جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک در جی اف ایکس دانلود


یک اینفوگرافیک ، مجموعه ای از تصاویر ، نمودار ها و همچنین اندکی متن ها می باشد که فهم دقیق و ساده تری از موضوع را به مخاطب ارائه می دهد. اینفو گرافیک با درگیر کردن مخاطب به المان های تصویری و همچنین نمودار ها، بیشتر تلاش می کند تا مقصود طراح را راحت تر به بیننده برساند.

دانلود اینفوگرافیک


از آن جایی که طراحی پایه ای یک اینفوگرافیک کاری نسبتاً زمان بر و حرفه ای است بهتر است با دانلود اینفوگرافیک و جابجایی المان ها در فتوشاپ ، حرفه ای تر عمل کنید. همچنین از این طریق در وقت خود نیز صرفه جویی می نمایید .

دانلود اینفوگرافیک رایگان


اگر به دنبال مجموعه اینفوگرافی های زیبایی هستید که در پروژه ی خود از آنها استفاده کنید میتوانید با دانلود اینفوگرافیک رایگان از سایت جی اف ایکس دانلود هم اکنون کار خود را شروع نمایید . با دانلود فایل لایه باز اینفوگرافیک دیگر لازم به صرف کردن وقت زیادی برای طراحی نیست .

دانلود اینفوگرافیک لایه باز


اصولا فایل های لایه باز اینفو گرافیک ، متعلق به نرم افزار فتوشاپ و ایلاستریتور است. شما می توانید با دانلود اینفوگرافیک لایه باز طیف گسترده ای از تنظیمات رنگ ها ، افکت ها و تغییر المان ها را در فتوشاپ انجام دهید . همچنین برخی از آنها از پیش دارای چند تم رنگی هستند که می توانید کل تم پروژه را با انتخاب رنگ در بخش Layers تغییر دهید. در نتیجه قادر خواهید بود نسبت به مقصود خود، بهتر از رنگ ها استفاده کنید.

دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک


در صورتی که مایل باشید می توانید در کنار دانلود طرح لایه باز اینفوگرافیک تعدادی از المان ها را نیز دانلود کنید و به طرح خود رنگ و بوی دیگری ببخشید. از آن جایی که طرح لایه باز اینفوگرافیک کاملاً منعطف و قابل تغییر است ، دامنه گسترده ای از تغییرات امکان پذیر است .

استفاده و ویرایش فایل های اینفوگرافیک


برای استفاده یا ویرایش فایل های اینفوگرافی یا اینفوگرافیک وب سایت جی اف ایکس دانلود باید با نرم افزار فتوشاپ یا ایلستریتور آشنایی داشته باشید و بتوانید با آن ها کار کنید.اینفوگرافی ها معمولا در 2 فرمت psd و eps عرضه می شوند که هر 2 فرمت لایه باز هستند شما باید فایل های eps اینفوگرافی را با نرم افزار ایلستریتور باز نمایید و آن ها را ویرایش کنید.همچنین برای استفاده از فایل های psd باید نرم افزار فتوشاپ را نصب داشته باشید.کار کردن با فتوشاپ بسیار ساده و آسان می باشد،اگر کار کردن با فتوشاپ را به خوبی بلد نیستید به بخش آموزش فتوشاپ جی اف ایکس دانلود مراجعه نمایید.هر 2 نرم افزار امکان تایپ کردن به زبان فارسی را دارا می باشند و با استفاده از طرح های لایه باز اینفوگرافیک می توانید در کمترین زمان ممکن اینفوگرافی مورد نظر خود را آماده نمایید و خروجی بگیرید.

دانلود عناصر اینفوگرافیک تجارت

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 53
 • Like
 • 0
مجموعه عناصر طراحی اینفوگرافیک تجارت

دانلود مجموعه عناصر طراحی اینفوگرافیک تجارت


در این پست شاهد قالب اینفوگرافیک تجاری سه بعدی مدرن با با فرمت های AI, EPS, JPG, PDF می باشید. می تواند برای فرآیندهای گردش کار ، نمودار جریان ، بنر ، گزینه های تعداد ، ارائه ، چیدمان ، برنامه کاری ، طراحی وب ، عناصر اینفوگرافیک ، مراحل موفقیت ، برنامه ریزی کسب و کار ، توسعه تجارت و آموزش استفاده شود. دانلود عناصر اینفوگرافیک تجارت شامل 4 اینفوگرافیک نسخه قابل ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور.

دانلود عناصر اینفوگرافیک لایه باز برای طراحی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 111
 • Like
 • 0
دانلود اینفوگرافیک عناصر طراحی لایه باز

دانلود اینفوگرافیک مجموعه عناصر طراحی لایه باز


در این پست مجموعه ای کامل از عناصر و المان های ساخت اینوگرافی را به صورت لایه باز برای دانلود شما آماده کرده ایم. این مجموعه شامل المان های منحصر به فرد خاصی برای طراحی طرح های اینوگرافیک است. دانلود عناصر اینفوگرافیک لایه باز برای طراحی شامل چندین عناصر حرفه ای گرافیکی مورد نیاز برای هر نوع طراحی مانند ساخت Presentation، وبسایت، تبلیغات، بروشور، پوستر و غیره است.

قالب اینفوگرافیک غذای سالم برای بارداری

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 49
 • Like
 • 0
فایل لایه باز اینفوگرافیک غذای سالم برای بارداری

دانلود قالب اینفوگرافیک لایه باز غذای سالم برای بارداری


در این پست شاهد یک اینفوگرافیک اطلاعاتی در مورد رژیم بارداری (توصیه غذا) است. با این حال ، می توانید از آن برای هر چیز دیگری استفاده کنید ، زیرا این اینفوگرافیک کاملاً قابل ویرایش است و برای هر منظور و پروژه ای آسان است. طرح لایه باز اینفوگرافیک نمودار هرم غذایی سالم مخصوص بارداری به صورت لایه باز مناسب برای استفاده و ویرایش در نرم افزار کورل و ایلاستریتور. قالب اینفوگرافیک غذای سالم برای بارداری با فرمت های AI, EPS دارای طراحی زیبا و چیدمان مناسب است که مخاطبان به راحتی در کمترین زمان منظور و هدف شما را خواهند فهمید.

فایل لایه باز اینفوگرافیک تجاری با طراحی راکت

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 147
 • Like
 • 0
فایل لایه باز اینفوگرافیک تجاری با طراحی راکت

دانلود فایل لایه باز اینفوگرافیک تجاری با طراحی راکت


یک قالب اینفوگرافی با طراحی فوق العاده شامل یک مرد تاجر می باشد که در طراحی آن از یک راکت یا موشک استفاده شده است. فایل لایه باز اینفوگرافیک تجاری با طراحی راکت با قابلیت ویرایش عناصر اینفوگرافیک ، آماده برای استفاده برای پروژه های گرافیکی ، طراحی، چاپ ، بنر ، وب ، ارائه ، و غیره می باشد. فرمت این فایل AI, EPS, JPG, PDF می باشد.

قالب اینفوگرافیک المان های سرآشپز و آشپزی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 125
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک لایه باز المان های سرآشپز

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک لایه باز المان های سرآشپز و آشپزی


در این پست شاهد وکتور اینفوگرافیک لایه باز با موضوع سر آشپز و آشپزی با نام Chef Infographics به صورت لایه باز می باشید که با فرمت های AI, EPS, JPG, PDF بر روی سایت جی اف ایکس دانلود بارگذاری شده است. قالب اینفوگرافیک المان های سرآشپز و آشپزی شامل مجموعه آیکون های آشپزی می باشد که مناسب طراحی های شما است. برای ویرایش این اینفوگرافی سرآشپز می توانید از اَدوبی ایلاسترِیتور یا نرم افزارهایی با قابلیت وکتور استفاده کرد. مناسب برای طراحی های تبلیغاتی و گرافیکی، رستوران و غذاخوری، فست فود، سرآشپز و ... می باشد.

قالب اینفوگرافیک رایگان طرح راکت

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 144
 • Like
 • 0
قالب آماده اینفوگرافیک لایه باز طرح راکت

دانلود رایگان قالب آماده اینفوگرافیک لایه باز طرح راکت


در این فایل شاهد اینفوگرافی با طراحی راکت مناسب برای استارتاپ برای کسب و کار، تجارت، طرح های گرافیکی و ... می باشید که به صورت کاملا رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است. قالب اینفوگرافیک رایگان طرح راکت قابل ویرایش در نرم افزار ادوب ایلستریتور و قابل اجرا در کلیه نرم افزارهای گرافیکی می باشد. این طرح با فرمت های AI, EPS, PDF, JP ارائه شده است.

دانلود قالب اینفوگرافیک مدیریت محتوا نویسی وب

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 145
 • Like
 • 0
دانلود اینفوگرافیک لایه باز مدیریت محتوا نویسی وب

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک مدیریت و نویسنده محتوا نویسی وب


این فایل آماده اینفوگرافیک از نویسنده وب و مدیر محتوا رسانه های اجتماعی می باشد. محتوا نویسی مبتنی بر وب و سیستم محتوای اطلاعات از ویدئو ، وبلاگ ، سایت ، رسانه های اجتماعی ، خرید آنلاین و ایمیل. رابط کاربری گرافیکی و فرم ها و عناصر صفحات وب. تصویر وکتور آنلاین وکتور زن. دانلود قالب اینفوگرافیک مدیریت محتوا نویسی وب یک قالب با طراحی فوق العاده است که شرح وظیفه نویسندگی ، وبلاگ نویسی ، مربیگری و ایجاد محتوا از طریق انتشار مقاله ، خبرنامه ، ایمیل ، تجزیه و تحلیل سایت یا برنامه ، تبلیغات ویدیویی ، پرداخت آنلاین با کارت اعتباری یا بدهی، داده های حساب و مفهوم توسعه اطلاعات و داده ها در اینترنت را شامل می شود. این قالب آماده اینفوگرافیک با موضوع محتوا نویسی نشان می دهد که چگونه مدیر محتوا در نشریات ، کانال های ویدئویی کار می کند و برای کار خود حقوق دریافت می کند. فرمت این فایل اینفوگرافیک لایه باز AI, EPS, JPG, PNG می باشد.

قالب آماده اینفوگرافیک استوانه های ایزومتریک

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 173
 • Like
 • 0
فایل آماده اینفوگرافیک با 5 استوانه ایزومتریک

دانلود قالب آماده اینفوگرافیک با استوانه های ایزومتریک


اینفوگرافی با طراحی مدرن و بسیار جذاب برای انواع کسب و کار، تجارت، طرح های گرافیکی و غیره که با لینک مستقیم در سایت برای دانلود قرار گرفته شده است. قالب آماده اینفوگرافیک استوانه های ایزومتریک با 5 استوانه می باشد که مراحل و فرآیند موفقیت را نشان می دهد. وکتور ایزومتریک با افراد و جام طلایی با مفهوم رشد و موفقیت در 5 مرحله ، گزینه ، قسمت یا فرآیند است. این فایل اینفوگرافیک مراحل موفقیت با فرمت های AI, EPS, JPG, PNG ارائه شده است و مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار ایلاستریتور است.

دانلود رایگان المان های اینفوگرافیک لایه باز

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 294
 • Like
 • 0
مجموعه المان های اینفوگرافیک لایه باز

دانلود رایگان مجموعه المان های اینفوگرافیک لایه باز


این پکیج اینفوگرافی با طراحی عناصر اینفوگرافیک بازرگانی و تجاری مناسب برای انواع کسب و کار می باشد. شامل نسخه 4 اینفوگرافیک با فرمت های AI, EPS, JPG, PDF می باشد که به صورت لایه باز قابل ویرایش و سفارشی سازی در نرم افزار ایلاستریتور می باشد. برای استفاده از آنها باید از نرم افزار اَدوبی ایلاسترِیتور یا نرم افزارهایی با قابلیت وکتور استفاده کرد. این فایل ها بدلیل وکتور بودن محدودیتی در کیفیت ندارند. برای دانلود رایگان المان های اینفوگرافیک لایه باز از جی اف ایکس دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

قالب اینفوگرافیک لایه باز رایگان خبرنامه ایمیل

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 167
 • Like
 • 0
طرح لایه باز اینفوگرافیک خبرنامه ایمیل

دانلود رایگان قالب اینفوگرافیک لایه باز خبرنامه ایمیل تجاری


Target نام این قالب آماده اینفوگرافیک می باشد که به صورت کاملا رایگان در سایت برای دانلود قرار گرفته شده است. یک قالب خبرنامه ایمیل تجاری با کیفیت بسیار بالا است که با جالب ترین سبک تمیز و ساده طراحی شده است برای کسب و کار ، تجارت ، تجارت ، آژانس ، مجله ، وبلاگ نویسی شخصی ، تجارت الکترونیک یا مستقل ، که می خواهند یک راه حل فوق العاده و تمیز برای نیازهای بازاریابی ایمیلی خود بیابند. با کمک قالب اینفوگرافیک لایه باز رایگان خبرنامه ایمیل بسیار زیبا می توانید به راحتی تبلیغ کنید که مطمئناً توجه مشتریان را به خود جلب کرده و کنجکاوی آنها را بر می انگیزید. شما می توانید همه عناصر مدل را سریع و آسان تغییر دهید ، اسمارت آبجکت برای جایگزینی سریع تصویر ، می توانید اشیاء را مقیاس بندی کنید. فرمت این فایل اینفوگرافیک قالب خبرنامه psd لایه باز می باشد.

سئوالات متداول در مورد فایل های اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یا اینفوگرافی چیست ؟

اینفوگرافیک نوعی ارتباط بصری است که اطلاعات و داده ها را به صورت نموداری گرد هم جمع می آورد و شامل تصاویر،نمودارها و متن می باشد.

هدف اینفوگرافیک‌ها چیست ؟

هدف اینفوگرافیک ها بیان ساده تر مطلب می باشد به طرزی که مخاطب بسیار سریع و زود مطلب را به صورت کامل و صحیح درک کند.

فایل های اینفوگرافیک را از کجا دریافت کنم؟

جی اف ایکس دانلود یکی از معتبرترین سایت های ایرانی در زمینه دانلود اینفوگرافیک می باشد.شما می توانید طرح های لایه باز اینفوگرافیک را در جی اف ایکس دانلود به صورت رایگان و اشتراکی دریافت کنید و اینفوگرافی مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن بسازید.

گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ