جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

فونت

چرا دانلود فونت و استفاده از آن مهم است؟


تا به حال به این پرسش فکر کرده اید که چرا باید ساعت ها دنبال یک سایت خوب دانلود فونت بگردید و اصلا چرا باید از فونت استفاده کرد؟با پیشرفت روز افزون دنیای ویرایشگر های عکس و فیلم،جایگزینی آرام آرام نوشتار های دیجیتال و کامپیوتری به جای کاغذ و قلم،صورت گرفته است.
مزیت نوشتار های کامپیوتری نامحدود بودن در ایجاد شکل آنهاست.شما می‌توانید به راحتی هر شکلی که می‌خواهید به کلماتتان بدهید و از زیبایی آن بهره مند شوید.یکی از پرکاربردترین و مهم ترین استفاده از فونت ها در طراحی های سایت است.مدیر یک سایت یا مجله اینترنتی تمام تلاش خود را می‌کند تا یک صفحه جذاب و زیبا داشته باشد و این کار را با استفاده از فونت های مختلف انجام می‌دهد.طراحی های خاص و چشم نواز داشته باشید.عکس نوشته هایی به سبک و سیاق مختلف بسازید و همه این ها به راحتی به دانلود فونت امکان پذیر است.

دنیای فونت ها


دنیای فونت ها مملو از تغییر استایل ها و ویرایش ظاهر های جادویی کلمات است.گویی مثل کلمات برای مکان های مختلف مثل مهمانی ها لباس های مناسب خود را به تن می‌کنند.هرچقدر مجموعه فونت های کامل تری داشته باشید کلماتتان،پوشش های متنوع تری خواهند داشت.یک طراحی ساده با یک نوشته ساده به همراه یک فونت زیبا می‌تواند خاص و چشم نواز باشد.
می‌توان گفت فونت،تاثیر گذار ترین قسمت در یک طراحی بر مخاطبان است.به اصطلاح نوع استفاده از فونت شخصیت کاری شما را نشان می‌دهد و بیانگر سلیقه و کلاس طراحی شماست.حال که اهمیت و جذابیت استفاده از فونت را فهمیدیم به مرحله اصلی می‌رسیم یعنی دانلود فونت.با یک سرچ ساده در گوگل متوجه می‌شوید دریایی از درگاه های دریافت فونت جلوی شما قرار دارد.دنیای فونت ها چنان گسترده شده که شما به راحتی نمی‌توانید فونت های مورد نظر و مطابق سلیقه خود را به راحتی پیدا کنید و باید ساعت ها مشغول پیدا کردن و تست باشید.خیلی از فونت ها کاربردی برای شما ندارد و کاملا بی استفاده است شما باید بتوانید فونت های خوب را از بین آن هاپیدا کنید که این کار چندان راحتی نیست.اما راه حل چیست؟
راه حل در پیدا کردن یک درگاه و سایت مناسب و حرفه ای است که شما را از سایت های دیگر بی نیاز کند.

دانلود فونت به سبک جی اف ایکس دانلود


تا حل مشکل و وارد شدن به دنیای فونت های حرفه ای و جذاب فقط یک کلیک فاصله دارید!
سایت جی اف ایکس دانلود،یک تیم حرفه ای در زمینه ویرایش و ادیت با نرم افزار های مختلف،فتوشاپ افترافکت و ...می باشد.دانلود فونت رایگان،دانلود فونت انگلیسی،دانلود فونت عروسی،دانلود فونت برای فتوشاپ و هرچیزی مربوط به فونت می شود،از مزیت های این سایت است.فضای ساده و کاربردی با آموزش های متنوع شما را از بررسی و صرف وقت برای سایت های مختلف باز میدارد.
اگر نیاز به فونت های انگلیسی مختلف برای طراحی دارید حتما این سایت را از دست ندهید !

تایپوگرافی و فونت


تا به حال به کلمه تایپوگرافی برخورده اید؟از طراحی های تایپوگرافی چه می‌دانید آیا به این هنر علاقمندید؟تایپوگرافی،هنر تنظیم حروف و کاراکتر هاست.
تایپوگرافی قدرتمند این پتانسیل را دارد که یک مارک را تقویت کند ، محصول شما را جالب کند و پیام برند شما را در کانون توجه قرار دهد.تایپوگراف ها با طراحی فونت ها و تغییر و تحول در آنها می‌توانند از یک نوشته ساده یک طرح جذاب بیافرینند.تایپوگرافی امروزه بک یک شغل به خصوص در مقطع تبلیغاتی تبدیل شده،اما باید توجه داشت تایپوگرافی فقط انتخاب فونت نیست بلکه استفاده از فونت برای تغییرات و ویرایش هاست.

فونت و کتاب نویسی


افرادی که به شغل چاپ کتاب مشغول هستند برای بررسی و چاپ کتاب ها از فونت های استانداردی استفاده می‌کنند.
نویسندگان و کسانی که دستی بر عرصه قلم دارند در هنگام تایپ کتاب خود باید از فونتی استفاده کنند که به راحتی قابل خواندن و تشخیص باشد. چشم باید بتواند کلمات را بدون سختی و جستجو،ردیابی کند.در عین حال موجب خستگی چشم نیز نباشد و فاصله طولی و عرضی مناسبی داشته باشد.به دقت که نگاه کنید هرجایی که به نوشتار نیاز باید فونت ها از واجبات آن قسمت هستند.

چگونه فونت مناسب را انتخاب کنیم؟


انتخاب فونت مثل خیلی دیگر از قسمت های طراحی یک امر سلیقه ای است که طراح به میزان سلیقه و علاقه خود فونت را انتخاب می‌کند.اما در کنار این سلیقه یک سری اصول و قاعده برای انتخاب بهتر وجود دارد که آن را بررسی می‌کنیم.هیچ قانون واقعی وجود ندارد خلاق باشید؛خلاقیت اصلی ترین ابزار در طراحی است برای انتخاب فونت نیز قد اول خلاقیت است گاها استفاده از یک فونت مرسوم نیست شما می‌توانید با شکستن قواعد و خلاقیت خود آن را امتحان کنید.
فونت هایی با فاصله مناسب را انتخاب کنید؛خوانا بودن یک مسئله مهم برای انتخاب و دانلود فونت است. کلماتی که فاصله کمی دارند موجب سردرگمی ذهن مخاطب می‌شود.
حروف را با اشکال معمولی انتخاب کنید؛فونت هایی که از اشکال برای ساخت کلمات استفاده کرده اند. ذهن خواننده را از خود کلمات به شکل ها منحرف می‌کنند.
تناسب فونت و هدف شما؛به این نکته برای یک طراحی حرفه ای باید بسیار توجه کنید، به عنوان مثال در اعلامیه های رسمی استفاده از فونت های فانتزی غیر معمول است.
ارتفاع مناسب؛در هم رفتگی و فاصله نزدیک فونت ها به یکدیگر علاوه بر سخت شدن ردیابی حروف و پیدا کردن کلمات ذهن مخاطب را خسته می‌کند و از زیبایی کار شما می‌کاهد.
زیبایی شناسی؛نوشتار شما باید مطابق با زیبایی شناسی مورد انتظار مخاطب درمورد طراحی برای آن در نظر گرفته شده است باشد. به عنوان مثال ، اگر شما یک قطعه برای یک بانک طراحی می کنید تطابق متن تبلیغاتی آن ها با آرم و قالب بانک بسیار مهم است و باید فونت مناسب را انتخاب کنید.
آزمون و خطا کنید؛در انتخاب فونت ها خسیس نباشید،برای یک جمله چندین فونت مختلف را آزمایش کنید و مستقیم سراغ فونت روتین خود نروید.در آزمایش ها می‌توانید نوآوری و خلاقیت را پیدا کنید.
مراقب تنوع فونت ها باشید؛حدالامکان از تنوع فونت ها در یک طراحی پرهیز کنید.یعنی به شکلی نباشد هر قسمت از متن دارای فونت متفاوتی باشد.البته در بعضی از طراحی ها این حرکت لازم است پس باید توجه کنید برای انتخاب فونت های مکمل آن ها رایی انتخاب کنید که همخوانی را با فونت اصلی رعایت کنند و تفاوت شکلی فراوانی نداشته باشند.
نکته
برای سایت ها و مجلات اینترنتی نکاتی دیگر را نیز در انتخاب فونت باید در نظر بگیرید.فونتی که انتخاب می‌کنید باید عملکرد فنی خوبی داشته باشد.فونت های ضعیف و سنگین باعث دیر لود شدن صفحه شما خواهد شد.باید دسترسی عمومی داشته باشد یعنی فونتی را انتخاب کنید که در هر سیستمی نشان داده شود و موجب خرابی کلمات در سیستم های مختلف نشود.

آموزش نصب فونت در ویندوز


فونت ها دارای فرمت های مختلفی هستند که بستگی به نوع کاربرد آن ها و سیستم عامل مورد استفاده آن ها دارد.
برخی از این فرمت ها ttf ،ttc ،tfil ،otf ،svg ،woff می‌باشند.بعد از مرحله دانلود باید آن ها را درست نصب کنید تا در همه نرم افزار های مورد نظر قابل استفاده باشند.نحوه نصب فونت ها بسیار ساده است و از دو روش می‌توان استفاده کرد:

روش اول نصب به صورت تکی


]به این صورت که شما پس از دانلود فونت فایل آن را باز کرده و با زدن گزینه نصب (Install) فونت به صورت خودکار در سیستم شما نصب خواهد شد و در نرم افزار های مختلف قابل استفاده خواهد بود.

روش دوم نصب روی پوشه فونت


از این روش برای نصب به صورت پکیج و دسته ای فونت ها استفاده می‌کنند.
بعد از دانلود فونت آن ها را انتخاب و کپی یا کات می‌کنید.
به درایو c رفته از طریق پوشه windows پوشه fonts را پیدا می‌کنید.
فایل های کپی یا کات شده را در این پوشه جای‌گزاری می‌کنید.
فونت ها در سیستم شما ذخیره شده و در نرم افزار های مورد نظر قابل استفاده می‌باشد.
[/justify]

فونت برای فتوشاپ


نرم افزار فتوشاپ یک انقلاب در دنیای ویرایش عکس ها به حساب می‌آید.وسعت این نرم افزار به حدی است که شما قادر خواهید بود هرچیزی که می‌خواهید را در قالب یک عکس درست کنید.می‌توانید بیابان را تبدیل به جنگ کنید.معجزه کنید و یک صورت پیر را به یک چهره جوان و شاداب تبدیل کنید و هزاران فعالیت و کارهای مختلف.فونت ها در فتوشاپ بسیار مهم هستند.در طراحی یک بنر تبلیغاتی یا یک اعلامیه رسمی یا هر چیزی که نوشته در آن به کار می‌رود اهمیت دارد.فونت فتوشاپ می‌تواند محتوای طراحی شما را چشم‌گیر کند.در سایت جی اف ایکس دانلود می‌توانید تمامی فونت های فتوشاپ و یا فونت هایی برای مراسمات خاص را دانلود کنید.به عنوان مثال برای کارت پستال های عروسی می‌توانید از دانلود فونت عروسی،حرفه ای موجود در سایت استفاده کنید.
سایت جی اف ایکس دانلود فونت برای فتوشاپ را مثل خوردن یک لیوان آب برای شما راحت کرده است.و شما به راحتی با چند کلیک می‌توانید هدف مورد نظر خود را پیدا کنید و برای اینک کار نیاز به گشتن در سایت های مختلف ندارید.

دانلود فونت انگلیسی


زیاد پیش می‌آید که استفاده از کلمات انگلیسی در طراحی ها لازم می‌شود.گاهی اوقات برای طراحی یک پوستر در سطح جهانی نیاز داریم از فونت انگلیسی استفاده کنیم.فونت های انگلیسی مانند فارسی دارای اشکال و طرح های مختلف می‌باشند.حتی می‌توان گفت از تنوع و تعداد بیشتری برخوردار هستند.فونت های بلااستفاده و سرسام آور در سایت های مختلف را رها کنید.دانلود فونت انگلیسی در سایت جی اف ایکس به راحتی امکان پذیر است و شما فونت های حرفه ای و جذاب را پیدا خواهید کرد.

دانلود فونت رایگان


در خیلی از سایت هایی که خدمات دانلود فونت را ارائه می‌دهند،فقط فونت های ساده و همه گیر رایگان هستند و برای فونت های پرمیوم یا خاص هزینه دریافت می‌کنند.سایت gfxdownload امکان دانلود فونت رایگان را برای شما برآورده کرده که تنها دغدغه شما طراحی شما باشد.

دقت در دانلود فونت


یک نکته دیگر که به نظر می‌رسد اهمیت بالایی دارد اما بسیار نادیده گرفته می‌شود دقت در دانلود فونت است.
اگر نگاهی گذرا به رایانه اهل طراحی و نوشتار بیاندازید با دریایی از فونت ها مواجه می‌شوید که اکثر آن ها خاک گرفته و بلا استفاده اند.وقتی همینطور دسته دسته بدون توجه به چیزی که نیاز داریم مشغول دانلود فونت های می‌شویم،ناخودآگاه به استفاده نکردن از آن ها رو می‌آوریم.آخرش هم از فونت های همیشگی و قدیمی استفاده می‌کنند.توجه داشته باشید فونت هایی را انتخاب و دریافت کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا هنگام انتخاب بتوانید گزینه های مختلف را از تعدادی کم اما با کیفیت انتخاب کنید.

معرفی چند فونت مناسب فارسی و انگلیسی


همانطور که قبلا اشاره کردیم فونت ها با توجه به هدف استفاده و خلاقیت هرکس متفاوت است به همین دلیل فونت های فراوانی وجود دارد قصد داریم به شما در دانلود فونت کمک کنیم و چند فونت معروف و کاربردی فارسی و انگلیسی را به شما معرفی کنیم:
فونت های فارسی:
در فونت های فارسی میتوان به B Mitra و B Nazanin برای نوشتار های رسمی،اعلامیه ها،مقالات درسی اشاره کرد.
فونت معروف Titr یک فونت ضخیم و بولد است که برای تیتر ها و قسمت های مهم نوشته استفاده می‌شود.
فونت B yekan ظاهری دیجیتالی تر از میترا و نازنین دارد و بیشتر در اسلایدها و پاورپوینت ها استفاده می‌شود.
فونت irannastaligh تقریبا معرف حضور همه ایرانی ها هست که در اشعار و جملات عربی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فونت رضوان با حالتی فانتزی و شکسته یک فونت معروف و مناسب برای طراحی های فانتزی و ساخت لوگوها می‌باشد.
اما فونت های انگلیسی:
فونت Circularبسیار کاربردی ساده ولی چشم نواز برای استفاده در سایت ها و صفحات مجازی
فونتLarish Neue فونتی با ظاهر امروزی و بسیار شیک که در سال 2019 از پر استفاده ترین فونت های جهان شناخته شد.
فونت Calibri که تقریبا یکی از معروف ترین فونت های انگلیسی است که شهرتش در قابل استفاده بودن برای تمام قالب ها می‌باشد. در صفحات اینترنتی بیشترین کاربرد را دارد.
فونت Futuraبا حالت فانتزی که دارد نظر هر چشمی را به خود جلب می‌کند.برای پوسترهایی با محتوای فانتزی و غیر رسمی کاربرد دارد.

دانلود فونت ترسناک انگلیسی Scarecrow

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 1001
 • Like
 • 5
دانلود فونت انگلیسی طرح ترسناک Scarecrow

دانلود فونت انگلیسی با طرح ترسناک Scarecrow


این فونت ترسناک و رازآلود با نام Scarecrow یکی از فونت های جدید و خلاقانه است که مناسب برای طراحی روی تی شرت پوستر لیبل و طراحی لوگو و … می باشد. این فونت از فیلم های ترسناک هالیوودی الهام گرفته شده است. این فونت با طراحی بی نظیر از جلوه های براش جوهری واقعی برای هر طرحی مناسب است مانند باند پوستر ، طراحی لباس ، طراحی محصول ، بسته بندی ، طراحی برچسب ، عنوان فیلم / فیلم ، نقل قول و غیره . با دانلود فونت ترسناک انگلیسی Scarecrow توجه بیننده را به خود جلب کنید.

فونت انگلیسی تبریک سال نو

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 363
 • Like
 • 1
دانلود فونت انگلیسی تبریک سال نو

دانلود فونت انگلیسی مهمانی تبریک سال نو


این فونت مناسب برای پارتی و مهمانی، سال نو، تبریک سال نو جدید و ... می باشد. فونت بسیار با انرژی و جذاب است که هر مخاطبی را جذب می کند. این فونت انگلیسی تبریک سال نو دارای 8 نسخه تزئینی است: معمولی ، آتش بازی ، پاشیدن ، روبان ، ستاره ، شیپور. این تزیینات مربوط به تزیینات سال نو می باشد ، و این فونت را کاملاً مناسب هر فعالیت / پروژه با مضمون سال جدید یا تعطیلات می کند. این فونت سال نو مبارک مناسب برای کاردستی ، هدیه ، رویداد کارت ، سالگرد ، تولد ، کارت تبریک ، لوگو تایپ ، برند تجاری ، پوستر ، بسته بندی ، لوازم التحریر ، وب سایت و سایر پروژه ها می باشد. همچنین فونت از چند زبانی پشتیبانی می کند.

دانلود فونت قدیمی Wanlaners

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 784
 • Like
 • 3
دانلود فونت قدیمی انگلیسی Wanlaners

دانلود فونت قدیمی و نوستالژیک Wanlaners


این نوع فونت به دلیل سبک خود احساس نوستالژیک و قدیمی دارد ، بنابراین این فونت قدیمی متناسب با پروژه های شما با موضوع قدیمی است. می توانید از آن برای ایجاد حروف زیبای قدیمی در یک ثانیه استفاده کنید. دانلود فونت قدیمی Wanlaners ساخته شده است تا برای طراحی در آرم و سایر موارد مختلف مانند دعوت نامه ، برچسب ، آرم ، مجله ، کتاب ، کارت تبریک / عروسی ، بسته بندی ، مد ، آرایش ، لوازم التحریر ، رمان ، برچسب یا هر نوع هدف تبلیغات به شما کمک کند. دارای حروف های بزرگ و کوچک ، اعداد و علائم نگارشی.

دانلود فونت انگلیسی Artemis Fancy

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 760
 • Like
 • 2
دانلود فونت انگلیسی رایگان Artemis Fancy

دانلود رایگان فونت انگلیسی آرتمیس Artemis Fancy


یک فونت فوق العاده منحصر به فرد و جالب برای طراحی های شما است که برای پروژه خلاق بعدی شما مانند لوگو ، قیمت چاپ شده ، دعوت نامه ، کارت ، بسته بندی محصول ، عنوان ، لوگو تایپوگرافی ، سربرگ ، پوستر ، طراحی لباس ، برچسب و غیره کاملاً مناسب است. این فونت همه کاره همچنین از کاراکتر های چند زبانه پشتیبانی می کند. استفاده از آن بسیار سرگرم کننده است زیرا هر کلمه می تواند به دلخواه شما تبدیل شود. برای دانلود فونت انگلیسی Artemis Fancy از جی اف ایکس دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود رایگان فونت بولد Boldoy

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 773
 • Like
 • 3
دانلود فونت رایگان بولد Boldoy

دانلود رایگان فونت بولد Boldoy


در این مطلب شاهد فونت بسیار زیبا و جذاب با استایل بولد می باشید که به صورت کاملا رایگان در جی اف ایکس دانلود برای دانلود قرار گرفته است. این یک فونت پر انرژی و جذاب است و در سبک های مختلف طراحی مانند مسافرت ، آرم ، پوسترهای مراسم و بسیاری از پروژه های طراحی دیگر نیز قابل خواندن و استفاده است. با دانلود فونت بولد Boldoy شما می توانید برای چاپ و صفحه نمایش از این فونت رایگان استفاده نمایید.

دانلود فونت نئون دار Neon Ballroom

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 1943
 • Like
 • 2
دانلود فونت با افکت نئون Neon Ballroom

دانلود فونت نئون دار Neon Ballroom یکی از زیباترین و جدیدترین فونت های حرفه ای با استایل نئون می باشد که طراحی بی نظیر و جذاب آن می تواند توجه بیننده را به خود جلب کند. این فونت جذاب الهام گرفته شده در یک کافه قدیمی است. مقداری دستخط طبیعی به آن اضافه شده است تا یک احساس طبیعی ساخته شده به هویت آن اضافه کند. ویژگی های این فونت نئون دارای 203 کاراکتر است. این فونت برای مواردی از جمله آرم ، برچسب ، بسته بندی محصول ، دعوت نامه ، تبلیغات و موارد دیگر بسیار زیبا به نظر می رسد.

دانلود فونت رایگان گل و گیاه Flowers Font

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 3995
 • Like
 • 12
دانلود فونت رایگان گل دار

دانلود رایگان فونت گل دار با طرح گل و گیاه Flowers Font


این فونت زیبا با سبک خوشنویسی ، بسیار زیبا قابل استفاده در دعوت نامه ها مانند کارت تبریک ، برند تجاری ، کارت ویزیت ، نقل قول ها ، پوستر و موارد دیگر است. با دانلود فونت رایگان گل و گیاه Flowers Font می توانید از آنها در طرح های گرافیکی خود استفاده کنید. یک فونت تزئینی بسیار زیبا و منحصر بفرد که می‌توانید از آن در انجام طراحی‌های ویژه‌ای نظیر بهار، رویش، زندگی و طرحهایی که به نحوی با وجود زیبای گل در ارتباط هستند بهره بگیرید. به راحتی بعد از دانلود می توانید از آن ها در فتوشاپ،ورد،ایلستریتور و سایر نرم افزار های دیگر استفاده نمایید.

دانلود فونت رایگان ترسناک و رازآلود

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 2258
 • Like
 • 3
دانلود فونت ترسناک

دانلود فونت ترسناک و رازآلود برای فیلم و بازی


فونت ترسناک و راز آلود BLACK KNIGHT یکی از زیباترین و جدیدترین فونت های حرفه ای می باشد که طراحی بی نظیر و جذاب آن می تواند توجه بیننده را به خود جلب کند. دانلود فونت رایگان ترسناک و رازآلود کاملا مناسب بازی های رمز و راز و ترسناک ، هالووین، پوستر ، عنوان فیلم ، منوی فست فود ، مجله ، جلد یوتیوب ، تصاویر کوچک یوتیوب ، جلد صفحه رسانه های اجتماعی و غیره می باشد. شما می توانید آن را به صورت رایگان از جی اف ایکس دانلود در ادامه مطلب دریافت کنید.

مجموعه فونت عاشقانه ولنتاین Valentine Fonts

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 5364
 • Like
 • 10
مجموعه فونت عاشقانه ولنتاین

دانلود مجموعه فونت عاشقانه ولنتاین برای طراحی Valentine Fonts


فونت های عاشقانه برای طراحی پوستر،بنر،کارت های عروسی و ...بسیار مورد استفاده قرار میگرند،با توجه به نزدیک شدن روز ولنتاین تصمیم گرفتیم این مجموعه از فونت ها را برای شما در سایت قرار دهیم تا در طراحی های خود از آن ها استفاده نمایید.این پکیج شامل 7 مجموعه فونت عاشقانه ولنتاین می باشد که به راحتی بعد از دانلود می توانید از آن ها در فتوشاپ،ورد،ایلستریتور و سایر نرم افزار های دیگر استفاده نمایید.پس اگر برای طراحی های عاشقانه،آلبوم و کارت عروسی،بنر و پوستر های ولنتاین نیاز به فونت های انگلیسی زیبا و فانتزی دارید حتما این مجموعه فوق العاده را از جی اف ایکس دانلود دریافت نمایید.

42 فونت انگلیسی برای طراحی

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 14713
 • Like
 • 13
42 فونت انگلیسی زیبا برای طراحی

42 فونت انگلیسی برای طراحی در جی اف ایکس دانلود


این مجموعه شامل 42 فونت انگلیسی می باشد که می توانید در طراحی های مختلف از آن ها استفاده نمایید.اگر به مجموعه فونت انگلیسی زیبا برای طراحی نیاز دارید این پکیج مناسب شما می باشد.برای نصب فونت ها فقط کافیست آن ها را در کنترل پنل خود و قسمت فونت ها کپی نمایید و در نرم افزار های مختلف مانند ورد و فتوشاپ استفاده نمایید.در ادامه مطلب با دانلود رایگان 42 فونت انگلیسی برای طراحی همراه جی اف ایکس دانلود باشید.

سئوالات متداول در مورد فونت ها

فونت های رایگان را از کجا دریافت کنیم؟

فونت ها در طراحی های مختلف بسیار مورد استفاده قرار میگیرند از این رو انتخاب فونت مناسب و با کیفیت به زیبایی طراحی ما کمک بسیار زیادی می کند.شما می توانید در جی اف ایکس دانلود انواع فونت های مختلف برای فتوشاپ،فونت های انگلیسی و فارسی را به صورت رایگان دریافت و دانلود کنید.

فونت های فتوشاپ و انگلیسی جدید

جی اف ایکس دانلود یکی از معتبرترین سایت ها با سابقه چندین ساله در زمینه دانلود فونت های مختلف فتوشاپ و فونت های انگلیسی می باشد از این رو با خیال راحت می توانید فونت های فتوشاپ را از دسته بندی مربوطه دانلود نمایید.

گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ