جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

پلاگین پریمیر

دانلود پریست های پریمیر با دانلود پلاگین پریمیر،پریست های رنگی و پریست برای پریمیر با پلاگین جدید

دانلود پریست پریمیر زیرنویس با افکت کاغذ پاره شده

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 311
 • Like
 • 0
دانلود پریست پریمیر زیرنویس کاغذی

دانلود 9 پریست آماده پریمیر زیرنویس با افکت کاغذ پاره شده


این مجموعه شامل 9 پریست با افکت کاغذ پاره شده برای Premiere Pro است. با کمک این مجموعه به راحتی زیرنویس های بسیار شیک و زیبایی را با چند کلیک ساده ایجاد کنید. خیلی ساده است. شما می توانید سبک کاغذی ، واقع گرایانه یا کارتونی را انتخاب کنید. همچنین ، هر پریست شامل 3 پریست لبه های پارچه ای است. معمولا تدوین گران برای پروژه های خود از متریال های آماده استفاده می کنند و این مورد باعث جذاب تر شدن آن خواهد شد. دانلود پریست پریمیر زیرنویس با افکت کاغذ پاره شده با کیفیت بسیار خوب hd ارائه شده است.

پریست ترانزیشن پریمیر آیکون شبکه های اجتماعی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 276
 • Like
 • 2
دانلود ترانزیشن پریمیر آیکون های شبکه های اجتماعی

پریست ترانزیشن پریمیر آیکون شبکه های اجتماعی شامل آیکون ها و ترانزیشن های رسانه های اجتماعی مختلف می باشد. این مجموعه جدیدی از پریست های آماده پریمیر مخصوص Premiere Pro است. این پروژه شامل 9 آیکون و 9 ترانزیشن پریست است. آنها برای فیلم های رسانه های اجتماعی شما مانند TikTok ، Instagram ، Facebook ، Youtube ، Twitter و غیره عالی هستند. فقط پریست ها را به یک لایه شکل بکشید و تمام است.

پریست پریمیر افکت صفحه نمایش ویدئویی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 365
 • Like
 • 1
پریست پریمیر افکت ویدئویی Screen Video Effects

پریست پریمیر افکت صفحه نمایش ویدئویی با نام Small Screen Video Effects . افکت های ویدیویی صفحه نمایش کوچک بسته ای از پریست های آماده پریمیر است که به شما امکان می دهد یک یا چند فیلم و عکس را در صحنه های خود نمایش دهید. این پروژه شامل 10 شکل مختلف با انیمیشن bounce شیک است. می توانید طول ، اندازه و موقعیت هر تصویر را تنظیم کنید. این مجموعه با وضوح Full HD و 4K کار می کند. صفحه خود را تقسیم کنید و فقط با چند کلیک چندین فیلم را به بینندگان خود نشان دهید. کاملاً مناسب برای اخبار و فیلم های شرکتی ، ارائه ها ، نمایش های نمایشی ، تبلیغات رویدادها و موارد دیگر.

پریست پریمیر ترانزیشن های دوربین Action Camera

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 737
 • Like
 • 1
دانلود پریست پریمیر ترانزیشن Action Camera

دانلود پریست پریمیر مجموعه ترانزیشن های اکشن دوربین Action Camera


یک ترانریشن آماده بسیار عالی و جذاب است که باعث می شود فیلم های شما با مجموعه افکت های ترانزیشن خلاقانه دوربین از دیگر فیلم ها متمایز شود. ویدیوی منحصر به فرد و مدرن خود را با این پریست پریمیر ترانزیشن های دوربین Action Camera ایجاد کنید. مخاطبان خود را با پریست های انیمیشنی اکشن و پرانرژی تحت تأثیر قرار دهید. این پروژه پویا کاملا مناسب برای ایجاد یک ویدیو موسیقی ، نمایش اسلاید تبلیغاتی ، تبلیغات رویداد ، افتتاحیه ، عناوین اشکال یا سایر اهداف ویرایش فیلم مناسب است. در رزولوشن های 4K و HD موجود است.

دانلود پریست ترانزیشن Block Glitch

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 313
 • Like
 • 1
دانلود پریست ترانزیشن های گلیچ Block Glitch

دانلود پریست ترانزیشن Block Glitch یک مجموعه منحصر به فرد است که مخصوص شما طراحی شده است. این ترانزیشن ها با اشکال رنگارنگ ، پویا ، شیک را به پروژه بعدی خود اضافه کنید تا به ویدیوی جدید خود رنگ و انرژی اضافه کنید. آسان برای استفاده. هر وضوحی کار می کند ، با هر مدت زمانی قابل تغییر است و دارای کنترل رنگ می باشد. می توانید این ترانزیشن ها را برای ایجاد ارائه های شگفت انگیز شرکتی ، نمایش اسلایدهای تجاری ، تبلیغات ، رویدادهای آینده ، تیزرهای تبلیغاتی ، فیلم ها ، فیس بوک و ویدیوهای YouTube استفاده کنید.

دانلود پریست پریمیر عناوین سینمایی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 538
 • Like
 • 2
پریست پریمیر عناوین سینمایی Cinematic Titles

دانلود پریست پریمیر عناوین سینمایی با کیفیت بسیار خوب hd. عناوین سینمایی یک مجموعه بسیار کاربردی وزیبا از پریست های آماده پریمیر مدرن است که به شما کمک می کند با چند کلیک عناوین زیبایی داشته باشید. شما می توانید از این پروژه در معرفی مقدماتی فیلم ها ، جوایز ، اسلایدشو ها ، تیزرها ، تبلیغات ، فیلم های رویدادها و موارد دیگر استفاده کنید. بسته پریست متنی شامل 13 عنوان است. بکشید و رها کنید ، متن را تغییر دهید و آماده هستید! فیلم بعدی خود را به سرعت و بدون زحمت بسازید! بدون نیاز به پلاگین و افزونه های اضافی.

دانلود پریست پریمیر نویز های رنگی RGB Hits

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 486
 • Like
 • 2
دانلود پریست پریمیر RGB Hits

دانلود مجموعه 24 پریست آماده پریمیر نویز های رنگی RGB Hits


این پریست های آماده شامل 24 افکت متحرک جذاب و خلاقانه مخصوص Premiere Pro است. روشی جذاب و تاثیر گذار برای زیبایی جلوه و احساس ارائه ، نمایش اسلایدها ، فیلم ها ، فیلم ها ، اسلایدشو ها ، تیزرها ، تبلیغات و فیلم های رویدادها. مخاطبان خود را با دانلود پریست پریمیر نویز های رنگی RGB Hits متحرک و پر انرژی ، تحت تأثیر قرار دهید. شما میتوانید به سادگی از این پریست برای فیلم های ورزشی، فیلم های اکشن، مسابقات ورزشی، نمایش های تلویزیونی و تیزرهای تبلیغاتی استفاده کنید.

دانلود پریست پریمیر با افکت های شبح

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 611
 • Like
 • 0
دانلود پریست پریمیر Ghost Effect

دانلود پریست پریمیر با افکت های شبح با کیفیت hd بدون نیاز به پلاگین. این پریست در هر فیلم اکشن ، اسلایدشو ، فیلم های ترسناک و غیره متناسب است. استفاده بسیار آسان. این پروژه شامل مجموعه ای از 8 پریست آماده منحصر به فرد است. کاربردش ساده است. شما می توانید به سرعت ظاهری مدرن و شیک به تصاویر خود اضافه کنید. به راحتی accent ها ، افکت های شبح و موارد دیگر را ایجاد کنید. این پریست می تواند در کارهای ویرایش ویدئو روزانه مورد استفاده قرار گیرد ، به راحتی با این ابزار جلوه های جدید ایجاد می کند.

دانلود پریست پریمیر آیکون های نوتیفیکیشن

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 615
 • Like
 • 1
دانلود پریست پریمیر نوتیفیکیشن شبکه های اجتماعی

دانلود پریست پریمیر آیکون های نوتیفیکیشن شامل 27 نماد نوتیفیکیشن متحرک و زیبا در 3 دسته - حبابی شکل ، دایره و مستطیل است. آنها با افکت bounce متحرک شده و بسیار چشمگیر به نظر می رسند. استفاده از آنها آسان است ، فقط پریست ها را روی لایه شکل ایجاد شده بکشید. آنها برای انواع شبکه های اجتماعی مثل ویدیوهای YouTube ، Tik Tok و Instagram شما مناسب هستند. این مجموعه با کیفیت hd و در سطح عالی تهیه شده است.

پریست ترانزیشن زوم پریمیر New Zoom

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 864
 • Like
 • 2
پریست زوم پریمیر New Zoom

پریست ترانزیشن زوم پریمیر New Zoom یک مجموعه عالی پریست های آماده و حرفه ای با ترانزیشن های زوم است که باعث می شود فیلم های شما با 7 افکت ترانزیشن متحرک خلاقانه از دیگران متمایز شوند. ترانزیشن ها با استفاده از روش لایه تنظیمات کار می کنند. می توانید از این موارد برای ایجاد نمایش های شگفت انگیز شرکتی ، نمایش اسلایدهای تجاری ، تبلیغات ، رویدادهای آینده ، پیش پرده ها ، تیزرهای تبلیغاتی ، فیلم ها ، فیس بوک و ویدیوهای YouTube استفاده کنید. مخاطبان خود را تحت تأثیر این ترانزیشن های مدرن ، روان و پرانرژی قرار دهید!
گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ