود. طرح از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مناسب جهت ایجاد تصاویری با رزولوشن بالا می باشد.

قالب اینفوگرافیک تجزیه و تحلیل و بازاریابی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 133
 • Like
 • 1
قالب آماده اینفوگرافیک با موضوع تجزیه و تحلیل

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک با موضوع تجزیه و تحلیل و بازاریابی


این فایل اینفوگرافیک نمایش تجزیه و تحلیل، آنالیز اطلاعات و بازاریابی با فرمت eps ارائه شده است که قابل ویرایش و سفارشی سازی در نرم افزار ایلاستریتور و کورل می باشد. از این قالب اینفوگرافیک تجزیه و تحلیل و بازاریابی برای طراحی های تبلیغاتی و گرافیکی، صفحات وب سایت، تجزیه و تحلیل داده ها ، اینفوگرافی ، اپلیکیشن ها و سایر طرح های تبلیغاتی و گرافیکی استفاده کنید. همچنین جهت ارائه آمار و اطلاعات خود در قالب نمودارهای جذاب و شکیل فایل استفاده می باشد. در ادامه با دانلود اینفوگرافیک از جی اف ایکس دانلود با لینک مستقیم با ما همراه باشید.

دانلود رایگان فایل اینفوگرافیک سرعت سنج

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 58
 • Like
 • 0
دانلود قالب آماده اینفوگرافیک سرعت سنج

دانلود فایل آماده اینفوگرافیک مجموعه سرعت سنج رایگان


همانطور که در تصویر پیش نمایش مشاهده می نمائید ، تصویر فوق پیش نمایشی از فایل اینفوگرافیک وکتور آماده است، که شما کاربر عزیز می توانید در طراحی های تجاری و تبلیغاتی خود از این فایل تصویر وکتور اینفوگرافیک رنگی سرعت سنج استفاده نمائید. فرمت این فایل epd می باشد. ویرایش و سفارشی سازی در ایلاستریتور و کورل. برای دانلود رایگان فایل اینفوگرافیک سرعت سنج از جی اف ایکس دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود قالب اینفوگرافیک psd با موضوع واکسن

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 87
 • Like
 • 1
قالب آماده اینفوگرافیک لایه باز psd با موضوع واکسن

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک لایه باز با موضوع واکسن و پزشکی psd


همانطور که مشاهده می نمائید ، این طرح یک قالب آماده اینفوگرافیک از یک پزشک خانم با ماسک می باشد که روند واکسن و درمان ، مراحل و فاز بندی این واکسن را نمایش می دهد. شما می توانید در طراحی های تجاری و تبلیغاتی خود از این فایل اینفوگرافیک واکسیناسیون psd استفاده نمائید. با دانلود قالب اینفوگرافیک با موضوع واکسن از آن برای مقاصد مختلف می توانید استفاده کنید. این طرح در فرمت psd و کاملا لایه باز می باشد که می توانید به راحتی آن را در نرم افزار فتوشاپ ویرایش و سفارشی سازی کنید. متن ها را به راحتی تغییر دهید و توصیحات دلخواه خود را وارد کنید. تنظیمات را انجام دهید تا یک طرح بسیار جذاب و حرفه ای ایجاد کنید.

دانلود قالب اینفوگرافیک زمین شناسی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 107
 • Like
 • 1
اینفوگرافیک لایه باز زمین شناسی و خاکشناسی

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک زمین شناسی و خاکشناسی


این فایل اینفوگرافیک با موضوع صنعتی، ساختمان سازی، زمین شناسی و خاکشناسی می باشد. دانلود قالب اینفوگرافیک زمین شناسی، لایه های زمین شناسی صنعتی و زیرزمینی خاک در منظره طبیعی را نشان می دهد. مناسب برای استفاده های تبلیغاتی و گرافیکی، ساخت بروشور، کاتالوگ و ... این طرح با فرمت eps ارائه شده است که به راحتی در نرم افزار ایلاستریتور قابل ویرایش و سفارشی سازی است. می توانید متن و تصویر و ... را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید تا یک طرح منحصر بفرد ایجاد کنید.

دانلود اینفوگرافیک لایه باز کاشت مو

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 82
 • Like
 • 0
فایل اینفوگرافیک لایه باز کاشت مو

دانلود فایل اینفوگرافیک لایه باز کاشت مو به روش prp


این قالب اینفوگرافیک مناسب برای موضوعاتی از جمله پزشک متخصص پوست و مو، کلینیک پوست و مو، کاشت مو، ترمیم ابرو، جلوگیری از ریزش مو، جراحی پلاستیک، جراحی زیبایی، کلینیک زیبایی می باشد. اینفوگرافیک کاشت مو با طراحی بسیار جذاب و مفهومی با کیفیت عالی ارائه شده است. می توانید به راحتی آن را ویرایش و سفارشی سازی کنید، محتوای خود را جایگذازی کنید و طرح مورد نظر را آماده کنید. قابل استفاده در انواع طراحی های تبلیغاتی و تجاری. استفاده به عنوان بنر تبلیغاتی، بروشور های توضیح دهنده، برای چاپ و ... فرمت این فایل eps , ai و jpg می باشد و قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور یا کورل است. در ادامه با دانلود اینفوگرافیک لایه باز کاشت مو از جی اف ایکس دانلود با لینک مستقیم با ما همراه باشید.

دانلود قالب اینفوگرافیک تجاری با کاراکتر مرد

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 353
 • Like
 • 0
قالب اینفوگرافیک تجاری با کاراکتر مرد خوشحال

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک تجاری با کاراکتر مرد خوشحال


این طرح اینفوگرافیک وکتور با کاراکتر مرد خوشحال با موضوع تجارت و کار، کسب و کار، شرکتی، سازمانی و .... به صورت لایه باز و قابل اجرا در نرم افزار ادوب ایلیستریتور است که با فرمت eps بر روی سایت جی اف ایکس دانلود برای دریافت قرار گرفته است. می توانید از این قالب اینفوگرافیک تجاری با کاراکتر مرد در طراحی بروشور و مجلات و طراحی هایی از این دست استفاده کرد. مناسب برای استفاده در انواع طراحی های تبلیغاتی و گرافیکی

دانلود رایگان قالب اینفوگرافی نقشه ایران

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 335
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافی لایه باز رایگان نقشه ایران

دانلود قالب آماده اینفوگرافی رایگان نقشه ایران با طراحی فلت


در این پست شاهد یک طرح اینفوگرافیک از نقشه ایران با طراحی جذاب به سبک فلت می باشید. این قالب آماده کاملا رایگان در سایت جی اف ایکس دانلود برای دانلود قرار گرفته است که می توانید با دانلود آن به راحتی ویرایش و سفارشی سازی انجام دهید و طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید. با دانلود رایگان قالب اینفوگرافی نقشه ایران از آن برای ایجاد طرح های تبلیغاتی و گرافیکی استفاده نمایید. این فایل با فرمت eps ، ai و jpg ارائه شده است و به صورت لایه باز قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور و کورل می باشد.

سئوالات متداول در مورد فایل های اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یا اینفوگرافی چیست ؟

اینفوگرافیک نوعی ارتباط بصری است که اطلاعات و داده ها را به صورت نموداری گرد هم جمع می آورد و شامل تصاویر،نمودارها و متن می باشد.

هدف اینفوگرافیک‌ها چیست ؟

هدف اینفوگرافیک ها بیان ساده تر مطلب می باشد به طرزی که مخاطب بسیار سریع و زود مطلب را به صورت کامل و صحیح درک کند.

فایل های اینفوگرافیک را از کجا دریافت کنم؟

جی اف ایکس دانلود یکی از معتبرترین سایت های ایرانی در زمینه دانلود اینفوگرافیک می باشد.شما می توانید طرح های لایه باز اینفوگرافیک را در جی اف ایکس دانلود به صورت رایگان و اشتراکی دریافت کنید و اینفوگرافی مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن بسازید.

گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ