خرید از المنت انواتو

دانلود 74 بک گراند مشکی ساده و خاص

gfxdownload
1,161
0
بک گراند مشکی

دانلود بک گراندهای مشکی ساده و خاص در جی اف ایکس دانلود


بک گراندهای عکس در طراحی بسیار مورد استفاده هستند از این رو سعی کردیم کالکشنی از بهترین بک گراند های عکس مشکلی ، ساده ، خاص ، مشکی قرمز و ...را برای شما در این مطلب قرار دهیم.اگر دوست دارید کالکشی از بک گراند مشکی را داشته باشید و با هزینه بسیار کم آن را تهیه کنید ، جی اف ایکس دانلود این مجموعه را برای شما تهیه کرده است.همان طور که در عنوان مشخص می باشد کالکشن فوق دارای 74 بک گراند مشکی ساده و خاص می باشد که سعی داریم به مرور آن را برای شما آپدیت کنیم.در ادامه مطلب برای دیدن نمونه های بک گراند و خرید و دانلود مجموعه همراه ما باشید.

در زیر می توانید نمونه بک گراند های مشکلی مجموعه را مشاهده نمایید :

بک گراند مشکی ساده

بک گراند مشکی خاص

74 بک گراند مشکی ساده و خاص

بک گراند مشکی یکی از الزامات فتوشاپ


بک گراند مشکی از جمله الزامات کار با فتوشاپ است. این مقاله مناسب تمامی هنرمندان و هنردوستانی است که در زمینه فتوشاپ فعالیت دارند و با الزام یک بک گراند با کیفیت مشکی در هنری همچون فتوشاپ آشنا هستند.در حال حاضر عکس هایی با زمینه تیره همچون رنگ مشکی ترند شده است. بک گراند با رنگ مشکی ساده می تواند بستری مناسب برای فعالیت های شما در نرم افزار شگفت انگیز فتوشاپ باشد. می توانید زیباترین عکس ها را با سبک پرتره، خیابانی و غیره با بک گراند مشکی با کیفیت تهیه کنید.
بک گراند مشکی ساده می تواند بهترین بستر برای طراحی و فتوشاپ هر نوع عکسی باشد. شما با استفاده از یک بک گراند با کیفیت می توانید هر نوع طراحی دلخواهی را پیاده کنید.
بک گراند مشکی از زیر سازی های یک عکس خوب است. هر ادیتوری می داند که کیفیت زیر ساز عکس چه اهمیتی در کیفیت کل عکس فتوشاپ شده دارد. بنابراین دانلود بک گراند مشکی مورد نیاز خود را بدون افت کیفیت از وبسایت ما انجام دهید.

دانلود بک گراند مشکلی در جی اف ایکس دانلود

بررسی رنگ مشکی در بک گراند عکس


معمولا در هنگام ادیت عکس از رنگ مشکی به دلیل تنالیته ای که دارد، هم برای پیش زمینه و هم برای بک گراند عکس استفاده می شود.این دو رنگ جزو رنگ های اصلی در هنر فتوشاپ هستند. بنابراین کیفیت آنها تاثیر بسیاری در عکس فتوشاپ شده خواهد داشت.
تغییر رنگ پیش زمینه و پس زمینه در فتوشاپ از پرکاربرد ترین قابلیت های آن است. بک گراند مشکی از پر کاربرد ترین بک گراند هایی است که می توان هنر فتوشاپ را به صورت گسترده بر آن پیاده کرد. در ادامه با چند نمونه از این فتوشاپ ها آشنا می شوید. بسته به نوع عکس می توان از بک گراندی با رنگ مشکی ساده و یا طرح دار استفاده کرد که هر کدام زیبایی خاص خود را در فتوشاپ ایجاد می کنند.بنابر تجربیات کسب شده در این زمینه بهتر است برای سوژه های عکاسی شلوغ از بک گراند مشکی ساده استفاده کنید. این کار به شیک بودن و جذابیت عکس در انتهای کار می افزاید.

خرید و دانلود رایگان بک گراند مشکی عکس


قسمتی از مجموعه بک گراند مشکی عکس به صورت رایگان در دسترس تمامی کاربران می باشد.اگر نیاز به مجموعه کامل بک گراند ها برای ادیت در فتوشاپ دارید می توانید آن را با هزینه بسیار کم به صورت تک فایل از جی اف ایکس دانلود تهیه نمایید یا با خرید اشتراک ماهیانه می توانید بدون محدودیت به بیش از 11 هزار سورس گرافیکی و آموزش دسترسی داشته باشید.پس با توجه به نیاز خودتان می توانید بک گراند های مشکی را به صورت رایگان ، خرید تک فایل و دانلود نامحدود با عضویت در سایت تهیه نمایید.

حجم فایل رایگان بک گراند 45 مگابایت و فایل کامل مجموعه 450 مگابایت می باشد.


ضمانت سالم بودن فایل ها
تمامی فایل های ارائه شده سالم بوده و تست شده اند، سالم و قابل استفاده بودن فایل ها مورد ضمانت و پشتیبانی است.

سوال یا نظری دارید؟

نام شما:

ایمیل:

نظر خود را بنویسید:

کد امنیتی:

برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود
پاسخگو هستیم
راهنمای آنلاین

سوالات پر تکرار کاربران را اینجا پاسخ داده‌ایم:

اشتراک ویژه خریداری کردم ولی فعال نشد

لطفا ابتدا وارد سایت شده و وضعیت اشتراک خود را در صفحه پروفایل کاربری چک کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی عضویت ویژه شما فعال نشده، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ حداکثر تا 72 ساعت توسط بانک عامل به حساب شما عودت میشود.

در صورت عدم بازگشت وجه از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

فایلی خریداری کردم ولی قابل دانلود نیست

فایل خریداری شده خود را همواره می‌توانید در صفحه محصولات خریداری شده مشاهده و دانلود کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی فایل در این لیست اضافه نشده، خرید شما ناموفق بوده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

سوال یا مشکل من در لیست بالا نیست

اگر سوال یا مشکل دیگری دارید لطفا از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما که لینک آن در منوی بالای صفحه قرار داده شده اقدام فرمائید.