جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
دوره آموزش رایگان پریمیر

پلاگین پریمیر

دانلود پریست های پریمیر با دانلود پلاگین پریمیر،پریست های رنگی و پریست برای پریمیر با پلاگین جدید

دانلود پریست پریمیر رنگ مجموعه LUT

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 1
بازدیدها : 487
 • Like
 • 1
پریست آماده پریمیر اصلاح رنگ

دانلود پریست پریمیر رنگ مجموعه LUT با نام Film Look LUTs & Footages شامل 30 LUT منحصر به فرد ، رنگ فیلم برای Premiere Pro به همراه 20 کلیپ اضافی است. این پکیج پریست آماده رنگ سینمایی پریمیر برای هر نوع فیلم بسیار مناسب است: مد ، بازی ، عروسی ، مسافرت ، ورزش ، مصاحبه ، فیلم. به سرعت و به راحتی یک ظاهر حرفه ای به شاهکار بعدی خود اضافه کنید. با این LUT و تصاویر عالی یک ویدیوی خارق العاده بسازید.

دانلود پریست پریمیر ترانزیشن Universal Action

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 591
 • Like
 • 0
پریست پریمیر اکشن

دانلود پریست پریمیر ترانزیشن Universal Action مجموعه ای از پریست های ترانزیشن پویای مدرن مخصوص Adobe Premiere Pro است. شما می توانید از این پریست های آماده شگفت انگیز به طور بی وقفه در کار خود استفاده کنید! استفاده از آنها بسیار آسان است: فقط پریست ها را به رسانه خود بکشید ، روی رندر کلیک کنید و یک نتیجه عالی و تمام شده بگیرید! آنها از روش In و Out استفاده می کنند. این ترانزیشن ها برای طیف وسیعی از کارها عالی هستند: اکشن ، ورزش های شدید ، تریلر ، اولین نمایش ها ، فیلم ها ، تبلیغات ، رویدادها ، فیلم ها در فیس بوک ، اینستاگرام و یوتیوب و موارد بسیار دیگر.

35 پریست پریمیر Hit Presets

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 636
 • Like
 • 0
پریست پریمیر Hit Presets

35 پریست پریمیر Hit Presets این پریست باعث تکان دادن به فیلم شما می شود. این پریست آماده شامل 35 پریست در 7 دسته است. این مجموعه کاملاً در هر عملکرد ، نمایش پویا ، اسلایدشو و غیره متناسب است. این یک مجموعه ی بسیار کامل و کاربردی برای ویرایش ویدئوهای شما در پریمیر است. یک ابزار جامع حرفه ای برای ایجاد جلوه های ویدیویی با کیفیت بالا است.

دانلود پریست رنگ پریمیر فیلم ترسناک

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 459
 • Like
 • 0
مجموعه پریست های رنگ ترسناک پریمیر

دانلود پریست رنگ پریمیر فیلم ترسناک با نام Horror Film Color Grades. این مجموعه LUTs شامل 30 LUT فیلم ترسناک است. می توانید از آنها برای فیلم ها و تلویزیون ، فیلم های اجتماعی ، ارائه ها و موارد دیگر استفاده کنید. استفاده از این مجموعه پریست های ترسناک پریمیر بسیار آسان است. پریست را وارد کنید یا فقط LUT را به فیلم خود بکشید و رها کنید تا درجه بندی خارق العاده ای از رنگ اضافه شود. روی هر رزولوشنی ای کار خواهد کرد. مناسب برای فیلم ها ، پست های شبکه های اجتماعی ، مستندها ، برنامه های افتتاحیه. با این مجموعه عکس های خود را مدرن و شیک نشان دهید.

دانلود پریست پریمیر متن موزاییکی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 323
 • Like
 • 0
پریست پریمیر متن موزاییکی

دانلود پریست پریمیر متن موزاییکی با نام Mosaic Text Presets با افکت های موزاییک متن. این پروژه شامل 2 نسخه 10 in و 10 out از پریست های متن رنگارنگ و مدرن با انیمیشن است. استفاده از آنها واقعاً آسان است ، کافیست این پریست ها را روی لایه متن بکشید و رها کنید و کار شما تمام است. آموزش تصویری گنجانده شده است! شما می توانید از هر رزولوشن و هر فریم در ثانیه استفاده کنید. هیچ افزونه ای لازم نیست. در وقت خود صرفه جویی کنید و متنی متحرک شیک و پویا دریافت کنید که می توانید آن را در هر یک از پروژه های خود اعمال کنید.

پریست ترانزیشن اسلاید پریمیر با افکت های ترسناک

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 565
 • Like
 • 0
پریست مجموعه ترانزیشن اسلاید ترسناک پریمیر

پریست ترانزیشن اسلاید پریمیر با افکت های ترسناک با نام Ghost Slide Transitions دارای 12 پریست ترانزیشن با انیمیشن روان و افکت های مختلف اعوجاج است. این ترانزیشن های کاربردی کاملاً در هر فیلم پویا ، اکشن ، پیش پرده ، تبلیغات تبلیغاتی و غیره جای خواهد گرفت. استفاده آسان ، فقط کافیه یک پریست را روی لایه تنظیمات درست بالای ویرایش اعمال کنید. جهت دانلود پریست ترانزیشن برای پریمیر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود پریست پریمیر مجموعه خطوط رنگارنگ

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 280
 • Like
 • 0
پریست پریمیر Colorful Line Transitions

دانلود پریست پریمیر مجموعه خطوط رنگارنگ Colorful Line Transitions. این پریست ترانزیشن به شما کمک می کند تا ترانزیشن های مینیمالیستی شیک با خطوط رنگارنگ را خیلی سریع ایجاد کنید. این پروژه شامل 36 پریست است (18 in و 18 انیمیشن out). کار با این پریست ها بسیار ساده است. یک آموزش برای راحتی حال شما در فایل دانلودی قرار گرفته است. با تغییر رنگ آسان. در عرض چند دقیقه یک نمایش اسلایدی یا معرفی شیک و جذاب ایجاد کنید.

پریست پریمیر مجموعه افکت ویدیو

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 535
 • Like
 • 0
پریست پریمیر 16mm Movie VHS Pack

پریست پریمیر مجموعه افکت ویدیو 16mm Movie VHS Pack مجموعه ای از ظاهر زیبا و سینمایی برای ویدیوهای شما است. این بسته پریست آماده پریمیر شامل 18 طرح اصلی است که به دو شکل افقی و مربعی تقسیم شده است - ایده آل برای اینستاگرام یا سایر رسانه های اجتماعی همچنین بیش از 30 افکت اضافی برای بهبود صحنه شما وجود دارد: از جمله طرح قاب دوربین ، دکمه های دوربین ، خطوط عمودی ، LUT های رنگی و سایر موارد. این پریست پریمیر فیلم با وضوح FULL HD - 1920x1080 کار می کند. صحنه ها دارای افکت های مختلفی مانند اشکال ، جبران ، تکان دادن ، اعوجاج و نویز VHS هستند. این پوشش ها برای انواع ویدیوهای موسیقی مدرن بسیار مناسب هستند. از آن به عنوان ترانزیشن بین فیلم های قدیمی و جدید استفاده کنید و به یک ظاهر یکپارچه دست پیدا کنید. این مجموعه با عکس و فیلم کار می کند. همچنین دارای یک آموزش ویدئویی همراه با توضیح است.

دانلود پریست متن دیجیتالی پریمیر

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 392
 • Like
 • 0
دانلود پریست متن پریمیر Encoding Text Animator

دانلود پریست متن دیجیتالی پریمیر با نام Encoding Text Animator V2 که نسخه دوم بسته انیمیشنی محبوب تایپوگرافی و متن است. عنوان های انیمیشنی مدرن یا زیر نویس خود را به راحتی ایجاد کنید. در این مجموعه پریست پریمیر ، شما 8 ترانزیشن متن دیجیتال را خواهید دید که بر اساس افکت های مختلف مانند - گلیچ با پوشش RGB ، نویز ،distortion, offset و پارتیکل است. این موارد از پریست ها همراه با یک آموزش ویدئویی - حتی برای مبتدیان هم مناسب است. از این ابزار برای ایجاد تایپوگرافی متحرک ، عناوین اشکال ، عنوان فیلم ، فیلم های سینمایی ، شرکتی یا موسیقی استفاده کنید. برای نوشتارهای بالای هر فیلم یا عکس استفاده کنید. پریست های متن پریمیر با هر وضوح کار می کند - Full HD ، 2K ، 4k. Encoding Text Animator واقعاً یک پروژه تایپوگرافی ویژه است که مجموعه ای از انیمیشن های متن خطا و همچنین ترانزیشن های متنی slice و split را ارائه می دهد.

دانلود پریست پریمیر با فریم رسانه

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 330
 • Like
 • 0
دانلود پریست پریمیر Media Frame Effect

دانلود پریست آماده پریمیر با افکت فریم مدیا


پروژه Media Frame Effect شامل مجموعه ای از 8 پریست منحصر به فرد است. استفاده از آنها بسیار آسان می باشد، فقط پریست را در یک لایه تنظیمات اضافه کنید و آماده است. با دانلود پریست پریمیر با فریم رسانه می توانید به سرعت ظاهری مدرن و شیک به فیلم های خود اضافه کنید. به راحتی یک افکت قاب رسانه ای ایجاد کنید. این پریست های آماده پریمیر می تواند در کارهای ویرایش ویدئو روزانه مورد استفاده قرار گیرد ، به راحتی با این ابزار جلوه های جدید ایجاد می کند. آموزش تصویری در فایل دانلودی قرار داده شده است.
گفتگو در واتس اپ