خرید و دانلود عکس از شاتر استوک و ادوب استوک

کاتالوگ لایه باز

کاتالوگ به عنوان یک روش تبلیغاتی بسیار موثر برای برندها و محصولات مختلف شناخته می شود. اگرچه بسیاری از افراد برای ساخت کاتالوگ هزینه بسیار زیادی می کنند. ولی می توان با دانلود کاتالوگ لایه باز فتوشاپ و استفاده از آن ها، کاتالوگ ها را با قیمت مناسب و هزینه محدود طراحی کرد.
کاتالوگ های لایه باز می توانند در برنامه فتوشاپ و یا برنامه های دیگر، باز شوند و ویرایش گردند. این کاتالوگ ها این امکان را به شما می دهند تا بتوانید با هزینه بسیار محدود، کاتالوگ مورد نظر خود را طراحی کنید.

کاتالوگ لایه باز چیست؟


اگر به دنبال ساخت کاتالوگ بوده باشید، حتما نام کاتالوگ های لایه باز را شنیده اید. به طور کلی، کاتالوگ های لایه باز به عنوان یکی از قالب هایی هستند که می توانند در برنامه های فتوشاپ باز شوند و شما آن ها را ویرایش کنید.
طرح های لایه باز، به طرح هایی گفته می شوند که قابل ویرایش با نرم افزار فتوشاپ هستند و معمولا در فرمت psd قابل دانلود می باشند. این طرح ها را می توان برای ویرایش مورد استفاده قرار داد و هر گونه طرح، متن و ... را به آن اضافه کرد.
کاتالوگ های لایه باز جزء طرح های لایه باز محسوب می شوند که با قالب ها و رنگ و شکل های مختلف تولید می شوند و افراد می توانند با ویرایش آن ها، بهترین خروجی را از کاتالوگ بگیرند و آن را به صورت چاپی و یا غیر چاپی تهیه کنند.

نحوه دانلود کاتالوگ های لایه باز


دانلود کاتالوگ لایه باز رایگان امکان پذیر است و همین موضوع باعث صرفه جویی در هزینه های افراد می شود. افرادی که علاقه مند به طراحی کاتالوگ می باشند، ولی نمی دانند که باید چه روشی را برای طراحی کاتالوگ خودشان داشته باشند، کافیست که اقدام به دانلود کاتالوگ های لایه باز کنند.
کاتالوگ های لایه باز در سایت های مختلفی قابلیت دانلود دارند. سایت gfxdownload.ir امکان دانلود انواع کاتالوگ های لایه باز را برای شما فراهم کرده است. در صورتی که قصد ویرایش این کاتالوگ ها را دارید، کافیست که به این سایت مراجعه کنید و اقدام به دانلود کاتالوگ های مختلف نمایید.
دقت داشته باشید که با دانلود کاتالوگ های لایه باز از طریق سایت جی اف ایکس دانلود به نشانی www.gfxdownload.ir فقط قالب کاتالوگ ها را دانلود می کنید و لازم است که با برنامه فتوشاپ لایه های مختلف کاتالوگ را ویرایش کنید و در نهایت به هر فرمتی که می خواهید از کاتالوگ ساخته شده خود خروجی بگیرید.

دانلود رایگان کاتالوگ های لایه باز صنعتی


با توجه به اینکه بسیاری از طرح های صنعتی و همچنین، لوازم صنعتی نیاز به معرفی تخصصی دارند، طراحی کاتالوگ صنعتی اهمیت بسیار زیادی دارد. ولی به هر حال ممکن است شما قصد معرفی چند محصول یا خدمات را داشته باشید و نتوانید هزینه زیادی برای این کار کنید.
دانلود رایگان کاتالوگ لایه باز صنعتی این امکان را به شما می دهد تا اولا بتوانید کاتالوگ خود را به صورت نیمه آماده دریافت کنید. دوما اینکه شما همه محصولات را با یک قالب مشخص به فرد خریدار و یا دریافت کننده خدمات، معرفی می کنید.
تمامی کاتالوگ های لایه باز صنعتی با قالب های مختلف و شکیل در سایت gfxdownload قابل دانلود می باشند. این کاتالوگ ها دارای فرمت psd می باشند و به راحتی و بدون مشکل در برنامه فتوشاپ کامپیوتر و یا برنامه های مشابه با این برنامه باز می شوند.

دانلود رایگان کاتالوگ لایه باز شرکتی


دانلود کاتالوگ لایه باز شرکتی به افرادی که قصد معرفی خدمات و محصولات یک شرکت را دارند، توصیه می شود. معمولا این کاتالوگ ها با شکل و شمایل خاص ساخته و طراحی می شوند. امکان اضافه کردن متن، شکل، تصاویر مختلف و ... به کاتالوگ لایه باز شرکتی وجود دارد.
سایت جی اف ایکس دانلود به عنوان یکی از سایت های ارائه دهنده خدمات طرح های لایه باز فتوشاپ این امکان را به شما می دهد تا بتوانید کاتالوگ های لایه باز شرکتی را به صورت رایگان و یا با هزینه بسیار محدود دانلود کنید و از آن استفاده نمایید.

ویرایش کاتالوگ لایه باز psd با فتوشاپ؛ مراحل استفاده از این نوع کاتالوگ ها


دانلود کاتالوگ لایه باز psd کار سختی نیست و شاید شما بتوانید با چند کلیک ساده قالب مورد نظر خود را برای طراحی کاتالوگ دانلود کنید. ولی موضوع حائز اهمیتی که وجود دارد، نحوه ویرایش کاتالوگ لایه باز می باشد. فرقی نمی کند که کاتالوگ های لایه باز صنعتی را دانلود کرده اید یا کاتالوگ های شرکتی. به هر حال برای طراحی کاتالوگ مورد نظر خود، می بایست این کاتالوگ ها را ویرایش کنید. در ادامه مراحل استفاده از این نوع کاتالوگ ها را به شما توضیح می دهیم.

مرحله اول؛ مراجعه به سایت های دانلود کاتالوگ ها و دانلود کاتالوگ مورد نظر


در اولین قدم لازم است که به سایت های دانلود کاتالوگ های لایه باز مراجعه کنید و کاتالوگ مورد نظر خود را دانلود کنید. برای این کار می توانید به سایت جی اف ایکس دانلود مراجعه نموده و بر حسب سلیقه خود، هر یک از کاتالوگ های لایه باز را دانلود کنید. دقت داشته باشید که این کاتالوگ ها می بایست با فرمت psd دانلود شوند تا در نرم افزار فتوشاپ خوانده شوند.

مرحله دوم؛ باز کردن کاتالوگ با فرمت psd در فتوشاپ


پس از اینکه اقدام به دانلود کاتالوگ لایه باز مورد نظر خود کردید، می بایست آن را با برنامه فتوشاپ باز کنید. دقت داشته باشید که اگر برنامه فتوشاپ بر روی سیستم شما نصب نباشد، می توانید از برنامه های مشابه با فتوشاپ که فرمت psd را باز می کنند، استفاده کنید.

مرحله سوم؛ اعمال تغییرات مورد نظر و وارد کردن عکس و متن


پس از باز کردن کاتالوگ لایه باز دانلود شده در سیستم خود، می بایست که تغییرات مورد نظر خود را بر روی کاتالوگ اعمال کنید. این کاتالوگ ها دارای یک سری بخش های غیر قابل ویرایش می باشند و معمولا امکان ویرایش این بخش ها وجود ندارد.
ولی یک سری از بخش های کاتالوگ های لایه باز قابل ویرایش هستند و شما می توانید با وارد کردن عکس و متن، آن ها را ویرایش کنید. دقت داشته باشید که توازن و تعادل میان رنگ ها، طرح ها، عکس ها و ... را با قالب آماده کاتالوگ حفظ کنید تا در نهایت یک کاتالوگ زیبا طراحی کرده باشید.

مرحله چهارم؛ خروجی گرفتن از کاتالوگ طراحی شده


پس از اینکه تمامی سه مرحله ذکر شده را انجام دادید، نوبت آن رسیده که کاتالوگ لایه باز طراحی شده خود را مورد استفاده قرار دهید. برای این کار می بایست که کاتالوگ را از برنامه خروجی بگیرید. معمولا امکان خروجی گرفتن از کاتالوگ با فرمت های مختلف مانند jpg و ... وجود دارد و محدودیتی برای شما در این زمینه وجود نخواهد داشت. فقط بیشترین کیفیت را برای خروجی گرفتن از برنامه فتوشاپ در نظر بگیرید.
همچنین، شما می توانید کاتالوگ لایه باز طراحی شده خود را با فرمت خود فتوشاپ ذخیره کنید تا در صورت نیاز بتوانید تغییراتی را بر روی کاتالوگ اعمال کنید. در نهایت، می توانید کاتالوگ لایه باز خود را به صورت تصویر به افراد مختلف ارسال کنید و یا در غیر این صورت، آن ها را به صورت چاپی و به قصد معرفی محصولات، به افراد مختلف ارائه کنید.
مشاهده بیشتر
پاسخگو هستیم
راهنمای آنلاین

سوالات پر تکرار کاربران را اینجا پاسخ داده‌ایم:

اشتراک ویژه خریداری کردم ولی فعال نشد

لطفا ابتدا وارد سایت شده و وضعیت اشتراک خود را در صفحه پروفایل کاربری چک کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی عضویت ویژه شما فعال نشده، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ حداکثر تا 72 ساعت توسط بانک عامل به حساب شما عودت میشود.

در صورت عدم بازگشت وجه از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

فایلی خریداری کردم ولی قابل دانلود نیست

فایل خریداری شده خود را همواره می‌توانید در صفحه محصولات خریداری شده مشاهده و دانلود کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی فایل در این لیست اضافه نشده، خرید شما ناموفق بوده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

سوال یا مشکل من در لیست بالا نیست

اگر سوال یا مشکل دیگری دارید لطفا از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما که لینک آن در منوی بالای صفحه قرار داده شده اقدام فرمائید.