جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

قالب پاورپوینت

قالب پاورپوینت

یکی از اصول طراحی پاورپوینت ، دیزاین و قالب آن می باشد که اهمیت بسیار زیادی دارد . اکثر افراد برای استفاده های تجاری ، آموزشی و یا حتی شخصی از قالب پاورپوینت برای طراحی پروژه یا ارائه مطالب خود استفاده میکنند که باید متناسب با موضوع طراحی شود چرا که روی مخاطب تاثیر بسزایی دارد . از این رو برای صرفه جویی در وقت می توانید از قالب آماده پاورپوینت برای طراحی استفاده کنید .

دانلود قالب پاورپوینت

سایت جی اف ایکس دانلود مجموعه بزرگی از قالب های پاورپوینت را در اختیار شما قرار داده که به راحتی میتوانید از آنها استفاده نمایید. با دانلود قالب پاورپوینت و شخصی سازی آن به جذاب تر شدن ارائه و عدم خستگی چشم کاربرانی که در حال مشاهده ی اسلاید های شما هستند کمک نمایید .

دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای

با دانلود قالب پاورپوینت حرفه ای میتوانید ارائه و سخنرانیتان را متحول و مخاطب را جذب کنید . استفاده از قالب های پیشفرض و یا ساده عواقبی همچون خستگی کاربران و عدم همراهی مخاطبان شما را در پیش دارد و نتیجه دلخواه را به دست نمیاورید . حالا اگر میخوایید این مشکلات را نداشته باشید صرفا باید از قالب های پاورپوینت حرفه ای استفاده کنید و خیلی راحت مخاطبین خودتان را شگفت زده  و تاثیر گذاری  خود را بیشتر از قبل کنید .

دانلود قالب پاورپوینت متحرک

دغدغه تمام کسانی که با پاورپوینت سروکار دارند طراحی یک قالب جذاب برای پاورپوینت خود می باشد. یکی از حرفه ای ترین و جذاب ترین قالب ها ، قالب های متحرک است که در آن از انیمشین ها و کارکتر های متحرک نیز استفاده شده است. با دانلود قالب پاورپوینت متحرک در عرض چند دقیقه آن را شخصی سازی کنید و حرفه ای بودن ارائه را به نمایش بگذارید .

دانلود قالب پاورپوینت رایگان

اگر به دنبال یک قالب رایگان پاورپوینت هستید جای درستی آمده اید! شما میتوانید با دانلود قالب پاورپوینت رایگان از سایت پروژه خود را به نحو زیبایی طراحی کنید . قالب هایی که آماده کرده ایم در تمامی موضوعات می باشند کافیست کمی جستجو کرده و طرح مدنظر خود را دانلود کنید .

قالب پاورپوینت شبکه کامپیوتری

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 1
 • Like
 • 0
تم های پاورپوینت کامپیوتری

قالب پاورپوینت شبکه کامپیوتری یک قالب ارائه حرفه ای برای اهداف چند منظوره با موضوع کامپیوتر، شبکه، فناوری و تکنولوژی است که بیشتر مورد استفاده دانشجویان کامپیوتر و تکنولوژی قرار می گیرد. اسلاید ارائه یکی از مهمترین جنبه ها در دنیای بازاریابی تجاری است. یک ارائه موفق می تواند شما را به فرصت های بزرگ دیگری هدایت کند. وقتی مخاطب شما پیام شما را بفهمد و در مورد تصویر کلی شما دید یکسانی داشته باشد ، جذب مشتری جدید و سرمایه گذاری آسان تر است. با کمک قالب پاورپوینت برای شبکه های کامپیوتری می توانید ارائه های خود را حرفه ای تر از قبل ایجاد کنید. تم پاورپوینت کامپیوتری با چیدمان تمیز ، محتوای شما را ساختارمند کرده و در یک جریان صحیح ارائه می دهد. ویرایش اسلاید های تم پاورپوینت کامپیوتر نیز آسان است.

تم پاورپوینت خورشید

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 46
 • Like
 • 0
تم پاورپوینت خورشید Sunshine

تم پاورپوینت خورشید یک قالب آماده دارای پس زمینه زیبا و استفاده از سبک کاغذ پاره شده برای تصویرهای متغیر است ، بنابراین این قالب پاورپوینت خورشید Sunshine برای استفاده شما بسیار منحصر به فرد است ، می توانید از آن برای مد ، ورزش ، خودرو و سایر ارائه های تجاری استفاده کنید. همه عناصر از یک شکل تا رنگ قابل ویرایش هستند بدون نیاز به نرم افزار دیگری برای ویرایش آن ، فقط از پاورپوینت استفاده کنید.

قالب پاورپوینت زیست شناسی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 81
 • Like
 • 0
تم پاورپوینت زیست شناسی رایگان

دانلود رایگان قالب پاورپوینت زیست شناسی


قالب پاورپوینت زیست شناسی رایگان با طراحی مسطح و مینیمالیستی ، ارائه شما را با طراحی ساده ، تمیز و ساده برجسته می کند. قالب پاورپوینت زیست شناسی دارای اسلاید های با کیفیت عالی و قابلیت ویرایش و سفارشی سازی آسان است. قالب پاورپوینت زیست The Biologist متناسب برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای است که با قابلیت ویرایش و جابه جایی عناصر است. اکثر اشیاء موجود در قالب پاورپوینت را می توان به راحتی رنگ آمیزی ، تغییر شکل ، جابجایی یا حذف کرد. با دانلود تم پاورپوینت زیست شناسی به راحتی ارائه های حرفه ای ایجاد کنید و تاثیر بی نظیر بر مخاطبان خود بگذارید.

قالب پاورپوینت زبان انگلیسی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 92
 • Like
 • 0
تم پاورپوینت انگلیسی

قالب پاورپوینت زبان انگلیسی که در این پست شاهد آن هستید یک قالب آماده پاورپوینت است که به صورت کاملا رایگان در سایت قرار داده شده است و بیشتر مورد استفاده دانشجویان زبان انگلیسی و افراد در دانشگاه قرار می گیرد. با استفاده از این قالب پاورپوینت برای زبان انگلیسی در جلسه دفاع بدرخشید. اسلاید ارائه یکی از مهمترین جنبه ها در دنیای بازاریابی تجاری است. یک ارائه موفق می تواند شما را به فرصت های بزرگ دیگری هدایت کند. وقتی مخاطب پیام شما را بفهمد ، جذب مشتری جدید و سرمایه گذاری نیز آسان تر است. با دانلود قالب پاورپوینت زبان انگلیسی ارائه های تکراری و کسل کننده را تغییر دهید. قالب پاورپوینت زبان دارای چیدمان تمیز است، محتوای شما را ساختارمند کرده و در یک جریان صحیح ارائه می دهد. ویرایش و سفارشی سازی اسلاید های این تم پاورپوینت زبان انگلیسی نیز آسان است.

تم پاورپوینت حشرات

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 62
 • Like
 • 0
قالب آماده پاورپوینت با تم حشرات

دانلود قالب آماده پاورپوینت با تم حشرات


در این پست با معرفی یک قالب پاورپوینت با موضوع حشرات با شما همراه هستیم. به طور حتم می دانیم که اسلاید ارائه یکی از مهمترین جنبه ها در دنیای بازاریابی تجاری است. یک ارائه موفق می تواند شما را به فرصت های بزرگ دیگری هدایت کند. با کمک تم پاورپوینت حشرات می توانید پیام و مطالب خود را به روش جذاب تری به مخاطبان ارائه دهید. دارای چیدمان تمیز ، محتوای ساختار یافته که ارائه شما را در یک جریان صحیح ارائه می دهد. ویرایش اسلاید ها نیز آسان است.

تم پاورپوینت سازمانی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 299
 • Like
 • 0
قالب پاورپوینت سازمانی

دانلود قالب اماده پاورپوینت سازمانی


قالبی زیبا و مناسب برای شرکت ها و سازمان هایی بزرگ و کوچک می باشد. این قالب آماده پاورپوینت زیبا همچنین می توانید برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک نیز مورد استفاده قرار گیرد. تم پاورپوینت سازمانی یک قالب ارائه حرفه ای مدرن و تمیز ویژه برای آژانس یا هر نوع مشاغل. کاملاً قابل ویرایش ، تغییر رنگ ، متن ، عکس ها است. سفارشی سازی این قالب پاورپوینت سازمانی بسیار ساده است.

قالب پاورپوینت چاقی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 81
 • Like
 • 0
قالب آماده پاورپوینت چاقی

دانلود رایگان قالب آماده پاورپوینت چاقی


در این پست با معرفی یک قالب جذاب و کاربردی با شما همراه هستیم که به صورت کاملا رایگان در سایت برای دانلود قرار داده شده است. قالب پاورپوینت چاقی Diet Plan یک قالب ایجاد شده با اشکال اصلی و رنگهای قدرتمند است ، استفاده از این تم پاورپوینت چاقی محتوا و تصاویر را برجسته می کند ، شما فقط باید متن خود را جایگزین کنید ، تصاویر موجود ، نسخه موجود پاورپوینت و Google Slides را اضافه کنید ، مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید. پشتیبانی از گوگل اسلاید.

تم پاورپوینت عمومی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 380
 • Like
 • 0
دانلود قالب پاورپوینت عمومی public

تم پاورپوینت عمومی برای ارائه های بی نظیر یک قالب پاورپوینت حرفه ای ، تمیز و خلاق برای نشان دادن تجارت خود به مشتریان! ویرایش و سفارشی سازی بسیار آسان. زیرا همه عناصر قابل ویرایش و آماده استفاده هستند. این تم های عمومی پاورپوینت با طراحی زیبا و کاربردی می باشد، شامل اسلاید آماده، آیکون و نمودار تجاری می باشد. . مناسب برای استفاده در انواع ارائه های عمومی ، نمونه کارهای شخصی ، سخنرانی های رسمی ، عوامل خلاق ، طراحان دستاورد ، نمونه کارها و غیره.

تم پاورپوینت فضایی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 98
 • Like
 • 1
دانلود تم پاورپوینت فضایی

دانلود رایگان قالب پاورپوینت با تم فضا


همانطور که می دانید اسلاید ارائه یکی از مهمترین جنبه ها در دنیای بازاریابی تجاری است. یک ارائه موفق می تواند شما را به فرصت های بزرگ دیگری هدایت کند. وقتی مخاطب شما پیام شما را بفهمد و در مورد تصویر کلی شما دید یکسانی داشته باشد ، جذب مشتری جدید ، سرمایه گذاری و جذب مشتری نیز آسان تر است. تم پاورپوینت فضایی این موارد را برای شما امکان پذیر خواهد کرد. مناسب ارائه‌های فیزیک، اخترشناسی، فضا و کیهان. تم پاورپوینت فضایی رایگان با چیدمان تمیز ، محتوای شما را ساختارمند کرده و در یک جریان صحیح ارائه می دهد. ویرایش اسلاید ها نیز آسان است.

قالب پاورپوینت هوافضا

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 189
 • Like
 • 0
دانلود قالب پاورپوینت فضا

قالب پاورپوینت هوافضا و سفر فضایی با پنج رنگ از پیش آماده. همه عناصر این قالب با پاورپوینت ساخته شده اند ، فقط با پاورپوینت ویرایش کنید ، محتوای خود را وارد کنید ، تصاویر خود را جایگزین متغیرهایی کنید ، رنگ ها را تغییر دهید و همه ارائه ها از جمله اسلایدهای متحرک را تغییر دهید و اسلایدهای خود را به شرکای تجاری خود ارائه دهید. برای دانلود قالب پاورپوینت هوافضا از جی اف ایکس دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سئوالات متداول در مورد پاورپوینت

پاورپوینت چیست؟

پاورپوینت یک برنامه برای نمایش محتوا به صورت اسلایدی می باشد که بخشی از مجموعه ابزارهای مایکروسافت آفیس میباشد.

قالب پاورپوینت چیست؟

قالب پاورپوینت شامل گروهی از اسلاید های آماده می باشد که می توانید با ویرایش متن و عکس خود در آن ها به صورت سریع اسلاید مورد نظر خود را طراحی نمایید.قالب های پاورپوینت با موضوعات متفاوتی مانند دانشگاهی،شرکتی،متحرک و موضوعات دیگر عرضه می شوند که می توانید در جی اف ایکس دانلود به همه قالب ها در موضوعات مختلف دسترسی داشته باشید.

قالب های آماده پاورپوینت را از کجا دانلود کنم؟

شما می توانید در وب سایت جی اف ایکس دانلود جدیدترین قالب های آماده پاورپوینت در دسته بندی های مختلف را به صورت رایگان و اشتراکی دریافت نمایید.

گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ