جی اف ایکس دانلود
مرجع پروژه افتر افکت و پریمیر با آموزش فتوشاپ
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
خرید از شاتراستوک

فوتیج و ترانزیشن آماده

دانلود ترانزیشن آماده افتر افکت ادیوس پریمیر و فوتیج های آماده کروماکی موشن گرافیک دانلود ترانزیشن برای پریمیر و ترانزیشن برای افتر افکت به همراه ترانزیشن پریمیر

دانلود فوتیج بک گراند شیمی

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 58
 • Like
 • 0
دانلود فوتیج ویدئویی بک گراند شیمی و مولکول

فوتیج آماده موشن گرافیک بک گراند ساختار مولکولی و شیمی


در این فوتیج آماده شاهد یک بک گراند سه بعدی شیمیایی انتزاعی از ساختارهای مولکولی نرم می باشید. مناسب برای فیلمسازان، تدوینگران و مستند سازان ، تبلیغات موشن گرافیک و غیره. دانلود فوتیج بک گراند شیمی قابل استفاده در انواع نرم افزارهای تدوین. در ادامه با مشاهده دمو و دانلود این پروژه زیبا و حرفه ای از جی اف ایکس دانلود با ما همراه باشید.

دانلود فوتیج المان های جرقه درخشان

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 54
 • Like
 • 0
دانلود فوتیج Sparklers Pack

دانلود فوتیج المان های جرقه درخشان. این بسته ویدیویی موشن گرافیک شامل 10 کلیپ اصلی و سریع از افکت های sparkler روی زمینه های کانال آلفا است. کلیپ ها می توانند حلقه زده شوند و افکت های درخشان اضافه شوند تا مانند پیش نمایش نشان داده شوند. این فوتیج موشن گرافیک شامل 10 نسخه درخشان زرد اضافی از همان جلوه ها در مجموع 20 کلیپ می باشد.

دانلود فوتیج بک گراند شبکه و ارتباطات

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 47
 • Like
 • 0
فوتیج بک گراند موشن گرافیک شبکه ارتباطات

دانلود فوتیج بک گراند موشن گرافیک با موضوع شبکه و ارتباطات


در این فوتیج شاهد پارتیکل های کوچک از یک شبکه وب کم آبی در حال تکان خوردن در برابر یک پس زمینه سیاه می باشید که روی آن شناور است. دانلود فوتیج بک گراند شبکه و ارتباطات در کیفیت HD برای دانلود قرار داده شده است. مناسب برای بک گراند های تیزر، فیلم و انواع پروژه های ویدئویی. در ادامه با دانلود و مشاهده پیش نمایش این پروژه زیبا و کاربردی با ما همراه باشید.

فوتیج کروماکی پرواز کوادکوپتر

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 106
 • Like
 • 1
دانلود فوتیج کروماکی کوادکوپتر Flying Quadcopter

دانلود فوتیج آماده کروماکی پرواز کوادکوپتر


در این فوتیج کروماکی پرواز کوادکوپتر یک کوادکوپتر پرنده با چهار پروانه و یک دوربین متحرک در زمینه شفاف کانال آلفا در یک حلقه در حال پرواز است. از اين فوتيج Flying Quadcopter Loop زيبا و كاربردي مي توانيد در فيلم ها و كليپ های خود استفاده نماييد. کیفیت این فوتیج کوادکوپتر بسیار بالاست و با رزولوشن hd ارائه شده است.

دانلود ترانزیشن کروماکی جعبه های کادو

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 86
 • Like
 • 1
دانلود ترانزیشن کروماکی هدیه و کادو

دانلود ترانزیشن آماده کروماکی جعبه های کادو و هدیه


این بسته ویدیویی موشن گرافیک شامل 1 کلیپ ترانزیشن جعبه هدیه رنگارنگ در حال سقوط بر روی زمینه سیاه است. همچنین شامل یک luma matte برای ترانسپرنت است. دانلود ترانزیشن کروماکی جعبه های کادو قابل استفاده در موضوعات مختلف و ساخت تیزر تبلیغاتی. فوتیج Gift Transition With Luma Matte قابل استفاده در انواع نرم افزار های ویرایش ویدئو مثل افتر افکت، پریمیر و غیره.

فوتیج شمارش معکوس اعداد با افکت گلیچ

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 148
 • Like
 • 0
دانلود فوتیج شمارش معکوس گلیچ

دانلود فوتیج آماده شمارش معکوس 1 تا 10 با افکت گلیچ


در این فوتیج شمارش معکوس اعداد با افکت گلیچ اعداد در سبک نئون از 1 تا 10 با افکت گلیچ قرمز رنگ شمارش می شوند. از این فوتیج Glitch Top 10 Counter می توانید در شروع، مقدمه و استارت پروژه های ویدئویی خود استفاده کنید و آنها را جذاب تر نمایش دهید. در ادامه با مشاهده پیشنمایش و دانلود این فوتیج کاربردی و زیبا با ما همراه باشید.

ترانزیشن کروماکی با افکت کارتونی مایع

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 76
 • Like
 • 0
دانلود ترانزیشن آماده کروماکی افکت مایع

دانلود ترانزیشن آماده کروماکی با افکت کارتونی مایع رنگارنگ


این مجموعه موشن گرافیک ترانزیشن کروماکی با افکت کارتونی مایع شامل 12 کلیپ از ترانزیشن کارتونی مایع رنگارنگ در زمینه های ترانسپرنت کانال آلفا است. از این مجموعه ترانزیشن می توانید در نرم افزار های افتر افکت،پریمیر،ادیوس و سایر نرم افزار های میکس و ادیت فیلم از آن ها استفاده نمایید.

دانلود فوتیج نمایش معاملات بورس در عینک

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 61
 • Like
 • 0
دانلود فوتیج Stock Market Graphs On Glasses

دانلود فوتیج کلوزاپ از مرد عینکی در حال تماشای معاملات بورس


دانلود فوتیج نمایش معاملات بورس در عینک با نام Stock Market Graphs On Glasses . این فوتیج ویدئویی بازتاب کلوزآپ نمودارهای بازار سهام در عینک های یک کارگزار سهام را نشان می دهد. این فوتیج معاملات بورس با کیفیت بالا است و از آن میتوانید در ساخت برنامه تلویزیونی یا تیزر تبلیغاتی استفاده کنید.

دانلود ترانزیشن پریمیر با افکت گلیچ سریع

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 232
 • Like
 • 0
ترانزیشن آماده پریمیر Fast Glitch Transitions

دانلود ترانزیشن پریمیر با افکت گلیچ سریع یک قالب آماده مخصوص Premiere Pro متحرک است. این پروژه شامل 6 افکت ترانزیشن می باشد. آنها از یک ترکیب خیره کننده از افکت ها برای نمایش و جذابیت رسانه شما استفاده می کنند. می توانید از آنها در بررسی های بازی خود، سکانس های مهم و غیره استفاده کرده و فیلم ها را برجسته کنید. مخاطبان خود را با این ترانزیشن پریمیر Fast Glitch Transitions به روز و متحرک تحت تأثیر قرار دهید. بدون نیاز به پلاگین. این محصول کاربردی با کیفیت 4K موجود است.

دانلود فوتیج قدم زدن در جاده مه آلود

در تاریخ :
توسط : farnazhaghighi
نظرات : 0
بازدیدها : 127
 • Like
 • 0
فوتیج ویدئویی Walking Along Foggy Road

دانلود فوتیج آماده قدم زدن مرد در جاده مه آلود کوهستانی


در این فوتیج ویدئویی مردی را نشان می دهد که در وسط جاده مه آلود خالی در کوهستان قدم می زند. دانلود فوتیج قدم زدن در جاده مه آلود یک فوتیج زیبا و کاربردی است که مي توانيد در فيلم ها و كليپ هاي خود استفاده نماييد. این فوتیج با کیفیت بسیار خوب hd و مدت زمان 17 ثانیه ارائه شده است. برای مشاهده پیش نمایش و دانلود این فوتیج به ادامه مطلب مراجعه کنید.
گفتگو در واتس اپگفتگو در واتس اپ