جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
آموزش افتر افکت مقدماتی

قالب پاورپوینت

قالب پاورپوینت به همراه دانلود قالب پاورپوینت رایگان اداری تجاری درسی پایان نامه جدید حرفه ای با تم و تمپلیت پاورپوینت رایگان در وب سایت جی اف ایکس دانلود

قالب پاورپوینت شیمی Labia

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 35
 • Like
 • 0
تم پاورپوینت شیمی

دانلود قالب پاورپوینت برای شیمی


Labia یک تم پاورپوینت شیمی برای ارائه عالی مناسب همه نیازهای تجاری ، آموزشی ، درسی و شخصی با بیش از 150 اسلاید است. این قالب مناسب قالب پاورپوینت برای رشته شیمی، تم پاورپوینت پایان نامه شیمی ، قالب پاورپوینت دفاع شیمی ، انواع سمینار و کنفرانس می باشد. کلیه عناصر موجود در این قالب از نوع پاورپوینت و قابل ویرایش هستند ، نیازی به نرم افزار دیگری نیست. ادیت این تمپلیت بسیار آسان است. وارد کردن محتوا، جایگزین کردن تصویر در متغیر ها ، تغییر رنگ و ... ارائه ها شامل اسلاید متحرک می باشند.

دانلود تم پاورپوینت تجارت Excelsior

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 36
 • Like
 • 0
دانلود تم پاورپوینت تجارت

دانلود تم پاورپوینت تجارت Excelsior. این فایل شامل مدرن ترین قالب آماده پاورپوینت با طراحی زیبا و کاربردی می باشد، شامل اسلایدهای آماده، آیکون و نمودارهای با موضوع تجاری ، کسب و کار و شرکتی می باشد. یک قالب پاورپوینت تجارت ارائه مدرن و حرفه ای که برای استفاده در هر نوع تجارتی ایجاد شده است. تم پاورپوینت تجاری ارائه برای افرادی که به دنبال یکتایی ، حرفه ای بودن ، بی نقص ، خلاقیت و سادگی هستند می باشد. با این قالب آماده یک ارائه منحصر به فرد و متمایز از دیگران پزرنت کنید. همه عناصر به راحتی قابل ویرایش است و می توانید رنگ را تغییر دهید تا آن را با برند شخصی یا شرکتی خود مطابقت دهید. قالب پاورپوینت Excelsior دارای 100 اسلاید منحصر به فرد است که کاملاً قابل ویرایش و تنظیم هستند.

دانلود اینفوگرافیک برای پاورپوینت

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 50
 • Like
 • 0
دانلود اینفوگرافیک برای پاورپوینت

دانلود اینفوگرافیک برای پاورپوینت با نام Swot Infographic Powerpoint. قالب پاورپوینت اینفوگرافیک یک اینفوگرافیک SWOT چند منظوره برای قالب آماده پاورپوینت ارائه شماست. با یک طراحی ساده با کیفیت بالا. به سادگی اسلایدها را که دوست دارید برای پروژه ارائه خود کپی و پیست کنید.

دانلود قالب پاورپوینت کلاسیک Volok

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 35
 • Like
 • 0
دانلود قالب پاورپوینت کلاسیک چند منظوره Volok

دانلود قالب پاورپوینت کلاسیک Volok
این قالب پاورپوینت با طرح بندی های مدرن ، زیبا ، خلاقانه ، حرفه ای و منحصر به فرد می تواند برای اهداف مختلفی استفاده شود و جزو قالب های پاورپوینت چند منظوره می باشد.شما می توانید از این قالب آماده برای تجارت،شرکت،نمونه کارها،عکاسان و سایر پروژه های دیگر استفاده نمایید.

دانلود قالب پاورپوینت چند منظوره دیجیتال مارکتینگ

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 56
 • Like
 • 0
قالب پاورپوینت دیجیتال مارکتینگ

قالب پاورپوینت حرفه ای چند منظوره دیجیتال مارکتینگ با نام Kreasi Digital Marketing در جی اف ایکس دانلود.این قالب پاورپوینت شامل 30 اسلاید مختلف با کیفیت HD می باشد که می توانید برای گزارش های مختلف،تجارت و دیجیتال مارکتینگ از آن استفاده نمایید.برای دیدن ویژگی های کامل قالب پاورپوینت دیجیتال مارکتینگ در ادامه مطلب همراه ما باشید.

دانلود قالب پاورپوینت استوری اینستاگرام متحرک

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 82
 • Like
 • 0
قالب پاورپوینت استوری اینستاگرام متحرک

دانلود قالب پاورپوینت استوری اینستاگرام متحرک


Animate Instagram Stories نام این قالب پاورپوینت متحرک می باشد که شامل 25 تمپلیت استوری اینستاگرام می باشد که می توانید به راحتی آن ها را در پاورپوینت ویرایش کرده و خروجی را دریافت نمایید.شما می توانید از این قالب پاورپوینت استوری اینستاگرام برای معرفی محصولات،تبلیغات،رویدادها،حراجی ها و سایر مناسبت های دیگر استفاده نمایید.در ادامه مطلب می توانید مشخصات کامل به همراه فایل دمو را به صورت آنلاین از جی اف ایکس دانلود تماشا نمایید.

دانلود قالب پاورپوینت چند منظوره Bolo

در تاریخ :
توسط : fahim
نظرات : 0
بازدیدها : 40
 • Like
 • 0
قالب پاورپوینت چند منظوره Bolo

دانلود قالب پاورپوینت چند منظوره Bolo


این قالب پاورپوینت چند منظوره در 45 اسلاید خلاق و رنگارنگ طراحی شده که می توانید برای تجارت،تبلیغ محصولات،معرفی و سایر پروژه های دیگر از آن استفاده نمایید.

قالب پاورپوینت معرفی محصول

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 54
 • Like
 • 0
قالب پاورپوینت معرفی محصول

قالب پاورپوینت معرفی محصول فروشگاه لباس با نام T-Shirt Store. قالب آماده پاورپوینت فروشگاه برای معرفی و خدمات فروشگاه لباس با طراحی مسطح و مینیمالیستی ساده. ارائه خود را متفاوت و زیبا تر از همیشه ارائه دهید. قالب پاورپوینت معرفی محصولات مناسب برای نمایش و معرفی محصولات مختلف. قابل ویرایش در نرم افزار پاور پوینت.

قالب پاورپوینت چند منظوره Wolves Powerpoint

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 37
 • Like
 • 0
قالب پاورپوینت حرفه ای

قالب پاورپوینت چند منظوره با تم گرگ Wolves Powerpoint


قالب پاورپوینت چند منظوره با نام Wolves Powerpoint. یک تم پاورپوینت مدرن و تمیز با طرح گرگ به عنوان یک تصویر مکان نگهدارنده برای تصاویر شما است ، از آنجایی که این قالب پاورپوینت آماده چند منظوره می باشد ، می توانید آن را با هر آنچه که می خواهید و برای هر منظوری ویرایش کنید. به عنوان مثال این قالب پاورپوینت حرفه ای برای آژانس های تبلیغاتی، ماجراجوئی ، مستند ، ارائه های پایان نامه ، طبیعت و ... و غیره مناسب است ، همه عناصر از اشکال گرفته تا رنگ ها قابل ویرایش هستند. برای ویرایش آن نیازی به نرم افزار دیگری ندارید ، فقط از Powerpoint استفاده کنید.

قالب پاورپوینت کیک و شیرینی Dulcis

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 43
 • Like
 • 0
قالب پاورپوینت کیک

قالب پاورپوینت کیک و شیرینی Dulcis. این یک قالب پاورپوینت کیک سرگرم کننده و انتزاعی است ، در اینجا ما از یک غذا (کیک) به عنوان پیش نمایش / سوژه استفاده می کنیم. با این حال ، شما می توانید آن را با هر آنچه که می خواهید و برای اهداف دیگر ویرایش کنید. به عنوان مثال ، این تم پاورپوینت کیک برای رستوران ، نانوایی ، آشپزی و غیره مناسب است ، همه عناصر از اشکال گرفته تا رنگ ها قابل ویرایش هستند. برای ویرایش آن نیازی به نرم افزار دیگری ندارید ، فقط از Powerpoint استفاده کنید. این قالب با موضوع قالب پاورپوینت کیک تولد و شیرینی های خوشمزه مخصوص ارائه دفاع پایان نامه - کنفرانس – تحقیق – پژوهش و سمینار در همه ی رشته های دانشگاهی و دوره های تحصیلی می باشد.