ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان و حرفه ای

کسب و کار از زمان های قدیم بوده و امروزه نیز بیشتر شده است و همه ی ما می دانیم هر کسب و کاری نیازمند تبلیغات و معرفی محصولات یا خدمات خود به مشتریان است. با رشد روز افزون تکنولوژی، تبلیغات نیز با دنیای مدرن همراه شده و اشکال مختلفی از تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات در زندگی ما انسان ها وارد شده است که یکی از آنها تبلیغات بصری می باشد که یا توسط خود شما به عنوان ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان یا به دست افراد متخصص در شرکت های گرافیکی تولید می شود. جی اف ایکس دانلود به عنوان یک منبع جامع اینترنتی در حوزه رسانه های بصری توانسته است در حالی که تیم سازنده ی قدرتمندی را به کاربران خود معرفی کند، با ارائه آموزش های مفید، فوتیج های پرکاربرد و تیزرهای آماده را به صورت رایگان در اختیار مخاطبین خود قرار دهد تا در مسیر ساخت تیزر تبلیغاتی، شما را همراهی نماید.

تبلیغات در گذر زمان

تبلیغات مدرن که امروزه در زندگی ما انسان ها بسیار شده است نتیجه بیش از هزار سال بازاریابی و معرفی محصول و خدمات است که می توان شروع تاریخی آن را در دوران باستان دید. اولین تبلیغات انسان ها همان دیوارنویسی ها و جار زنی هایی بوده که توسط برخی از افراد در میان بازارهای بزرگ و کوچک شهرهای جهان استفاده می شده است و سپس با گذر زمان و با شروع عصر جدید و اختراع اولین دستگاه های چاپ در جهان، تحولی عظیم در حوزه تبلیغات به وجود آمد که همان چاپ روزنامه های تبلیغاتی و پخش آن در میان مردم بود که برای اولین بار در عصر قاجار به ایران راه یافت.
این مسیر متحول شده با سرعتی بیشتر از قبل، تبلیغات را به اشکال دیگر در کمترین زمان ممکن، کمتر از 200 سال مسیر مرحله ای خود را از روزنامه به رادیو و سپس به تلویزیون رساند که منجر به تولید تبلیغات بصری در میان کسب و کارها و نشر تبلیغات در میان مردم شد. در میان تمامی تبلیغات حاضر در جهان، تبلیغات بصری و ساخت تیزر تبلیغاتی بیشترین بازدهی در میان مخاطبین و بیشترین استقبال از طرف کسب و کارها، داشته است.
چیستی تیزر تبلیغاتی
جی اف ایکس دانلود در نظر دارد تا شما را با این دنیای بزرگ آشنا کند. بنابراین ما در این مقاله به چیستی ساخت تیزر تبلیغاتی، ویژگی ها، کاربردها، نکات، مراحل ساخت، انواع، برنامه های مورد نیاز ساخت و فضاهای پخش تیزر تبلیغاتی می پردازیم.

ویژگی های تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی دارای ویژگی های بسیاری می باشد که بارزترین آن، سرنخ دادن است،یعنی اینکه در ساخت تیزر تبلیغاتی وظیفه داریم قبل از رونمایی کامل محصول، آگاهی بسیار کمی از محصولی که در آینده قرار است شرکت یا موسسه رونمایی کند به مخاطب نشان داده و به نوعی ذهن او را درگیر کنیم زیرا پیامی که می رساند کامل نبوده و حس کنجکاوی را روشن میکند و به همین دلیل تیزر تبلیغاتی را سر نخ میگویند. مانند تیزر یک فیلم سینمایی، چند هفته قبل از اکران مردمی که در پایگاه های اشتراک ویدیو و شبکه های تلویزیونی پخش می شود.
ویژگی های تیزر تبلیغاتی
از دیگر ویژگیهای تیزر تبلیغاتی را می توان مخاطب محور بودن آن دانست زیرا سازنده وقتی در حال ساخت تیزر تبلیغاتی است. باید در ذهن داشته باشد مخاطب از چه نوع فیلترهای ادراکی جهت مشاهده تیزر استفاده میکند و باید براساس این نوع مخاطب، تیزر خود را بسازد. برای نمونه تیزرهایی را میتوان مثال زد که در حوزه کودک و نوجوان ساخته میشود و بدون شک باید از افکتهای استفاده کرد که در حوزه کودک و نوجوان به کار میروند.
ویژگی دیگر در ساخت تیزر تبلیغاتی خلاق بودن آن است زیرا ایده های مفهومی و خلاقانه ای که در تولید تیزر استفاده می شود بهتر می تواند مفهوم و معنای محصول یا اثر را به مخاطب برساند. نویسندگان این کار درمورد استفاده از ایده ها همیشه سناریوهای خلاقانه و منحصربه فردی را برای سازنده مینویسند.
اگر بخواهیم ویژگی دیگر ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما معرفی کنیم از سرعت تاثیرگذاری آن سخن می گوییم. سرعت در تاثر به عنوان یکی از مهمترین ویژگیهای ساخت تیزر تبلیغاتی نقش بسزایی در تولید و استمرار در تولید آن دارد. برخی از مؤسسات و شرکتها یا کسب وکارهای کوچک، برای ساخت تیزر های خود با کمترین هزینه و دانلود نمونه های رایگان از سایتهای معتبر و مختلف، مانند سایت جی اف ایکس دانلود می تواند بهترین و کمترین سرمایه گذاری در تبلیغات محصولات خود را داشته باشند، در حالی که می توان چندین تیزر تبلیغاتی ارزان و حرفهای تولید کرد. همزمان ذهن مشتری نیز آماده دریافت محصول یا خدمات کرده و به هدف خود برسند.
مهمترین و آخرین ویژگی ساخت تیزر تبلیغاتی زیبایی و جذابیت آن می باشد. زیبایی های دیداری و شنیداری در تیزر تبلیغاتی گاهی وقت ها نشان داده است که چگونه مخاطب جذب همان تیزر کمتر از یک دقیقهای و ارزان حرفه ای شده است، که نتیجهای جز خرید یا استفاده از محصول تبلیغ شده ندارد.
دنیای امروز که پر شده است از ساخت تیزر تبلیغاتی موفق، ما را که دارای کسب وکارهای نوپا هستیم نیز تشویق کرده است تا در این مسیر قدم برداریم.ناگفته نماند بازدهی ساخت تیزر تبلیغاتی که در گذشته تضمین برگشت سرمایه ساخت بوده است، درحال حاضر اگر نکات طلایی آن مورد بررسی قرار ندهیم می تواند باعث عدم موفقیت و شکست ما در این مسیر شود. مهمترین دلیلی که باعث میشود به این نکات طلایی دقت کرد بارش تبلیغاتی در دنیای رسانه است. زیرا با بالا رفتن مخاطبین فضای ویدئویی و رسانه ها، کسب وکارها نیز به نوعی، همراه با بالا رفتن مخاطبین، تیزرهای تبلیغاتی را نیز افزایش داده اند،به همین دلیل گاهی مخاطب با چندین تیزر تبلیغاتی یک محصول مانند لبنیات، توسط شرکتهای مختلف روبه رو میشود که همین باعث دلزدگی از خرید برخی برندها و استفاده بسیار از برخی دیگر شده است.

10 نکته طلایی ساخت تیزر تبلیغاتی

باز با این همه مشکل آیا باید پرسید ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان و حرفه و پرمخاطب غیرممکن و بی فایده است؟ خیر. ما در ادامه 10 نکته طلایی برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی به شما دوستان ارائه می دهیم.
10 نکته طلایی در ساخت تیزر تبلیغاتی
1. ایده پرداز باشید
مهم این نیست که شما یک طراح باشید یا یک متخصص تبلیغاتی، فقط کافی است بهتر فکر کنید و متفاوت ببینید وبیندیشید. زمانی که شما متفاوت تر از دیگر رقیبان به محصول خود نگاه کنید و چیزی را بسازید که تا به حال هیچکس نساخته و به نمایش نگذاشته است باعث موفقیت در ساخت تیزر تبلیغاتی میشود.
2. یک داستان بنویسید
زمانی که شما برای ساخت تیزر تبلیغاتی خود یک داستان بنویسید و سعی در شفاف نمودن موضوع داشته باشید می توان گفت بیش از نصف راه را برای طراحی تیزر تبلیغاتی رفته اید. بدون شک شما می بایست سناریویی را بنویسید که زمان و هزینه را حفظ کند زیرا این دو باهم پیوندی ناگسستنی دارند. در مورد زمان، سناریویی باید بنویسید که دقیق و سریع داستان را، شفاف بیان کند. زمان حداکثر ساخت تیزر تبلیغاتی بین 30 ثانیه تا 2 دقیقه می باشد و این زمان نیازمند این است، سناریویی نوشته شود که بتواند تمامی مفهوم داستان را بیان کند. برای داشتن یک سناریوی خوب، دیدن تیزر های همسو با شما، میتواند مناسب باشد اما باید در نظر داشته باشید، در این مسئله تقلید صورت نگیرد.
3. استفاده به موقع از شخصیتها
استفاده از شخصیتهای برجسته به خصوص بازیگران و ورزشکاران نشان داده که ساخت تیزر تبلیغاتی نتیجه ی بهتری داده است تا زمانی که از شخصیت ها استفاده نشده است. درحالیکه ناگفته نماند تیزرهایی نیز هستند که از شخصیتها استفاده نکرده و موفق نیز شده اند و این بستگی به شما دارد اما باید توجه کرد که اگر قصد استفاده از شخصیتها در تیزر دارید، باید دقت بیشتری کرده و از شخصیتهای برجسته استفاده کنید و به هیچ وجه از آشنایان و دوستان نخواهید که با شما همکاری کنند.
4. ابهام در داستان
یکی دیگر از نکاتی که باعث شده است ساخت تیزر تبلیغاتی بازدهی خوب داشته باشد ابهام در داستان است. بدون شک تیزر قرار نیست محصول شما را کامل معرفی کند و فقط یک پیش آگاهی از محصولی است که قرار شده به بازار روانه شود و همین ابهام در تیزر باعث شده است تا بیننده به خرید و استفاده از آن کنجکاو شود.
5. تمرکز به مخاطب
برای ساخت تیزر تبلیغاتی شما نیازمند شناخت مخاطب خود هستید. قبل از اینکه بخواهید به نشان دادن محصول خود بپردازید، طبع نیاز مشتری را دریابید. این حق مخاطب است که نیاز اولیه یا ثانویه اش برطرف شود و سپس محصول شما به فروش برسد. بنابراین در نظر داشته باشید محصولی را که قصد تبلیغ دارید، چه ارزشی در سبد کالای خانوار دارد.
6. هدف را برای خود تعیین کنید
زمانی که شروع به ساخت تیزر کردید باید در نظر داشته باشید که هدف اصلی برای ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟ گاهی شما قصد معرفی برند خود دارید و تمامی هدف نمایش خود را برای معرفی برند و در اصطلاح برندسازی میگذارید. اما گاهی هدف شما فقط فروش محصول مورد نظر است و این برای زمانی است که برند شما شناخته شده و یا از قبل معرفی شده است. بدون شک در مورد اول، نتیجه نوعی سود کلی و در مورد دوم به دست آوردن، سود جزئی می باشد و این به شما بستگی دارد که هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی را چه چیزی بگذارید؟
هدفگذاری در ساخت تیزر تبلیغاتی
7. رنگ را در ساخت تیزر بشناسید.
برای ساخت تیزر تبلیغاتی و استفاده از پس زمینه و برخی از رنگ ها در کار باید از قبل اطلاعاتی بدست آورده باشید. مهم این است که تیزر شما چه چیزی را به نمایش میگذارد شما برای تشویق کردن مخاطب به خرید باید از رنگهای خاص استفاده کنید. برای نمونه رنگ سبز برای محصولات طبیعی و درمانی استفاده شده و تیزرهایی با پس زمینه آبی، جهت جلب اعتماد مخاطب ساخته می شود. از رنگ بنفش در زمینه های آموزشی و از رنگ قرمز و نارنجی برای ساخت تیزر تبلیغاتی که قصد افزودن هیجان و تشویق به روان مخاطب دارد استفاده می شود.
8. استفاده از یک گروه حرفه ای
اگر شما قصد استفاده از یک تیزر تمام حرفه ای دارید بهتر است کار را به گروه های متخصص بدهید. بسیاری از شرکتها و گروهها هستند که کار را آسان کرده و تمامی مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی را انجام میدهند. از مهمترین نتایج همکاری با شرکت ها و گروه ها این است که گروه ها، وسایل لازم را جهت فیلمبرداری و ساخت را داشته و بدون نگرانی از افت کیفیت کار و هماهنگی صدا و تصویر و انتخاب بازیگر، می توانند بهترین تیزر را برای شما آماده کنند.
برای نمونه در سایت جی اف ایکس دانلود شما می توانید بهترین تیزرها را رایگان یا ارزان و باکیفیت داشته و سفارش بدهید.
9. پخش در شبکه های اجتماعی
با رشد انواع فضاهای تبلیغاتی در رسانه ها، رشد روزافزون شبکه های اجتماعی نیز باعث ایجاد محیطی پرمخاطب، جهت تبلیغات و نشر تیزرهای تبلیغاتی شده است. شما میتوانید تیزر ساخته شده خود را در شبکه های تلویزیونی یا سایت های اشتراک ویدئو مانند آپارات و یوتیوب بارگذاری نمایید. اما بهترین گزینه برای پخش تیزر تبلیغاتی فضای اینستاگرام می باشد. تیزرهای تبلیغاتی برای اینستاگرام باید با فرمت خاص و رزولوشن های مخصوص به خود باشد به همین دلیل سایت جی اف ایکس دانلود پروژه های مخصوص اینستاگرام را نیز در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد، تا در ساخت تیزر تبلیغاتی شما را همراهی کند.
10. اینفلوئنسر ها
پس از ساخت تیزر تبلیغاتی و آماده کردن آن برای پخش در اینستاگرام، بهترین گزینه قرار دادن تیزر در صفحاتی است که بیشترین بازدید را داشته باشند.
اینفلوئنسرها بهترین گزینه جهت پخش تیزر های شما در صفحات خود هستند که باید قبل از در اختیار گذاشتن به دست آنها به دو نکته توجه کرد. نکته اول این است که تیزر شما در دست متقلبان اینستاگرامی نیفتد. برخی از افراد با داشتن بازدیدکننده های تقلبی شروع به دریافت تبلیغات میکنند که این مساوی با دور ریختن سرمایه شماست و نکته دوم قابل ذکر این است که صفحاتی را انتخاب کنید که همسو با محصولات شما باشد. برای نمونه قرار دادن تیزر تبلیغاتی یک محصول آرایشی بهداشتی در صفحه ای که مخاطبینش در حوزه غذا و رستوران فعالیت می کنند اشتباه است.
ساخت تیزر تبلیغاتی بر اساس تولید آن گاهی به صورت واقعی فیلمبرداری و تدوین می شود و گاهی نیز توسط نرم افزارهای گرافیکی، به صورت انیمیشن ساخته می شود. تیزرهای تبلیغاتی که بر پایه فیلمبرداری واقعی می باشد به کمک بازیگران در محیط های حقیقی، توسط گروهی تشکیل شده از چند متخصص فیلمبرداری، صدابرداری، گریم، نورپرداز، طراح دکور و طراح لباس ساخته می شود. در این محتواهای تبلیغاتی، بیشتر برای محصولات غذایی، پوشاک و ... ساخته می شود.
نوع دوم از ساخت تیزر تبلیغاتی، نوع انیمیشن هستند که برای برخی از موسسات توسط یک طراح گرافیک، شخصیت پرداز، کارگردان تصویر و چند دوبلور یا گوینده ساخته می شود و بیشتر برای نشان دادن برند یا محصولاتی است که می توان در جنبه فانتزی به کار برد.
نوع دیگری از تیزرهای تبلیغاتی می باشد که توسط برخی از شرکت ها ساخته شده که ترکیبی از فیلمبرداری واقعی به همراه جلوه های از انیمیشن تولید می شود که بیشتر برای ارائه محصولاتی است که تازه وارد بازار شده اند یا به زودی وارد بازار می شود.
برخی از تیزرهایی نیز وجود دارد که برای فیلم های سینمایی قبل از اکران بر روی سایت های اشتراک ویدیو و فضای مجازی پخش می شود. در این تیزرها شخصیت ها به قصد پر کردن تیزر، بازی نمی کنند و در اساس این ویدئو توسط تدوینگران کارآمد به درخواست کارگردان ساخته می شود.

کاربردهای تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی کاربردهای بسیاری دارند از جمله معرفی برندها، یا محصولات جدید یا یادآوری محصولات قدیم که در مطالب قبل به شما دوستان گفتیم .
یکی دیگر از کاربردهای ساخت تیزر تبلیغاتی ، استفاده آن ها به عنوان وِله به عنوان میان برنامه یا پیام بازرگانی در بین فیلم و سریال های سینمایی می باشد. گاهی وقت ها سینماگران برای استفاده از اسپانسرهای عمومی جهت دریافت هزینه های اولیه ساخت فیلم ها، از شرکت ها و موسسات تیزرهای تبلیغاتی دریافت کرده و قبل از شروع فیلم و یا در میان فیلم به عنوان میان برنامه در سینماها پخش می کنند.
کاربردهای تیزر تبلیغاتی
از مصارف کاربردی تیزر، میتوان از پخش و تکرار آن در اسلایدرها یا برخی از صفحات سایت کمپانی نام برد. شرکت ها با طراحی سایت و بارگذاری محصولات و خدمات خود، تیزرهای تبلیغاتی نیز در سایت بارگذاری می کنند تا مشتریان بیشتر با محصولات آنها آشنا شوند. همچنین شرکت ها در جلسات کاری و کنفرانس ها نیز از تیزرها جهت نمایش دادن محصولات از پیش ساخته شده، یا ارائه گزارش های روزانه، هفتگی، ماهانه و سالیانه استفاده می کنند.

ساخت تیزر تبلیغاتی با افتر افکت

برای ساخت تیزر تبلیغاتی با افتر افکت باید قبل از باز کردن پروژه جدید، نسبت به موضوعی که می خواهید کار کنید اطلاعات کافی را به دست آورید. سپس با استفاده از افکت و فوتیج های آماده و رایگان در سایت جی اف ایکس دانلود ، تیزر خود را بسازید. ما در ادامه به توضیحی مختصری از نحوه ساخت می پردازیم:
شما پس از دریافت فوتیج یا ویدیوهای مورد نظر و در دست داشتن سناریو تیزر وارد نرم افزار افتر شده و از طریق ابزارهای داخلی نرم افزار و پنل هایی که وجود دارد، داده ها را نسبت به خواست خودتان ویرایش کرده و سپس با ابزارهای ترمیم، با خروجی خود سازگار و خروجی می گیریم. شما حتی می توانید با دانلود ویدیوهای مورد نظر خود نسبت به ویژه برنامه های تقویم مانند ماه رمضان، عید نوروز و ... دانلود کرده و لوگو یا جملاتی که می خواهید جایگزین کنید توسط ابزار ترمیم به راحتی در افتر افکت ویرایش کرده و خروجی بگیرید . این ویدیو ها توسط سایت جی اف ایکس دانلود از قبل آماده شده و قابل دریافت است.

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

یکی دیگر از انواع تیزر که شما روزانه آنها را در فضای اینستاگرام می بینید و خودتان نیز علاقمند به ساختن آن هستید تیزرهای تبلیغاتی اینستاگرام است که به جرات می توان گفت نیازمند تخصص خاصی نمی باشد و فقط کافی است تکنیک اولیه سرهم بندی کردن را یاد بگیرید.
ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام
سایت جی اف ایکس دانلود با آماده کردن تیزرهایی از قبل و ویدیوهای استوک در قالب اینستاگرام نیمی از راه را برای شما آسان کرده است. شما می توانید با دریافت این داده ها در برنامه های مختلف کامپیوتری مانند ادوبی فتوشاپ، ادوبی پریمیر و ادوبی افتر افکت یا در اپلیکیشن های گوشی مانند این شات و ویوا ویدیو، آنها را سر هم و با تکست های مورد نظر و لوگوی مختص به خودتان، تیزر را برای اینستاگرام آماده کنید. اما باید یادتان باشد که برای خروجی گرفتن تیزر تبلیغاتی اینستاگرام باید در نظر داشته باشید که ویدیو را در کدام بخش اینستاگرام می خواهید به اجرا بگذارید. آیا فضای اشتراک گذاری شما ای جی تی وی می باشد یا پست دائمی و اگر بخواهید در استوری یا هایلایت به اشتراک بگذارید باید با چه فرمتی خروجی بگیرید. که برای آشنایی با آن نیز تمامی فرمت های ویدیویی دانلودی توسط سایت جی اف ایکس دانلود مشخص شده است.
در ادامه ما به مسیر ساخت تیزرهای ارزان و حرفه ای را می پردازیم تا شما بدون هزینه های گزاف بتوانید بهترین تیزرها را داشته باشید ولی ناگفته نماند همراه خوب این مسیر یعنی سایت جی اف ایکس دانلود همواره در کنار شماست.

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

تیزرهای تبلیغاتی مراحل متفاوتی جهت ساخت دارد اما عمومی ترین آن این است که توسط یک گروه حرفه ای ساخته شود زیرا وسایل و تجهیزات را در دست داشته و بهترین مسیر برای بازدهی را می دانند. که به صورت مختصر به ترتیب در ادامه توضیح می دهیم.
برای شروع ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای با یک گروه متخصص ابتدا در مورد فیلمنامه توافق کرده و شرکت سازنده را تبلیغ می کنیم که در این مواقع هزینه های شرکت های مختلف را با یکدیگر مقایسه و مناسب ترین را انتخاب می کنیم. شرکت مورد نظر بازیگران را انتخاب کرده و بر اساس سناریو نوشته شده، موسیقی را انتخاب می کند. پس از انتخاب اولیه، مراحل پیش از تولید را آغاز کرده و کارگردان، طراحان لباس و نور و گریم مشخص می شوند. قبل از فیلمبرداری لوکیشن انتخاب نموده و گروه فیلمبرداری را انتخاب می کنند. پس از اینکه فیلمبرداری به اتمام رسید. شرکت سازنده تیزر، مراحل پس از تولید یعنی تدوین، افکت گذاری، صداگذاری و دوبله دیالوگ ها را آغاز می کند.
گروه های حرفه ای در ساخت تیزر تبلیغاتی
در نهایت شرکت سازنده بعد از اتمام تیزر شروع به پخش نهایی آن در رسانه می شود و فرمت اختصاصی آن یعنی اینستاگرام را نیز طراحی و آماده تحویل به ایفلوئنسرها می کند.
مسیری که در بالا برای شما توضیح دادیم برای ساخت تیزر هایی میباشد که توسط گروهها و شرکتهای تبلیغاتی ساخته می شود. اما این مقاله بیشترین هدف را بر این مسئله گذاشته است که شما بهعنوان یک صاحب کسب وکار چگونه بدون هزینه ی هنگفت از راحتترین روش، یعنی ساخت تیزرهای تبلیغاتی ارزان و رایگان استفاده کنید.
سایت جی اف ایکس دانلود این مسیر را برای شما آسان کرده است. تیزرها و فوتیج های مخصوص افترافکت، پریمیر، پاورپوینت و... را طراحی کرده و در اختیار کاربر قرار میدهد.
ما در ادامه نرم افزارهایی که با آنها تیزر ساخته و فضاهایی که میتوان تیزر تبلیغاتی را در آن به اشتراک گذاشت، برای شما توضیح می دهیم.
ساخت تیزر تبلیغاتی بر اساس نیاز و سناریویی که نوشته می شود می توان با چند نرم افزار به صورت جدا و یا ترکیبی ساخت اگر ما قصد طراحی یک تیزر تبلیغاتی با انیمیشن داشته باشیم میتوانیم از طریق فتوشاپ، ایلوستریتور و پاورپوینت آن را بسازیم و اگر صحنه هایی با فیلم برداری واقعی داریم از نرم افزارهای پریمیر و افترافکت استفاده می کنیم. همچنین در صورتی که قصد استفاده به صورت ترکیبی از انیمیشن و فیلم ضبط شده داشته باشیم از برنامه ها نیز به صورت ترکیبی و همزمان  استفاده می کنیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان

به این قسمت از مقاله رسیدیم که به شما بگوییم چگونه می توانید خودتان اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان و حرفه ای کنید. ما طبق پروژه های آماده شده از قبل در سایت جی اف ایکس دانلود این مسیر را در سه مرحله به شما توضیح می دهیم.
مرحله اول: پیش تولید
قبل از شروع به کار، هدف خود را مشخص کنید. سپس یک قلم و کاغذ برداشته و سناریو خود را در آن بنویسید. بهتر است پس از نوشتن سناریو و قبل از ساختن آن، اتفاقی که قرار است در تیزر تبلیغاتی شما بیفتد را بر روی کاغذ کشیده تا مسیر ساخت برای شما روشن شود.
در این مرحله شما پس از به دست آوردن سناریو و خط ساخت، نرم افزار مورد نظر خود را انتخاب کرده و از سایت جی اف ایکس دانلود پروژه آماده آن را دانلود می کنید.
مرحله دوم : تولید
زمانی به این مرحله می رسید که پروژه مد نظرتون را دانلود کرده و نرم افزار را اجرا می کنید تا تغییرات و اصلاحات بر روی آن صورت بگیرد. در نرم افزار های ادوبی مانند پریمیر، افتر افکت، فتوشاپ و ایلوستریتور از تب باز کردن پروژه یا Open Project استفاده می کنید. تب را که دابل کلیک کنید، یکی از صفحات داخلی ویندوز باز می شود به مسیر دانلود ها رفته و پروژه مدنظرتون را اجرا کنید.
پس از اجرایی شدن پروژه دانلود شده می توانید رنگ، نور، متن، موسیقی و حتی حالات و افکت های پروژه نیز تغییر دهید. پس از تغییر می توانید لوگو لایه باز کسب و کارتان نیز به پروژه اضافه کنید. در ضمن پروژه ها طوری طراحی شده اند که شما می توانید چند پروژه را با هم به صورت لایه باز ترکیب کرده و اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان و متفاوت کنید..
برای موسیقی کار نیز می توانید، افکت های صوتی و صداهای از قبل طراحی شده که دانلود کردید را در برنامه ادوبی آدیشن تنظیم کرده یا حتی نریشن اضافه کنید.
یکی از دیگر از نرم افزارهایی که در ساخت تیزر تبلیغاتی از آن می توان استفاده کرد، پاورپوینت است. این نرم افزار بسیار آسان و کاربردی که از خانواده آفیس می باشد، به عنوان یک نرم افزار خطی می تواند در این مسیر برای کسانی که مبتدی هستند، بسیار پر کاربرد باشد.
سایت جی اف ایکس دانلود برای این نرم افزار نیز، پروژه هایی از قبل آماده کرده است که می توان دانلود کرده و به راحتی تغییر داد. شما برای استفاد از این مسیر فقط نیاز است پروژه را از مسیر دانلود، اجرا کرده و از تب های دیزاین، انیمیشن و ترانزیشن تغییرات را در آن انجام دهید . همچنین ما در این برنامه نیز می توانیم با اضافه کردن لوگو، موسیقی و متن جدید از تب اینسرت، تیزر دلخواه را طراحی کنیم.
ناگفته نماند برای گرفتن نتیجه بهتر و خروجی با کیفیت، از برنامه های ادوبی استفاده کنید که آموزش استفاده آن ها نیز به صورت رایگان و به نوعی ارزان وجود دارد. خروجی گرفتن از ادوبی با فرمت های متفاوت و در اندازه های مختلف امکان پذیر می باشد اما پاورپوینت، فقط از خروجی MP4 پشتیبانی می کند که به دلیل پیش آمدهای ناگهانی در خروجی گرفتن می توان نتیجه ساخت را به عنوان یک ویدیو راش یا خام در نرم افزار ادوبی پریمیر پرو سی سی به صورت حرفه ای تر تولید کرد. ناگفته نماند برنامه پریمیر به دلیل داشتن پلتفرم های مشخص، مسیری راحت برای مبتدیان جهت کار با این نرم افزار مشخص کرده است.
مرحله سوم: پس از تولید
پس از تولید تیزر و خروجی گرفتن آن، به مرحله ای می رسیم که باید نتیجه زحمتی را که کشیده ایم در بازار روانه و به دست مخاطبین برسانیم. ما در این جا به فضاهای تبلیغاتی می پردازیم که می توانید از آن ها استفاده کنید اما قبل از معرفی و شناخت محیط های مدنظر، طلایی ترین نکته در مورد انتشار تیزر را باید بدانید.
در نظر بگیرید تیزر تبلیغاتی که به صورت حرفه ای و ارزان با پروژه های آماده تولید کرده اید، دارای خروجی خوب و باکیفیت است و هدفی که از اول مسیر برای خود یادداشت کرده بودید، معرفی یک محصول آموزشی بوده است. اولین سوالی که باید به آن پاسخ دهید این است که رقیبان شما در این حوزه آیا محصول مشابه شما ساخته اند یا خیر؟ اگر نساخته اند مسیر برای شما جهت بازدهی توسط مخاطبین بدون خطر است ولی اگر رقیبان شما چنین محصولی را از قبل تولید کرده و در محیط های تبلیغاتی انتشار کرده باشند این مسیر برای شما کمی سخت می شود. بنابراین شما باید در اینجا قبل از انتشار، محیطی که رقیب شما بیشترین تبلیغات را انجام داده شناسایی کرده و دقیقا در همان فضا وارد عمل شوید .

فضاهای انتشار پس از ساخت تیزر تبلیغاتی

تبریک می گویم شما اکنون در جایی ایستاده اید که تیزر تبلیغاتی خود را ساخته و آماده انتشار آن هستید. شما برای اشتراک گذاری ویدیو ساخته شده می توانید از 4 محیط طراحی شده استفاده نمایید که به ترتیب آن ها را برای شما معرفی می کنیم.
1. بیلبورد های دیجیتالی
یکی از فضاهای اشتراک ویدیو در جهان امروز بیلبورد های دیجیتالی می باشد که به نوعی در کشورهای پیشرفته نقش بسزایی داشته و جایگزین پارچه نویسی ها و بیلبورد های چاپی شده اند و حضور آن ها در ایران نیز در شهرهای بزرگ و پرجمعیت دیده می شود اما به دلیل هزینه های نگهداری بسیار بالایی که دارد، در خیلی از شهرهای ایران دیده نمی شوند یا نصب شده ولی استفاده نمی گردد به همین دلیل این مسیر پیشنهاد نمی شود. ولی در صورت استفاده از بیلبوردهای دیجیتالی، تیزر تولید شده باید با رزولوشن بالا و توسط برنامه های ادوبی ساخته شده باشد. و بهتر است جهت استفاده از این مسیر، کانون های معتبر را شناسایی و وارد مذاکره شوید.
2. بنرهای متحرک در فضای وب
سایت های بسیاری هستند که گیف ها و ویدیوهای تولید شده از کسب و کارهای کوچک را در فضاهای تبلیغاتی از پیش تعیین شده به اشتراک می گذارند. برای این مسیر باید در نظر داشته باشید که سایتی انتخابی کنید که همسو با محصولات شما باشد. در ضمن امروزه به دلیل رشد روزافزون اپلیکیشن های موبایل، بازدید کننده سایت ها نیز کم شده است و از بین هزاران سایت در ایران شاید چند صد تایی آن فعال باشد بنابراین در انتخاب سایت دقت نمایید.
3. شبکه های تلویزیونی
این مسیر برای افرادی مناسب است که دارای برند معتبر و شناخته شده باشند. زیرا هزینه های پخش تیزر شما در شبکه های تلویزیونی بسیار بالا بوده و امکان دارد به دلیل نوپا بودن، استقبالی از شما صورت نگیرد.
4. فضاهای اشتراک ویدیو
به مهم ترین و اثرپذیرترین مسیر انتشار ویدیو رسیدیم. فضاهای اشتراک ویدیو مانند یوتیوب، آپارات، اینستاگرام و ... امروزه به دلیل بالا بودن حجم کاربران، توانسته است برای کسب و کارهای نوپا، محیطی مطمئن جهت فروش و تبلیغ محصولات ایجاد کند. فقط کافی است جهت استفاده از این فضاهای اشتراک ویدیو قبل، زمانی که پروژه های آماده از سایت دانلود می کنید، فرمت های از پیش تعیین شده که جی اف ایکس دانلود برای شما مشخص کرده است را انتخاب نمایید. شما برای استفاده بهتر می توانید حساب کاربری ساخته و با ترفندهای موجود در محیط های اشتراک ویدیو با دیگر شرکت ها و کسب و کارهای جدید و قدیم وارد رقابت بشوید. شما می توانید برای اشتراک بیشتر از طریق ایفلوئنسرها یا سیستم اشتراک قبیله ای، یک انتشار حداکثری با بازدهی خوب و فراگیر داشته باشید. ناگفته نماند این محیط با تمامی مزایایی که دارد در صورت ناآشنا بودن و عدم مشارکت مناسب توسط حساب کاربری، نتیجه ای جز شکست در بر نخواهد داشت.
فضای اشتراک ویدیوی تبلیغاتی
در پایان این نکته را باید مدنظر قرار داشت که  برای ساخت تیزر تبلیغاتی، استفاده از مشاوران متخصص می تواند بسیار کارآمد باشد. جهت مشاوره برای ساخت تیزر تبلیغاتی و استفاده از پروژه های آماده افترافکت، پریمیر و پاورپوینت و انتشار تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام با مشاورین ما در جی اف ایکس دانلود در ارتباط باشید.  

نمونه کار ساخت تیزر تبلیغاتی


برای سفارش ساخت تیزر و مشاوره تلفنی به صورت تماس و پیام در واتس آپ می توانید در ساعات اداری با شماره زیر در تماس باشید
09173180154

سئوالات متداول در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی

ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی خوب چیست؟

به طور سریع می توان خلاق بودن،تاثیر گذاری سریع،زیبایی و جذابیت را از ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی خوب دانست.

چطور تیزر تبلیغاتی حرفه ای و ارزان بسازیم؟

توسط پروژه های آماده افتر افکت،پریمیر و قالب های آماده پاورپوینت می توانید جذاب ترین تیزر های تبلیغاتی را به صورت حرفه ای و ارزان بسازید.اگر کار کردن با این قالب ها و پروژه های آماده را بلد نیستید اصلا نگران نباشید،تیم جی اف ایکس دانلود می تواند صفر تا صد ساخت تیزر تبلیغاتی شما را انجام دهد.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی اینستاگرام حرفه ای

جی اف ایکس دانلود می تواند توسط جدیدترین پروژه های آماده مختلف سایت،ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام شما را به صورت حرفه ای و با کمترین قیمت ممکن انجام دهد​.