جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

پلاگین

دانلود رایگان پلاگین های ادیوس دانلود پلاگین پریمیر دانلود پریست پریمیر دانلود پلاگین افتر افکت مک و فتوشاپ

پریست پریمیر خطوط رنگی Line Transitions Presets 3

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 48
 • Like
 • 0
پریست پریمیر ترانزیشن های خطی Line Transitions Presets 3

پریست پریمیر خطوط رنگی Line Transitions Presets 3 یک پکیج کاربردی و ادامه ترانزیشن های قبلی از سری پریست پریمیر مجموعه خطوط رنگارنگ مورد علاقه شما است. این پریست به شما کمک می کند تا ترانزیشن های مینیمالیستی شیک با خطوط را خیلی سریع ایجاد کنید. به راحتی رنگ و اندازه خطوط را تغییر دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. با هر وضوح و رزولوشنی کار می کند و قابل تنظیم تا هر مدت زمانی است. در عرض چند دقیقه نمایش اسلایدی یا مقدمه های جذاب را ایجاد کنید. آموزش سریع برای راحتی حال شما در فایل های دانلودی گنجانده شده است.

پریست پریمیر افکت های لنز دوربین

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 116
 • Like
 • 0
پریست پریمیر لنز دوربین Dark Lens Effects

پریست پریمیر افکت های لنز دوربین یک قالب آماده قدرتمند مخصوص Premiere Pro است که شامل 19 پریست آماده متحرک زیبا و مدرن است. استفاده از آنها بسیار آسان است و می توان آنها را به سرعت در فیلم های موسیقی ، ارائه ها ، نمایش اسلایدها ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات ، تبلیغات و فیلم های رویداد گنجانید. مخاطبان خود را تحت تأثیر این پریست پریمیر Dark Lens Effects زیبا و متحرک قرار دهید. بدون نیاز به پلاگین. با هر رزولوشنی کار خواهد کرد.

پریست آماده پریمیر 24 ترانزیشن Directional

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 151
 • Like
 • 0
دانلود پریست ترانزیشن پریمیر Directional

پریست آماده پریمیر 24 ترانزیشن Directional مناسب برای هر نوع از ویرایش و ادیت های ویدئویی. این مجموعه کار ادیت شما را بسیار راحت کرده و باعث سرعت بخشیدن به کارهای شما می شود. نام این پروژه Directional Transitions Presets v2 می باشد که دارای 24 پریست از ترانزیشن های حرفه ای برای هر نوع کار و پروژه ای است. این پریست ها کاملاً در هر فیلم پویا ، اکشن ، اسلایدشو و غیره جای می گیرد که استفاده از آن آسان است ، فقط پریست ها را روی لایه تنظیم درست بالای ویرایش اعمال کنید.

دانلود پریست پریمیر درجه بندی رنگ های تیره

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 142
 • Like
 • 0
دانلود 12 پریست آماده پریمیر رنگ مخصوص شب

دانلود پریست پریمیر درجه بندی رنگ های تیره با نام Night Street Color Grades بسته ای متشکل از پریست های درجه بندی رنگ تیره برای انواع فیلم ها است. این پریست با هر رزولوشن ی کار می کنند. آنها کاملاً مناسب فیلم ترسناک ، تریلر یا موزیک ویدیو شما هستند. این پروژه دارای یک آموزش ویدئویی آسان برای دنبال کردن برای مبتدیان است. به طور کلی 12 پریست تصحیح رنگ به شما کمک می کند تا افکت های شگفت انگیزی مانند جلوه تاریک زیرزمینی ، چراغ های شهر نئونی و بسیاری موارد دیگر ایجاد کنید.

دانلود پریست آماده پریمیر با افکت خط های رنگی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 242
 • Like
 • 1
پریست پریمیر با افکت خط های رنگی

دانلود پریست آماده پریمیر با افکت خط های رنگی Colorful Line Transitions 2 به شما کمک می کنند تا ترانزیشن های مینیمالیستی شیک با خطوط رنگی را خیلی سریع ایجاد کنید. این پروژه شامل 64 پریست (32 in و 32 انیمیشن out) است. پروژه بسیار ساده است. شامل یک آموزش گنجانده شده است. تغییر رنگ آسان. با هر رزولوشنی کار خواهد کرد. در عرض چند دقیقه یک نمایش اسلایدی یا افتتاحیه جذاب ایجاد کنید.

دانلود پریست پریمیر افکت های نئون کمیک

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 194
 • Like
 • 0
دانلود پریست پریمیرافکت نوری به سبک کمیک

دانلود پریست پریمیر افکت های نئون کمیک یک قالب آماده قدرتمند و حرفه ای مخصوص Premiere Pro است که شامل 12 پریست متحرک زیبا و مدرن است. استفاده از آنها بسیار آسان است و می توان آنها را به سرعت در فیلم های موسیقی ، ارائه ها ، نمایش اسلایدها ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات و فیلم های رویداد گنجانید. مخاطبان خود را تحت تأثیر این پریست پریمیر Comic Neon Effects زیبا و متحرک قرار دهید. بدون نیاز به پلاگین. این پروژه با هر رزولوشنی سازگار است و با کیفیت بسیار عالی 8K ارائه شده است.
گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ