جی اف ایکس دانلود
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر
سورس های لایه باز، psd و آموزش های پیشرفته فتوشاپ، افتر افکت
آموزش افتر افکت مقدماتی
مرجع دانلود پروژه افتر افکت و پریمیر » خبرها » تفاوت بین ادوب پریمیر و افتر افکت!

تفاوت بین ادوب پریمیر و افتر افکت!

در تاریخ :
نظرات : 0
بازدیدها : 6229
  • Like
  • 1
تفاوت بین ادوب پریمیر و افتر افکت

تفاوت بین Adobe Premiere Pro ادوب پریمیر و Adobe After Effects چیست؟
آیا ویدیوهای خود را در Premiere Pro یا After Effect باید ویرایش کنید؟
آیا می توانم از After Effects برای ویرایش ویدیوهایم استفاده کنم؟
این سوالاتی است که از سازندگان جدید ویدیو دریافت می کنم. Premiere Pro و After Effects مانند Word و Excel هستند - ساخته شده توسط همان شرکت، اما برای اهداف مختلف. به علاوه، شما می توانید آنها را با هم استفاده کنید!در اینجا تفاوت بین پریمیر و افتر افکت - و اینکه از چه برنامه ای باید استفاده کنید را توضیح خواهیم داد.
Adobe Premiere Pro
ادوب پریمیر چیست؟ Premiere Pro یک برنامه ویرایش ویدئو است. عملکرد کلیدی آن، ویرایش کردن کلیپ های ویدئویی با هم است.
Premiere Pro دارای بسیاری از ویژگی های دیگر مانند اضافه کردن متن و transitions، ویرایش صوتی و اضافه کردن افکت است.برای ویرایش ویدئو و صدا با هم، خط زمانی (timeline) در Premiere Pro بهتر ازAfter Effects است. مرتب سازی کلیپ ها و جابجایی آنها در اطراف خط زمانی بسیار آسان تر از استفاده از خط زمانی افتر افکت (برای هداف ویرایش ویدئو) است.امرزوه پروژه های آماده این نرم افزار طرفدار بسیار زیادی دارد و دانلود پروژه های آماده پریمیر در جی اف ایکس دانلود برای شما با کمترین هزینه امکان پذیر می باشد

Adobe After Effects
After Effects یک موشن گرافیک دیجیتال، جلوه های بصری و نرم افزار ترکیب بندی (compositing) است.
After Effects ابزاری است برای عناوین، شکل ها، انیمیشن های D2 و اضافه کردن جلوه های ویژه.همچنین می توانید از پروژه های آماده افتر افکت نیز استفاده کنید.شما می توانید موشن در متن، تصاویر، و هر لایه دیگر در Adobe Premiere Pro ایجاد کنید - در حالی که در افتر افکت خیلی ساده تر می توانید عمل کنید.بنابراین اگر شما یک ویدیو را ویرایش می کنید، از Adobe Premiere Pro استفاده کنید، و اگر در حال درست کردن تیتراژ، موشن گرافیک یا اضافه کردن جلوه های پیشرفته به ویدیو خود هستید، از افتر افکت استفاده کنید.

چرا از هر دوی Premiere Pro و After Effects باید استفاده کرد؟
ممکن است واضح باشد، اما بسیاری از پروژه های ویدئویی نیاز به استفاده از Adobe Premiere Pro و Adobe After Effects دارند. در حقیقت، من هر روز در 90 درصد از پروژه هام از آن استفاده می کنم. برای ویرایش ویدیو از Premiere Pro استفاده می کنم و سپس title را با استفاده از After Effects اضافه می کنم . همچنین موارد صوتی را در پریمیر ویرایش میکنم و سپس از افتر افکت برای ایجاد motion graphic در ویدیو استفاده میکنم.
با استفاده از Adobe Dynamic Link، می توان همزمان از هر دو برنامه استفاده کرد. بنابراین کلیپ ها در Premiere Pro می توانند به راحتی در After Effects بدون صادر کردن (exporting) و صادر کردن مجدد (reexporting) ویرایش شوند.به تازگی، Adobe Premiere Pro یک پنل گرافیکی اساسی و ضروری را اضافه کرده است که راه جدیدی برای ایجاد (عناوین) title است. این باعث سهولت کار می شود تا گرافیک های با کیفیت افتر افکت را در Premiere Pro ایجاد کنید.با این حال، افتر افکت بهترین گزینه برای موشن گرافیک های پیچیده و جلوه های بصری است.


امتیاز :ستارهستارهستارهستارهستاره   ( 3.6/5 )

دسته بندی :  خبرها
تگهای مطلب :

نظر دهید

نام شما :
ایمیل شما :
نظر شما :
کد امنیتی :
عکس خوانده نمی شود
کد را وارد کنید :
گفتگو در واتس اپ