فونت انگلیسی

فونت انگلیسی یکی از عناصر مهم در طراحی وب و صنعت چاپ است. در زمینه طراحی اسناد، کتاب‌ ها، بروشورها، لوگو، وب ‌سایت‌ ها، فونت انگلیسی اهمیت زیادی دارد. در این مقاله، با چگونگی کار با سایت فونت انگلیسی و دانلود فونت آشنا می ‌شوید.
اگر خواننده ی این مطلب هستید دست کم یک بار تا به حال از فونت انگلیسی استفاده کرده اید. این مهم کاربردهای متعددی دارد. از نوشتن یک متن ساده گرفته تا به رشته ی تحریر درآوردن یک مقاله برای پایان نامه. از انجام یک ادیت ساده گرفته تا انجام یک تدوین بسیار سخت برای یک پروژه ی سینمایی. خلاصه اینکه ما همیشه به دانلود فونت انگلیسی نیاز پیدا خواهیم کرد. با این حال اما مهم است که بدانیم کدام فونت برای کار ما مناسب تر است و از کجا می توان فونت انگلیسی خفن را دانلود نمود. در این مقاله به این موضوع مهم خواهیم پرداخت و از سایت دانلود فونت انگلیسی بیشتر خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

آشنایی با انواع فونت انگلیسی و دانلود آن


همانطور که می‌دانید فونت‌های انگلیسی یکی از پرکاربردترین فونت‌ها در نرم افزارهای آفیس و نرم افزارهای گرافیکی می‌باشند. درباره انواع فونت انگلیسی و کاربرد هر یک از آن‌ها چه می‌دانید؟ لازم به ذکر است که آشنایی با انواع فونت‌ها برای گرافیست‌ها و تمامی افرادی که با طراحی سروکار دارند، ضروری است. در ادامه این مطلب قصد معرفی فونت‌های پرکاربرد لاتین را داریم. در ضمن شما می‌توانید فونت مورد نیاز خود را از طریق لینک مربوطه دانلود کنید.

فونت انگلیسی

انواع فونت انگلیسی


فونت انگلیسی از لحاظ ساختار به 4 قسمت تقسیم می‌شود که عبارتند از:

1. Display/Decorative:

این دسته از انواع فونت انگلیسی، فونت‌هایی جذاب و پرطرفدار هستند که بیشترین کاربرد آن‌ها در تیترها می‌باشد. لازم به ذکر است که بایستی در استفاده از این فونت‌ها محتاط بود زیرا در صورت استفاده بیش از حد، کارایی خود را از دست می‌دهند.

2. Script:

این فونت‌ها ظاهری همانند فونت‌های دست نوشته دارند و برخی از آن‌ها دارای پیچ و خم بسیار زیادی می‌باشند. این فونت‌ها اغلب به دلیل داشتن ظاهری تحریری، برای نوشتن کارت‌های عروسی کاربرد دارند.

3. Serif:

این نوع از فونت انگلیسی در قرن 15 ظهور کرده است. این فونت‌های قدیمی بیشتر در کتاب‌های چاپی مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

4. Sans Serif:

این فونت‌ها نسبت به فونت قبلی ظاهری جدیدتر و مرتب‌تر دارند و در دهه‌های 20 و 30 میلادی رواج پیدا کرده‌اند. بسیاری از افراد بر این باورند که این فونت‌ها ظاهری نامتناسب دارند اما باید بدانید که ظاهر خاص این فونت در طراحی لوگو و تیترها بسیار کاربردی است.

فونت آنلاین انگلیسی


شاید پروسه دانلود و نصب فونت برای شما هم پروسه سختی باشد. خوب است بدانید که در بسیاری از موارد نیازی به دانلود و نصب فونت نیست و شما به سادگی می‌توانید از فونت انگلیسی آنلاین استفاده کنید. بدین منظور شما بایستی سایت‌هایی که خدمات فونت آنلاین را ارائه می‌دهند، پیدا کرده و سپس متن مورد نظر خود را در کادر موجود در سایت تایپ کنید. در ادامه خواهید دید که فونت متن مورد نظر به فونت دلخواهتان تبدیل می‌شود. اگر شما هم قصد استفاده از خدمات فونت آنلاین را دارید، می‌توانید در همین سایت و از طریق لینک زیر اقدام کنید.

دانلود فونت‌های پرکاربرد انگلیسی


پرکاربردترین و جذاب‌ترین فونت‌های انگلیسی را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر دانلود کرده و به آسانی نصب کنید.

1. Bebas Neue


این فونت انگلیسی یکی از فونت‌هایی است که بیشتر برای طراحی موشن مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم است بدانید که استفاده درست و به جا از این فونت اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا خواندن متن بیش از چند کلمه با این فونت اغلب دشوار است.

2. Talk Dark and Handsome


این فونت بزرگ و خوش قیافه، یکی از فونت‌های قابل استفاده در موشن گرافیک است. علاوه بر این استفاده از آن در وب سایت‌ها و پوسترهای سینمایی نیز رایج است.

3. Abraham Lincoln


این فونت انگلیسی یکی از فونت‌های رسمی و بلند است که احساس سادگی و در عین حال رسمی را به مخاطب القا می‌کند. اگر به دنبال فونتی رسمی و ساده برای امور کاری می‌باشید، حتما این فونت را دانلود کنید.

4. RBNO2


این فونت از قلم‌های صنعتی در قرن نوزدهم الهام گرفته شده است و در گروه‌ فونت‌های خوانا و ساده قرار می‌گیرد.

5. Couture


این قلم یکی از قلم‌های بسیار ساده است که از قلم‌های رایج در صنعت مد الهام گرفته شده است. این فونت انگلیسی ظاهری مربعی شکل و تمیز دارد و در پروژه‌های انیمیشن و گرافیکی کاربرد گسترده‌ای دارد. برای دانلود فونت انگلیسی می‌توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

6. Nexa


اگر شما هم به فونت‌های جذاب و پر زرق و برق علاقه مند هستید باید بدانید که این فونت در این دسته قرار می‌گیرد. با استفاده از این فونت می‌توان توجه مردم را به متن مورد نظر جلب کرده و تاثیرگذارتر عمل کرد.

7. Merriweather


این فونت انگلیسی، فونتی ترکیبی بوده و دسته فونت‌های حرفه‌ای و مدرن قرار می‌گیرد.در پایان امیدواریم که این مطلب برایتان مفید باشد. شما می‌توانید فونت مورد نظر خود را در سایت Gfxdownload.ir دانلود کنید.

تعریف و کاربردهای فونت


فونت انگلیسی به عنوان یک مجموعه از نمادها و حروف استفاده می ‌شود که با هم ترکیب شده‌ و در نهایت یک نوع خاص از حروف را ایجاد می ‌کنند. فونت زیبای انگلیسی، شامل حروف الفبای انگلیسی و نمادهایی همچون نقطه، ویرگول، پرانتز و ... می‌ شوند.
فونت انگلیسی زیبا در طراحی و چاپ، برای ایجاد تنوع در ظاهر و ارائه پیامی خاص به مخاطب بکار می رود. همچنین، با انتخاب فونت های مناسب، می ‌توان ظاهر و فضای کلی یک پروژه را شخصی ‌سازی کرد و به آن هویتی منحصر به فرد بخشید.

نقش فونت انگلیسی در زیبایی متن


به طور کلی، فونت ها در ظاهر متن ها و ارتباط بین خواننده و نویسنده نقش مهمی دارند. فونت ‌ها با توجه به خصوصیات خود می‌ توانند بر روی روحیه و احساسات خواننده تأثیر بگذارند و در نهایت باعث افزایش یا کاهش خوانایی متن شوند. در ادامه به برخی از جنبه‌ های دیگر فونت‌ ها و اهمیت آنها در متن پرداخته می ‌شود.
اهمیت اندازه فونت انگلیسی: اندازه فونت در خوانایی متن بسیار مهم است.
اهمیت رنگ فونت: اگر رنگ فونت خیلی روشن یا خیلی تیره باشد، ممکن است برای خواننده مشکل ساز شود.
اهمیت فاصله بین خطوط: اگر فاصله بین خطوط کم باشد، خواننده ممکن است دچار خستگی چشمی شود.
اهمیت انتخاب فونت ‌های مناسب برای محتوای متن: برای مثال، فونت ‌های سریف دار، برای متون ادبی و فونت های سنس سریف، برای متون تکنیکی و تخصصی مناسب هستند. همچنین، متون وب و محیط دیجیتال، فونت‌ هایی با خوانایی بالا و اندازه کوچکتر هستند.
اهمیت انتخاب فونت هایی با کیفیت: فونت های با کیفیت بالا، خطوطی تمیز و شفاف دارند و به راحتی قابل خواندن هستند.
اهمیت انتخاب فونت ‌هایی با سبک مناسب: فونت ‌ها در سبک‌ های مختلفی طراحی می ‌شوند، از جمله سریف دار، سنس سریف، دست ‌نویس و ....
اهمیت انتخاب فونت ‌هایی با هماهنگی خوب: باید به هماهنگی فونت ‌ها با یکدیگر توجه کرد تا متن به نظر متناسب و همگون بیاید.

دانلود فونت انگلیسی از سایت های انگلیسی و فارسی


دانلود فونت انگلیسی، از سایت فونت انگلیسی و فارسی امکان پذیر است. برخی از این سایت ‌ها، رایگان هستند و برخی دیگر، برای دسترسی به کلیه فونت ‌های آن ‌ها، نیاز به پرداخت هزینه دارند. به علاوه، فونت ‌های انگلیسی در سایت فارسی جی اف ایکس دانلود و سایت ‌های انگلیسی همچون Google Fonts و Adobe Fonts نیز قابل دسترسی هستند. علاوه بر سایت ‌هایی که فونت رایگان و با هزینه ارائه می‌ دهند، برخی سایت‌ ها وجود دارند که به دلیل ارائه اطلاعات مفید در مورد فونت انگلیسی، برای طراحان و گرافیست‌ ها مفیدتر هستند.

فونت های انگلیسی جی اف ایکس دانلود و کاربرد آن ها در طراحی وب


فونت‌ انگلیسی زیبا در طراحی وب و گرافیک، نیز از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. در گذشته، فونت ‌های محدودی در اختیار طراحان وب بوده و تنها فونت ‌های پیش ‌فرض سیستم عامل و مرورگر مورد استفاده قرار می گرفتند. اما با رشد تکنولوژی وب، امروزه امکان استفاده از فونت‌ های سفارشی در وب‌ سایت‌ ها وجود دارد.
برای دانلود فونت مناسب، باید به نوع پروژه، مخاطبان و پیامی که می ‌خواهید برسانید توجه کنید. برای مثال، در طراحی یک لوگو برای یک شرکت مالی، احتمالاً از یک فونت تخصصی استفاده می کنید. در طراحی یک پوستر برای یک رویداد، یک فونت زیبا و جذاب می ‌تواند مناسب باشد.
همچنین، در انتخاب فونت، باید به خوانایی آن توجه کرد. فونت ‌هایی با حروف کوچک و پیچیده، ممکن است برای خواندن سخت باشند و مخاطبان را از خواندن باز دارند. در عین حال، فونت ‌هایی با حروف بزرگ و ساده، ممکن است برای یک پروژه سبک و خصوصیت کافی نداشته باشند.
در نهایت، انتخاب فونت مناسب برای پروژه، به مهارت و ذوق طراح بستگی دارد. هر چه تجربه طراح بیشتر باشد، انتخاب فونت مناسب ‌تر و بهتری برای پروژه خود خواهد داشت. در این مقاله، با فونت‌ انگلیسی زیبا و سایت ‌های مفید فونت انگلیسی آشنا شدید. با استفاده از فونت ‌های مناسب، می ‌توانید به طرح ‌های خود جذابیت و ظاهری حرفه ‌ای ببخشید.

چرا دانلود فونت و استفاده از آن مهم است؟


تا به حال به این پرسش فکر کرده اید که چرا باید ساعت ها دنبال یک سایت خوب دانلود فونت بگردید و اصلا چرا باید از فونت استفاده کرد؟ با پیشرفت روز افزون دنیای ویرایشگر های عکس و فیلم،جایگزینی آرام آرام نوشتار های دیجیتال و کامپیوتری به جای کاغذ و قلم،صورت گرفته است.
مزیت نوشتار های کامپیوتری نامحدود بودن در ایجاد شکل آنهاست.شما می‌توانید به راحتی هر شکلی که می‌خواهید به کلماتتان بدهید و از زیبایی آن بهره مند شوید.یکی از پرکاربردترین و مهم ترین استفاده از فونت ها در طراحی های سایت است.مدیر یک سایت یا مجله اینترنتی تمام تلاش خود را می‌کند تا یک صفحه جذاب و زیبا داشته باشد و این کار را با استفاده از فونت های مختلف انجام می‌دهد.طراحی های خاص و چشم نواز داشته باشید.عکس نوشته هایی به سبک و سیاق مختلف بسازید و همه این ها به راحتی به دانلود فونت امکان پذیر است.

دنیای فونت ها


دنیای فونت ها مملو از تغییر استایل ها و ویرایش ظاهر های جادویی کلمات است.گویی مثل کلمات برای مکان های مختلف مثل مهمانی ها لباس های مناسب خود را به تن می‌کنند.هرچقدر مجموعه فونت های کامل تری داشته باشید کلماتتان،پوشش های متنوع تری خواهند داشت.یک طراحی ساده با یک نوشته ساده به همراه یک فونت زیبا می‌تواند خاص و چشم نواز باشد.
می‌توان گفت فونت،تاثیر گذار ترین قسمت در یک طراحی بر مخاطبان است.به اصطلاح نوع استفاده از فونت شخصیت کاری شما را نشان می‌دهد و بیانگر سلیقه و کلاس طراحی شماست.حال که اهمیت و جذابیت استفاده از فونت را فهمیدیم به مرحله اصلی می‌رسیم یعنی دانلود فونت.با یک سرچ ساده در گوگل متوجه می‌شوید دریایی از درگاه های دریافت فونت جلوی شما قرار دارد.دنیای فونت ها چنان گسترده شده که شما به راحتی نمی‌توانید فونت های مورد نظر و مطابق سلیقه خود را به راحتی پیدا کنید و باید ساعت ها مشغول پیدا کردن و تست باشید.خیلی از فونت ها کاربردی برای شما ندارد و کاملا بی استفاده است شما باید بتوانید فونت های خوب را از بین آن هاپیدا کنید که این کار چندان راحتی نیست.اما راه حل چیست؟
راه حل در پیدا کردن یک درگاه و سایت مناسب و حرفه ای است که شما را از سایت های دیگر بی نیاز کند.

دانلود فونت رایگان در جی اف ایکس دانلود

دانلود فونت به سبک جی اف ایکس دانلود


تا حل مشکل و وارد شدن به دنیای فونت های حرفه ای و جذاب فقط یک کلیک فاصله دارید!
سایت جی اف ایکس دانلود،یک تیم حرفه ای در زمینه ویرایش و ادیت با نرم افزار های مختلف،فتوشاپ افترافکت و ...می باشد.دانلود فونت رایگان، دانلود فونت انگلیسی، دانلود فونت عروسی،دانلود فونت برای فتوشاپ و هرچیزی مربوط به فونت می شود،از مزیت های این سایت است.فضای ساده و کاربردی با آموزش های متنوع شما را از بررسی و صرف وقت برای سایت های مختلف باز میدارد.
اگر نیاز به فونت های انگلیسی مختلف برای طراحی دارید حتما این سایت را از دست ندهید !

تایپوگرافی و فونت


تا به حال به کلمه تایپوگرافی برخورده اید؟از طراحی های تایپوگرافی چه می‌دانید آیا به این هنر علاقمندید؟تایپوگرافی،هنر تنظیم حروف و کاراکتر هاست.
تایپوگرافی قدرتمند این پتانسیل را دارد که یک مارک را تقویت کند ، محصول شما را جالب کند و پیام برند شما را در کانون توجه قرار دهد.تایپوگراف ها با طراحی فونت ها و تغییر و تحول در آنها می‌توانند از یک نوشته ساده یک طرح جذاب بیافرینند.تایپوگرافی امروزه بک یک شغل به خصوص در مقطع تبلیغاتی تبدیل شده،اما باید توجه داشت تایپوگرافی فقط انتخاب فونت نیست بلکه استفاده از فونت برای تغییرات و ویرایش هاست.

فونت و کتاب نویسی


افرادی که به شغل چاپ کتاب مشغول هستند برای بررسی و چاپ کتاب ها از فونت های استانداردی استفاده می‌کنند.
نویسندگان و کسانی که دستی بر عرصه قلم دارند در هنگام تایپ کتاب خود باید از فونتی استفاده کنند که به راحتی قابل خواندن و تشخیص باشد. چشم باید بتواند کلمات را بدون سختی و جستجو،ردیابی کند.در عین حال موجب خستگی چشم نیز نباشد و فاصله طولی و عرضی مناسبی داشته باشد.به دقت که نگاه کنید هرجایی که به نوشتار نیاز باید فونت ها از واجبات آن قسمت هستند.

چگونه فونت مناسب را انتخاب کنیم؟


انتخاب فونت مثل خیلی دیگر از قسمت های طراحی یک امر سلیقه ای است که طراح به میزان سلیقه و علاقه خود فونت را انتخاب می‌کند.اما در کنار این سلیقه یک سری اصول و قاعده برای انتخاب بهتر وجود دارد که آن را بررسی می‌کنیم.هیچ قانون واقعی وجود ندارد خلاق باشید؛خلاقیت اصلی ترین ابزار در طراحی است برای انتخاب فونت نیز قد اول خلاقیت است گاها استفاده از یک فونت مرسوم نیست شما می‌توانید با شکستن قواعد و خلاقیت خود آن را امتحان کنید.
فونت هایی با فاصله مناسب را انتخاب کنید؛خوانا بودن یک مسئله مهم برای انتخاب و دانلود فونت است. کلماتی که فاصله کمی دارند موجب سردرگمی ذهن مخاطب می‌شود.
حروف را با اشکال معمولی انتخاب کنید؛فونت هایی که از اشکال برای ساخت کلمات استفاده کرده اند. ذهن خواننده را از خود کلمات به شکل ها منحرف می‌کنند.
تناسب فونت و هدف شما؛به این نکته برای یک طراحی حرفه ای باید بسیار توجه کنید، به عنوان مثال در اعلامیه های رسمی استفاده از فونت های فانتزی غیر معمول است.
ارتفاع مناسب؛در هم رفتگی و فاصله نزدیک فونت ها به یکدیگر علاوه بر سخت شدن ردیابی حروف و پیدا کردن کلمات ذهن مخاطب را خسته می‌کند و از زیبایی کار شما می‌کاهد.
زیبایی شناسی؛نوشتار شما باید مطابق با زیبایی شناسی مورد انتظار مخاطب درمورد طراحی برای آن در نظر گرفته شده است باشد. به عنوان مثال ، اگر شما یک قطعه برای یک بانک طراحی می کنید تطابق متن تبلیغاتی آن ها با آرم و قالب بانک بسیار مهم است و باید فونت مناسب را انتخاب کنید.
آزمون و خطا کنید؛در انتخاب فونت ها خسیس نباشید،برای یک جمله چندین فونت مختلف را آزمایش کنید و مستقیم سراغ فونت روتین خود نروید.در آزمایش ها می‌توانید نوآوری و خلاقیت را پیدا کنید.
مراقب تنوع فونت ها باشید؛حدالامکان از تنوع فونت ها در یک طراحی پرهیز کنید.یعنی به شکلی نباشد هر قسمت از متن دارای فونت متفاوتی باشد.البته در بعضی از طراحی ها این حرکت لازم است پس باید توجه کنید برای انتخاب فونت های مکمل آن ها رایی انتخاب کنید که همخوانی را با فونت اصلی رعایت کنند و تفاوت شکلی فراوانی نداشته باشند.
نکته
برای سایت ها و مجلات اینترنتی نکاتی دیگر را نیز در انتخاب فونت باید در نظر بگیرید.فونتی که انتخاب می‌کنید باید عملکرد فنی خوبی داشته باشد.فونت های ضعیف و سنگین باعث دیر لود شدن صفحه شما خواهد شد.باید دسترسی عمومی داشته باشد یعنی فونتی را انتخاب کنید که در هر سیستمی نشان داده شود و موجب خرابی کلمات در سیستم های مختلف نشود.

آموزش نصب فونت در ویندوز


فونت ها دارای فرمت های مختلفی هستند که بستگی به نوع کاربرد آن ها و سیستم عامل مورد استفاده آن ها دارد.
برخی از این فرمت ها ttf ،ttc ،tfil ،otf ،svg ،woff می‌باشند.بعد از مرحله دانلود باید آن ها را درست نصب کنید تا در همه نرم افزار های مورد نظر قابل استفاده باشند. نحوه نصب فونت ها بسیار ساده است و از دو روش می‌توان استفاده کرد:

روش اول نصب به صورت تکی


به این صورت که شما پس از دانلود فونت فایل آن را باز کرده و با زدن گزینه نصب (Install) فونت به صورت خودکار در سیستم شما نصب خواهد شد و در نرم افزار های مختلف قابل استفاده خواهد بود.

روش دوم نصب روی پوشه فونت


از این روش برای نصب به صورت پکیج و دسته ای فونت ها استفاده می‌کنند.
بعد از دانلود فونت آن ها را انتخاب و کپی یا کات می‌کنید.
به درایو c رفته از طریق پوشه windows پوشه fonts را پیدا می‌کنید.
فایل های کپی یا کات شده را در این پوشه جای‌گزاری می‌کنید.
فونت ها در سیستم شما ذخیره شده و در نرم افزار های مورد نظر قابل استفاده می‌باشد.

فونت انگلیسی برای ادیت در فتوشاپ

فونت برای فتوشاپ


نرم افزار فتوشاپ یک انقلاب در دنیای ویرایش عکس ها به حساب می‌آید.وسعت این نرم افزار به حدی است که شما قادر خواهید بود هرچیزی که می‌خواهید را در قالب یک عکس درست کنید.می‌توانید بیابان را تبدیل به جنگ کنید.معجزه کنید و یک صورت پیر را به یک چهره جوان و شاداب تبدیل کنید و هزاران فعالیت و کارهای مختلف.فونت ها در فتوشاپ بسیار مهم هستند.در طراحی یک بنر تبلیغاتی یا یک اعلامیه رسمی یا هر چیزی که نوشته در آن به کار می‌رود اهمیت دارد.فونت فتوشاپ می‌تواند محتوای طراحی شما را چشم‌گیر کند.در سایت جی اف ایکس دانلود می‌توانید تمامی فونت های فتوشاپ و یا فونت هایی برای مراسمات خاص را دانلود کنید.به عنوان مثال برای کارت پستال های عروسی می‌توانید از دانلود فونت عروسی،حرفه ای موجود در سایت استفاده کنید.
سایت جی اف ایکس دانلود فونت برای فتوشاپ را مثل خوردن یک لیوان آب برای شما راحت کرده است.و شما به راحتی با چند کلیک می‌توانید هدف مورد نظر خود را پیدا کنید و برای اینک کار نیاز به گشتن در سایت های مختلف ندارید.

دانلود فونت انگلیسی


زیاد پیش می‌آید که استفاده از کلمات انگلیسی در طراحی ها لازم می‌شود.گاهی اوقات برای طراحی یک پوستر در سطح جهانی نیاز داریم از فونت انگلیسی استفاده کنیم.فونت های انگلیسی مانند فارسی دارای اشکال و طرح های مختلف می‌باشند.حتی می‌توان گفت از تنوع و تعداد بیشتری برخوردار هستند.فونت های بلااستفاده و سرسام آور در سایت های مختلف را رها کنید.دانلود فونت انگلیسی در سایت جی اف ایکس به راحتی امکان پذیر است و شما فونت های حرفه ای و جذاب را پیدا خواهید کرد.

دانلود فونت رایگان


در خیلی از سایت هایی که خدمات دانلود فونت را ارائه می‌دهند،فقط فونت های ساده و همه گیر رایگان هستند و برای فونت های پرمیوم یا خاص هزینه دریافت می‌کنند.سایت gfxdownload امکان دانلود فونت رایگان را برای شما برآورده کرده که تنها دغدغه شما طراحی شما باشد.

دقت در دانلود فونت


یک نکته دیگر که به نظر می‌رسد اهمیت بالایی دارد اما بسیار نادیده گرفته می‌شود دقت در دانلود فونت است.
اگر نگاهی گذرا به رایانه اهل طراحی و نوشتار بیاندازید با دریایی از فونت ها مواجه می‌شوید که اکثر آن ها خاک گرفته و بلا استفاده اند.وقتی همینطور دسته دسته بدون توجه به چیزی که نیاز داریم مشغول دانلود فونت های می‌شویم،ناخودآگاه به استفاده نکردن از آن ها رو می‌آوریم.آخرش هم از فونت های همیشگی و قدیمی استفاده می‌کنند.توجه داشته باشید فونت هایی را انتخاب و دریافت کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا هنگام انتخاب بتوانید گزینه های مختلف را از تعدادی کم اما با کیفیت انتخاب کنید.

معرفی چند فونت مناسب فارسی و انگلیسی


همانطور که قبلا اشاره کردیم فونت ها با توجه به هدف استفاده و خلاقیت هرکس متفاوت است به همین دلیل فونت های فراوانی وجود دارد قصد داریم به شما در دانلود فونت کمک کنیم و چند فونت معروف و کاربردی فارسی و انگلیسی را به شما معرفی کنیم:

فونت های فارسی در جی اف ایکس دانلود


در فونت های فارسی میتوان به B Mitra و B Nazanin برای نوشتار های رسمی،اعلامیه ها،مقالات درسی اشاره کرد.
فونت معروف Titr یک فونت ضخیم و بولد است که برای تیتر ها و قسمت های مهم نوشته استفاده می‌شود.
فونت B yekan ظاهری دیجیتالی تر از میترا و نازنین دارد و بیشتر در اسلایدها و پاورپوینت ها استفاده می‌شود.
فونت irannastaligh تقریبا معرف حضور همه ایرانی ها هست که در اشعار و جملات عربی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فونت رضوان با حالتی فانتزی و شکسته یک فونت معروف و مناسب برای طراحی های فانتزی و ساخت لوگوها می‌باشد.
اما فونت های انگلیسی:
فونت Circularبسیار کاربردی ساده ولی چشم نواز برای استفاده در سایت ها و صفحات مجازی
فونتLarish Neue فونتی با ظاهر امروزی و بسیار شیک که در سال 2019 از پر استفاده ترین فونت های جهان شناخته شد.
فونت Calibri که تقریبا یکی از معروف ترین فونت های انگلیسی است که شهرتش در قابل استفاده بودن برای تمام قالب ها می‌باشد. در صفحات اینترنتی بیشترین کاربرد را دارد.
فونت Futuraبا حالت فانتزی که دارد نظر هر چشمی را به خود جلب می‌کند.برای پوسترهایی با محتوای فانتزی و غیر رسمی کاربرد دارد.

آشنایی با فونت انگلیسی برای اینشات و فونت انگلیسی برای ادیت


فونت انگلیسی برای اینشات نیاز مبرم تمام کاربران نرم افزار مذکور است. از این نرم افزار اغلب برای ادیت فیلم استفاده می شود و در حال حاضر نیز یکی از پرکاربردترین نرم افزار های موجود در بازار است. اگز جزو افرادی هستید که تجربه و دانش زیادی در حوزه ادیت فیلم ندارید، به راحتی می توانید از این نرم افزار بهره ببرید. امروزه وب سایت های زیادی وجود دارند که اقدام به ارائه لینک دانلود فونت انگلیسی برای اینشات می کنند.
طراحان فیلم با دانلود فونت انگلیسی برای اینشات، می توانند زیبایی های بصری کلیپ های خود را افزایش دهند. لازم است که در نظر داشته باشید، فونت های فوق دارای فرمت OFT هستند. همچنین در مجموعه فونت های مذکور می توان انواع فونت های پرکاربرد چون فونت های مرتبط با بازی، لاکچری، وسترن کودکانه، بولد، دست نویس و ... را مشاهده نمود. از همین رو می توان بیان کرد که با استفاده از فونت فوق قادرخواهید بود ادیت های حرفه ای با ظاهری متنوع را ارائه دهید. در زمان دانلود فونت انگلیسی برای اینشات دقت نمایید که از پرطرفدار ترین فونت ها استفاده نمایید که خوانایی کامل را برای سایر افراد داشته باشند. در این صورت تاثیرگذاری فیلم ها بیشتر خواهد شد.
امروزه بسیاری افراد از گوشی ها و تبلت های اندرویدی برای تهیه کلیپ و ادیت آن استفاده می نمایند. از همین رو نیاز است تا اقدام به دانلود فونت انگلیسی برای اندروید گوشی های خود کنند تا مخاطبان بیشتری را سمت خود جلب نمایند. فونت ها دارای استایل ها و ظاهرهای مختلفی می باشند لذا می توانند به فیلم ها یا بنرهای شما زیبایی خیره کننده ای ببخشند. به عنوان یک ادیتور هر اندازه که مجموعه فونت های شما کامل تر باشد، راحت تر می توانید کارهای حرفه ای ارائه دهید. برای اینکه فونت انگلیسی برای ادیت تصاویر یا فیلم های خود انتخاب نمایید لازم است تا چند مورد را در نظر داشته باشید:

⦁ حوزه کاری بنر یا فیلم های خود را مشخص نمایید.
⦁ حجم فونت ها کم باشد و باعث سنگین شدن فیلم ها نشود.
⦁ فونت ها امکان تغییر استایل و رنگ داشته باشند.
⦁ دارای مجموعه متنوعی از طرح ها باشند که بتوان با آنها انتخاب های متنوع تری داشت.

به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که اگر می خواهید نوشتارهای نامحدود ایجاد نمایید، لازم است به انواع فونت ها دسترسی داشته باشید. البته توجه به این نکته نیز مهم می باشد که هر نرم افزار از یک سری فونت مخصوص استفاده می نماید. به عنوان یک طراح مهم است تا از بروز ترین و متنوع ترین فونت های انگلیسی و فارسی بهره ببرید.

فونت های انگلیسی زیبا،جدید و حرفه ای برای ادیت فیلم و عکس


به راستی که کاربردهای فونت انگلیسی بسیار زیاد می باشد.اگر شما تدوینگر فیلم هستید ، یا با نرم افزارهای حرفه ای مانند فتوشاپ ادیت عکس های مختلف را انجام میدهید حتما از اهمیت استفاده فونت های انگلیسی مناسب آگاهی کامل دارید.انتخاب فونت انگلیسی مناسب در ادیت عکس یا تدوین فیلم باعث حرفه ای تر شدن خروجی کار ما خواهد شد و باعث میشود مخاطب تحت تاثیر قرار گیرد.اگر کار طراحی قالب پست اینستاگرام را انجام میدهید ، یا نیاز به فونت انگلیسی برای ساخت تیزر تبلیغاتی توسط پروژه آماده پریمیر را دارید یا حتی قصد طراحی فایل های لایه باز فتوشاپ را دارید می توانید با انتخاب فونت مناسب زیبایی طراحی خودتان را چندین برابر افزایش دهید و سطح کاری خودتان را ارتقاء دهید.در این دسته بندی از سایت جی اف ایکس دانلود ، فونت های انگلیسی مختلفی برای شما در سایت قرار داده شده است که می توانید با تهیه اشتراک یا به صورت کاملا رایگان فونت های مورد نظر خودتان برای تدوین فیلم یا ادیت عکس را به صورت آپدیت روزانه از سایت دانلود نمایید.

بهترین فونت های انگلیسی برای استفاده در قالب های آماده پاورپوینت


آیا به دنبال بهترین فونت های انگلیسی پاورپوینت برای ارائه خود هستید؟ فونت ها نقش حیاتی در خوانایی و موفقیت کلی ارائه شما دارند و پاورپوینت چندین گزینه برای انتخاب دارد. فونت ها به چهار دسته اصلی تقسیم می شوند که عبارتند از: Serif، Sans Serif، Script و Decorative.
چه در حال ارائه طرحی به گروهی از سرمایه گذاران باشید، چه طرح بازاریابی خود را به نمایش بگذارید یا چه راه کارهایی برای افزایش فروش تیم خود درست کرده باشید، فونت ها به انتقال پیام شما کمک می کنند.شما می توانید با استفاده از فونت های انگلیسی مناسب طراحی قالب های پاورپوینت خودتان را به صورت زیبا تر و حرفه ای تر انجام دهید.اگر وقت طراحی قالب پاورپوینت را ندارید بهترین راه حل استفاده از بخش تم پاورپوینت جی اف ایکس دانلود می باشد.در تم های آماده پاورپوینت همه چیز برای شما مهیا می باشد حتی می توانید از فونت های مخصوص قالب استفاده کنید و در کمترین زمان پاورپوینت مورد نظر خودتان را ایجاد کنید.از فونت های معروف انگلیسی برای استفاده در طراحی پاورپوینت می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1- Verdana
2- Calibri
3- Palatino
4- Tahoma
5- Georgia
6- Gill Sans
7- Corbel
8- Segoe
9- Bentham
10- Montserrat

در بالا به معرفی 10 فونت انگلیسی مناسب برای استفاده در طراحی تم و قالب های پاورپوینت پرداخته شد.شما می توانید با توجه به نیاز خودتان جدیدترین و زیباترین فونت های انگلیسی را از دسته بندی فونت سایت جی اف ایکس دانلود به صورت رایگان و با اشتراک دریافت نمایید.

فونت انگلیسی مناسب برای استفاده در پروژه های افتر افکت


بی شک کاربردرهای فونت انگلیسی بسیار زیاد می باشد.همان طور که آگاه هستید در تمامی پروژه های افتر افکت از فونت های انگلیسی خاص و زیبایی استفاده شده که معمولا اسم آن ها در فولدر پروژه نوشته شده است و شما می توانید آن را از سایت مبدا دانلود نمایید.اگر برای طراحی پروژه های آماده افتر افکت یا ادیت پروژه آماده افتر افکت به فونت انگلیسی حرفه ای جدید و زیبا نیاز دارید می توانید از این قسمت سایت جی اف ایکس دانلود انواع مختلف فونت های انگلیسی برای تدوین فیلم را پیدا کنید و از آن ها استفاده نمایید.

فونت انگلیسی زیبا ابزاری مهم در دست طراحان


فونت انگلیسی زیبا یکی از مهم ترین انتخاب هایی است که هر طراحی باید به خوبی از عهده انجام آن برآید. گاهی انتخاب یک فونت زیبای انگلیسی در یک پوستر، میزان دیده شده آن را چندین برابر می کند. فونت ها می توانند منظور طراح را سریع تر و بهتر به بیننده القا کنند. همچنین استفاده از یک فونت قشنگ انگلیسی در یک متن ساده، تأثیر بیشتری بر خواننده آن خواهد گذاشت.

تأثیر انتخاب فونت های زیبای انگلیسی در پروژه ها


کاربران بر اساس پروژه ای که در حال انجام آن هستند، فونت ها را انتخاب می کنند. از تایپ نامه های ساده و کوتاه ورد گرفته تا ادیت فیلم ها و طراحی پوسترهای بزرگ خیابانی؛ انتخاب فونت درست و زیبا در همه این پروژه ها حیاتی است. مثلاً برای نامه های اداری از فونت های رسمی و خوانا و برای طراحی پوسترها از فونت های خاص که توجه بیشتری را جلب کند استفاده می گردد. انتخاب یک فونت انگلیسی زیبا در جای درست، مهارت مهمی برای طراحان به شمار می آید.

فونت انگلیسی زیبا و قشنگ

منابع دانلود فونت انگلیسی زیبا


دانلود فونت انگلیسی زیبا یکی از خدماتی است که سایت های مختلف امکان آن را برای کاربران فراهم کرده اند. اما نکته مهم این است که طراحان، فونت های با کیفیتی را دانلود کنند که بیشتر نرم افزارها آن را ساپورت کرده و کاربر به راحتی بتواند از آن استفاده کند. یکی از این منابع معتبر، سایت جی اف ایکس دانلود است که مجموعه کاملی از فونت های زیبای انگلیسی را به صورت دسته بندی مجزا ارائه کرده است.

معرفی بعضی از فونت های انگلیسی پرکاربرد


همان طورکه می دانید دنیایی از انواع فونت زیبا انگلیسی وجود دارد که به راحتی در دسترس است. اما بعضی از این فونت ها به دلیل سادگی و کارایی، کاربرد زیادی در نرم افزارهای مختلف دارند. از جمله فونت های Calibri و Circular در انگلیسی و Titr و B Nazaninدر فارسی. این فونت ها در فایل های ورد و پاورپوینت استفاده زیادی دارند و عموماً آن ها را بکار می گیرند. اما در پروژه های تخصصی طراحی مانند موشن گرافیک انتخاب فونت کاری بسیار مهم تر بوده و باید در انجام آن وسواس بیشتری به خرج داد. فونت های RBNo2، Chunk Five، Abraham Lincoln، Nexa ، Geo Sans Light، liberator و governor نمونه های خوبی برای این قبیل پروژه هاست. کاربران می توانند برای دریافت انواع فونت انگلیسی زیبا آنلاین اقدام کنند.

آیا می توان از هر فونتی برای نوشتن استفاده کرد؟


تعداد فونت های انگلیسی بسیار زیاد است. اگر از نرم افزار word استفاده می کنید کافی است تا به قسمت فونت ها نگاهی بیندازید. تعداد فونت ها بسیار نامحدود می باشد و علاوه بر این شما می توانید به تعداد نامحدودی فونت جدید دانلود نمایید. اما آیا استفاده از تمامی آنها مجاز است؟. آیا می توان بر اساس میل و سلیقه هر فونتی که دلخواه است را دانلود نمود و از آن استفاده کرد؟. قطعا پاسخ به این سوال منفی است. چراکه استفاده از فونت مانند هر امر دیگری به دلیل نیاز دارد.
بعضی از فونت ها مناسب نوشتن کتاب هستند. بعضی از فونت ها مناسب تهیه تیتراژ می باشند. از بعضی فونت ها می توان برای استفاده کردن در کارهای گرافیکی بهره برد و بعضی دیگر برای استفاده در نوشته های رسمی مانند نامه های اداری، ایمیل و ... مناسب تر می باشند.
حقیقت امر این است که فونت ها بایستی احساسات نویسنده را به مخاطب انتقال دهند. از طرف دیگر لحن آنها باید به گونه ای باشد که خواننده کلمات را به صورت پویا و زنده احساس نماید. لازم به ذکر است که یک متن علاوه بر تمامی اینها باید قادر باشد تا حوزه تخصص مورد نظر را نیز القا کند. فونت ها المان های بصری هستند و به شیوه بصری درک می شوند از این رو لازم است تا در رابطه با استفاده از همه ی اینها دقت لازم را مبذول نمود.
استفاده از وب سایت هایی که فونت های متعددی را ارائه می دهند در راه رسیدن به این مهم اثرگذار می باشند. ما به شما پیشنهاد می دهیم که فونت انگلیسی را از وب سایت هایی دانلود نمایید که تنوع بیشتری را در این باره ارائه می دهند. وب سایت جی اف ایکس دانلود یک نمونه ی مهم در این رابطه می باشد.


فونت انگلیسی مناسب می تواند به ارتقا اثر کمک کند


قبل تر گفتیم که استفاده تصادفی از فونت اشتباه است. جدا از آن نویسنده باید توجه داشته باشد که فونت مناسب می تواند او را سریع تر به هدفی که مورد نظر می باشد برساند. به عنوان مثال به واژه های خون و شمشیر توجه کنید. فرض را بر این می گذاریم که قصد داریم این دو واژه را بر روی پوستر بنویسیم. این دو واژه اندکی خشونت را در خود دارا می باشند. از اینرو برای نوشتن کلماتی از این دست بایستی از فونت های بولد یا فونت های گوشه تیز استفاده نمود.
رنگ فونت نیز المان مهم دیگری است که بایستی در رابطه با انتخاب آن دقت کرد. در سوی دیگر نامه های اداری نیز مثال خوبی هستند. فونت های رسمی با سایز مناسب بهترین آیتم برای استفاده در این باره می باشند. کما اینکه چنانچه شما برای نوشتن نامه اداری یا هر متن رسمی دیگر از فونت های غیر رسمی استفاده کنید احتمال دارد که نامه شما به آن اندازه که لازم است جدی گرفته نشود. لذا دقت در انتخاب فونت انگلیسی بسیار اهمیت دارد.


بهترین فونت انگلیسی برای اینشات


اگر به کار ویرایش ویدیو مشغول هستید دانلود فونت انگلیسی جدید یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام دهید. اینشات یک نرم افزار ویرایش ویدیو است که هم افراد حرفه ای و هم افراد مبتدی می توانند از آن استفاده کرده و با کمک آن ویدیوهای مورد نظرشان را به بهترین شکل ممکن ادیت کنند. برای دانلود فونت انگلیسی اینشات شما می توانید به وب سایت جی اف ایکس دانلود مراجعه کرده و بهترین فونت انگلیسی لاتین را دانلود نمایید و در ویدیوهای خودتان از آن استفاده کنید. شما با سر زدن به این وب سایت می توانید فونت های فانتزی، فونت های رسمی، فونت های ظریف، فونت های بولد و هر فونتی که مورد نظرتان می باشد را دانلود کنید.

آیا استفاده کردن از Font روش پیچیده ای دارد؟


اگر تا به حال فونت انگلیسی دانلود نکرده اید و تمایل دارید تا از فونت های جدید استفاده کنید باید به شما بگوییم که دانلود کردن آن به هیچ عنوان سخت نیست. تنها کافی است تا به وب سایت gfxdownload مراجعه کرده و فونت دلخواه را انتخاب نمایید. پس از آن لازم است تا فونت را به نرم افزار مورد نظر وارد کرده و به راحتی از آن استفاده نمایید.
ما به تعداد نامحدود فونت انگلیسی زیبا داریم. دانلود تنها راه استفاده کردن از آنها می باشد. برای انجام این مهم باید به وب سایت های تخصصی و معتبر دانلود فونت انگلیسی مراجعه نمود.

دریافت فونت انگلیسی زیبا از سایت جی اف ایکس دانلود


برای نوشتن یک نامه رسمی یا حتی نوشتن یک مقاله، به یک فونت مناسب، نیاز می باشد. علاوه براین کارهایی همچون طراحی و گرافیک نیز جهت انجام، نیازمند استفاده از فونت های مشخص می باشند. فونت انگلیسی یکی از فونت هایی است که جهت انجام تمامی این امور مورد استفاده قرار گرفته و از این رو اهمیت بالایی دارد. طراحی پوستر یکی از مهمترین کارهایی است که با استفاده از فونت های انگلیسی صورت می گیرد. اکنون سایت جی اف ایکس دانلود به عنوان اختصاصی ترین سایت فونت انگلیسی به شما کمک می کند تا بتوانید به سرعت فونت زیبای انگلیسی را دانلود کرده و با تکیه بر آن به اهداف کاری تان، جامه عمل بپوشانید.

توجه به اصول مهم در انتخاب فونت هنگام طراحی


فونت انگلیسی قشنگ نه تنها می تواند یک طراحی زیبا و کاربردی را شکل دهد، بلکه در حصول نتایج دیگر نیز موثر خواهد بود. اگر به درستی از فونت انگلیسی در طراحی ها استفاده کرده و استانداردها را لحاظ فرمایید، قطعا به نتیجه مطلوب و مورد انتظار دست خواهید یافت. اگر طرح گرافیکی شما علاوه بر تصویر دارای مجموعه ای از نوشته هاست، می بایست پیش از هر چیز، تمرکز خود را روی انتخاب فونت بگذارید. اگر قواعد را رعایت کنید، بی شک تاثیر فونت انگلیسی بر جذب مخاطب (مشتری) را نیز خواهید دید. این موضوع، بیشتر در خصوص طرح های تبلیغاتی، صدق می کند. در ادامه به اصول مهم مربوط به استفاده از فونت که می بایست به آنها در طراحی توجه فرمایید، اشاره خواهیم کرد:

مشخص نمودن هدف


مشخص کردن هدف می تواند تاثیر بسزایی در انتخاب درست فونت انگلیسی هنگام طراحی داشته باشد. مثلا اگر تصمیم به طراحی برای یک باشگاه ورزشی دارید، می بایست به فونت های سخت، توجه ویژه داشته باشید. همچنین یک طرح گرافیکی مختص یک شرکت مهاجرتی، نیازمند فونت انگلیسی بدون گوشه خواهد بود. اگر فونت انتخابی، غیر مرتبط با هدفتان باشد، قطعا نتیجه تمام تلاش و زحماتتان، بیهوده خواهد داد.

خوانایی


به نظر شما یک فونت انگلیسی خوانا، بیشتر مخاطب را جذب می کند یا فونتی که به هیچ وجه خوانا نیست؟! قطعا پاسخ شما گزینه اول است. برای مثال اگر قرار است برای تیترها فونت انگلیسی انتخاب کنید، باید فونت سایز بزرگ را انتخاب کرده تا توجه مخاطب را از این طریق جلب کنید. اگر تیتر مورد نظر استاندارند نباشد و خوانایی لازم را نیز نداشته باشد، هیچ موفقیتی در جذب مخاطب نداشته و همه این تلاش ها مانند آب در هاون کوبیدن خواهد بود.

توجه به قالب و ترازبندی


قالب بندی استاندارد را در هنگام استفاده از فونت فراموش نکنید. برای صفحات بزرگ باید از فونت هایی به همین اندازه استفاده کرده و برای صفحات کوچک نیز مجاز به استفاده از فونت های سایز کوچک خواهید بود. ترازبندی نیز درست به اندازه قالب بندی اهمیت دارد. جاستیفای، نام دیگر این عبارت است که به چیدمان درست خطوط و پاراگراف ها در یک صفحه اشاره دارد.

فونت رایگان، همین حالا در دسترس شماست


سایت جی اف ایکس دانلود، فرصتی مناسب جهت دانلود فونت رایگان انگلیسی را برای شما عزیزان فراهم کرده است. در این سایت می توانید انواع فونت خارجی و متنوع از قبیل Bebas Neue، Abraham Lincoln، Merriweather، RBNO2، Talk Dark and Handsome و مجموعه بزرگی از سایر فونت های انگلیسی و پرکاربرد را دانلود و دریافت نمایید. هر یک از این فونت ها در موقعیت های مختلف مورد توجه قرار گرفته و اموری همچون طراحی را تبدیل به یک کار مهیج و دوست داشتنی برای شما خواهند کرد.

بهره مندی از خدمات گسترده در صورت عضویت در سایت


در ضمن شما می توانید از طریق عضویت در سایت جی اف ایکس دانلود، علاوه بر دانلود فونت خفن انگلیسی، از خدمات دیگر سایت نیز به صورت رایگان بهره مند شوید. خدماتی که همگی جهت سهولت کار شما در اختیارتان قرار گرفته و همراه با بهترین کیفیت می باشند. این خدمات به سرعت منتقل گشته و حتی دانلود فونت لاتین یا انگلیسی نیز در کسری از دقیقه صورت خواهد گرفت.

خرید فونت از جی اف ایکس دانلود


با خرید فونت انگلیسی می توانید طرح های گرافیکی جذاب و منحصر به فردی داشته باشید. فونت های انگلیسی در سبک ها و اندازه های مختلفی ارائه می شوند و شما می توانید برای هر پروژه، فونت مناسب آن را پیدا کنید.
پیش از سفارش فونت انگلیسی، باید نوع فونت مورد نیاز خود را مشخص کنید؛ مثلا به دنبال فونت Serif یا Sans Serif هستید و یا اینکه قصد خرید فونت های کلاسیک و یا مدرن را دارید. پس از انتخاب فونت، مورد بعدی انتخاب سبک فونت است. سبک های فونت شامل فونت رسمی، غیررسمی، صاف، فانتزی و ... است که هر کدام از آنها جذابیت های خود را دارد.
مهم ترین موضوع پس از انتخاب فونت، اعتبار سایت دانلود فونت انگلیسی از لحاظ قانونی بودن و کیفیت است؛که با خرید فونت از جی اف ایکس دانلود، می توانید با اطمینان خاطر نسبت به دانلود فونت انگلیسی حرفه ای اقدام کنید.
از مزیت دیگر این سایت اینکه پک های فونت در رابطه با موضوعات مختلف نامگذاری شده است و شما می توانید برای استوری و یا هر مناسب از فونت مرتبط و مخصوص آن استفاده کنید. اینکار انتخاب را برای شما راحت و سریع تر کرده است.

معرفی بهترین سایت های خرید فونت انگلیسی


اگر به دنبال بهترین سایت های خرید فونت انگلیسی هستید؛ در ادامه ای مطلب از سایت جی اف ایکس دانلود، چندین سایت برتر خارجی را به شما معرفی می کنیم :
Adobe Fonts : یکی از پرطرفدارترین سایت های خرید فونت انگلیسی است که مجموعه ای گسترده از فونت های انگلیسی را ارائه می دهد و شما می توانید آنها را به صورت رایگان و یا اشتراکی دریافت کنید. فونت های سایت Adobe Fonts کیفیت بالایی دارد و با بیشتر نرم افزارهای طراحی نیز سازگاری دارد.
Google Fonts : نمونه دیگر از سایت ها برای دانلود پک فونت انگلیسی است که طیف بالایی از فونت های انگلیسی رایگان را ارائه می دهد. همچنین فونت هایی که از طریق سایت Google Fonts خریداری می شود، از کیفیت بالایی برخوردار است و با هر برنامه ای که کار می کنید می توانید از این فونتها استفاده کنید.
FontShop : اگر به دنبال یک سایت تخصصی برای سفارش فونت انگلیسی هستید؛ این سایت فونت های انگلیسی تجاری زیادی را ارائه می دهد که توسط طراحان حرفه ای طراحی شده است.
MyFonts : سایتی است که فونت های انگلیسی تجاری ارائه می دهد و همچنین می توانید برای دانلود فونت انگلیسی رایگان و اشتراکی اقدام کنید. فونت هایی که در وبسایت MyFonts ارائه شده اند، همگی کیفیت بالایی دارند و با تمامی نرم افزارهای گرافیکی و طراحی سازگاری دارند.
The League of Movable Type : وبسایت حرفه ای برای خرید فونت انگلیسی است و فونت های انگلیسی مدرنی را ارائه می دهد که توسط طراحان حرفه ای و جوانی طراحی شده است. فونت های این سایت را می توانید برای تمام موارد گرافیکی و چاپ استفاده کنید.
ما سعی کردیم تا بهترین سایت های دانلود رایگان و اشتراکی فونت انگلیسی را به شما معرفی کنیم. اما در سایت جی اف ایکس دانلود که یک سایت فارسی زبان هم هست شما می توانید به راحتی و با خیال راحت برای خرید انواع فونت انگلیسی اقدام کنید.

دانلود فونت برای اکسل و ورد


فونت های انگلیسی معرفی شده در سایت جی اف ایکس دانلود را می توانید برای اکسل و ورد نیز استفاده کنید؛ اما قبل از سفارش و دانلود فونت حتما بررسی کنید که ایا فونت با سیستم شما سازگار می باشد یا خیر. پس از طی کردن مراحل خرید و دانلود فونت باید آن را در سیستم خود نصب کنید. برای نصب فونت در ویندوز باید مراحل زیر را طی کنید :
وارد کنترل پنل شوید.
گزینه "Appearance and Personalization" را انتخاب کنید.
سپس گزینه Fonts را انتخاب کنید.
بر روی فونت مورد نظر خود کلیک راست کنید و Install را انتخاب کنید. در این مرحله نصب فونت کامل شده است و شما می توانید از آنها در اکسل و ورد استفاده کنید. اما برای اینکه چطور داخل اکسل و ورد از فونت استفاده کنید، باید وارد سربرگ Home شوید و در گروه Font، بر روی گزینه Font کلیک کنید و در آخر فونت دلخواه خود را انتخاب کنید.
اگر برای سفارش آنلاین فونت، نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید کارشناسان سایت جی اف ایکس دانلود در اختیار شما هستند.
مشاهده بیشتر

سئوالات متداول در مورد فونت ها

فونت های رایگان را از کجا دریافت کنیم؟

فونت ها در طراحی های مختلف بسیار مورد استفاده قرار میگیرند از این رو انتخاب فونت مناسب و با کیفیت به زیبایی طراحی ما کمک بسیار زیادی می کند.شما می توانید در جی اف ایکس دانلود انواع فونت های مختلف برای فتوشاپ،فونت های انگلیسی و فارسی را به صورت رایگان دریافت و دانلود کنید.

فونت های فتوشاپ و انگلیسی جدید

جی اف ایکس دانلود یکی از معتبرترین سایت ها با سابقه چندین ساله در زمینه دانلود فونت های مختلف فتوشاپ و فونت های انگلیسی می باشد از این رو با خیال راحت می توانید فونت های فتوشاپ را از دسته بندی مربوطه دانلود نمایید.