خرید از المنت انواتو

دانلود رایگان موکاپ ماگ لیوان لایه باز و جدید

gfxdownload
1,905
0
طرح لایه باز موکاپ ماگ لیوان

دانلود رایگان طرح لایه باز موکاپ ماگ لیوان


اگر می خواهید از کار یا طراحی خود به صورت واقعی پیش نمایش های کاملا واقع گرایانه به مشتری نشان دهید پیشنهاد ما به شما دانلود موکاپ لایه باز ماگ لیوان رایگان زیبا است. اگر وقت ندارید برای عکاسی برای تبلیغ نام تجاری خود عکس بگیرید ، اگر می خواهید محصول شما برای تبلیغ و فروش قابل ارائه باشد ، اگر نمخواهید هزینه زیادی برای طراحی صرف کنید با دانلود موکاپ ماگ می توانید طرح مورد نظر، لوگو تجاری و برند خود را بر روی آن قرار دهید. فرمت این فایل psd لایه باز می باشد. استفاده از این موکاپ لیوان بسیار آسان است و با Smart Object قابل ویرایش است. قابل استفاده در نرم افزار فتوشاپ. موکاپ ماگ و لیوان در واقع يک پيش نمايش زيبا ، مدرن و کاربردی است که می تواند طرح نهايی و آماده طراحی شما را با سبکی خاص به مشتری نشان دهد می توانيد از اين موکاپ زيبا و کاربردی در فضای مجازی، چاپ و غيره به راحتی و بدون افت کيفيت استفاده کنيد

موکاپ رایگان ماگ با گل های لاله بر روی میز سفید

2- موکاپ ماگ با گل های لاله بر روی میز سفید


نام این فایل موکاپ ماگ Spring white mug mockup on table می باشد که می توانید به صورت کاملا رایگان از جی اف ایکس دانلود آن را دریافت کنید.فرمت این فایل psd می باشد که به راحتی در فتوشاپ قابل ویرایش می باشد و می توانید طرح مورد نظر خودتان را بر روی ماگ قرار دهید.برای کار با موکاپ ماگ با گل های لاله باید کار کردن با لایه ها در فتوشاپ را به خوبی آموزش دیده باشید.این مدل موکاپ ماگ رایگان را با یک لیوان سفید روی میز با گل های لاله در بهار دانلود کنید. به لطف لایه هوشمند آن، طرح خود را در چند ثانیه جایگذاری کنید و نتیجه را مشاهده نمایید. این psd لایه باز می تواند یک الگوی فوق العاده برای نمایش آثار هنری خلاقانه، طرح ها یا آرم های شما به مخاطبان باشد.

پسورد فایل :
www.gfxdownload.ir

ضمانت سالم بودن فایل ها
تمامی فایل های ارائه شده سالم بوده و تست شده اند، سالم و قابل استفاده بودن فایل ها مورد ضمانت و پشتیبانی است.

سوال یا نظری دارید؟

نام شما:

ایمیل:

نظر خود را بنویسید:

کد امنیتی:

برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود
پاسخگو هستیم
راهنمای آنلاین

سوالات پر تکرار کاربران را اینجا پاسخ داده‌ایم:

اشتراک ویژه خریداری کردم ولی فعال نشد

لطفا ابتدا وارد سایت شده و وضعیت اشتراک خود را در صفحه پروفایل کاربری چک کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی عضویت ویژه شما فعال نشده، تراکنش ناموفق بوده و مبلغ حداکثر تا 72 ساعت توسط بانک عامل به حساب شما عودت میشود.

در صورت عدم بازگشت وجه از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

فایلی خریداری کردم ولی قابل دانلود نیست

فایل خریداری شده خود را همواره می‌توانید در صفحه محصولات خریداری شده مشاهده و دانلود کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شده ولی فایل در این لیست اضافه نشده، خرید شما ناموفق بوده، لطفا از طریق صفحه تماس با ما پیگیری فرمائید.

سوال یا مشکل من در لیست بالا نیست

اگر سوال یا مشکل دیگری دارید لطفا از طریق راههای ارتباطی صفحه تماس با ما که لینک آن در منوی بالای صفحه قرار داده شده اقدام فرمائید.