خرید و دانلود عکس از شاتر استوک و ادوب استوک

قالب های آماده فتوشاپ

دانلود طرح لایه باز فتوشاپ برای تمام رشته ها


به دنبال دانلود طرح لایه باز فتوشاپ در چه زمینه ای هستید؟ متنوع ترین دسته بندی برای انواع فایل های لایه باز را در کجا می توان پیدا کرد؟ اگر عکاس هستید، می توانید طرح های لایه باز psd فتوشاپ برای کادر بندی و ادیت عکس ها، اگر معمار هستید می توانید طرح های لایه باز شیت بندی و پرزانته برای ارائه ی طرح های توجیهی و سه بعدی مختلف و اگر گرافیست هستید، می توانید فایل های بنر تبلیغاتی لایه باز و طراحی کارت ویزیت را دانلود کنید. خلاصه که می توان گفت جی اف ایکس دانلود بزرگترین مرکز دانلود طرح لایه باز فتوشاپ در زمینه های مختلف است. برای دانلود این فایل ها کافیست به قسمت جستجو بروید و آنچه که می خواهید را در دانلود طرح لایه باز فتوشاپ دنبال کنید. و اما چرا این روزها مخاطبان قالب فتوشاپ زیاد شده اند؟ شاید بارها برای خود شما نیز اتفاق افتاده باشد، که به طور سریع و فوری نیاز به یک تمپلیت فتوشاپ خاص داشته اید تا ایده های خود را سریع وارد آن کنید. تمام آنچه که می خواهید این است که هرچه سریع تر کار خود را به انجام برسانید. گاه نمی توان ساعت ها وقت را صرف لایه بندی و ایجاد رنگ بندی و تنظیمات فایل های فتوشاپ کرد. ما در اینجا هزاران راه برای دانلود طرح لایه باز فتوشاپ میسر کرده ایم تا بتوانید کارهای خود را سریع تر و با کیفیت بهتر ارائه دهید. البته در دانلود طرح لایه باز فتوشاپ مزیت ها و معایب خاصی وجود دارد که در کنار هر کدام از اینها، راهنمای به کار بردن این تمپلیت های فتوشاپ و کار کردن با قسمت های مختلف را نیز برای شما شرح خواهیم داد. 

فایل لایه باز فتوشاپ یعنی چه؟


بگذارید اول در مورد فایل لایه باز به شما توضیحی ارائه دهیم. در این نوع فایل ها شما به راحتی می توانید تنظیمات و المان ها و قسمت های مختلف آن را ویرایش و عوض کنید. می توانید عکس های پیش فرض آن را بردارید و عکس ها و یا متن های مورد نظر خود را وارد کنید. حال می توانید تیرگی، روشنی و تم رنگ ها را مطابق با آنچه می خواهید تغییر دهید. به همین راحتی می توانید با دانلود طرح لایه باز فتوشاپ، طرح ها و ایده های خود را وارد کار کنید. در کنار اینها، افرادی که احساس می کنند این فایل های لایه باز قدرت خلاقیت را محدود می کند، اشتباه می کنند، همه چی دست خود شماست، دست شما تماما در طراحی باز است. می توانید بخش هایی را حذف و بخش های را اضافه کنید. اتفاقا این فایل های تمپلیت آماده فتوشاپ به شما کمک می کنند تا راحت تر به آنچه می خواهید برسید. 

دانلود psd


مسئله ای که در بسیاری از مراکز و وبسایت های ارائه خدمات دانلود طرح لایه باز فتوشاپ رعایت نمی شود این است که برای شما امکان دانلود psd وجود ندارد. شما فایل هایی خراب و بدون کاربرد دانلود خواهید کرد. برای همین باید حتما پسوند فایل دریافتی خود را چک کنید. تمامی فایل های دانلود طرح لایه باز فتوشاپ در اینجا با پسوند psd مخصوص نرم افزار گرافیکی قدرتمند فتوشاپ است. این نوع پسوند این امکان را به کاربر می دهد که هر زمان که آن فایل را باز کرد، آخرین تغییراتی که در داده است را ببیند و کار خود را ادامه دهد. در دانلود طرح لایه باز فتوشاپ این پسوند است که به شما امکان به اشتراک گذاشتن فایل های فتوشاپ را می دهد. آیا می دانستید که می توانید به اندازه ی 2 گیگابایت حجم در فایل فتوشاپ psd ذخیره کنید. این حجم به راستی زیاد است و کارهای سنگین طراحی و پرزانته در فتوشاپ شاید هیچگاه به این مقدار نرسد. پس با خیال راحت به کار کردن بر روی فایل های لایه باز بپردازید و هر جا برایتان جای سوال داشت، با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

فایل های لایه باز فتوشاپ کجا به کار می آید؟


مخاطبان ما که روزانه از خدمات ما بهره می برند، شامل طیفی از طراحان، دانشجویان، گرافیست ها، معمار ها و مراکز خدمات چاپ می باشند. شما فرض کنید در یک مرکز تبلیغاتی مشغول به کار شده اید، روزانه تعدادی سفارش دارید، در زمان کوتاه قادر نخواهید بود، طراحی خوبی برای تمام آنها انجام دهید. در همین جاست که کتابخانه ی دانلود طرح لایه باز فتوشاپ ما به کمک شما می آید و می توانید در زمان کم طرح های متفاوت و زیبایی برای کاربران خود طراحی کنید. یا اینکه فرض کنید شما دانشجو هستید و برای ارائه ی طرح و کارهای مختلف خود به یک محیط گرافیکی با پتانسیل بالا نیاز دارید، در اینجا به راحتی می توانید به صدها فایل لایه باز باکیفیت دسترسی داشته باشید. در هر جایی که زمان ارزش داشته باشد، دانلود طرح لایه باز فتوشاپ نیز اهمیت دارد. اما از کجا بدانیم که فایل های لایه باز دانلود شده، آیا کیفیت لازم را دارد یا نه؟

ویژگی های طرح لایه باز فتوشاپ با کیفیت


وبسایت های زیادی به ارائه خدمات دانلود طرح لایه باز فتوشاپ مشغول هستند اما شما باید حتما در انتخاب خود هوشمندانه عمل کنید تا بهترین فایل دستتان بیاید. فایل های مناسب چند ویژگی مهم دارند:

• طرح های آنها حرفه ای است. از خرید و دانلود طرح لایه باز فتوشاپ تکراری خودداری کنید. 
• تنوع در طرح ها بسیار مهم است: تنوع اساس ایجاد خلاقیت و کسب رضایت مشتری است. پس حتما به میزان تنوع در وبسایت ارائه دهنده دقت کنید. 
• قیمت های خرید باید کاملا منصفانه باشد. برای آگاهی از مناسب ترین و جدیدترین قیمت ها می توانید با مشاوران ما در تماس باشید. 
• در کمتری زمان ممکن به فایل ها دسترسی پیدا کنید. 
• در کنار اینها، مرکز ارائه دهنده خدمات بهتر است که پشتیبانی پس از خرید و پاسخگویی مناسب داشته باشد. 
• نمایی از کلیت قالب، قبل از دانلود طرح لایه باز فتوشاپ psd برای شما به نمایش گذاشته شده باشد.
• در صورت راضی نبودن و یا داشتن هرگونه سوال بتوانید به راحتی با وبسایت ارائه دهنده فایل ها ارتباط بگیرید. 

دانلود psd لایه باز فتوشاپ


به دنبال دانلود psd لایه باز فتوشاپ چه فایلی هستید. در این وبسایت امکان دانلود طرح لایه باز فتوشاپ در دسته بندی های زیر برای شما مهیا شده است.

• فایل لایه باز کارت ویزیت: یکی از پرتقاضاترین فایل های لایه باز ما، دسته بندی لایه باز کارت ویزیت است. هر کسب و کار و حرفه ای به یک کارت ویزیت نیاز دارد. در اینجا شما می توانید یک دسته بندی متنوع از کارت ویزیت های لایه باز را دانلود کنید. طرح های این دسته بندی از تنوع زیادی برخوردار است و تماما توسط طراح های حرفه ای آماده سازی شده است. این فایل ها را دانلود کنید و بر حسب نیاز مشتری و نوع حرفه ی او تغییرات مناسب را در فایل ایجاد کنید. 

• دانلود طرح لایه باز فتوشاپ بنر تبلیغاتی: بنرهای مناسبتی، بنرهای اطلاع رسانی، بنرهای تبلیغاتی و غیره را نیز می توانید در بخش دانلود طرح لایه باز فتوشاپ دریافت کنید. اندازه ی این بنرها در قطع های متفاوت است و شما طرح های مختلف آن را می توانید دریافت کنید و در قسمت ویرایش به وارد کردن ایده های خود بپردازید.

• کاتالوگ و بروشور لایه باز: این نوع کارها را عمدتا فروشگاهها و شرکت ها به شما سفارش خواهند داد. برای آنها تحویل در سریع ترین زمان ممکن بسیار مهم است. اگر شما نتوانید کار آنها را خیلی سریع به آنها تحویل دهید، سراغ فرد دیگری خواهند رفت. پس حتما در دانلود طرح لایه باز فتوشاپ کاتالوگ و بروشورهای متنوع و بسیار شیک را نیز دریافت کنید. تمام سعی بر این بوده است که بتوانید برای تمام مشاغل و موضوعات، فایل لایه باز مناسب را دریافت کنید. 
• دانلود طرح لایه باز فتوشاپ تراکت لایه باز: اگر به دنبال دانلود طرح لایه باز فتوشاپ تراکت های حرفه ای و شیک هستید، می توانید انواع آنها را به صورت آماده دریافت کنید. امروزه کم نیستند کسانی که برای تبلیغات خود به دنبال استفاده و بهره گیری از تراکت های رنگی و یا سیاه و سفید هستند. 
• فاکتورهای لایه باز: بسیاری از شرکت های خوش ذوق و هوشمند برای کسب و کار خود به دنبال طرح فاکتور مخصوص خود هستند. اصلا جای نگرانی نیست. شما می توانید در بخش دانلود طرح لایه باز فتوشاپ، فایل های psd لایه باز فاکتور دریافت کنید و به راحتی آن را آنطور که دلتان می خواهد ویرایش کنید. 
• تقویم های لایه باز: از دیگر فایل های psd لایه باز آماده در gfxdownload دانلود، فایل های آماده طراحی تقویم است. هر سال جدید که آغاز می شود بسیاری نهادها، آموزشگاهها، فروشگاهها و ادارات به دنبال فایل تقویم با لوگو و طرح خاص خودشان هستند. در اینجا این امکان برای شما فراهم شده است که به راحتی بتوانید به فایل های آماده طرح های شیک و زیبای تقویم دسترسی داشته باشید. در مورد طراحی و ارائه ی تقویم ها باید حواستان به دو موضوع باشد. یکی زمان انتشار تقویم و دیگری نوع طرح آن. ما در طرح تقویم کار شما را راحت کرده ایم. با دانلود طرح لایه باز فتوشاپ تقویم می توانید خیلی راحت طراحی خلاقانه ای داشته باشید. در مورد زمان انتشار بهتر است که نیمه ی اول اسفند، طرح تقویم ها آماده باشد تا آنها را پخش کنید و مردم آنها را تهیه کنند. 
• دانلود طرح لایه باز فتوشاپ آگهی ترحیم لایه باز فتوشاپ: نیازی به رنگ و لعاب و طراحی خیلی حرفه ای برای آگهی های ترحیم نیست. شما یک خبر ناراحت کننده را به عزیزان و آشنایان فرد متوفی می دهید، پس به آگهی های ساده و مناسب نیاز دارید. در اینجا می توانید طرح های لایه باز آگهی ترحیم را دانلود کرده و در صورت نیاز مشتری ها، به سرعت فایل را ویرایش و به آنها تحویل دهید. تغییرات اندکی در این فایل ها مورد نیاز است. در صورتی که اگر بخواهید از اول طراحی و دیزاین کنید ساعت ها طول خواهد کشید. 
• دانلود طرح لایه باز فتوشاپ منو لایه باز غذا: خودمان هم فکر نمی کردیم، دانلود طرح لایه باز فتوشاپ منوهای غذا، انقدر طرفدار داشته باشد. امروزه هتل ها، رستوران ها، غذاخوری ها و غیره برای بخش آشپزخانه ی خود به دنبال منوی زیبا و اشتها آور هستند. برای همین ما در اینجا طرح های بسیار شیک و جذابی از منو لایه باز فتوشاپ برای شما آورده ایم که به راحتی می توانید برای رستوران های مختلف با لوگوهای مختلف آن را همسان سازی کنید. 
• طراحی لوگو با فایل های لایه باز gfxdownload: اگر طراحی لوگو انجام داده باشید، متوجه شده اید که برای این کار به آیکون ها و ریزه کاری های خاصی نیاز دارید که کشیدن و درآوردن آنها زمان زیادی را از شما می گیرد. در اینجا شما می توانید طراحی لوگو لایه باز psd ما را دانلود کنید و کار خود را راحت تر انجام دهید. 
• دانلود لایه باز درختان و گیاهان: احتمالا بارها تجربه کرده اید که برای ادیت کردن یک عکس یا انجام پست پردواکشن به آبجکت هایی مانند گیاهان و درختان نیاز داشته اید. ما در دانلود طرح لایه باز فتوشاپ یک لیست از بهترین و با کیفیت ترین فایل های لایه باز درختان و گیاهان را برای شما تدارک دیده ایم که به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید. 

علاوه بر موارد بالا، بسیاری طرح های لایه باز با متنوع ترین دسته بندی در جی اف ایکس دانلود برای شما ارائه شده است که کافیست در قسمت دانلود طرح لایه باز فتوشاپ آنچه که می خواهید را جستجو کنید و آن را دانلود کرده و کار خود را آغاز کنید:

• طرح لایه باز چتر: طرحی زیبا که به راحتی می توانید ایده های زیبایی از آن را اجرا کنید.
• طرح لایه باز استوری اینستاگرام: طرح های بسیار کاربردی و مناسب برای اینستاگرام
• طرح لایه باز بوم نقاشی: یک طرح بسیار خاص و زیبا که می توانید در موضوعات مختلف آن را به کار ببرید.
• طرح لایه باز کارت دعوت: کارت های دعوت به مناسبت های مختلف را به راحتی می توانید در کمتر از یک ساعت طراحی کنید.
• المنت ها و لوگوهای عروسی: در مراکز ارائه ی خدمات تصویربرداری و مراسم عروسی بسیار به این المنت ها نیاز پیدا خواهید کرد.
• طرح لایه باز آلبوم برای فتوشاپ و ایندیزاین: طرح های به روز و جدید را برای نرم افزارهای گرافیکی ایندیزاین و فتوشاپ را به راحتی دانلود کنید. 
• بنرهای لایه باز با موضوع عکاسی: دانلود طرح لایه باز فتوشاپ عکاسی برای ایجاد افکت های زیبا در تصاویر گرفته شده
• طرح لایه باز مخصوص زیبایی و آرایشگاه: طرح های شیک و کاربردی برای آرایشگاههای مردانه و زنانه
و صدها فایل لایه باز فتوشاپ با موضوعات و زمینه های کاری دیگر در دانلود طرح لایه باز فتوشاپ

نحوه ی کار با فایل های لایه باز


طریقه ی کار کردن با فایل های لایه باز چگونه است؟ بعد از دانلود طرح لایه باز فتوشاپ چکار باید کرد؟ این سوالی که بسیاری از مخاطبان ما برای مرحله ی ادیت کردن فایل های لایه باز از ما می پرسند. در اینجا به طور اصولی شما را با نحوه ی ادیت کردن فایل لایه باز فتوشاپ آشنا می کنیم. اگر فایلی که دانلود کرده اید پسوند psd دارد که باید حتما آن را با برنامه ی فتوشاپ باز کنید. نرم افزار را فعال کنید و از منوی file گزینه ی open را بزنید. در این پنجره می توانید فایل مورد نظر که دانلود کرده اید را وارد محیط فتوشاپ کنید، البته می توانید از میانبر Ctrl + O نیز برای دسترسی سریع تر استفاده کنید. 
حال فایل لایه باز مورد نظر را وارد محیط کرده اید. اگر می خواهید متن ها را ویرایش کنید ابزار move tool را به کار ببرید. این ابزار در منوی سمت چپ قرار دارد و یا کلید V را بزنید. سپس بر روی هر کدام از متن ها که کلیک کنید، یک منو باز می شود. در اینجا می توانید متن جایگزین خود را تایپ کنید. در سمت راست، لایه های فایل فتوشاپ را می بینید که نامگذاری شده اند. برای روشن و خاموش کردن هر لایه می توانید علامت چشم کنار آن را بزنید. برای آموزش های مبتدی تا پیشرفته ی فتوشاپ نیز می توانید به بخش آموزش فتوشاپ ما مراجعه کنید تا طرز کار کردن را به آسانی یاد بگیرید. 

قالب فتوشاپ


دانلود طرح لایه باز فتوشاپ در قالب فتوشاپ آماده و فایل باز از زمانی وارد بازار کار شد که بسیاری از طراحان و گرافیست ها برای اجرای طرح های خود زمان زیادی را باید پای کار می گذاشتند. درحالیکه، تقاضا برای طرح ها روز به روز در حال گسترش بود و کارفرماها کارهای خود را در مدت زمان کوتاهتری لازم داشتند. در این راستا و برای راحت کردن کار طراحان و کارکنان این عرصه، فایل های لایه باز به دسترسی همه درآمد تا راحت تر بتوان ایده ها را وارد کرد. این فایل های لایه باز طیف وسیعی از مخاطبان را در برمی گیرد. از تمام افراد آماتور و حرفه ای می توانند از کتابخانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ جی اف ایکس دانلود بهره ببرند. اگر به صفحه ی مجازی بسیاری از طراحان و فعالان حوزه ی چاپ سر بزنید، می بینید که کارهای زیادی را بر اساس یک بیس و پایه ی خاص به مشتری های خود تحویل داده اند. در این بازار زمانی موفق هستید که بتوانید کارهای باکیفیت خود را سریع به مشتری ها و کاربران ارائه دهید، وگرنه به زودی از دور رقابت خارج خواهید شد. 
گاهی اوقات نمی توان برای کارهای گرافیکی و طراحی، طراح استخدام کرد. از طرفی هزینه های طراحی توسط افراد حرفه ای بالاست و از طرفی تعداد طراح های کاربلد نیز زیاد نیست. چرا خودتان این کارها را انجام ندهید!؟ شما با دانلود طرح لایه باز فتوشاپ به راحتی می توانید از پس طراحی انواع کارهای گرافیکی از جمله بنرها، وپوسترها، شیت ها، کارت ویزیت ها و غیره بر بیایید. قالب فتوشاپ دقیقا برای همین است. استفاده از این فایل های آماده لایه باز چند مزیت مهم را برای شما به دنبال دارد:

• صرفه جویی در زمان: تنها وقتی که صرف خواهید کرد برای ادیت کردن لایه ها و وارد کردن اطلاعات مورد نظر طرح جدید است. 
• صرفه جویی در هزینه: مشتری های شما مقدار بسیار کمتری پول را به شما می پردازند، پس با دانلود طرح لایه باز فتوشاپ، شما مشتری های بیشتری را خواهید داشت.
• اطمینان خاطر از رنگ بندی و تنظیمات: تمام تنظیمات و لایه بندی ها در دانلود طرح لایه باز فتوشاپ psd در وبسایت ما کاملا حرفه ای و شسته رفته است و شما می توانید با خیال راحت به کارهای خود بپردازید. 

معایب فایل های لایه باز و قالب های فتوشاپ


البته دانلود طرح لایه باز فتوشاپ و کار کردن با انواع تمپلیت فتوشاپ معایب خاص خود را نیز دارد که در ادامه آنها را برایتان بازگو خواهیم کرد: 

• شبیه شدن استایل بسیاری از کارها: این یکی از اصلی ترین نگرانی های تمام کاربرانی است که از قالب های آماده استفاده می کنند. در این راستا ما با ایجاد تنوع زیاد و ارائه ی یک دسته بندی گسترده از انواع فایل های لایه باز، تا حدودی این مساله را برایتان حل کرده ایم. دیگر اینکه به خود شما و آنچه در مرحله ی ویرایش انجام می دهید، نیز بستگی دارد. 
• پایین آمدن قدرت خلاقیت: باید در به کارگیری فایل های لایه باز حواستان باشد که خلاقیت تان قربانی نشود. این را به یاد داشته باشید که این فایل های لایه باز در جهت آسان کردن کار شما است. به عوض کردن رنگ ها، جایگذاری ها و فونت نوشته ها حتما فکر کنید. 
• نخواندن فایل های دانلود شده: این امکان دارد که شما دانلود طرح لایه باز فتوشاپ را به صورت کامل انجام دهید و حتی هزینه های آن را نیز پرداخت کنید اما فایل برایتان باز نشود و یا خراب باشد. برای همین توصیه ی اکید ما این است که حتما از مراکز معتبر که قسمت پشتیبانی دارند، خدمات دریافت کنید که بتوانید در صورت خراب بودن فایل ها، با آنها ارتباط بگیرید. 

تمپلیت فتوشاپ


تمپلیت فتوشاپ همان قالب های آماده ای هستند که می توانید برای کارهای طراحی و گرافیک مختلف از آنها استفاده کنید. یک دسته بندی بی نظیر از انواع تمپلیت عکس های پاره، تمپلیت استوری اینستاگرام، تمپلیت بروشور مذهبی و صدها طرح دیگر در وبسایت ما ارائه شده است که می توانید به راحتی برای خود به دانلود طرح لایه باز فتوشاپ مشغول شوید و کتابخانه ی فایل های لایه باز خود را تاسیس کنید. کتابخانه ای که نه الان، اما در آینده ای نزدیک حتما به آن نیاز پیدا خواهید کرد. 

بنر تبلیغاتی لایه باز


انواع بنر تبلیغاتی لایه باز psd با موضوعات مختلف و برای کسب و کارهای مختلف را می توانید به راحتی دانلود کنید. اهمیت تبلیغات موثر در رونق دادن به کسب و کارها جای تردید ندارد. بسیاری از مدیران و کارشناسان فروش همواره به دنبال راه جدیدی برای معرفی محصولات و خدمات خود هستند. پس از دانلود طرح لایه باز فتوشاپ، در طراحی و ارائه ی بنرهای تبلیغاتی حتما به ارائه ی پتانسیل های کاربر خود دقت داشته باشید.

• در درجه ی اول لوگو و خدمات مشتری را به دقت نگاه کنید و در جاهای مناسب آنها را جایگذاری کنید.
• از رنگ بکار رفته در لوگوی کاربر، در دیگر بخش های بنر تبلیغاتی استفاده کنید. 
• ادیت کردن فایل های بنر تبلیغاتی لایه باز به گونه ای باشد که آن را برای کاربر خاص کنید. بدین معنی که تنها برای خدمات و لوگوی او قابل استفاده باشد.
• حتما به اندازه های مورد نظر کاربر دقت کنید و اندازه ی فونت ها و تصاویر را متناسب با آن ویرایش کنید.
• در دانلود طرح لایه باز فتوشاپ بنر تبلیغاتی به پسوند psd توجه داشته باشید. 

در کنار اینها شما می توانید فایل های اعداد و فونت های لایه باز را نیز دانلود کنید و از آنها در ویرایش کردن فایل های لایه باز بنر و پوستر تبلیغاتی استفاده کنید. از آنجایی که بنرهای تبلیغاتی در بسیاری از موارد در اندازه های بزرگ چاپ می شوند برای همین کیفیت و رزولوشن فایل شما بسیار حائز اهمیت است. تمامی فایل هایی که از ما خریداری میکنید، دارای کیفیت مطلوب برای قطع های مختلف کاغذ است. 

دانلود فونت برای ویرایش و طراحی فایل های psd لایه باز فتوشاپ


فونت های فارسی و انگلیسی در طراحی بسیار مورد استفاده هستند.از این رو انتخاب فونت مناسب برای طراحی یا ویرایش فایل های PSD فتوشاپ بسیار مهم و ضروری می باشد.اگر دوست دارید طرح لایه باز شما زیبا و حرفه ای به نظر برسد می توانید از بخش دانلود فونت نسبت به دریافت جدیدترین فونت های انگلیسی و فارسی برای طراحی اقدام نمایید.شما می توانید در این دسته بندی از سایت انواع مختلف فونت برای طراحی کارت ویزیت،آلبوم عکس،اینفوگرافیک،قالب پاورپوینت و سایر مطالب دیگر را پیدا کنید.پس اگر نیاز به فونت انگلیسی جدید و زیبا برای طراحی دارید حتما از دسته بندی مربوطه نسبت به دریافت فونت اقدام کنید.

دانلود فایل لایه باز؛ نرم افزاری قدرتمند برای گرافیست ها


فایل لایه باز یک فرمت بسیار آشنا برای تمامی گرافیست ها است. همه شما به احتمال زیاد از نرم افزار فوق العاده فتوشاپ استفاده کرده اید. می دانید که این نرم افزار یکی از دستان پرتوان و جادویی گرافیست ها برای طراحی و تغییر انواع تصاویر، افکت ها و متن می باشد. برخی از کاربرانی که به تازگی به دنیای فتوشاپ وارد شده اند، مفهوم دانلود فایل لایه باز را شنیده؛ اما اطلاعات جامع درباره آن ندارند. فایل های لایه باز در قالب دو فرمت Vector و PSD هستند. این دو فرمت در نرم افزار گرافیکی فتوشاپ مورد استفاده قرار می گیرند. هدف از کاربرد آنها، انجام کارهای گرافیکی حرفه ای، ویرایش یا طراحی ایده های جدید گرافیکی است. برای بعضی کاربران این سوال مطرح می شود که چرا این اصطلاح رایج است. در واقع منظور از فایل لایه باز این می باشد که شما اجازه هر گونه دخل و تصرف در طراحی را دارید و می توانید به سلیقه و نیاز خودتان آنها را تغییر دهید.

چرا دانلود فایل لایه باز برای کاربران جذابیت دارد؟


چنانچه گفتیم دانلود فایل لایه باز به شکل فرمت PSD و Vector (نرم افزار ایلستریتور) قابل استفاده هستند. سوال اینجا است که چرا این فرمت ها بین گرافیست ها از جذابیت زیادی برخوردار است؟ طرح فایل لایه باز به شما این امکان را می دهد که به راحتی در طرح ها، متن ها و تصاویر دسترسی داشته باشید. شما می توانید با توجه به هدف تان آنها را تغییر و ویرایش کنید. این ویژگی یکی از فاکتورهای منحصر به فرد نرم افزار فتوشاپ است که به تمام کاربران خود این فرصت را می دهد تا در اسرع وقت طراحی های خود را انجام دهند. فرض کنید یک گرافیست هستید. مشتریان تان با توجه به نیازشان از شما تقاضای طراحی یک کارت ویزیت، بنر مناسبتی، کاتالوگ، تراکت، فاکتور، تقویم، منو غذا و آگهی ترحیم داشته باشند. به جای اینکه برای هر کدام از کاربران طراحی جداگانه انجام دهید، با کمک فایل لایه باز می توانید در کوتاه ترین زمان با تغییرات، به نیاز کاربران تان پاسخ دهید.

چرا کاربران برای دانلود فایل لایه باز سایت جی اف ایکس دانلود را انتخاب می کنند


دانلود فایل لایه باز جزو آن دسته از نیازمندی هایی است که تقاضای زیادی دارد. تمامی موسسات، سازمان ها، شرکت و کسب و کارها از طراحی ها و امکانات آن سود می برند. مجموعه های حرفه ای مانند جی اف ایکس دانلود (gfxdownload) برای کاربران خود دانلود فایل لایه باز در قالب تقویم، ست های اداری، کارت ویزیت، کارت دعوت، عکاسی، دیزاین، نقاشی، آگهی ترحیم، درختان و طبیعت فراهم کرده است. دسته بندی فایل لایه باز در جی اف ایکس دانلود، از تنوع زیادی برخوردار است. به طوری تمام مدیران و صاحبان شرکت ها و کسب و کارها برای جذب مخاطبان خود می توانند از طرح ها و دسته بندی متنوع آن استفاده کنند. اگر سری به سایت gfxdownload بزنید، جذاب ترین طرح های لایه باز را در گروه بندی های گوناگون مشاهده خواهید کرد.

دسته بندی انواع فایل های باز در سایت جی اف ایکس دانلود


دانلود فایل لایه باز توسط سایت های مختلفی در اختیار کاربران قرار می گیرد. این فایل ها به دسته های مختلفی طبقه بندی شده اند. آنها به مشتریان کمک می کنند تا با توجه به اهداف و برنامه شان یکی را انتخاب نمایند. در سایت جی اف ایکس دانلود این دسته بندی شامل موارد ذیل می باشد:
✅ طرح لایه باز چتر
✅ طرح لایه باز استوری اینستاگرام
✅ کارت ویزیت
✅ کاتالوگ و بروشور
✅ فاکتورها
✅ تراکت ها
✅ تقویم
✅ آگهی ترحیم
✅ عکاسی
✅ نقاشی
✅ دیزاین
دانلود فایل لایه باز با فرمت PSD امکان پذیر می باشد. فقط کافی است به نرم افزار جادویی فتوشاپ دسترسی داشته و این فرمت را در آن اجرا کنید. کار با فایل های لایه باز بسیار آسان است و به راحتی می توانید در طرح ها، تصاویر و متن ها تغییرات انجام دهید.

کلام آخر
بسیاری از طرح های بسیار شیک و زیبایی که در طراحی فایل های فتوشاپی به کار می رود را از دل قالب های آماده فتوشاپ psd بیرون کشیده شده اند. اگر به بازار کار وارد شده باشید، حتما به مراتب به شما ثابت شده است که سرعت بالای ارائه و تحویل دادن کار گاها بر کیفیت و زیبایی آن مقدم می شود. این مساله ای است که بر حسب نیاز مشتری ها و کاربران اتفاق افتاده است. برای همین شما باید متناسب با بازار تقاضا به فعالیت بپردازید. این دقیقا نقطه شروع طرح دانلود طرح لایه باز فتوشاپ است. ترفندی که به شما کمک می کند در زمان کوتاه تر و بعضا به طرز زیباتری به ایده پردازی و ارائه خدمات بپردازید. 
توصیه ی ما این است که حتما با دانلود طرح لایه باز فتوشاپ، کتابخانه فایل های لایه باز فتوشاپ برای خود بسازید. برای هر دسته بندی حداقل چند فایل آماده داشته باشید و در زمان مورد نیاز از آنها استفاده کنید. برای همین ما یک دسته بندی گسترده از صدها فایل با ارزش را برای شما در اینجا جمع کرده ایم. کافیست به خانواده ی جی اف ایکس دانلود ملحق شوید و از خدمات ما بهره بگیرید. در کنار دانلود طرح لایه باز فتوشاپ می توانید به دانلود پروژه های افترافکت و پریمیر نیز بپردازید. فایل های لایه باز فتوشاپ را دریافت کنید و هر جا که نیاز داشتید، آموزش های پیشرفته ی ما را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانلود طرح لایه باز فتوشاپ، میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره های رایگان ما بهره ببرید.
مشاهده بیشتر

سئوالات متداول در مورد فایل psd و طرح لایه باز فتوشاپ

طرح لایه باز فتوشاپ چیست؟

طرح لایه باز فتوشاپ با فرمت psd عرضه می شود و با موضوعات مختلفی برای ساخت پوستر،بنر تبلیغاتی،کارت ویزیت،پست و استوری اینستاگرام و...در جی اف ایکس دانلود موجود می باشد.توسط این طرح های لایه باز فتوشاپ می توانید عکس یا متن خود را جایگذاری نمایید و به صورت حرفه ای از طرح مورد نظر خود خروجی بگیرید.

طرح لایه باز فتوشاپ را از کجا دانلود کنم؟

طرح های لایه باز فتوشاپ یا فایل های psd با موضوعات مختلف را می توانید به صورت رایگان و اشتراکی از جی اف ایکس دانلود دریافت نمایید.در واقع یکی از بزرگترین و بهترین سایت های دانلود طرح لایه باز فتوشاپ psd جی اف ایکس دانلود می باشد.

چه طور از فایل psd و طرح لایه باز فتوشاپ استفاده نماییم؟

فایل های لایه باز فتوشاپ،قالب،تمپلیت و طرح لایه باز psd همه به راحتی در فتوشاپ باز می شوند و تمامی المان های آن ها مانند متن،عکس،رنگ و..به راحتی قابل تنظیم و تغییر می باشند،فقط کافیست نرم افزار فتوشاپ را نصب داشته باشید و آن ها را باز نمایید.اگر کار کردن با فتوشاپ را یاد نگرفتید می توانید با مراجعه به بخش آموزش فتوشاپ سایت جی اف ایکس دانلود،صفر تا صد کار کردن با این نرم افزار و ویرایش فایل های psd را به زبان فارسی و به راحتی یاد بگیرید.