جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

پلاگین پریمیر

دانلود پریست های پریمیر با دانلود پلاگین پریمیر،پریست های رنگی و پریست برای پریمیر با پلاگین جدید

پریست پریمیر متن با افکت لرزشی Jiggle Text

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 49
 • Like
 • 2
دانلود پریست پریمیرمتن Jiggle Text

پریست پریمیر متن با افکت لرزشی Jiggle Text روش عالی برای تقویت نمایش اسلاید، تبلیغات، نمایش تلویزیونی، تریلر، تیزر، فیس بوک و فیلم های YouTube است. این پروژه سومین نسخه از مجموعه Jiggle Text است. شامل مجموعه ای از 20 پریست منحصر به فرد با رنگ ثابت و سبک خطی stroke line است. استفاده از آنها آسان است. با یک کلیکاین پریست ها را به لایه متن خود اضافه کنید و آماده رندر خواهید بود! می توانید به سرعت ظاهری مدرن و شیک به فونت های خود اضافه کنید. این پریست آماده می تواند در کارهای ویرایش ویدئو روزانه مورد استفاده قرار گیرد ، به راحتی با این ابزار جلوه های جدید ایجاد کنید. فایل راهنما گنجانده شده است. بدون نیاز به پلاگین.

پریست پریمیر خطوط رنگی Line Transitions Presets 3

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 85
 • Like
 • 0
پریست پریمیر ترانزیشن های خطی Line Transitions Presets 3

پریست پریمیر خطوط رنگی Line Transitions Presets 3 یک پکیج کاربردی و ادامه ترانزیشن های قبلی از سری پریست پریمیر مجموعه خطوط رنگارنگ مورد علاقه شما است. این پریست به شما کمک می کند تا ترانزیشن های مینیمالیستی شیک با خطوط را خیلی سریع ایجاد کنید. به راحتی رنگ و اندازه خطوط را تغییر دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. با هر وضوح و رزولوشنی کار می کند و قابل تنظیم تا هر مدت زمانی است. در عرض چند دقیقه نمایش اسلایدی یا مقدمه های جذاب را ایجاد کنید. آموزش سریع برای راحتی حال شما در فایل های دانلودی گنجانده شده است.

پریست پریمیر افکت های لنز دوربین

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 153
 • Like
 • 0
پریست پریمیر لنز دوربین Dark Lens Effects

پریست پریمیر افکت های لنز دوربین یک قالب آماده قدرتمند مخصوص Premiere Pro است که شامل 19 پریست آماده متحرک زیبا و مدرن است. استفاده از آنها بسیار آسان است و می توان آنها را به سرعت در فیلم های موسیقی ، ارائه ها ، نمایش اسلایدها ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات ، تبلیغات و فیلم های رویداد گنجانید. مخاطبان خود را تحت تأثیر این پریست پریمیر Dark Lens Effects زیبا و متحرک قرار دهید. بدون نیاز به پلاگین. با هر رزولوشنی کار خواهد کرد.

پریست آماده پریمیر 24 ترانزیشن Directional

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 193
 • Like
 • 0
دانلود پریست ترانزیشن پریمیر Directional

پریست آماده پریمیر 24 ترانزیشن Directional مناسب برای هر نوع از ویرایش و ادیت های ویدئویی. این مجموعه کار ادیت شما را بسیار راحت کرده و باعث سرعت بخشیدن به کارهای شما می شود. نام این پروژه Directional Transitions Presets v2 می باشد که دارای 24 پریست از ترانزیشن های حرفه ای برای هر نوع کار و پروژه ای است. این پریست ها کاملاً در هر فیلم پویا ، اکشن ، اسلایدشو و غیره جای می گیرد که استفاده از آن آسان است ، فقط پریست ها را روی لایه تنظیم درست بالای ویرایش اعمال کنید.

دانلود پریست پریمیر درجه بندی رنگ های تیره

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 157
 • Like
 • 0
دانلود 12 پریست آماده پریمیر رنگ مخصوص شب

دانلود پریست پریمیر درجه بندی رنگ های تیره با نام Night Street Color Grades بسته ای متشکل از پریست های درجه بندی رنگ تیره برای انواع فیلم ها است. این پریست با هر رزولوشن ی کار می کنند. آنها کاملاً مناسب فیلم ترسناک ، تریلر یا موزیک ویدیو شما هستند. این پروژه دارای یک آموزش ویدئویی آسان برای دنبال کردن برای مبتدیان است. به طور کلی 12 پریست تصحیح رنگ به شما کمک می کند تا افکت های شگفت انگیزی مانند جلوه تاریک زیرزمینی ، چراغ های شهر نئونی و بسیاری موارد دیگر ایجاد کنید.

دانلود پریست آماده پریمیر با افکت خط های رنگی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 260
 • Like
 • 1
پریست پریمیر با افکت خط های رنگی

دانلود پریست آماده پریمیر با افکت خط های رنگی Colorful Line Transitions 2 به شما کمک می کنند تا ترانزیشن های مینیمالیستی شیک با خطوط رنگی را خیلی سریع ایجاد کنید. این پروژه شامل 64 پریست (32 in و 32 انیمیشن out) است. پروژه بسیار ساده است. شامل یک آموزش گنجانده شده است. تغییر رنگ آسان. با هر رزولوشنی کار خواهد کرد. در عرض چند دقیقه یک نمایش اسلایدی یا افتتاحیه جذاب ایجاد کنید.

دانلود پریست پریمیر افکت های نئون کمیک

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 214
 • Like
 • 0
دانلود پریست پریمیرافکت نوری به سبک کمیک

دانلود پریست پریمیر افکت های نئون کمیک یک قالب آماده قدرتمند و حرفه ای مخصوص Premiere Pro است که شامل 12 پریست متحرک زیبا و مدرن است. استفاده از آنها بسیار آسان است و می توان آنها را به سرعت در فیلم های موسیقی ، ارائه ها ، نمایش اسلایدها ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات و فیلم های رویداد گنجانید. مخاطبان خود را تحت تأثیر این پریست پریمیر Comic Neon Effects زیبا و متحرک قرار دهید. بدون نیاز به پلاگین. این پروژه با هر رزولوشنی سازگار است و با کیفیت بسیار عالی 8K ارائه شده است.

دانلود پریست پریمیر درجه بندی رنگ فیلم

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 171
 • Like
 • 0
پریست پریمیر اصلاح رنگ برای فیلم

دانلود پریست پریمیر درجه بندی رنگ فیلم که از آن ها می توانید در انواع پروژه های ویدئویی خود مثل ویدیوهای ضبط شده در مسافرت ، فیلم های اجتماعی و فیلم ها و تلویزیون ، ارائه ها و موارد دیگر استفاده کنید. بسته عالی درجه بندی رنگ فیلم مناسب برای همه سازندگان فیلم ، و ادیتور های عکس که دوست دارند نتایج شگفت انگیزی برای پروژه خود داشته باشند ساخته شده است. همه پریست ها توسط تولید کنندگان با استعداد و باتجربه ساخته می شود ، بنابراین شاهد نتایج حرفه ای و با کیفیت هستید. همچنین ، این پریست های رنگی پریمیر برای سازندگان فیلم و استفاده از آنها در فیلم های محبوب می باشد. این مجموعه از درجه بندی رنگ مخطبان شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

پریست آماده پریمیر اصلاح رنگ فانتزی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 385
 • Like
 • 0
دانلود پریست پریمیر Fantasy Color Grades

دانلود 20 پریست آماده پریمیر درجه بندی رنگ های فانتزی


در این مجموعه شاهد مجموعه پریست آماده پریمیر اصلاح رنگ فانتزی برای اصلاح و ارتقای رنگ که شامل 20 افکت تمیز مخصوص Premiere Pro است می باشید. می توانید از آنها برای ارائه ها ، نمایش اسلایدها ، فیلم ها ، تیزر ها ، اسلایدشوها و فیلم های فانتزی استفاده کنید. از همه بهتر ، استفاده از آنها بسیار آسان است. فایل پریست را وارد کنید یا فقط LUT را به فیلم خود بکشید و رها کنید تا درجه بندی خارق العاده رنگ اضافه شود. آنها با هر وضوحی کار می کنند. مخاطبان خود را تحت تأثیر این پریست های رنگی زیبا قرار دهید.

دانلود پریست پریمیر افکت لرزش دوربین

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 489
 • Like
 • 0
دانلود پریست پریمیر Shake Camera Presets

دانلود پریست پریمیر افکت لرزش دوربین مجموعه پریست‌های تکان واقعی دوربین می باشد که باعث میشود شات شما کاملا ارگانیک و واقعی به نظر برسد. بسته پریست دوربین لرزشی مخصوص Premiere Pro است که جلوه های لرزش دوربین را ایجاد می کند. این مجموعه شامل 33 پریست است که به 6 دسته تقسیم می شوند. این پریست ها راحت و آسان برای استفاده هستند. فقط آن را به فیلم ، عکس یا متن خود اضافه کنید. با هر وضوح (4k ، HD کامل ، فیلم عمودی و غیره) کار می کند. با این بسته صحنه هایی پویا ایجاد کنید و مخاطبان خود را با فیلم های خارق العاده شگفت زده کنید. فیلم آموزشی گنجانده شده است.
گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ