جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

پلاگین پریمیر

دانلود پریست های پریمیر با دانلود پلاگین پریمیر،پریست های رنگی و پریست برای پریمیر با پلاگین جدید

14 پریست ترانزیشن پریمیر با افکت روح

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 78
  • Like
  • 0
14 پریست ترانزیشن پریمیر با افکت روح

دانلود 14 پریست ترانزیشن پریمیر با افکت روح و شبح داینامیک


Dynamic Ghost Transitions دارای 14 پریست ترانزیشن بدون قعطی است. این پریست پویایی بیشتری به کارهای آینده شما می بخشد و در هر vlog ، تریلر ، فیلم اکشن و غیره کاملاً مناسب به نظر می رسد. استفاده از 14 پریست ترانزیشن پریمیر با افکت روح بسیار آسان است ، فقط پریست انتخاب شده را روی لایه تنظیمات بالای ویرایش قرار دهید.

پریست پریمیر عناصر شبکه های اجتماعی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 72
  • Like
  • 0
پریست آماده پریمیر 50 عناصر شبکه های اجتماعی

دانلود پریست آماده پریمیر 50 عناصر شبکه های اجتماعی


Social Media Elements مجموعه ای از نمادهای متحرک خیره کننده رسانه های اجتماعی است که شامل نمادهای متحرک برای آیکون های لایک ، دیسلایک ، یادآوری ، ارسال مجدد و غیره است. بیش از 50 عنصر در این مجموعه وجود دارد و مطمئناً آنچه را که نیاز دارید دقیقاً پیدا خواهید کرد! با استفاده از این مجموعه می توانید پروژه های خود را حتی روشن تر کرده و عناصر بیشتری را بدون استفاده از فوتیج های اضافی اضافه کنید. استفاده از این مجموعه پریست پریمیر عناصر شبکه های اجتماعی بسیار آسان است و می توانید موقعیت عناصر روی صفحه و رنگ را به راحتی تغییر دهید. برای رسانه های اجتماعی خود از جمله اینستاگرام ، TikTok ، فیس بوک یا یوتیوب محتوای خیره کننده ایجاد کنید و این مجموعه عناصر باور نکردنی به شما در انجام این کار کمک می کند.

پریست ترانزیشن های پریمیر روشن Flaring Bright

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 73
  • Like
  • 0
دانلود پریست ترانزیشن های پریمیر روشن Flaring Bright

دانلود 8 پریست ترانزیشن های پریمیر روشن Flaring Bright


این پریست آماده عالی با 8 افکت ترانزیشن متحرک خلاقانه فیلم های شما را متمایز می کند. پریست ترانزیشن های پریمیر روشن Flaring Bright با استفاده از روش لایه تنظیمات انجام می شود. می توانید از این موارد برای ایجاد ارائه های شگفت انگیز شرکتی ، نمایش اسلاید تجاری ، تبلیغات ، رویدادهای آینده ، تریلرها ، تیزرها ، فیلم ها ، فیلم ها ، فیس بوک و ویدیوهای YouTube خود استفاده کنید. با این تغییرات مدرن ، روان و متحرک ، مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید!

پریست پریمیر پارالاکس فریز فریم

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 118
  • Like
  • 0
دانلود پریست پریمیر پارالاکس فریز فریم

دانلود پریست پریمیر پارالاکس فریز فریم با افکت نئون


Freeze Neon Parallax Effects شامل 64 پریست آماده پریمیر مخصوص Premiere Pro با ظاهر فوق العاده زیبا و متحرک است. می توانید از آنها برای ایجاد افکت فریز فریم برای فیلم های خود استفاده کنید. بین 3 یا 5 ثانیه انتخاب کنید. استفاده از این پریست پریمیر پارالاکس فریز فریم بسیار آسان است ، کافی است آنها را روی لایه تکراری خود بکشید و رها کنید و روی rendering ضربه بزنید.

دانلود پریست تقسیم صفحه نئونی پریمیر

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 171
  • Like
  • 0
پریست پریمیر تقسیم صفحه نئونی

دانلود 6 پریست آماده پریمیر تقسیم صفحه نئونی


این پروژه شامل مجموعه ای از 6 پریست منحصر به فرد است. کاربردش بسیار ساده است. به سرعت می توانید ظاهری مدرن و شیک به فیلم خود اضافه کنید. به راحتی accent ها ، جلوه های صفحه نمایش نئونی و موارد دیگر ایجاد کنید. با دانلود پریست تقسیم صفحه نئونی پریمیر را می توان از آن در کارهای روزانه ویرایش ویدئو استفاده کرد و به راحتی با این ابزار جلوه های جدیدی ایجاد کرد.

دانلود پریست پریمیر المان های خط خطی و ناخوانا

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 165
  • Like
  • 0
پریست پریمیر المان های خط خطی و ناخوانا

دانلود پریست پریمیر المان های خط خطی و ناخوانا مجموعه ای از پریست های آماده خط خطی متحرک ، شامل 3 دسته است -10 دایره ای، 10 خطی و 10 عناصر دیگر. این پریست یک راه حل عالی برای فیلم های آموزشی یا شرکتی شما برای برجسته کردن یا اشاره به چیزی است. شما می توانید مدت زمان انیمیشن و رنگ عنصر را سفارشی کنید. فقط پریست را روی یک لایه solid layer بکشید ، کار شما تمام شد!

پریست پریمیر درجه بندی رنگ های پاییزی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 286
  • Like
  • 0
پریست پریمیر درجه بندی رنگ های پاییزی

دانلود 10 پریست پریمیر درجه بندی رنگ های پاییزی


Autumn LUTs مجموعه ای از پریست های درجه بندی رنگ خلاق برای فصل پاییز است. می توانید آنها را با یک کلیک اعمال کنید و با هر رزولوشن کار می کنند. این بسته شامل 10 درجه رنگ است که به شما کمک می کند تا در فیلم های خود ظاهر پاییزی داشته باشید. پریست پریمیر درجه بندی رنگ های پاییزی مناسب برای هر فیلم ، سریال تلویزیونی یا ویدیوی رسانه های اجتماعی. این پروژه همراه با آموزش تصویری آسان برای مبتدیان ارائه می شود.

پریست درجه بندی رنگ پریمیر رنگ های تیره

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 222
  • Like
  • 0
پریست پریمیر درجه بندی رنگ های تیره

پریست درجه بندی رنگ پریمیر رنگ های تیره و شهر تاریک شامل 20 پریست مخصوص Premiere Pro است. می توانید از آنها برای فیلم ها و تلویزیون خود ، ویدئوهای اجتماعی ، ارائه ها و موارد دیگر استفاده کنید. از همه بهتر ، استفاده از آنها بسیار آسان است. فایل پریست را وارد کنید یا فقط LUT را به ویدیوی خود بکشید و رها کنید تا درجه بندی فوق العاده ای از رنگ اضافه کنید. روی هر قطعنامه ای کار خواهد کرد. فیلم ها ، پست های رسانه های اجتماعی ، مستندها ، بازکن ها ، عکس های خود را مدرن و شیک جلوه دهید. هیچ افزونه ای لازم نیست.

14پریست پریمیر عناوین سینمایی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 268
  • Like
  • 1
دانلود 14پریست پریمیر عناوین سینمایی

دانلود 14پریست آماده پریمیر عناوین سینمایی


عناوین سینمایی یک مجموعه بسیار کاربردی وزیبا از پریست های آماده پریمیر مدرن است که به شما کمک می کند با چند کلیک عناوین زیبایی داشته باشید. شما می توانید از این 14پریست پریمیر عناوین سینمایی در معرفی مقدماتی فیلم ها ، جوایز ، اسلایدشو ها ، تیزرها ، تبلیغات ، فیلم های رویدادها و موارد دیگر استفاده کنید. این مجموعه ای از 14 عنوان سیمایی است که به شما کمک می کند اعتبار فیلم خود را تا حد زیادی افزایش دهید. ظاهر جذاب و انیمیشن منحصر به فرد مطمئنا توجه بینندگان را به عناوین افزایش می دهد.

پریست پریمیر 72 افکت فریز فریم درخشان

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 357
  • Like
  • 0
دانلود پریست پریمیر 72 افکت نئون درخشان

پریست پریمیر 72 افکت فریز فریم درخشان با نام Freeze Glow Effects شامل 72 پریست مخصوص Premiere Pro با ظاهر فوق العاده زیبا و متحرک است. می توانید از آنها برای ایجاد افکت فریم یخ برای فیلم های خود استفاده کنید. بین 2 ، 3 یا 5 ثانیه انتخاب کنید. استفاده از آنها بسیار آسان است ، کافی است آنها را روی لایه خود بکشید و رها کنید و روی rendering ضربه بزنید. می توانید از آنها در ارائه ها ، نمایش اسلاید ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات ، تبلیغات و فیلم های رویداد خود استفاده کنید. با این مجموعه پریست پرانرژی و متحرک ، مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید.
گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ