خرید از المنت انواتو

پروژه پریمیر تیزر تبلیغاتی اپلیکیش نئون

gfxdownload
293
0
پروژه پریمیر تیزر تبلیغاتی اپلیکیش موبایل نئون

پروژه پریمیر تیزر تبلیغاتی اپلیکیش نئون موبایل Neon App Promo با طراحی مدرن برای تبلیغ محصولات، اپلیکیشن های موبایل و یا خدمات می باشد. استفاده از این پروژه بسیار آسان است و هرکدام با کنترلر رنگ اختصاصی خود ارائه می شوند. میتوانید همه چیز را خیلی ساده ویرایش کنید. کافی است تصاویر خود را در پروژه جایگذاری کنید، رنگ را تغییر دهید، تنظیمات را ویرایش کنید و خیلی سریع رندر بگیرید. استفاده آسان سریع، پویا، هوشمند و شیک. فقط آن را بررسی کنید! آن قالب به سبک فوتورئالیستی ساخته شد تا افراد توجه بیشتری را به خود جلب کند. یک پروژه جدید برای اعلام برنامه های کاربردی در دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن ها. سبک مد روز، پویا و تازه ارائه - این پروژه بهترین راه برای جذب افراد زیادی است. با استفاده از آن قالب ، تبلیغ برنامه را سریع و آسان انجام دهید!

دانلود پروژه پریمیر تیزر تبلیغاتی اپلیکیش موبایل نئون

دانلود پروژه آماده پریمیر تیزر تبلیغاتی اپلیکیش موبایل نئون


پروژه آماده پریمیر Neon App Promo برای ارتقاء وب سایت، برنامه یا صفحه فرود در دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن در سبک قوی و طراحی حرکتی حرفه ای. Neon App Promo قالبی است که می تواند برای نمایش و تبلیغات اپلیکیشن ها، خدمات و وب سایت های موبایل و رابط کاربری آن ها استفاده شود. متغیرهایی برای اسکرین شات، ویدیو و هر انیمیشن مناسب هستند. شامل9 متغیر متنی و 20 متغیر رسانه.پسورد فایل :
www.gfxdownload.ir

ضمانت سالم بودن فایل ها
تمامی فایل های ارائه شده سالم بوده و تست شده اند، سالم و قابل استفاده بودن فایل ها مورد ضمانت و پشتیبانی است.

مفید بود 0

سوال یا نظری دارید؟

نام شما:

ایمیل:

نظر خود را بنویسید:

کد امنیتی:

برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود
پاسخگو هستیم
راهنمای آنلاین

سوالات پر تکرار کاربران را اینجا پاسخ داده‌ایم:

اشتراک ویژه خریداری کردم ولی فعال نشد

لطفا ابتدا وارد سایت شده و وضعیت اشتراک خود را در صفحه پروفایل کاربری چک کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی عضویت ویژه شما فعال نشده، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ حداکثر تا 72 ساعت توسط بانک عامل به حساب شما عودت میشود.

در صورت عدم بازگشت وجه از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

فایلی خریداری کردم ولی قابل دانلود نیست

فایل خریداری شده خود را همواره می‌توانید در صفحه محصولات خریداری شده مشاهده و دانلود کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی فایل در این لیست اضافه نشده، خرید شما ناموفق بوده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

سوال یا مشکل من در لیست بالا نیست

اگر سوال یا مشکل دیگری دارید لطفا از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما که لینک آن در منوی بالای صفحه قرار داده شده اقدام فرمائید.