خرید و دانلود عکس از شاتر استوک و ادوب استوک

نکات مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی، مواردی که نمی دانید!

fahim
49
0
نکات مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی، مواردی که نمی دانید!

امروزه، کسب و کارها به دنبال طراح وب سایت متخصص هستند تا کار طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت پوشاک خود را به او بسپارند. دنیای اینترنت دنیای پر زرق و برقی است که باعث شده است روزانه افراد زیادی وقت خود را صرف حضور در این فضا کنند. موتور گوگل اعلام کرده است روزانه به طورم توسط 5 میلیارد جستجو در این فضا انجام می شود و این مقدار روبه افزایش است. در نتیجه، حضور هدفمند در فضای اینترنت رشد زیادی را برای کسب و کارها در پی خواهد داشت و به دیده شدن آنها کمک می کند.

بازنمایی ماهیت کسب و کار در سایت


یکی از مهمترین مواردی که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید به آن توجه داشته باشید بازنمایی ماهیت کسب و کار در سایت است. به طور مثال، تصور کنید حرفه شما ساخت زمین های ورزشی از جمله زمین گلف و زمین پدل است. زمانیکه کاربر وارد سایت می شود این مسئله را باید درک کند. در غیر اینصورت سایت هرگز به موفقیت نمی رسد.

ایجاد مسیر ساده ارتباطی برای کاربران


مسئله دیگری که در طراحی فروشگاه اینترنتی اهمیت بسیار زیادی دارد و به رشد کسب و کارها کمک می کند ایجاد مسیر ساده ارتباطی برای کاربران است. کاربران باید بتوانند با ساده ترین روش ها سوالات خود را از کارشناسان بپرسند و با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند. اگر این ارتباط به راحتی صورت نگیرد، به زودی کاربران سایت را ترک می کنند و به سراغ برندهای دیگر می روند و این مسئله می تواند در بلند مدت به اعتبار شما آسیب وارد کند.

توجه به منو سایت


زمانی که می خواهید طراحی فروشگاه اینترنتی را انجام دهید باید به منو سایت توجه داشته باشید. منو سایت یکی از مهمترین قسمت های سایت است که حکم نقشه سایت را دارد. بر اساس اطلاعاتی که از رفتار کاربران در زمان ورود به سایت بدست آمده است، بیش از 80 درصد از کاربران زمانیکه وارد سایت می شوند ابتدا به منو نگاه می کنند و سپس به صفحه مورد نظر می روند. بنابراین، کارفرمایان باید وقت کافی را به این کار اختصاص دهند و پس از شناسایی نیازهای کاربران منو را به خوبی طراحی کنند.

ایجاد صفحات مناسب برای محصولات

ایجاد صفحات مناسب برای محصولات


چه چیزی باعث خرید می شود؟! بی شک ایجاد بستری مناسب برای محصولات و نمایش درست آنها به شما کمک می کند هر چه زودتر کالای مورد نظر خود را سفارش دهید. کسانی که می خواهند برای طراحی فروشگاه اینترنتی اقدام کنند باید به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشند. صفحه محصولات بسیار مهم است و می تواند بر تصمیم کاربر برای خرید اثر بگذارد. زمانیکه کاربر وارد صفحه محصولات می شود راحتی استفاده از آن باعث می شود با سایت تعامل پیدا کند و در نتیجه نرخ تبدیل به میزان زیادی افزایش پیدا می کند.

طراح وب سایت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟


همانطور که می دانید امروزه رقابت در دنیای اینترنت بسیار زیاد است و طراح وب سایت باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتواند به موفقیت شما در دنیای اینترنت کمک کند. در مرحله اول، طراح وب سایت باید نمونه کارهای مناسبی داشته باشد و کارفرمایان قبل از هر گونه همکاری باید نمونه کارهای طراح را بررسی کنند. شیوه تعامل طراح وب سایت با مشتریان بسیار مهم است و باعث می شود کارفرمایان احساس خوبی را در طول پروژه داشته باشند. طراحان حرفه ای و متخصص قبل از شروع کار پلن های خود را به کارفرما ارائه می دهند و او را در مسیر مرحله به مرحله پروژه می گذارند.

نکات مهم در طراحی سایت پوشاک


اگر می خواهید برای طراحی سایت پوشاک اقدام کنید و هدف شما موفقیت در این مسیر است بهتر است ابتدا نیازهای کاربران خود را شناسایی کنید. اگر این مرحله به درستی صورت گیرد شما می توانید مراحل دیگر طراحی سایت پوشاک را به خوبی پیش ببرید. بهتر است نیازهای مشتریان خود را در منو طراحی سایت پوشاک بازنمایی کنید. روند پرداخت ساده از جمله مواردی است که در طراحی سایت پوشاک باید به آن توجه شود. تمامی این موارد باعث می شوند کسب و کارها در این مسیر به موفقیت برسند و درآمد خود را افزایش دهند.

برای طراحی فروشگاه اینترنتی به کجا مراجعه کنم؟

برای طراحی فروشگاه اینترنتی به کجا مراجعه کنم؟


تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی فروشگاه اینترنتی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید برای اینکه در این مسیر موفق باشید باید نیازهای کاربران را شناسایی کنید. بازنمایی ماهیت کسب و کار در سایت از جمله مواردی است که به موفقیت سایت های اینترنتی کمک می کند.
اگر می خواهید برای طراحی فروشگاه اینترنتی و یا طراحی سایت پوشاک اقدام کنید و به دنبال طراح وب سایت متخصص هستید، می توانید به شرکت ایران سایت (https://iransite.com/) مراجعه کنید. این شرکت تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ را به مشتریان خود ارائه می دهد و به آنها کمک می کند در زمان کوتاه به موفقیت برسند. نمونه کارهای این شرکت بر روی وب سایتش موجود است و کاربران می توانند با بررسی نمونه کارها به تجربه و تخصص این شرکت پی ببرند.

سوال یا نظری دارید؟

نام شما:

ایمیل:

نظر خود را بنویسید:

کد امنیتی:

برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود
پاسخگو هستیم
راهنمای آنلاین

سوالات پر تکرار کاربران را اینجا پاسخ داده‌ایم:

اشتراک ویژه خریداری کردم ولی فعال نشد

لطفا ابتدا وارد سایت شده و وضعیت اشتراک خود را در صفحه پروفایل کاربری چک کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی عضویت ویژه شما فعال نشده، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ حداکثر تا 72 ساعت توسط بانک عامل به حساب شما عودت میشود.

در صورت عدم بازگشت وجه از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

فایلی خریداری کردم ولی قابل دانلود نیست

فایل خریداری شده خود را همواره می‌توانید در صفحه محصولات خریداری شده مشاهده و دانلود کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی فایل در این لیست اضافه نشده، خرید شما ناموفق بوده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

سوال یا مشکل من در لیست بالا نیست

اگر سوال یا مشکل دیگری دارید لطفا از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما که لینک آن در منوی بالای صفحه قرار داده شده اقدام فرمائید.