خرید از المنت انواتو

پروژه افتر افکت تیزر تبلیغاتی رژیم غذایی سالم

farnazhaghighi
226
0
  • 0
دانلود پروژه افتر افکت تیزر تبلیغاتی غذایی سالم

پروژه افتر افکت تیزر تبلیغاتی رژیم غذایی سالم قالب زیبا برای ساخت تیزر تبلیغاتی، پست تبلیغاتی و معرفی انواع غذا و خوراکی ها به سبک گیاهخواری ، غذا ها و میوه و سبزیجات سالم می باشد. این قالب دارای جایگاه عکس و چندین جایگاه مختلف برای قرار دادن عنوان غذا، توضیحات غذا و خوراکی و همچنین لیبل قیمت می باشد. یک ویدیوی اطلاعاتی در مورد غذای سالم، ناهار تناسب اندام، رژیم غذایی و آشپزخانه تناسب اندام تهیه کنید. امروزه غذای سالم در دنیای مدرن محبوبیت خاصی پیدا کرده است. بسیاری از افراد رژیم غذایی خود را تغییر می دهند و فقط غذاهای سالم و محصولات اسپیرولینا را در رژیم غذایی خود قرار می دهند. این پروژه به شما کمک می کند تا دقیقاً بگویید و نشان دهید که برای کاهش وزن چه کاری باید انجام دهید و چه رژیم غذایی را برای این کار باید انتخاب کنید.

دانلود پروژه آماده افتر افکت تیزر تبلیغاتی رژیم غذایی سالم


با این پروژه افتر افکت Health Food Business Lunch Promo ویدیوهای جذابی از ناهار یا شام کاری برای نمایش در داخل قهوه خانه یا کافه تریا فست فود خود ارسال کنید. تبلیغات روشن و رنگارنگ رستوران، منوهای ویدیویی برای کافه خود یا ارائه کانال های آشپزخانه در یوتیوب یا توییتر با ویدیو یا عکس های خود، عناوین اصلی تایپوگرافی، جلوه های مدرن و خلاقانه در چند کلیک بسازید!!! شما می توانید یک فیلم برداری تهیه کنید که فضای داخلی، کارکنان و سرآشپز غذاخوری یا کافه شما را برای بازدیدکنندگان و مشتریان نشان دهد. همچنین این قالب به ایجاد یک ارائه از یک غذا، غذا، منوی جدید یا ضیافت برای تبلیغات در بار یا غذاخوری شما کمک می کند.پسورد فایل :
www.gfxdownload.ir

ضمانت سالم بودن فایل ها
تمامی فایل های ارائه شده سالم بوده و تست شده اند، سالم و قابل استفاده بودن فایل ها مورد ضمانت و پشتیبانی است.

سوال یا نظری دارید؟

نام شما:

ایمیل:

نظر خود را بنویسید:

کد امنیتی:

برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود
پاسخگو هستیم
راهنمای آنلاین

سوالات پر تکرار کاربران را اینجا پاسخ داده‌ایم:

اشتراک ویژه خریداری کردم ولی فعال نشد

لطفا ابتدا وارد سایت شده و وضعیت اشتراک خود را در صفحه پروفایل کاربری چک کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی عضویت ویژه شما فعال نشده، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ حداکثر تا 72 ساعت توسط بانک عامل به حساب شما عودت میشود.

در صورت عدم بازگشت وجه از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

فایلی خریداری کردم ولی قابل دانلود نیست

فایل خریداری شده خود را همواره می‌توانید در صفحه محصولات خریداری شده مشاهده و دانلود کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی فایل در این لیست اضافه نشده، خرید شما ناموفق بوده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

سوال یا مشکل من در لیست بالا نیست

اگر سوال یا مشکل دیگری دارید لطفا از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما که لینک آن در منوی بالای صفحه قرار داده شده اقدام فرمائید.