خرید و دانلود عکس از شاتر استوک و ادوب استوک

مجموعه وکتور گل، دانلود 28 وکتور گل و بوته لایه باز 2023

gfxdownload.ir
1,259
0
وکتور گل

وکتور گل، مجموعه تصاویر وکتور گل های مختلف و کیفیت عالی. این مجموعه وکتور گل و بوته با فرمت های eps در سایت جی اف ایکس دانلود قرار داده شده اند که می توانید از آنها در طراحی ها و کارهای گرافیکی استفاده کنید. این مجموعه شامل وکتور گل حاشیه، انواع مختلف گل از جمله: وکتور گل رز، وکتور گل نرگس، وکتور گل لاله، وکتور گل ارکیده، وکتور گل برای کارت عروسی، وکتور گل پس زمینه و غیره می باشد. تمام طرح ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و می توان از آن ها در طراحی تصاویری با رزولوشن بالا بهره گرفت. این وکتور گل ها را می توانید در نرم افزار ایلاستریتور یا کورل اجرا نمایید و نسبت به ویرایش آن ها اقدام کنید. در ادامه با دانلود وکتور گل و مشاهده تصاویر این مجموعه با ما همراه باشید.

دانلود وکتور گل برای حاشیه

1- دانلود وکتور گل و بوته لایه باز برای حاشیه


این مجموعه از وکتور گل حاشیه شامل مجموعه وکتور گل حاشیه ای و تصاویر وکتور حاشیه گل دار می باشد. وکتور حاشیه گل لایه باز مناسب برای طراحی و گرافیک در نرم افزار فتوشاپ و ایلوستریتور می باشد. این مجموعه با فرمت eps ارائه شده است. وکتور گل حاشیه ای برای طراحی قالب کارت عروسی یا به عنوان بنر پس زمینه وب استفاده می شود.

وکتور گل و حاشیه

وکتور گل حاشیه رنگی


وکتور گل رز قرمز

2- وکتور گل رز لایه باز قرمز، سفید و صورتی


این مجموعه شامل 5 وکتور گل رز در طرح و رنگ های مختلف می باشد که برخی از تصاویر این مجموعه را در زیر می توانید مشاهده کنید. وکتور گل رز قرمز و وکتور دسته گل رز از پر طرفدارترین طرح های وکتور است که می توانید از آن برای طراحی های تبلیغاتی و گرافیکی خود استفاده کنید. فرمت این وکتور گل رز لایه باز eps می باشد که به صورت لایه باز قابل ویرایش هستند.

وکتور گل رز سفید

وکتور شاخه گل رز

وکتور دسته گل رز


وکتور گل برای کارت عروسی

3- وکتور گل برای کارت عروسی و عقد لایه باز


این مجموعه وکتور گل برای کارت عروسی شامل ست گل های زیبا و دسته گل های رنگی می باشد. طرح وکتور گل و دسته گل برای کارت عروسی، کارت های مناسبتی، طراحی های گرافیکی و تبلیغاتی مناسب است. این مجموعه شامل 4 فایل وکتور گل با فرمت EPS می باشد.

4 وکتور گل برای طراحی کارت عروسی

دانلود وکتور گل کارت عروسی


وکتور گل حلقه ای

4- 32 وکتور گل حلقه ای لایه باز


این مجموعه شامل 32 وکتور گل حلقه ای در رنگ و طرح های مختلف می باشد. وکتور حلقه های گل را در اندازه های مختلف برای اهداف و کاربرد های گوناگون می توانید استفاده کنید بدون افت کیفیت. فرمت این وکتور گل حلقه ای eps است و قابل ویرایش در نرم افزار ایلوستریتور می باشد. مناسب برای طراحی های تبلیغاتی، گرافیکی، طراحی کارت دعوت و غیره می باشد.

دانلود پک تصاویر وکتور گل حلقه ای

وکتور حلقه گل سیاه و سفید

وکتور حلقه گل لایه باز


وکتور گل پنبه

5- وکتور گل پنبه، مجموعه گل پنبه های لایه باز


مجموعه ای از 5 وکتور گل پنبه با طرح های مختلف مناسب برای طراحی های گرافیکی، تبلیغاتی و یا چاپ می باشد. این پمجموعه وکتور طرح گل پنبه با فرمت eps ارائه شده است که قابل ویرایش در نرم افزار ایلوستریتور می باشد. قابل استفاده در زمینه انواع طرح های گرافیکی، تبلیغات، چاپ روی وسایل مختلف، طراحی پوستر و غیره.

وکتور گل پنبه لایه باز

دانلود طرح وکتور گل پنبه

وکتور شاخه گل پنبه

وکتور لایه باز گل پنبه


وکتور گل فانتزی

6- دانلود وکتور گل فانتزی لایه باز


وکتور گل فانتزی شامل 5 فایل وکتور گلهای فانتزی زبیا در طرح و رنگ های مختلف می باشد. این مجموعه با فرمت EPS و لایه باز ارائه شده است که قابل ویرایش در نرم افزار ایلوستریتور می باشد. برای دانلود وکتور گل فانتزی و مشاهده تصاویر وکتور گل و بوته فانتزی از جی اف ایکس دانلود در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

وکتور گل فانتزی لایه باز

طرح وکتور گل فانتزی

دانلود وکتور گلهای فانتزی

عکس وکتور گل فانتزی


دانلود وکتور گل لایه باز از جی اف ایکس دانلود


شامل 28 فایل وکتور گل
✅ قابل استفاده به صورت عکس گل در فتوشاپ
✅ فرمت eps لایه باز
✅ ویرایش به صورت لایه باز در کورل و ایلوستریتور
✅ لینک دانلود مستقیم از سرور ایران
✅ جمع آوری اختصاصی توسط جی اف ایکس دانلود

پسورد فایل :
www.gfxdownload.ir
حجم فایل 390 مگابایت

دانلود تکی این فایل با پرداخت 49,800 تومان

ضمانت سالم بودن فایل ها
تمامی فایل های ارائه شده سالم بوده و تست شده اند، سالم و قابل استفاده بودن فایل ها مورد ضمانت و پشتیبانی است.

سوال یا نظری دارید؟

نام شما:

ایمیل:

نظر خود را بنویسید:

کد امنیتی:

برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود