خرید و دانلود عکس از شاتر استوک و ادوب استوک

کاتالوگ، بروشور و تراکت لایه باز

کاتالوگ لایه باز به عنوان یک روش تبلیغاتی بسیار موثر برای برندها و محصولات مختلف شناخته می شود. اگرچه بسیاری از افراد برای ساخت کاتالوگ هزینه بسیار زیادی می کنند. ولی می توان با دانلود کاتالوگ لایه باز فتوشاپ و استفاده از آن ها، کاتالوگ ها را با قیمت مناسب و هزینه محدود طراحی کرد.
کاتالوگ های لایه باز می توانند در برنامه فتوشاپ و یا برنامه های دیگر، باز شوند و ویرایش گردند. این کاتالوگ ها این امکان را به شما می دهند تا بتوانید با هزینه بسیار محدود، کاتالوگ مورد نظر خود را طراحی کنید.

کاتالوگ لایه باز چیست؟


اگر به دنبال ساخت کاتالوگ بوده باشید، حتما نام کاتالوگ های لایه باز را شنیده اید. به طور کلی، کاتالوگ های لایه باز به عنوان یکی از قالب هایی هستند که می توانند در برنامه های فتوشاپ باز شوند و شما آن ها را ویرایش کنید.
طرح های لایه باز، به طرح هایی گفته می شوند که قابل ویرایش با نرم افزار فتوشاپ هستند و معمولا در فرمت psd قابل دانلود می باشند. این طرح ها را می توان برای ویرایش مورد استفاده قرار داد و هر گونه طرح، متن و ... را به آن اضافه کرد.
کاتالوگ های لایه باز جزء طرح های لایه باز محسوب می شوند که با قالب ها و رنگ و شکل های مختلف تولید می شوند و افراد می توانند با ویرایش آن ها، بهترین خروجی را از کاتالوگ بگیرند و آن را به صورت چاپی و یا غیر چاپی تهیه کنند.

نحوه دانلود کاتالوگ های لایه باز


دانلود کاتالوگ لایه باز رایگان امکان پذیر است و همین موضوع باعث صرفه جویی در هزینه های افراد می شود. افرادی که علاقه مند به طراحی کاتالوگ می باشند، ولی نمی دانند که باید چه روشی را برای طراحی کاتالوگ خودشان داشته باشند، کافیست که اقدام به دانلود کاتالوگ های لایه باز کنند.
کاتالوگ های لایه باز در سایت های مختلفی قابلیت دانلود دارند. سایت gfxdownload.ir امکان دانلود انواع کاتالوگ های لایه باز را برای شما فراهم کرده است. در صورتی که قصد ویرایش این کاتالوگ ها را دارید، کافیست که به این سایت مراجعه کنید و اقدام به دانلود کاتالوگ های مختلف نمایید.
دقت داشته باشید که با دانلود کاتالوگ های لایه باز از طریق سایت جی اف ایکس دانلود به نشانی www.gfxdownload.ir فقط قالب کاتالوگ ها را دانلود می کنید و لازم است که با برنامه فتوشاپ لایه های مختلف کاتالوگ را ویرایش کنید و در نهایت به هر فرمتی که می خواهید از کاتالوگ ساخته شده خود خروجی بگیرید.

دانلود رایگان کاتالوگ های لایه باز صنعتی


با توجه به اینکه بسیاری از طرح های صنعتی و همچنین، لوازم صنعتی نیاز به معرفی تخصصی دارند، طراحی کاتالوگ صنعتی اهمیت بسیار زیادی دارد. ولی به هر حال ممکن است شما قصد معرفی چند محصول یا خدمات را داشته باشید و نتوانید هزینه زیادی برای این کار کنید.
دانلود رایگان کاتالوگ لایه باز صنعتی این امکان را به شما می دهد تا اولا بتوانید کاتالوگ خود را به صورت نیمه آماده دریافت کنید. دوما اینکه شما همه محصولات را با یک قالب مشخص به فرد خریدار و یا دریافت کننده خدمات، معرفی می کنید.
تمامی کاتالوگ های لایه باز صنعتی با قالب های مختلف و شکیل در سایت gfxdownload قابل دانلود می باشند. این کاتالوگ ها دارای فرمت psd می باشند و به راحتی و بدون مشکل در برنامه فتوشاپ کامپیوتر و یا برنامه های مشابه با این برنامه باز می شوند.

دانلود رایگان کاتالوگ لایه باز شرکتی


دانلود کاتالوگ لایه باز شرکتی به افرادی که قصد معرفی خدمات و محصولات یک شرکت را دارند، توصیه می شود. معمولا این کاتالوگ ها با شکل و شمایل خاص ساخته و طراحی می شوند. امکان اضافه کردن متن، شکل، تصاویر مختلف و ... به کاتالوگ لایه باز شرکتی وجود دارد.
سایت جی اف ایکس دانلود به عنوان یکی از سایت های ارائه دهنده خدمات طرح های لایه باز فتوشاپ این امکان را به شما می دهد تا بتوانید کاتالوگ های لایه باز شرکتی را به صورت رایگان و یا با هزینه بسیار محدود دانلود کنید و از آن استفاده نمایید.

ویرایش کاتالوگ لایه باز psd با فتوشاپ؛ مراحل استفاده از این نوع کاتالوگ ها


دانلود کاتالوگ لایه باز psd کار سختی نیست و شاید شما بتوانید با چند کلیک ساده قالب مورد نظر خود را برای طراحی کاتالوگ دانلود کنید. ولی موضوع حائز اهمیتی که وجود دارد، نحوه ویرایش کاتالوگ لایه باز می باشد. فرقی نمی کند که کاتالوگ های لایه باز صنعتی را دانلود کرده اید یا کاتالوگ های شرکتی. به هر حال برای طراحی کاتالوگ مورد نظر خود، می بایست این کاتالوگ ها را ویرایش کنید. در ادامه مراحل استفاده از این نوع کاتالوگ ها را به شما توضیح می دهیم.

مرحله اول؛ مراجعه به سایت های دانلود کاتالوگ ها و دانلود کاتالوگ مورد نظر


در اولین قدم لازم است که به سایت های دانلود کاتالوگ های لایه باز مراجعه کنید و کاتالوگ مورد نظر خود را دانلود کنید. برای این کار می توانید به سایت جی اف ایکس دانلود مراجعه نموده و بر حسب سلیقه خود، هر یک از کاتالوگ های لایه باز را دانلود کنید. دقت داشته باشید که این کاتالوگ ها می بایست با فرمت psd دانلود شوند تا در نرم افزار فتوشاپ خوانده شوند.

مرحله دوم؛ باز کردن کاتالوگ با فرمت psd در فتوشاپ


پس از اینکه اقدام به دانلود کاتالوگ لایه باز مورد نظر خود کردید، می بایست آن را با برنامه فتوشاپ باز کنید. دقت داشته باشید که اگر برنامه فتوشاپ بر روی سیستم شما نصب نباشد، می توانید از برنامه های مشابه با فتوشاپ که فرمت psd را باز می کنند، استفاده کنید.

مرحله سوم؛ اعمال تغییرات مورد نظر و وارد کردن عکس و متن


پس از باز کردن کاتالوگ لایه باز دانلود شده در سیستم خود، می بایست که تغییرات مورد نظر خود را بر روی کاتالوگ اعمال کنید. این کاتالوگ ها دارای یک سری بخش های غیر قابل ویرایش می باشند و معمولا امکان ویرایش این بخش ها وجود ندارد.
ولی یک سری از بخش های کاتالوگ های لایه باز قابل ویرایش هستند و شما می توانید با وارد کردن عکس و متن، آن ها را ویرایش کنید. دقت داشته باشید که توازن و تعادل میان رنگ ها، طرح ها، عکس ها و ... را با قالب آماده کاتالوگ حفظ کنید تا در نهایت یک کاتالوگ زیبا طراحی کرده باشید.

مرحله چهارم؛ خروجی گرفتن از کاتالوگ طراحی شده


پس از اینکه تمامی سه مرحله ذکر شده را انجام دادید، نوبت آن رسیده که کاتالوگ لایه باز طراحی شده خود را مورد استفاده قرار دهید. برای این کار می بایست که کاتالوگ را از برنامه خروجی بگیرید. معمولا امکان خروجی گرفتن از کاتالوگ با فرمت های مختلف مانند jpg و ... وجود دارد و محدودیتی برای شما در این زمینه وجود نخواهد داشت. فقط بیشترین کیفیت را برای خروجی گرفتن از برنامه فتوشاپ در نظر بگیرید.
همچنین، شما می توانید کاتالوگ لایه باز طراحی شده خود را با فرمت خود فتوشاپ ذخیره کنید تا در صورت نیاز بتوانید تغییراتی را بر روی کاتالوگ اعمال کنید. در نهایت، می توانید کاتالوگ لایه باز خود را به صورت تصویر به افراد مختلف ارسال کنید و یا در غیر این صورت، آن ها را به صورت چاپی و به قصد معرفی محصولات، به افراد مختلف ارائه کنید.

جدیدترین طرح های بروشور لایه باز


بروشور لایه باز یک نوع فایل طراحی است که در آن تمام المان‌های طراحی به صورت لایه‌ای قرار دارند. این فایل‌ها برای ویرایش در نرم ‌افزارهای گرافیکی مانند Adobe Photoshop، Adobe Illustrator و یا Sketch استفاده می‌شوند. در این فایل‌ها، هر المان به صورت جداگانه در یک لایه قرار دارد و می‌توانید هر لایه را جداگانه ویرایش کنید. این قابلیت باعث می‌شود که بتوانید به شکل دقیق‌تری به المان‌ها پرداخته و آن‌ها را برای چاپ یا استفاده دیگر آماده کنید.
همچنین، بروشور لایه باز امکان استفاده و تغییر المان‌های آماده را برای شما فراهم می‌کند. بهبود در سرعت کار، فشرده‌ سازی برای اندازه کمتر فایل، قابلیت ویرایش مجدد بدون نیاز به عوض کردن تک ‌تک المان‌های سنگین، تغییر در رنگ‌ها و ابعاد و دسترسی آسان‌تر به المان‌های دیگر، از جمله‌ی مهمترین مزایای بروشور لایه باز هستند. بدون کمک گرفتن از طرح‌های لایه باز، کار طراحی بسیار سخت و طاقت فرسا می‌شود.
بروشور لایه باز به ادیتور فرصت می‌دهد تا پروسه طراحی را بهتر و ساده‌تر پیش ببرد. در نتیجه استفاده از طرح‌های آماده از جمله بروشور لایه باز، تراکت لایه باز و ... در بین طراحان رواج زیادی دارد.

مهمترین مزایای استفاده از فایل های لایه باز


فایل‌های لایه باز فتوشاپ که به فایل‌های PSD نیز معروف هستند، مزایای مختلفی نسبت به فرمت‌های تصویر معمولی مانند JPEG، PNG یا GIF دارند. در اینجا برخی از مهمترین مزایای استفاده از فایل‌های PSD را ذکر خواهیم کرد:
✅ انعطاف پذیری: فایل‌های PSD در ویرایش و دستکاری اجزای مختلف یک تصویر مانند لایه‌ها، ماسک‌ها، جلوه‌ها و اشکال انعطاف پذیر هستند. شما به راحتی می‌توانید رنگ، اندازه، پس زمینه، تایپوگرافی یا هر عنصر دیگری از طراحی خود را بدون تغییر در کیفیت یا وضوح تصویر تغییر دهید.
✅ قابلیت استفاده مجدد: فایل‌های PSD را می‌توان برای کاربردهای مختلف چندین بار استفاده کرد. این مزیت باعث صرفه جویی در زمان و تلاش مورد نیاز برای ایجاد فایل مشابه می‌شود.
✅ همکاری: فایل‌های PSD امکان همکاری بین تیم‌ها را فراهم می‌کند و به اشخاص اجازه همکاری بر روی یک یا چند فایل را می‌دهد. این مزیت موجب بهبود بهره وری شده و شرایط را برای همکاری مستقیم و غیرمستقیم فراهم سازد.
✅ وضوح بالاتر: از آنجایی که فایل‌های PSD مانند سایر فرمت‌های تصویر فشرده نمی‌شوند، حتی پس از ویرایش نیز وضوح و کیفیت خود را حفظ می‌کنند. این موضوع به ویژه زمانی مفید است که شما به بزرگنمایی یا کاهش اندازه تصویر بدون از دست دادن جزئیات یا کیفیت آن نیاز دارید.
به طور کلی، فایل‌های لایه باز برای هر طراح گرافیک حرفه‌ای که به کار منظم با تصاویر برای ایجاد طرح های خلاقانه و جذاب نیازمند است، مزایای زیادی را به همراه دارد.

نکات کلیدی در هنگام استفاده از فایل بروشور لایه باز


استفاده از فایل‌های لایه باز فتوشاپی می‌تواند به شما اجازه دهد که تغییرات دقیق‌تری را در عکس‌ها و طرح‌های خود اعمال کنید. در ادامه به چند نکته کلیدی که لازم است در هنگام استفاده از فایل بروشور لایه باز و دیگر فایل‌های فتوشاپی رعایت کنید، اشاره خواهیم کرد:
⦁ آشنایی با لایه‌ها: لایه‌ها عناصر اصلی فتوشاپ هستند. در هنگام استفاده از فایل لایه باز، باید با عناصر مختلف لایه‌ها آشنا باشید تا بتوانید به بهترین نحو آن‌ها را تغییر دهید.
⦁ نگه داشتن فایل اصلی: در هنگام کار با فایل لایه باز، بهتر است فایل اصلی را ذخیره و در نسخه جدید کار کنید. این کار در هنگام خرابی فایل نهایی، قطعی برق و یا مشکلات دیگر، بسیار مفید است.
⦁ استفاده از لایه جدید: برای اعمال تغییرات بیشتر، بهتر است از لایه جدید استفاده کنید. این کار به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید طرح‌های مختلف را آزمایش کرده و تغییراتی را در لایه اصلی ایجاد کنید.
⦁ استفاده از Smart Objects: برای حفظ کیفیت تصاویر، از قابلیت Smart Objects استفاده کنید. این قابلیت باعث می‌شود کیفیت نهایی عکس‌ها در هنگام تغییر ابعاد حفظ شود.
⦁ ذخیره کردن به عنوان فایل جدید: پس از ویرایش و تغییر یک فایل لایه باز، بهتر است آن را با نام جدیدی ذخیره کنید تا اطلاعات اصلی حفظ شود.

دانلود طرح بروشور لایه باز برای فتوشاپ


اهمیت بالای بروشور آماده لایه باز در حوزه طراحی سبب شده تا طراحان به دنبال یک منبع معتبر و تخصصی برای دانلود بروشور لایه باز باشند. جی اف ایکس دانلود یکی از معتبرترین سایت‌های فعال در حوزه گرافیک و طراحی است که فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرده و انواع مختلفی از پروژه‌های آماده افتر افکت، ادیوس، فتوشاپ، پریمیر و ... را در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد.
طرح لایه باز بروشور برای فتوشاپ سایت جی اف ایکس دانلود شامل طرح‌های رایگان و پولی است. برای دانلود طرح‌های لایه باز پولی، هم می‌توانید اشتراک ویژه تهیه کنید و هم اینکه فایل را به صورت تکی خریداری نمایید.
لازم به ذکر است که با تهیه اشتراک می‌توانید به انواع مختلفی از طرح‌های لایه باز دسترسی داشته باشید و برای دانلود تراکت لایه باز فتوشاپ، کارت ویزیت لایه باز، بروشور و سایر ابزارهای تبلیغاتی دسترسی پیدا کنید.

چرا باید سایت جی اف ایکس دانلود را انتخاب کنیم؟


اگر تنها هدف شما، دانلود و استفاده از یک یا چند فایل بروشور و نمونه کاتالوگ لایه باز رایگان است، قطعا می‌توانید سایت‌های مختلفی را مانند سایت جی اف ایکس دانلود پیدا کنید که تعداد محدودی فایل لایه باز در اختیار شما قرار دهند. اما اگر شما یک گرافیست حرفه‌ای هستید و مدام با فایل‌های لایه باز سروکار دارید، قضیه به همین سادگی نخواهد بود.
سایت جی اف ایکس دانلود، یکی از معتبرترین و شاید بتوان بدون اغراق ادعا کرد که معتبرترین سایت فعال در حوزه طراحی و گرافیک است که بیش از ده سال در این حوزه فعالیت می‌کند. فعالیت جی اف ایکس دانلود تنها به طرح‌های آماده و فایل‌های لایه باز خلاصه نمی‌شود. بلکه از طریق این سایت می‌توانید به پلاگین‌های مختلف برای نرم افزارهایی مانند افتر افکت، فتوشاپ، مایا، پریمیر و ... نیز دسترسی داشته باشید. همچنین پروژه‌های آماده، پریست‌های لایت روم، قالب‌های اینستاگرام و پاورپوینت نیز از جمله‌ی دیگر امکانات جی اف ایکس دانلود به شمار می‌آید. همچنین می‌توانید از آموزش‌های افتر افکت، فتوشاپ، ادیوس و ... سایت ما بهره ببرد.
از جمله‌ی مهمترین فایل‌های لایه باز سایت جی اف ایکس دانلود می‌توان به فایل بروشور لایه باز، پوستر، موکاپ، انواع مختلف تایپوگرافی، فایل‌های مخصوص کارت ویزیت در انواع مختلف، تراکت‌های لایه باز، بنرهای مناسبتی، فایل‌های ایلوستریتور، منو کافی شاپ و رستوران و ... اشاره نمود. با خرید اشتراک ویژه یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله می‌توانید به تمامی این فایل‌ها دسترسی داشته باشید.
مشاهده بیشتر