جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

پلاگین

دانلود رایگان پلاگین های ادیوس دانلود پلاگین پریمیر دانلود پریست پریمیر دانلود پلاگین افتر افکت مک و فتوشاپ

14 پریست ترانزیشن پریمیر با افکت روح

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 1
 • Like
 • 0
14 پریست ترانزیشن پریمیر با افکت روح

دانلود 14 پریست ترانزیشن پریمیر با افکت روح و شبح داینامیک


Dynamic Ghost Transitions دارای 14 پریست ترانزیشن بدون قعطی است. این پریست پویایی بیشتری به کارهای آینده شما می بخشد و در هر vlog ، تریلر ، فیلم اکشن و غیره کاملاً مناسب به نظر می رسد. استفاده از 14 پریست ترانزیشن پریمیر با افکت روح بسیار آسان است ، فقط پریست انتخاب شده را روی لایه تنظیمات بالای ویرایش قرار دهید.

پریست پریمیر عناصر شبکه های اجتماعی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 44
 • Like
 • 0
پریست آماده پریمیر 50 عناصر شبکه های اجتماعی

دانلود پریست آماده پریمیر 50 عناصر شبکه های اجتماعی


Social Media Elements مجموعه ای از نمادهای متحرک خیره کننده رسانه های اجتماعی است که شامل نمادهای متحرک برای آیکون های لایک ، دیسلایک ، یادآوری ، ارسال مجدد و غیره است. بیش از 50 عنصر در این مجموعه وجود دارد و مطمئناً آنچه را که نیاز دارید دقیقاً پیدا خواهید کرد! با استفاده از این مجموعه می توانید پروژه های خود را حتی روشن تر کرده و عناصر بیشتری را بدون استفاده از فوتیج های اضافی اضافه کنید. استفاده از این مجموعه پریست پریمیر عناصر شبکه های اجتماعی بسیار آسان است و می توانید موقعیت عناصر روی صفحه و رنگ را به راحتی تغییر دهید. برای رسانه های اجتماعی خود از جمله اینستاگرام ، TikTok ، فیس بوک یا یوتیوب محتوای خیره کننده ایجاد کنید و این مجموعه عناصر باور نکردنی به شما در انجام این کار کمک می کند.

پریست ترانزیشن های پریمیر روشن Flaring Bright

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 62
 • Like
 • 0
دانلود پریست ترانزیشن های پریمیر روشن Flaring Bright

دانلود 8 پریست ترانزیشن های پریمیر روشن Flaring Bright


این پریست آماده عالی با 8 افکت ترانزیشن متحرک خلاقانه فیلم های شما را متمایز می کند. پریست ترانزیشن های پریمیر روشن Flaring Bright با استفاده از روش لایه تنظیمات انجام می شود. می توانید از این موارد برای ایجاد ارائه های شگفت انگیز شرکتی ، نمایش اسلاید تجاری ، تبلیغات ، رویدادهای آینده ، تریلرها ، تیزرها ، فیلم ها ، فیلم ها ، فیس بوک و ویدیوهای YouTube خود استفاده کنید. با این تغییرات مدرن ، روان و متحرک ، مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید!

پریست پریمیر پارالاکس فریز فریم

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 102
 • Like
 • 0
دانلود پریست پریمیر پارالاکس فریز فریم

دانلود پریست پریمیر پارالاکس فریز فریم با افکت نئون


Freeze Neon Parallax Effects شامل 64 پریست آماده پریمیر مخصوص Premiere Pro با ظاهر فوق العاده زیبا و متحرک است. می توانید از آنها برای ایجاد افکت فریز فریم برای فیلم های خود استفاده کنید. بین 3 یا 5 ثانیه انتخاب کنید. استفاده از این پریست پریمیر پارالاکس فریز فریم بسیار آسان است ، کافی است آنها را روی لایه تکراری خود بکشید و رها کنید و روی rendering ضربه بزنید.

دانلود پریست تقسیم صفحه نئونی پریمیر

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 144
 • Like
 • 0
پریست پریمیر تقسیم صفحه نئونی

دانلود 6 پریست آماده پریمیر تقسیم صفحه نئونی


این پروژه شامل مجموعه ای از 6 پریست منحصر به فرد است. کاربردش بسیار ساده است. به سرعت می توانید ظاهری مدرن و شیک به فیلم خود اضافه کنید. به راحتی accent ها ، جلوه های صفحه نمایش نئونی و موارد دیگر ایجاد کنید. با دانلود پریست تقسیم صفحه نئونی پریمیر را می توان از آن در کارهای روزانه ویرایش ویدئو استفاده کرد و به راحتی با این ابزار جلوه های جدیدی ایجاد کرد.

دانلود پریست پریمیر المان های خط خطی و ناخوانا

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 154
 • Like
 • 0
پریست پریمیر المان های خط خطی و ناخوانا

دانلود پریست پریمیر المان های خط خطی و ناخوانا مجموعه ای از پریست های آماده خط خطی متحرک ، شامل 3 دسته است -10 دایره ای، 10 خطی و 10 عناصر دیگر. این پریست یک راه حل عالی برای فیلم های آموزشی یا شرکتی شما برای برجسته کردن یا اشاره به چیزی است. شما می توانید مدت زمان انیمیشن و رنگ عنصر را سفارشی کنید. فقط پریست را روی یک لایه solid layer بکشید ، کار شما تمام شد!
گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ