خرید از المنت انواتو

قوانین عمومی سایت gfxdownload

قوانين عمومی طرز رفتار در سايت جی اف ایکس دانلودبراي شروع سايت، با ارتباط برقرار کردن صدها نفر از مردم از اديان و اعتقادات مختلف، و بسياري از ميهمانان سايت، شما موظف هستید که به یک سری از قوانین سایت عمل کنید. شما را توصیه به خواندن این قوانین می کنیم که در کل بیشتر از پنج دقیقه طول نمی کشد.

قوانین عمومی سایت gfxdownload


1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2. کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

3. نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.

4. توهین به هر شخص ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

5. در حد امکان از بحث ها تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی و طرح مطالبی که موجب ایجاد تنش بین اعضای سایت می گردد خودداری شود.

6. جی اف ایکس دانلود سالم بودن تمامی سورس های سایت نظیر پروژه های آماده افتر افکت و...را تضمین می نماید.

7. وب سایت روزانه آپدیت می شود و شما می توانید با پرداخت عضویت بدون هزینه اضافی از تمامی دسته بندی های سایت استفاده کنید.

8. مطالب قسمت فروشگاه با عضویت قابل دانلود نمی باشند و حتما باید جداگانه خریداری شوند.

9. جی اف ایکس دانلود هیچ گونه هزینه برای پشتیبانی فنی از کاربر دریافت نمی کند و استفاده از سورس ها بر عهده کاربر می باشد.

10. در صورتی که مشکلی در رابطه با سورس های سایت نظیر قالب های آماده پاورپوینت دارید می توانید در قسمت نظرات مشکل خودتان را کامل ارسال کنید.

11. در صورتی که مطلبی را پیدا نمی کنید می توانید از بخش تماس با ما درخواست خودتان را برای قرار گرفتن سورس خاصی در سایت ارسال کنید.

12. با پرداخت عضویت سالیانه می توانید در هزینه های خودتان صرفه جویی کنید و بدون محدودیت از تمامی بخش ها مانند پروژه های پریمیر،افتر افکت،سورس های لایه باز استفاده کنید.

13. قبل از خرید اشتراک حتما بررسی و دقت نمایید که محتوای سایت مناسب شما باشد ! مبلغی که بابت هزینه اشتراک از شما کسر می شود به هیچ عنوان قابل برگشت دادن نمی باشد.


در صورتی که شخصی از قوانین سایت خارج گردد نام کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

پاسخگو هستیم
راهنمای آنلاین

سوالات پر تکرار کاربران را اینجا پاسخ داده‌ایم:

اشتراک ویژه خریداری کردم ولی فعال نشد

لطفا ابتدا وارد سایت شده و وضعیت اشتراک خود را در صفحه پروفایل کاربری چک کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی عضویت ویژه شما فعال نشده، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ حداکثر تا 72 ساعت توسط بانک عامل به حساب شما عودت میشود.

در صورت عدم بازگشت وجه از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

فایلی خریداری کردم ولی قابل دانلود نیست

فایل خریداری شده خود را همواره می‌توانید در صفحه محصولات خریداری شده مشاهده و دانلود کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی فایل در این لیست اضافه نشده، خرید شما ناموفق بوده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

سوال یا مشکل من در لیست بالا نیست

اگر سوال یا مشکل دیگری دارید لطفا از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما که لینک آن در منوی بالای صفحه قرار داده شده اقدام فرمائید.