خرید از المنت انواتو

قالب پاورپوینت

پاورپوینت آفیس به عنوان یکی از نرم افزارهای رایج برای ارائه مطالب مختلف شناخته می شود. امروزه، اکثر دانشگاه ها، مدارس و مراکز آموزشی برای ارائه مطالب آموزشی، درسی و ... نیاز به ارائه پاورپوینت دارند. ولی تکراری بودن قالب پاورپوینت و تم پاورپوینت باعث شده است که مطالب آموزشی و درسی به صورت روان منتقل نشوند.
دانلود قالب پاورپوینت آماده و دانلود تم پاورپوینت به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند به بهترین شکل مطالب خود را ارائه کنند. بستر گرافیکی پاورپوینت، زیبایی منحصر به فردی به ارائه های مختلف می دهد.

پاورپوینت؛ نرم افزاری گرافیکی برای ارائه تمامی موضوعات


با پیشرفت دنیای دیجیتال، ارائه مطالب به شکل گرافیکی بسیار حائز اهمیت شده است. در همه مراکز آموزشی، مدارس، شرکت ها و ... از نرم افزار پاورپوینت برای ارائه مطالب استفاده می شود. زیرا این نرم افزار با بستر گرافیکی خاصی که ایجاد می کند، به بهترین شکل ممکن مطالب را منتقل می کند.
اما محدودیت زیادی برای قالب پاورپوینت و تم پاورپوینت در نرم افزار پیش فرض پاورپوینت وجود دارد. به همین خاطر، بهتر است که افراد برای بهره مندی از بستر گرافیکی این نرم افزار، اقدام به دانلود قالب پاورپوینت کنند.

دانلود قالب پاورپوینت و تم پاورپوینت


با توجه به اینکه پاورپوینت دارای تعداد بسیار محدودی قالب می باشد، بهتر است که افراد برای تخصصی کردن و گرافیکی کردن ارائه های پاورپوینت، اقدام به دانلود قالب پاورپوینت و تم پاورپوینت کنند. در حال حاضر، سایت های مختلفی برای دانلود قالب پاورپوینت خدمات ارائه می کنند.
سایت جی اف ایکس دانلود به عنوان یک مرجع اصلی برای دانلود قالب پاورپوینت و تم پاورپوینت شناخته می شود که بهترین قالب های پاورپوینت حرفه ای و تخصصی را به صورت رایگان و یا با هزینه محدود ارائه می کند. فرقی نمی کند که دانش آموز هستید یا دانشجو! به هر حال شما می توانید بر اساس نیاز خودتان، اقدام به دانلود قالب پاورپوینت رایگان از این سایت کنید همچنین سایت gfxdownload.ir مجموعه بزرگی از قالب های پاورپوینت را در اختیار شما قرار داده که به راحتی میتوانید از آنها استفاده نمایید. با دانلود قالب پاورپوینت و شخصی سازی آن به جذاب تر شدن ارائه و عدم خستگی چشم کاربرانی که در حال مشاهده ی اسلاید های شما هستند کمک نمایید .

به دنبال قالب پاورپوینت حرفه ای هستید؟


بسیاری از مطالبی که در پاورپوینت ارائه می شوند، به صورت حرفه ای و تخصصی هستند. به همین خاطر، نیاز است که برای ارائه بهتر مطالب از فضای گرافیکی نرم افزار پاورپوینت استفاده شود و بهترین قالب های پاورپوینت مورد استفاده قرار گیرد.
اگر به دنبال قالب پاورپوینت حرفه ای هستید، می توانید به سایت جی اف ایکس دانلود مراجعه کنید و نوع زمینه کاری خود را بخش جستجو وارد نمایید. این سایت با ارائه قالب های پاورپوینت آماده و به صورت رایگان، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از زیباترین قالب ها برای ارائه مطالب خودتان استفاده کنید.

قالب های پاورپوینت رایگان و بدون هزینه


با توجه به نیاز مردم به استفاده از قالب پاورپوینت، شرکت های مختلفی قالب های پاورپوینت را با هزینه زیاد به فروش می رسانند. در برخی از موارد، به طور مثال افرادی که قصد ارائه سمینار و موضوعات علمی و تخصصی دارند، خرید قالب پاورپوینت سودمند است. ولی برخی از افراد فقط برای یک ارائه معمولی نیاز به قالب پاورپوینت دارند و نمی خواهند هزینه زیادی برای دریافت قالب پاورپوینت پرداخت کنند.
سایت جی اف ایکس دانلود با ارائه بهترین قالب های پاورپوینت و تم پاورپوینت حرفه ای به صورت رایگان، به شما این امکان را می دهد تا برای هر ارائه خود با پاورپوینت، یک قالب خاص داشته باشید. بنابراین، در صورتی که قصد پرداخت هزینه برای دانلود قالب پاورپوینت را ندارید، می توانید اقدام به دانلود قالب های رایگان از این سایت کنید.

دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای


با دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای میتوانید ارائه و سخنرانیتان را متحول و مخاطب را جذب کنید . استفاده از قالب های پیشفرض و یا ساده عواقبی همچون خستگی کاربران و عدم همراهی مخاطبان شما را در پیش دارد و نتیجه دلخواه را به دست نمیاورید . حالا اگر میخوایید این مشکلات را نداشته باشید صرفا باید از قالب های پاورپوینت حرفه ای استفاده کنید و خیلی راحت مخاطبین خودتان را شگفت زده و تاثیر گذاری خود را بیشتر از قبل کنید .

دانلود قالب پاورپوینت متحرک


دغدغه تمام کسانی که با پاورپوینت سروکار دارند طراحی یک قالب جذاب برای پاورپوینت خود می باشد. یکی از حرفه ای ترین و جذاب ترین قالب ها ، قالب های متحرک است که در آن از انیمشین ها و کارکتر های متحرک نیز استفاده شده است. با دانلود قالب پاورپوینت متحرک در عرض چند دقیقه آن را شخصی سازی کنید و حرفه ای بودن ارائه را به نمایش بگذارید .

مزیت های دانلود قالب پاورپوینت و تم پاورپوینت به صورت آماده


تمامی قالب های تخصصی پاورپوینت با هزینه مشخص و به صورت اختصاصی قابل سفارش می باشند. ولی لازم است که افراد هزینه زیادی برای خرید این قالب ها پرداخت کنند. ولی دانلود قالب پاورپوینت و تم پاورپوینت به افراد این امکان را می دهد تا با کمترین هزینه و یا بدون صرف هزینه، اقدام به استفاده از قالب و تم پاورپوینت کنند. در ادامه به برخی از مزیت های دانلود قالب پاورپوینت و تم پاورپوینت اشاره می کنیم.
• امکان ویرایش سریع پاورپوینت
• امکان دانلود قالب پاورپوینت به صورت رایگان
• آماده بودن فضای گرافیکی پاورپوینت برای نگارش متون
• نظم دادن به متن و ایجاد یک ارائه منسجم

نحوه دانلود قالب و تم برای پاورپوینت از جی اف ایکس دانلود


اگرچه سایت های مختلفی برای دانلود قالب پاورپوینت آماده تبلیغات می کنند. ولی باز هم اکثر این سایت ها نمی توانند قالب های تخصصی با بیشترین زیبایی گرافیکی را ارائه کنند. سایت جی اف ایکس دانلود با ارائه بهترین قالب های پاورپوینت به افراد این امکان را می دهند تا بتوانند قالب پاورپوینت مورد نظر خودشان را دانلود کنند و سپس آن را ویرایش نمایند.
نحوه دانلود قالب پاورپوینت و تم پاورپوینت بسیار ساده است. لازم است که افراد به سایت جی اف ایکس دانلود مراجعه نمایند و از بخش منو، قالب های پاورپوینت را انتخاب کنند. پس از آن ها صدها قالب پاورپوینت رایگان به افراد ارائه می شوند تا بتوانند بهترین قالب را بر اساس نوع ارائه و مطالب خودشان دانلود کنند و مورد استفاده قرار دهند.
قالب های پاورپوینت با پسوند پاورپوینت قابلیت دانلود دارند و از این رو به راحتی می توان بعد از دانلود، آن ها را ویرایش کرد.
توضیحات بیشتر

سئوالات متداول در مورد پاورپوینت

پاورپوینت چیست؟

پاورپوینت یک برنامه برای نمایش محتوا به صورت اسلایدی می باشد که بخشی از مجموعه ابزارهای مایکروسافت آفیس میباشد.

قالب پاورپوینت چیست؟

قالب پاورپوینت شامل گروهی از اسلاید های آماده می باشد که می توانید با ویرایش متن و عکس خود در آن ها به صورت سریع اسلاید مورد نظر خود را طراحی نمایید.قالب های پاورپوینت با موضوعات متفاوتی مانند دانشگاهی،شرکتی،متحرک و موضوعات دیگر عرضه می شوند که می توانید در جی اف ایکس دانلود به همه قالب ها در موضوعات مختلف دسترسی داشته باشید.

قالب های آماده پاورپوینت را از کجا دانلود کنم؟

شما می توانید در وب سایت جی اف ایکس دانلود جدیدترین قالب های آماده پاورپوینت در دسته بندی های مختلف را به صورت رایگان و اشتراکی دریافت نمایید.

پاسخگو هستیم
راهنمای آنلاین

سوالات پر تکرار کاربران را اینجا پاسخ داده‌ایم:

اشتراک ویژه خریداری کردم ولی فعال نشد

لطفا ابتدا وارد سایت شده و وضعیت اشتراک خود را در صفحه پروفایل کاربری چک کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی عضویت ویژه شما فعال نشده، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ حداکثر تا 72 ساعت توسط بانک عامل به حساب شما عودت میشود.

در صورت عدم بازگشت وجه از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

فایلی خریداری کردم ولی قابل دانلود نیست

فایل خریداری شده خود را همواره می‌توانید در صفحه محصولات خریداری شده مشاهده و دانلود کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی فایل در این لیست اضافه نشده، خرید شما ناموفق بوده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

سوال یا مشکل من در لیست بالا نیست

اگر سوال یا مشکل دیگری دارید لطفا از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما که لینک آن در منوی بالای صفحه قرار داده شده اقدام فرمائید.