خرید و دانلود عکس از شاتر استوک و ادوب استوک

دانلود نسخه رایگان افزونه دیجیتس

fahim
41
0
دانلود نسخه رایگان افزونه دیجیتس

دانلود نسخه رایگان افزونه دیجیتس


در دنیای امروز، تجربه کاربری حرف اول را می‌زند. وب‌سایت‌ها باید برای جذب و حفظ بازدیدکنندگان، تا حد امکان کاربرپسند باشند. یکی از راه‌های ساده برای بهبود تجربه کاربری، استفاده از یک افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل است.
این افزونه این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با استفاده از شماره خود به جای ایمیل در سایت شما ثبت نام کنند. این امر می‌تواند فرآیند ثبت نام را برای کاربران بسیار ساده‌تر و سریع‌تر کند؛ برای این مورد افزونه‌های زیادی وجود دارد که نمونه‌ای از آن افزونه دیجیتس است.

دیجیتس یک پلاگین محبوب وردپرسی است که عضویت با شماره موبایل را برای کاربران فراهم می‌کند. با این افزونه کاربران نیازی به ایمیل برای ثبت‌‍ نام ندارند و به سادگی می‌توانند با ورود با شماره موبایل و تایید کد ارسالی وارد سایت شوند.
در این مقاله قصد داریم به دانلود نسخه رایگان افزونه دیجیتس بپردازیم، باید بدانیم برای استفاده از این افزونه، نسخه رایگان کافی است یا باید نسخه پرو را تهیه کنیم؟ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا به طور کامل این موضوع را بررسی کنیم.

جوانب مثبت و منفی افزونه رایگان دیجیتس


اگر دانلود نسخه رایگان افزونه دیجیتس را دارید بهتر است ابتدا با جوانب مثبت و منفی آن به صورت کامل آشنا شوید:

مزیت افزونه دیجیتس رایگان


نسخه رایگان دیجیتس مزایای بسیار زیادی را به توسعه دهندگان و مدیران وب سایت ها ارائه می دهند، از جمله:

رایگان بودن
دلیل اصلی استفاده بسیاری از کاربران از افزونه های رایگان این است که در هزینه و زمان صرفه جویی میشود و این موضوع به نوبه خود می تواند در بودجه کل وب سایت صرفه جویی کند. با بیش از 55000 افزونه که در حال حاضر در کتابخانه WordPress.org وجود دارد، توسعه دهندگان تقریباً برای هر چیزی که نیاز داشته باشند به افزونه های رایگان دسترسی دارند.
افزونه دیجیتس رایگان یا پولی؟ کدام را انتخاب کنم؟

انعطاف پذیر بودن
افزونه‌های رایگان انعطاف پذیری لازم را برای توسعه دهندگان برای شخصی سازی ویژگی ها و عملکرد سایت فراهم می‌کنند. افزونه‌های رایگان متن باز هستند و به افراد اجازه می‌دهند برخی تنظیمات را تغییر داده و سبک‌ها مانند فونت، رنگ و اندازه ها را متناسب با سایت خود تغییر دهند.

موارد منفی افزونه رایگان دیجیتس


اکنون که با مزیت نسخه رایگان افزونه دیجیتس آشنا شدید بهتر است قبل از دانلود نسخه رایگان افزونه دیجیتس با موارد منفی آن نیز آشنا شوید.

قابل اعتماد نبودن
یک افزونه رایگان مانند نسخه رایگان افزونه دیجیتس به طور مرتب با بالاترین استانداردها به روز نمی شود؛ به همین دلیل این افزونه می‌تواند سایت شما را در برابر هکرها بسیار آسیب پذیر کنند. طبق آمار WP White Security 54٪ از آسیب پذیری‌های شناخته شده وردپرس از طریق افزونه‌های رایگان است.

محدود بودن ویژگی‌ها
نسخه رایگان این افزونه از ویژگی های کمتری نسبت به نسخه پرو برخوردار است؛ برای مثال مهم ترین نکته که بسیار نیز حائز اهمیت است بحث سازگاری با پنل های پیامکی ایرانی است. نسخه رایگان به خوبی با پنل های پیامکی ایرانی سازگار نیست به همین دلیل است که نسخه پرو بیشتر پیشنهاد می‌شود، چرا که مهم ترین قابلیت افزونه دیجیتس ثبت نام با شماره تلفن است که باید حتما با تمام پنل‌های پیامکی ایرانی سازگار باشد.
پس با این وجود نسخه رایگان اصلا پیشنهاد نمی‌شود.


ناسازگاری با قالب و افزونه‌های کاربردی
دلیل بعدی که باعث شده نسخه رایگان پیشنهاد نشود، بحث ناسازگاری با قالب و افزونه های دیگر است؛ برای مثال یکی از افزونه های کاربردی در سایت افزونه داپلیکیتور است که باید دیجیتس با این پلاگین به صورت کامل سازگار باشد. افزونه داپلیکیتور یک افزونه قدرتمند وردپرس است که به شما این امکان را می‌دهد به سادگی از سایت خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

نگهداری و پشتیبانی
یکی از دلایل دیگر انتخاب افزونه های پریمیوم نسبت به افزونه های رایگان، پشتیبانی و نگهداری است که صاحبان سایت کسب می کنند. یک افزونه نسخه پرو پشتیبانی و نگهداری 24*7 را به صاحبان سایت ارائه می دهند؛ در صورتی که افزونه‌های رایگان پشتیبانی ندارند.

سرعت پایین
افزونه‌های رایگان مانند دیجیتس می‌توانند سرعت صفحه را تحت تأثیر قرار دهند، زیرا آن ها اغلب به بارگذاری پرونده های CSS و jаvascript اضافی در صفحه نیاز دارند. این یعنی سایت شما باید هر بار که کاربر از صفحه بازدید می کند موارد بیشتری را بارگیری کند. این اطلاعات نمی توانند به سرعت جمع آوری شوند و بارگیری صفحه طولانی تر می شود

و در پایان
از این که تا اینجا همراه ما بودید ممنونیم؛ نسخه پرو با نسخه رایگان پلاگین دیجیتس تفاوت‌های زیادی دارد که در این مقاله سعی کردیم این موارد را کامل بررسی کنیم. قبل از دانلود نسخه رایگان افزونه دیجیتس بهتر است مواردی همچون پشتیبانی و سازگاری با پنل‌های پیامکی را مد نظر داشته باشید که نسخه رایگان این پلاگین از این موارد برخودار نیست. با این وجود اگر بازهم تصمیم به دانلود نسخه رایگان داشتید می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام به دانلود رایگان افزونه دیجیتس کنید.

سوالات متداول (FAQ)


افزونه دیجیتس رایگان یا پولی؟ کدام را انتخاب کنم؟
برای انتخاب باید به موارد زیادی توجه داشته کنید،برای مثال به این پشتیبانی دارد یا خیر، آیا نسخه رایگان با تمام پنل‌های پیامکی ایرانی سازگار است یا خیر که با توجه به موارد گفته شده در این مقاله نسخه رایگان پیشنهاد نمی‌شود.
چه زمانی باید از یک افزونه پولی استفاده کنم؟
✔️ به ویژگی و قابلیت‌های پیشرفته نیاز دارید.
✔️ به پشتیبانی 24 ساعته و قوی نیاز دارید.
✔️ به طور منظم به روز رسانی و رفع اشکالات نیاز دارید.

سوال یا نظری دارید؟

نام شما:

ایمیل:

نظر خود را بنویسید:

کد امنیتی:

برای کد جدید روی آن کلیک کنید
عکس خوانده نمی‌شود